Scheidsrechter aanstellingen

Datum Tijd Wedstrijd Scheidsrechter
za 3 dec09:30ODO E1 - KVS/Groeneveld E3Pepijn van der Hout
10:30ODO E4 - De Meervogels E3Milou Post
10:30ODO F2 - HKV/Ons Eibernest F1Marit Geerse
11:35ODO C2 - Dunas C4Jannes van der Vaart
12:45ODO D2 - Valto D3Joa Martin
15:30ODO 4 - Korbatjo 3Janny Ramakers
17:00ODO 2 - ADO 2Hans van Gastel
za 10 dec09:30ODO E3 - Refleks E2Stef Haring
10:45ODO E2 - VEO E5Gijs Vos
10:45ODO E4 - Achilles (Hg) E4Femke Kroes
11:50ODO D3 - Nikantes D1Ivo van Velzen
12:55ODO 4 - Conventus 2Marc Goudzwaard
14:20ODO C1 - KZ Danaïden C1Erik Passchier
15:45ODO 6 - ZKV (Zu) 2Joris de Bruijn
za 17 dec09:30ODO F2 - KVS/Groeneveld F4Nicolette Vermeer
10:30ODO F1 - Avanti/Post Makelaardij F1Diana Eijgermans
11:45ODO B1 - Valto B2Erik Passchier
12:50ODO C2 - Twist C2Jenny van Barneveldt
13:55ODO D2 - Avanti/Post Makelaardij D2Britt van Nierop
15:00ODO B2 - Vitesse (Ba) B2Tim Plieger
16:10ODO D1 - Nieuwerkerk D3Koen Makkinga
18:35ODO 5 - ZKV (Zu) 3Janny Ramakers
za 14 jan09:30ODO E3 - KVS/Groeneveld E7Marije van Dijk
10:30ODO E2 - Die Haghe E5Karin Godthelp
10:30ODO E4 - ONDO (G) E6Dana Verboon
11:40ODO D3 - Fortuna/Delta Logistiek D4Thijs Moekestorm
14:30ODO 4 - Dijkvogels 4Wouter van Leeuwen
15:45ODO C1 - Groen-Geel C3Erik Passchier
za 21 jan09:30ODO F2 - ONDO (G) F4Aimee Doesborgh
10:30ODO F1 - Weidevogels F2Annet Zegwaard
11:30ODO D3 - KVS/Groeneveld D2Brigit Kroes
12:30ODO D2 - Die Haghe D2Liza van der End
13:35ODO C1 - KIOS (N) C1Jaap van Vliet
14:40ODO C2 - IJsselvogels C3Lennart Moerman
15:45ODO 4 - Twist 5Raoul Lavue
za 28 jan09:30ODO E1 - Excelsior E2Jelle van Leeuwen
10:30ODO E3 - LYNX E1Bente Verboon
11:45ODO B1 - TOP/IAA fresh B4Willem van Vliet
13:00ODO B2 - DES (D) B1Lex de Bruijn
14:25ODO D1 - Fortuna/Delta Logistiek D2Pepijn van der Hout
15:30ODO 3 - Excelsior 3Erik Passchier
16:45ODO 5 - Nieuwerkerk 6Joris de Bruijn
18:00ODO 6 - Dijkvogels 5Mark Zegwaard
za 4 feb09:30ODO E4 - KVS/Groeneveld E5Nicolette Vermeer
10:30ODO E1 - VEO E1Diana Eijgermans
10:30ODO F2 - Excelsior F3Toine Steehouwer
12:35ODO D3 - t Capproen D1Joa Martin
13:40ODO D2 - Korbis D2Gijs Vos
14:45ODO C2 - Reeuwijk C1Ivo van Velzen
15:55ODO 3 - Weidevogels 3Marc Goudzwaard
17:10ODO 4 - Oosterkwartier 2Jannes van der Vaart
za 11 feb09:30ODO E2 - Avanti/Post Makelaardij E6Roos Haring
10:30ODO E3 - Valto E5Marit Geerse
10:30ODO F1 - Achilles (Hg) F1Karlijn Post
11:30ODO D3 - ONDO (G) D5Dustin van Roon
12:30ODO B1 - Avanti/Post Makelaardij B2Tim Plieger
13:30ODO C1 - KCC/CK Kozijnen C1Erik Passchier
14:35ODO D1 - Excelsior D2Sem de Winter
15:40ODO B2 - Twist B1Rob van der Hak
16:45ODO 5 - VEO 6Erik Passchier
18:00ODO 6 - NIO 3Joris de Bruijn
za 18 feb09:30ODO E1 - Fortuna/Delta Logistiek E2Stef Haring
10:30ODO F1 - GKV (H) F1Cas Vijverberg
11:45ODO D1 - De Meervogels D1Twan Regout
13:00ODO B1 - ONDO (G) B2Martijn van Vliet
14:15ODO 3 - Fortuna/Delta Logistiek 4Hans van Gastel
15:30ODO 5 - RWA 5Thijs Ramakers
za 11 mrt09:30ODO E3 - Dunas E2Milou Post
10:45ODO D3 - NIO D2Britt van Nierop
11:50ODO E2 - ONDO (G) E2Jenny van Barneveldt
11:50ODO E4 - Fortuna/Delta Logistiek E3Dana Verboon
13:00ODO 4 - Erasmus 3Mark Zegwaard
14:15ODO 6 - WION 6Michiel van der Vaart
15:45ODO C1 - Blauw-Wit (A) C1Erik Passchier
za 18 mrt09:30ODO F2 - DES (D) F1Thijs Moekestorm
10:30ODO E1 - Die Haghe E3Liza van der End
10:30ODO F1 - Fortuna/Delta Logistiek F2Femke Kroes
11:40ODO C2 - KOAG C2Lennart Moerman
12:45ODO D2 - NIO D1Raoul Lavue
14:00ODO D1 - Weidevogels D1Jesse v.d. Hout
15:15ODO B2 - Fortuna/Delta Logistiek B3Lex de Bruijn
16:30ODO 5 - DeetosSnel 6Jelle van Leeuwen
17:50ODO 3 - Korbis 2Marc Goudzwaard
za 25 mrt09:30ODO E4 - Weidevogels E4Aimee Doesborgh
10:30ODO E1 - Achilles (Hg) E2Sem de Winter
11:45ODO B1 - Phoenix B1Erik Passchier
12:50ODO D1 - HKV/Ons Eibernest D1Koen Makkinga
14:00ODO B2 - Avanti/Post Makelaardij B3Jannes van der Vaart
15:15ODO 5 - Twist 8Janny Ramakers
16:30ODO 3 - DES (D) 3Erik Passchier
17:45ODO 6 - Phoenix 4Wouter van Leeuwen
za 1 apr09:30ODO F2 - Fortuna/Delta Logistiek F3Marije van Dijk
10:30ODO E2 - DES (D) E2Toine Steehouwer
13:30ODO D2 - Dijkvogels D2Brigit Kroes
14:40ODO C2 - Valto C4Diana Eijgermans
15:45ODO C1 - ONDO (G) C2Willem van Vliet