ODO E3

ODO E3 2021-2022

Nog geen foto ontvangen. Stuur hem op!

Veld

Datum Thuis Uit Rijden Verslag Scheidsrechter Vertrek/aanwezig Aanvang Locatie
04/09 Weidevogels E3 ODO E3 09:30 Schrijf een verslag 08:20 09:30 Sportpark Merenveld, Gotzenhainsingel 8, 2665 HP Bleiswijk
11/09 Nieuwerkerk E8 ODO E3 4-5 Schrijf een verslag 08:00 09:00 Sportcomplex Dorrestein, Dorrestein 2, Nieuwerkerk a/d IJssel
18/09 ODO E3 Vitesse (Ba) E3 3-21 Schrijf een verslag 09:00 09:30 2a1K40
25/09 ODO E3 Valto E3 2-9 Schrijf een verslag 09:00 09:30 2b1K24
02/10 ODO E3 Nieuwerkerk E8 2-1 Schrijf een verslag 09:30 10:00 2a1K40
09/10 Vitesse (Ba) E3 ODO E3 14-1 Schrijf een verslag 08:00 09:00 Sportpark De Bongerd, Dierensteinweg 6b, 2991XJ Barendrecht
16/10 Valto E3 ODO E3 10-1 Schrijf een verslag 09:15 10:00 Sportpark De Zwet, Veilingweg 18, De Lier
09/04 ODO E3 Vitesse (Ba) E3 09:00 Schrijf een verslag 08:30 09:00
16/04 ODO E3 KCC/CK Kozijnen E3 09:00 Schrijf een verslag 08:30 09:00
13/05 Dunas E2 ODO E3 13-4 Schrijf een verslag 16:55 18:00 Zonnebloemstraat, 2565RP s-Gravenhage
14/05 ODO E3 VEO E3 6-5 Schrijf een verslag 09:00 09:30 2b1K24
21/05 De Meervogels E2 ODO E3 10:00 Benthe S, Iris van der M 08:55 10:00 Vernède Sportpark, Dr. J. W. Paltelaan, 2712 PW Zoetermeer
28/05 ODO E3 De Meervogels E2 09:30 Karlijn P 09:00 09:30 2a1K40
11/06 ODO E3 Dunas E2 14:10 Ivo van V 13:40 14:10 2a1K40
18/06 VEO E3 ODO E3 10:00 Maud G, Iris van der M 09:00 10:00 Sportcomplex Westvliet, Groene Zoom 6, Voorburg

Zaal

Datum Thuis Uit Rijden Verslag Scheidsrechter Vertrek/aanwezig Aanvang Locatie
20/11 ODO E3 Korbatjo E2 7-12 Schrijf een verslag 08:30 09:00
27/11 ODO E3 ONDO (G) E6 5-9 Schrijf een verslag 09:15 09:45 De Hofstede
04/12 KVS/Maritiem E5 ODO E3 15-8 Lees het verslag 07:55 09:00 De Blinkerd
11/12 Die Haghe E2 ODO E3 6-3 Lees het verslag 12:10 13:10 Sportcampus Zuiderpark
18/12 ODO E3 Dunas E2 10:15 Schrijf een verslag 09:45 10:15 De Hofstede
22/01 Weidevogels E3 ODO E3 09:00 Schrijf een verslag 07:50 09:00 Sporthal Rijneveen
29/01 ODO E3 Excelsior (D) E2 3-5 Schrijf een verslag 10:15 10:45 De Hofstede
05/02 ONDO (G) E6 ODO E3 5-6 Schrijf een verslag 09:10 10:00 De Hoekstee
12/02 ODO E3 KVS/Maritiem E5 3-10 Schrijf een verslag 10:00 10:30 De Hofstede
19/02 ODO E3 Die Haghe E2 7-6 Schrijf een verslag 09:15 09:45 De Hofstede
12/03 Dunas E2 ODO E3 09:30 Schrijf een verslag 08:25 09:30 Zuidhaghe
26/03 ODO E3 Weidevogels E3 2-19 Schrijf een verslag 10:00 10:30 De Hofstede
02/04 Excelsior (D) E2 ODO E3 8-3 Schrijf een verslag 08:05 09:00 De Buitenhof