ODO D1

ODO D1 2021-2022

ODO D1 2021-2022

Veld

Datum Thuis Uit Rijden Verslag Scheidsrechter Vertrek/aanwezig Aanvang Locatie
21/08 Merwede toernooi ODO D1 09:00 Schrijf een verslag 08:00 09:00 Thorbeckelaan 104, 3362BV Sliedrecht
28/08 Fortuna/Delta Logistiek D1 ODO D1 12:00 Schrijf een verslag 10:50 12:00 Schoemakerstraat 340, 2629 HP Delft
04/09 HKC (Ha) toernooi ODO D1 09:00 Schrijf een verslag 08:00 09:00 P. de Hoochstraat 56a, 3372XJ Hardinxveld Giessendam
11/09 ODO D1 ONDO (G) D1 6-6 Schrijf een verslag 11:05 11:35 1K40
18/09 Die Haghe D1 ODO D1 2-8 Schrijf een verslag 10:00 11:00 Baambruggestraat 10, 2546SK s-Gravenhage
25/09 ODO D1 Fortuna/Delta Logistiek D1 5-9 Schrijf een verslag 11:00 11:30 2a1K40
02/10 ONDO (G) D1 ODO D1 5-3 Schrijf een verslag 10:45 11:45 Van Leeuwenhoekstraat 30, 2693 BG s-Gravenzande
09/10 ODO D1 Die Haghe D1 12-6 Schrijf een verslag 11:30 12:00 1K40
23/10 Fortuna/Delta Logistiek D1 ODO D1 8-6 Schrijf een verslag 08:35 09:45 Schoemakerstraat 340, 2629 HP Delft
16/04 Oranje Wit (D) D1 ODO D1 11:00 Schrijf een verslag 09:50 11:00 :Nieuwe Noordpolderweg 5,3312AD Dordrecht
23/04 ODO D1 Die Haghe D1 11-2 Schrijf een verslag 12:55 13:25 2a1K40
14/05 Nieuwerkerk D1 ODO D1 7-7 Schrijf een verslag 11:00 12:00 Sportcomplex Dorrestein, Dorrestein 2, Nieuwerkerk a/d IJssel
21/05 ODO D1 Oranje Wit (D) D1 12:15 Schrijf een verslag 11:45 12:15 1K40
28/05 Oranje Wit (D) D1 ODO D1 8-9 Schrijf een verslag 08:50 10:00 :Nieuwe Noordpolderweg 5,3312AD Dordrecht
11/06 Die Haghe D1 ODO D1 4-15 Schrijf een verslag 08:30 09:30 Baambruggestraat 10, 2546SK s-Gravenhage
18/06 ODO D1 Nieuwerkerk D1 12:00 Schrijf een verslag 11:30 12:00 1K40

Zaal

Datum Thuis Uit Rijden Verslag Scheidsrechter Vertrek/aanwezig Aanvang Locatie
13/11 ODO D1 Oranje Wit (D) D1 11:00 Schrijf een verslag 10:30 11:00
20/11 De Meervogels D1 ODO D1 11:00 Schrijf een verslag 09:55 11:00 De Veur
27/11 ODO D1 Refleks D1 7-7 Schrijf een verslag 11:25 11:55 De Hofstede
04/12 Pernix D1 ODO D1 15:20 Schrijf een verslag 14:10 15:20 De Zijl
11/12 ODO D1 TOP/LITTA D1 6-9 Schrijf een verslag 15:20 15:50 De Hofstede
18/12 ONDO (G) D1 ODO D1 16:00 Schrijf een verslag 15:10 16:00 Westlandhal
15/01 ODO D1 KZ/Thermo4U D1 12:20 Schrijf een verslag 11:50 12:20 De Hofstede
22/01 ODO D1 De Meervogels D1 17:45 Schrijf een verslag 17:15 17:45 De Hofstede
05/02 Refleks D1 ODO D1 15-9 Schrijf een verslag 08:35 09:30 De Schilp
12/02 ODO D1 Pernix D1 19-2 Schrijf een verslag 15:15 16:00 De Hofstede
19/02 TOP/LITTA D1 ODO D1 11-10 Schrijf een verslag 10:05 11:15 De Korf
12/03 ODO D1 TOP/LITTA D1 5-10 Schrijf een verslag 16:30 17:00 De Hofstede
19/03 Pernix D1 ODO D1 3-16 Schrijf een verslag 13:00 14:00 Nog onbekend
02/04 ODO D1 Refleks D1 4-6 Schrijf een verslag 12:00 12:30 De Hofstede