ODO E4

ODO E4 2022-2023

ODO E4 2022-2023

Luuk den Boer, Sem den Boer, Niels Goedendorp, Rob van der Hak (trainer), Chloë Heeren en Tessa Zwinkels

Zaal

Datum Thuis Uit Rijden Verslag Scheidsrechter Vertrek/aanwezig Aanvang Locatie
05/11 ODO E3 ODO E4 09:55 Schrijf een verslag 09:25 09:55 LENTIZ
26/11 KVS/Groeneveld E5 ODO E4 17-0 Schrijf een verslag 09:00 10:00 De Blinkerd
03/12 ODO E4 De Meervogels E3 10:30 Schrijf een verslag Milou P 10:00 10:30 De Hofstede
10/12 ODO E4 Achilles (Hg) E4 10:45 Femke K 10:15 10:45 De Hofstede
17/12 Fortuna/Delta Logistiek E3 ODO E4 09:00 Luuk den B, Nova van G 07:50 09:00 Fortuna-hal
14/01 ODO E4 ONDO (G) E6 10:30 Dana V 10:00 10:30 De Hofstede
21/01 Weidevogels E4 ODO E4 10:00 Niels G, Chloë H 08:50 10:00 Sporthal Rijneveen
04/02 ODO E4 KVS/Groeneveld E5 09:30 Nicolette V 09:00 09:30 De Hofstede
11/02 De Meervogels E3 ODO E4 10:15 Sem den B, Tessa Z 09:10 10:15 De Veur
18/02 Achilles (Hg) E4 ODO E4 11:00 Luuk den B, Nova van G 10:00 11:00 De Vlonder
11/03 ODO E4 Fortuna/Delta Logistiek E3 11:50 Dana V 11:20 11:50 De Hofstede
18/03 ONDO (G) E6 ODO E4 09:00 Niels G, Chloë H 08:10 09:00 De Hoekstee
25/03 ODO E4 Weidevogels E4 09:30 Aimee D 09:00 09:30 De Hofstede

Veld

Datum Thuis Uit Rijden Verslag Scheidsrechter Vertrek/aanwezig Aanvang Locatie
27/08 KCC/CK Kozijnen E4 ODO E4 10:00 Schrijf een verslag 09:10 10:00 Capelseweg 39-A, 2907 XA CAPELLE A/D IJSSEL
03/09 Albatros E4 ODO E4 09:00 Lees het verslag 08:00 09:00 Sportcomplex Develstein, Develsingel 7A, Zwijndrecht
10/09 Korbis E6 ODO E4 5-2 Lees het verslag 07:50 09:00 Sniepweg 13 WADDINXVEEN
17/09 ODO E4 OZC E2 0-7 Lees het verslag 10:45 11:15 2b1K24
24/09 Vriendenschaar (B) E3 ODO E4 2-0 Lees het verslag 08:25 09:30 Groene Zoom 4, 2411 SL, BODEGRAVEN
01/10 ODO E4 Korbis E6 0-12 Lees het verslag 09:00 09:30 2a1K40
08/10 OZC E2 ODO E4 0-4 Lees het verslag 09:35 10:30 Sportcomplex De Enk, Enk 190, Rotterdam
15/10 ODO E4 Vriendenschaar (B) E3 1-9 Schrijf een verslag 09:00 09:30 2b1K24