ODO E2 2023-2024
Nog geen foto ontvangen. Stuur hem op!
Arne, Juliette, Karlijn (trainer), Keet, Noah, Thomas, Tiego en Tim (trainer)
Zaal
Datum | Thuis | Uit | Rijden | Verslag | Scheidsrechter | Vertrek/aanwezig | Aanvang | Locatie | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04/11 | Achilles (Hg) E3 | ODO E2 | 2-18 | Schrijf een verslag | 10:15 | 11:15 | De Vlonder | ||
11/11 | WION E1 | ODO E2 | 9-5 | Schrijf een verslag | 09:00 | 10:00 | WION-hal | ||
18/11 | ODO E2 | Refleks E3 | 3-13 | Schrijf een verslag | 10:15 | 10:45 | De Hofstede | ||
25/11 | ODO E2 | Dijkvogels E2 | 3-8 | Schrijf een verslag | 10:15 | 10:45 | De Hofstede | ||
02/12 | LYNX E1 | ODO E2 | 3-3 | Schrijf een verslag | 09:05 | 10:00 | Sporthal Leidschenveen | ||
09/12 | ODO E2 | Olympia (S) E2 | 8-0 | Schrijf een verslag | 09:15 | 09:45 | De Hofstede | ||
20/01 | ODO E2 | WION E1 | 3-2 | Schrijf een verslag | 10:00 | 10:30 | De Hofstede | ||
27/01 | Refleks E3 | ODO E2 | 12-2 | Schrijf een verslag | 08:10 | 09:05 | De Schilp | ||
03/02 | Dijkvogels E2 | ODO E2 | 09:00 | Schrijf een verslag | 08:15 | 09:00 | Sporthal Maasdijk | ||
10/02 | ODO E2 | LYNX E1 | 12-13 | Schrijf een verslag | 09:15 | 09:45 | De Hofstede | ||
02/03 | Olympia (S) E2 | ODO E2 | 2-10 | Schrijf een verslag | 12:10 | 13:00 | Olympia Maassluis |
Veld
Datum | Thuis | Uit | Rijden | Verslag | Scheidsrechter | Vertrek/aanwezig | Aanvang | Locatie | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
26/08 | Nexus E1 | ODO E2 | 6-11 | Schrijf een verslag | 08:35 | 09:30 | Parkweg 411, 3121 KK Schiedam | ||
02/09 | Nikantes E2 | ODO E2 | 4-9 | Schrijf een verslag | 09:00 | 10:00 | Botreep 10, 3192PD Hoogvliet | ||
09/09 | ODO E2 | DES (D) E1 | 8-8 | Schrijf een verslag | 10:00 | 10:30 | 2a1K40 | ||
16/09 | Die Haghe E2 | ODO E2 | 11:00 | Schrijf een verslag | 10:00 | 11:00 | Baambruggestraat 10, 2546SK s-Gravenhage | ||
23/09 | ODO E2 | Fortuna E1 | 5-19 | Schrijf een verslag | 09:00 | 09:30 | 2b1K24 | ||
30/09 | DES (D) E1 | ODO E2 | 5-14 | Schrijf een verslag | 08:05 | 09:00 | Sportpark Biesland, Bieslandsepad 10, 2616 LL Delft | ||
04/10 | Die Haghe E2 | ODO E2 | 18:00 | Schrijf een verslag | 17:00 | 18:00 | Baambruggestraat 10, 2546SK s-Gravenhage | ||
07/10 | ODO E2 | Die Haghe E2 | 3-16 | Schrijf een verslag | 10:00 | 10:30 | 2b1K24 | ||
06/04 | Phoenix E4 | ODO E2 | 09:00 | 07:55 | 09:00 | Van Doornenplantsoen 20a, Zoetermeer | |||
20/04 | ODO E2 | KVS/Groeneveld E4 | 10:30 | 10:00 | 10:30 | 2b2K24 | |||
11/05 | VEO E5 | ODO E2 | 11:00 | 10:00 | 11:00 | Sportcomplex Westvliet, Groene Zoom 6, Voorburg | |||
25/05 | ODO E2 | VEO E5 | 10:30 | 10:00 | 10:30 | 2b2K24 | |||
01/06 | ODO E2 | Phoenix E4 | 12:00 | 11:30 | 12:00 | 2b1K24 | |||
08/06 | KVS/Groeneveld E4 | ODO E2 | 11:30 | 10:25 | 11:30 | Cas van Dijkpark, Cremerweg 2, s-Gravenhage |