ODO 3

ODO 3 2022-2023

Nog geen foto ontvangen. Stuur hem op!

Jenny van Barneveldt, Marjanneke Boode, Marije van Dijk, Diana Eijgermans, Barbara Hanemaaijer, Simon Hanemaaijer, Tim Plieger, Janny Ramakers, Thijs Ramakers, Jannes van der Vaart, Michiel van der Vaart, Willem van Vliet, Annet Zegwaard en Mark Zegwaard

Zaal

Datum Thuis Uit Rijden Verslag Scheidsrechter Vertrek/aanwezig Aanvang Locatie
12/11 De Danaïden 3 ODO 3 16:30 Schrijf een verslag 15:15 16:30 Drie Oktoberhal Leiden
15/11 ODO 3 Fortuna/Delta Logistiek 5 12-16 Schrijf een verslag 20:15 21:00
26/11 Weidevogels 3 ODO 3 15-17 Schrijf een verslag 13:15 14:45 Sporthal Rijneveen
03/12 ODO 3 Valto 3 14:05 Schrijf een verslag 13:20 14:05 De Hofstede
10/12 Fortuna/Delta Logistiek 4 ODO 3 14:40 Michiel van der V, Willem van V, Marije van D 13:10 14:40 Fortuna-hal
17/12 ODO 3 Tempo 4 17:20 16:35 17:20 De Hofstede
14/01 Korbis 2 ODO 3 17:55 Jannes van der V, Tim P, Diana E 16:25 17:55 De Dreef
21/01 DES (D) 3 ODO 3 16:20 Thijs R, Willem van V, Jenny van B 15:05 16:20 De Hoornbloem
28/01 ODO 3 Excelsior 3 15:30 Erik P 14:45 15:30 De Hofstede
04/02 ODO 3 Weidevogels 3 15:55 Marc G 15:10 15:55 De Hofstede
11/02 Valto 3 ODO 3 17:00 Simon H, Michiel van der V, Annet Z 15:55 17:00 Vreeloo
18/02 ODO 3 Fortuna/Delta Logistiek 4 14:15 Hans van G 13:30 14:15 De Hofstede
11/03 Tempo 4 ODO 3 17:45 Barbara H, Mark Z, Marije van D 16:15 17:45 Limeshallen
18/03 ODO 3 Korbis 2 17:50 Marc G 17:05 17:50 De Hofstede
25/03 ODO 3 DES (D) 3 16:30 Erik P 15:45 16:30 De Hofstede
01/04 Excelsior 3 ODO 3 13:00 Jannes van der V, Tim P, Marjanneke B 12:15 13:00 De Buitenhof

Veld

Datum Thuis Uit Rijden Verslag Scheidsrechter Vertrek/aanwezig Aanvang Locatie
27/08 Excelsior (D) 4 ODO 3 14:30 Schrijf een verslag 13:00 14:30 Sportpark Biesland, Bieslandsepad 14, Delft
03/09 RWA 5 ODO 3 12:00 Schrijf een verslag 10:50 12:00 Landweg 1, Poortugaal
10/09 ODO 3 Valto 4 8-11 Schrijf een verslag 14:15 15:00 2a1K40
17/09 KVS/Groeneveld 6 ODO 3 12-14 Schrijf een verslag 14:15 15:30 Cas van Dijkpark, Cremerweg 2, s-Gravenhage
24/09 ODO 3 Tempo 5 21-9 Schrijf een verslag 13:30 14:30 2a1K40
01/10 TOP/IAA fresh 5 ODO 3 8-23 Schrijf een verslag 15:45 17:00 Sportdreef, 2171 KM Sassenheim
08/10 ODO 3 Velocitas 4 26-7 Schrijf een verslag 15:00 16:00 2a1K40
11/10 ODO 3 Dijkvogels 2 17-7 Schrijf een verslag 20:00 20:30 2a1K40
22/10 DES (D) 4 ODO 3 10-8 Schrijf een verslag 09:15 10:30 Sportpark Biesland, Bieslandsepad 10, 2616 LL Delft
29/10 Valto 4 ODO 3 11-16 Schrijf een verslag 10:10 11:00 Sportpark De Zwet, Veilingweg 18, De Lier