ODO D1 2023-2024
Anna, Fleur, Frederique, Iris, Jeannette, Krista (trainer), Lize, Madelief, Marieke (trainer), Maud, Nolah en Sanne
Zaal
Datum | Thuis | Uit | Rijden | Verslag | Scheidsrechter | Vertrek/aanwezig | Aanvang | Locatie | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
28/10 | ODO D1 | Maassluis D2 | 13:00 | Schrijf een verslag | 12:30 | 13:00 | |||
18/11 | ODO D1 | Phoenix D2 | 7-3 | Schrijf een verslag | 11:25 | 11:55 | De Hofstede | ||
25/11 | ODO D1 | IJsselvogels D2 | 10-1 | Lees het verslag | 14:00 | 14:30 | De Hofstede | ||
02/12 | Vriendenschaar (B) D2 | ODO D1 | 4-20 | Schrijf een verslag | 08:25 | 09:30 | Sporthoeve | ||
09/12 | ODO D1 | Nieuwerkerk D5 | 10-2 | Schrijf een verslag | 14:00 | 14:30 | De Hofstede | ||
06/01 | KVS/Groeneveld D4 | ODO D1 | 6-6 | Schrijf een verslag | 09:55 | 11:00 | De Blinkerd | ||
13/01 | De Meervogels D2 | ODO D1 | 7-7 | Schrijf een verslag | 09:10 | 10:15 | De Veur | ||
20/01 | ODO D1 | KVS/Groeneveld D4 | 6-8 | Schrijf een verslag | 15:15 | 15:45 | De Hofstede | ||
27/01 | Phoenix D2 | ODO D1 | 2-9 | Schrijf een verslag | 08:55 | 10:00 | Oosterpoort | ||
03/02 | IJsselvogels D2 | ODO D1 | 11:00 | Lees het verslag | 09:55 | 11:00 | Zuidplas | ||
10/02 | ODO D1 | Vriendenschaar (B) D2 | 20-4 | Schrijf een verslag | 11:45 | 12:15 | De Hofstede | ||
02/03 | Nieuwerkerk D5 | ODO D1 | 0-11 | Schrijf een verslag | 10:30 | 11:30 | De Kleine Vink Hal | ||
16/03 | ODO D1 | De Meervogels D2 | 8-1 | Schrijf een verslag | 12:30 | 13:00 | De Hofstede |
Veld
Datum | Thuis | Uit | Rijden | Verslag | Scheidsrechter | Vertrek/aanwezig | Aanvang | Locatie | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
02/09 | Nikantes D1 | ODO D1 | 11:00 | Schrijf een verslag | 10:10 | 11:00 | Botreep 10, 3192PD Hoogvliet | ||
09/09 | ODO D1 | KVS/Groeneveld D3 | 5-11 | Schrijf een verslag | 11:15 | 11:45 | 2a1K40 | ||
16/09 | VEO D1 | ODO D1 | 10-2 | Schrijf een verslag | 11:30 | 12:30 | Sportcomplex Westvliet, Groene Zoom 6, Voorburg | ||
23/09 | ONDO (G) D3 | ODO D1 | 5-5 | Schrijf een verslag | 12:25 | 13:15 | Van Leeuwenhoekstraat 30, 2693 BG s-Gravenzande | ||
30/09 | KVS/Groeneveld D3 | ODO D1 | 6-7 | Schrijf een verslag | 11:25 | 12:30 | Cas van Dijkpark, Cremerweg 2, s-Gravenhage | ||
07/10 | ODO D1 | VEO D1 | 6-8 | Schrijf een verslag | 12:30 | 13:00 | 2a1K40 | ||
14/10 | ODO D1 | ONDO (G) D3 | 4-4 | Schrijf een verslag | 09:00 | 09:30 | 2a1K40 | ||
06/04 | Avanti/Post Makelaardij D3 | ODO D1 | 09:00 | 08:00 | 09:00 | Sportpark de Groen Wijdte. Sportlaan 1, 2641 AZ Pijnacker | |||
20/04 | ODO D1 | Valto D3 | 13:25 | 12:55 | 13:25 | 1K40 | |||
11/05 | ONDO (G) D5 | ODO D1 | 13:00 | 12:10 | 13:00 | Van Leeuwenhoekstraat 30, 2693 BG s-Gravenzande | |||
25/05 | ODO D1 | ONDO (G) D5 | 11:45 | 11:15 | 11:45 | 1K40 | |||
01/06 | ODO D1 | Avanti/Post Makelaardij D3 | 13:15 | 12:45 | 13:15 | 1K40 | |||
08/06 | Valto D3 | ODO D1 | 12:00 | 11:15 | 12:00 | Sportpark De Zwet, Veilingweg 18, De Lier |