ODO E1

ODO E1 2021-2022

ODO E1 2021-2022

Veld

Datum Thuis Uit Rijden Verslag Scheidsrechter Vertrek/aanwezig Aanvang Locatie
28/08 Fortuna/Delta Logistiek E1 ODO E1 11:00 Schrijf een verslag 09:50 11:00 Schoemakerstraat 340, 2629 HP Delft
04/09 Weidevogels E1 ODO E1 7-12 Schrijf een verslag 08:20 09:30 Sportpark Merenveld, Gotzenhainsingel 8, 2665 HP Bleiswijk
11/09 IJsselvogels E1 ODO E1 10-10 Lees het verslag 08:55 10:00 Sportlaan 9, 2841SP Moordrecht
18/09 ODO E1 ONDO (G) E1 11-10 Lees het verslag 09:00 09:30 2b1K24
25/09 Nieuwerkerk E1 ODO E1 12-4 Lees het verslag 09:00 10:00 Sportcomplex Dorrestein, Dorrestein 2, Nieuwerkerk a/d IJssel
02/10 ODO E1 IJsselvogels E1 21-9 Lees het verslag 10:00 10:30 1K40
09/10 ONDO (G) E1 ODO E1 7-8 Lees het verslag 09:55 10:45 Van Leeuwenhoekstraat 30, 2693 BG s-Gravenzande
16/10 ODO E1 Nieuwerkerk E1 7-10 Lees het verslag 09:45 10:15 2a1K40
09/04 KZ Danaïden E1 ODO E1 10:00 Schrijf een verslag 08:55 10:00 Montgomery straat 50, 2321 CC Leiden
23/04 HKV/Ons Eibernest E1 ODO E1 6-4 Schrijf een verslag 10:45 11:45 Steenwijklaan 16, 2541RL s-Gravenhage
14/05 ODO E1 Achilles (Hg) E1 4-12 Lees het verslag 10:30 11:00 1K40
21/05 KVS/Maritiem E1 ODO E1 11:00 Schrijf een verslag 09:55 11:00 Cas van Dijkpark, Cremerweg 2, s-Gravenhage
01/06 ODO E1 KVS/Maritiem E1 18:45 Schrijf een verslag 18:15 18:45 2a1K40
11/06 ODO E1 HKV/Ons Eibernest E1 7-19 Schrijf een verslag 12:35 13:05 2b1K24
18/06 Achilles (Hg) E1 ODO E1 10:00 Schrijf een verslag 09:00 10:00 Pomonaplein 71, 2564 XT s-Gravenhage

Zaal

Datum Thuis Uit Rijden Verslag Scheidsrechter Vertrek/aanwezig Aanvang Locatie
13/11 Valto E1 ODO E1 10:00 Schrijf een verslag 09:15 10:00 Vreeloo-hal
20/11 ODO E1 De Meervogels E1 19-1 Schrijf een verslag 09:30 10:00
27/11 ODO E1 Fortuna/Delta Logistiek E1 8-12 Schrijf een verslag 10:15 10:45 De Hofstede
04/12 HKV/Ons Eibernest E1 ODO E1 16-9 Schrijf een verslag 10:30 11:30 HKV/Ons Eibernesthal
18/12 ODO E1 Achilles (Hg) E1 11:15 Schrijf een verslag 10:45 11:15 De Hofstede
15/01 RWA E1 ODO E1 09:00 Schrijf een verslag 08:05 09:00 Rhoon
22/01 Nieuwerkerk E1 ODO E1 09:00 Schrijf een verslag 08:00 09:00 De Kleine Vink Hal
29/01 ODO E1 Avanti/Post Makelaardij E1 5-14 Schrijf een verslag 09:15 09:45 De Hofstede
12/02 ODO E1 HKV/Ons Eibernest E1 15-10 Lees het verslag 11:00 11:30 De Hofstede
26/02 Fortuna/Delta Logistiek E1 ODO E1 11-11 Lees het verslag 08:50 10:00 Fortuna-hal
12/03 Achilles (Hg) E1 ODO E1 16-7 Lees het verslag 08:15 09:15 Sportcampus Zuiderpark
19/03 ODO E1 RWA E1 3-15 Lees het verslag 10:15 10:45 De Hofstede
26/03 ODO E1 Nieuwerkerk E1 4-10 Schrijf een verslag 09:00 09:30 De Hofstede
02/04 Avanti/Post Makelaardij E1 ODO E1 19-3 Schrijf een verslag 09:45 10:45 De Viergang