ODO B1

ODO B1 2023-2024

ODO B1 2023-2024

Aron (trainer), Brent, Eva, Fleur, Frodo, Jordy, Minke, Nikki (trainer), Noah, Romae en Tess

Veld

Datum Thuis Uit Rijden Verslag Scheidsrechter Vertrek/aanwezig Aanvang Locatie
26/08 diverse B1 ODO B1 09:20 Schrijf een verslag 08:45 09:20
02/09 ODO B1 Pernix B1 2-16 Schrijf een verslag 10:15 11:00
09/09 ODO B1 Fortuna B2 12-12 Schrijf een verslag 10:30 11:15 1K40
19/09 Weidevogels B1 ODO B1 19:00 Schrijf een verslag 17:45 19:00 Sportpark Merenveld, Gotzenhainsingel 8, 2665 HP Bleiswijk
23/09 ODO B1 Merwede/Multiplaat B1 9-11 Schrijf een verslag 11:00 11:45 1K40
07/10 KCC/CK Kozijnen B1 ODO B1 11-13 Schrijf een verslag 10:45 11:40 Capelseweg 39-A, 2907 XA CAPELLE A/D IJSSEL
14/10 ODO B1 HKC (Ha) B1 3-13 Schrijf een verslag 10:15 11:00 1K40
21/10 RWA B1 ODO B1 9-6 Schrijf een verslag 09:00 10:00 Landweg 1, Poortugaal
23/03 ODO B1 Maassluis B1 13:00 Schrijf een verslag 12:15 13:00
30/03 ODO B1 ODO 15-3 Schrijf een verslag 12:15 13:00
06/04 ODO B1 Fortuna B2 9-11 Schrijf een verslag 10:45 11:30 1K40
20/04 ONDO (G) B2 ODO B1 14:45 Frodo P, Minke van der V, Fleur B 13:50 14:45 Van Leeuwenhoekstraat 30, 2693 BG s-Gravenzande
11/05 ODO B1 Avanti/Post Makelaardij B2 11:15 Erik Passchier 10:30 11:15 1K40
25/05 Avanti/Post Makelaardij B2 ODO B1 11:00 Brent van der G, Eva V, Jordy V 09:55 11:00 Sportpark de Groen Wijdte. Sportlaan 1, 2641 AZ Pijnacker
01/06 Fortuna B2 ODO B1 13:00 Tess B, Romae K, Fleur B 12:25 13:00
08/06 ODO B1 ONDO (G) B2 12:30 Willem van Vliet 11:45 12:30 2a1K40

Zaal

Datum Thuis Uit Rijden Verslag Scheidsrechter Vertrek/aanwezig Aanvang Locatie
28/10 RWA B1 ODO B1 8-13 Schrijf een verslag 12:00 13:00 rhoon
04/11 Dunas B1 ODO B1 8-10 Schrijf een verslag 09:50 11:00 Zuidhaghe
11/11 ODO B1 Excelsior B1 10-6 Lees het verslag 15:30 16:15 De Hofstede
18/11 KVS/Groeneveld B1 ODO B1 10-10 Lees het verslag 15:15 16:25 De Blinkerd
25/11 ODO B1 Kinderdijk B1 4-13 Schrijf een verslag 12:30 13:15 De Hofstede
02/12 Weidevogels B1 ODO B1 11-7 Schrijf een verslag 12:45 14:00 Sporthal Rijneveen
09/12 ODO B1 IJsselvogels B1 9-16 Schrijf een verslag 16:15 17:00 De Hofstede
22/12 Nieuwerkerk B2 ODO B1 6-10 Schrijf een verslag 18:00 19:00 De Kleine Vink Hal
06/01 ODO B1 Achilles B1 10-5 Schrijf een verslag 14:45 15:30
20/01 Excelsior B1 ODO B1 11-14 Schrijf een verslag 12:10 13:10 De Buitenhof
27/01 ODO B1 KVS/Groeneveld B1 6-12 Schrijf een verslag 14:25 15:10 De Hofstede
03/02 Kinderdijk B1 ODO B1 16:05 Schrijf een verslag 15:00 16:05 Molenzichthal
10/02 ODO B1 Weidevogels B1 16-12 Schrijf een verslag 12:45 13:30 De Hofstede
07/03 IJsselvogels B1 ODO B1 11-9 Schrijf een verslag 17:50 19:00 Zuidplas
09/03 ODO B1 Nieuwerkerk B2 12-7 Schrijf een verslag 11:50 12:50 De Hofstede