ODO E1 2023-2024
Babet, Fem, Jordy (trainer), Liz, Marjanneke (trainer), Myron, Rianne (trainer) en Rose
Zaal
Datum | Thuis | Uit | Rijden | Verslag | Scheidsrechter | Vertrek/aanwezig | Aanvang | Locatie | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11/11 | DES (D) E4 | ODO E1 | 5-1 | Lees het verslag | 11:15 | 12:10 | De Hoornbloem | ||
18/11 | ODO E1 | Dunas E1 | 6-10 | Lees het verslag | 10:15 | 10:45 | De Hofstede | ||
25/11 | ODO E1 | Valto E3 | 3-4 | Lees het verslag | 09:15 | 09:45 | De Hofstede | ||
09/12 | ODO E1 | Die Haghe E4 | 4-4 | Lees het verslag | 10:30 | 11:00 | De Hofstede | ||
16/12 | Korbis E4 | ODO E1 | 14-5 | Lees het verslag | 12:50 | 14:00 | De Dreef | ||
13/01 | ODO E1 | Avanti/Post Makelaardij E4 | 4-17 | Lees het verslag | 09:15 | 09:45 | De Hofstede | ||
20/01 | ODO E1 | DES (D) E4 | 7-7 | Lees het verslag | 11:00 | 11:30 | De Hofstede | ||
27/01 | Dunas E1 | ODO E1 | 15-13 | Lees het verslag | 08:55 | 10:00 | Zuidhaghe | ||
03/02 | Valto E3 | ODO E1 | 10:00 | Schrijf een verslag | 09:15 | 10:00 | Vreeloo | ||
02/03 | Die Haghe E4 | ODO E1 | 9-8 | Lees het verslag | 12:45 | 13:45 | Sportcampus Zuiderpark | ||
09/03 | ODO E1 | Korbis E4 | 5-7 | Lees het verslag | 10:15 | 10:45 | De Hofstede | ||
16/03 | Avanti/Post Makelaardij E4 | ODO E1 | 10-8 | Schrijf een verslag | 09:45 | 10:45 | De Viergang |
Veld
Datum | Thuis | Uit | Rijden | Verslag | Scheidsrechter | Vertrek/aanwezig | Aanvang | Locatie | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
26/08 | ODO E1 | Achilles E1 | 10:00 | Schrijf een verslag | 09:30 | 10:00 | |||
02/09 | ODO E1 | De Meervogels E1 | 6-5 | Schrijf een verslag | 09:30 | 10:00 | |||
09/09 | ONDO (G) E3 | ODO E1 | 7-8 | Schrijf een verslag | 11:00 | 11:45 | Van Leeuwenhoekstraat 30, 2693 BG s-Gravenzande | ||
16/09 | ODO E1 | Die Haghe E3 | 14-1 | Schrijf een verslag | 10:00 | 10:30 | 2b1K24 | ||
23/09 | ODO E1 | Excelsior E1 | 10-6 | Schrijf een verslag | 10:15 | 10:45 | 2b1K24 | ||
30/09 | ODO E1 | ONDO (G) E3 | 19-4 | Lees het verslag | 10:00 | 10:30 | 2b1K24 | ||
07/10 | Die Haghe E3 | ODO E1 | 4-13 | Lees het verslag | 09:00 | 10:00 | Baambruggestraat 10, 2546SK s-Gravenhage | ||
14/10 | Excelsior E1 | ODO E1 | 6-6 | Schrijf een verslag | 11:05 | 12:00 | Sportpark Biesland, Bieslandsepad 14, Delft | ||
30/03 | ODO E1 | Fortuna/Delta Logistiek E6 | 13:00 | Britt van Nierop | 12:30 | 13:00 | |||
06/04 | Dunas E3 | ODO E1 | 09:30 | 08:25 | 09:30 | Zonnebloemstraat, 2565RP s-Gravenhage | |||
20/04 | ODO E1 | Avanti/Post Makelaardij E5 | 10:30 | 10:00 | 10:30 | 2b1K24 | |||
11/05 | Phoenix E3 | ODO E1 | 11:00 | 09:55 | 11:00 | Van Doornenplantsoen 20a, Zoetermeer | |||
01/06 | ODO E1 | VEO E3 | 11:00 | 10:30 | 11:00 | 2b1K24 | |||
08/06 | Valto E3 | ODO E1 | 09:30 | 08:45 | 09:30 | Sportpark De Zwet, Veilingweg 18, De Lier | |||
15/06 | ODO E1 | Dijkvogels E2 | 09:30 | 09:00 | 09:30 | 2b1K24 |