ODO F1

ODO F1 2023-2024

Nog geen foto ontvangen. Stuur hem op!

Joyce (trainer), Liz, Luna, Robin, Sebas, Stef en Zoë

Veld

Datum Thuis Uit Rijden Verslag Scheidsrechter Vertrek/aanwezig Aanvang Locatie
26/08 ODO F1 Vitesse (Ba) 1-1 Schrijf een verslag 09:30 10:00
02/09 Nikantes F1 ODO F1 12-2 Schrijf een verslag 09:00 10:00 Botreep 10, 3192PD Hoogvliet
09/09 ODO F1 Refleks F2 7-2 Schrijf een verslag 09:00 09:30 2a1K40
16/09 Valto F1 ODO F1 22-1 Schrijf een verslag 08:15 09:00 Sportpark De Zwet, Veilingweg 18, De Lier
23/09 Dunas F2 ODO F1 1-5 Schrijf een verslag 08:35 09:30 Zonnebloemstraat, 2565RP s-Gravenhage
30/09 Refleks F2 ODO F1 11-10 Schrijf een verslag 10:45 11:30 Sportpark Prinses Irene, Schaapweg 2d, Rijswijk
07/10 ODO F1 Valto F1 5-14 Schrijf een verslag 09:00 09:30 2b1K24
14/10 ODO F1 Dunas F2 11:30 Schrijf een verslag 11:00 11:30 2b1K24
30/03 ODO F1 Albatros F2 09:00 Schrijf een verslag 08:30 09:00
06/04 De Meervogels F2 ODO F1 5-13 Schrijf een verslag 09:05 10:00 Vernède Sportpark, Dr. J. W. Paltelaan, 2712 PW Zoetermeer
20/04 ODO F1 Phoenix F2 09:30 Milou Post 09:00 09:30 2b2K24
11/05 Valto F2 ODO F1 09:00 Zoë van der V, Sebas van B 08:25 09:00 Sportpark De Zwet, Veilingweg 18, De Lier
25/05 ODO F1 Valto F2 09:30 Dana van der End 09:00 09:30 2b2K24
01/06 ODO F1 De Meervogels F2 11:00 Thijs Moekestorm 10:30 11:00 2b2K24
08/06 Phoenix F2 ODO F1 11:30 Luna A, Robin den E 10:35 11:30 Van Doornenplantsoen 20a, Zoetermeer

Zaal

Datum Thuis Uit Rijden Verslag Scheidsrechter Vertrek/aanwezig Aanvang Locatie
28/10 ODO F1 ALO F 8-5 Schrijf een verslag 09:30 10:00
25/11 ODO F1 ONDO (G) F3 5-18 Schrijf een verslag 10:15 10:45 De Hofstede
02/12 HKV/Ons Eibernest F1 ODO F1 10:30 Schrijf een verslag 09:35 10:30 HKV/Ons Eibernesthal
09/12 ODO F1 Die Haghe F2 6-6 Schrijf een verslag 09:15 09:45 De Hofstede
13/12 ONDO (G) F3 ODO F1 9-6 Schrijf een verslag 15:05 15:55 De Hoekstee
16/12 ALO F2 ODO F1 6-9 Schrijf een verslag 09:10 10:00 Ockenburgh
23/12 Fortuna F5 ODO F1 8-1 Schrijf een verslag 08:40 09:00 Fortuna-hal
13/01 ODO F1 ONDO (G) F4 7-8 Schrijf een verslag 10:15 10:45 De Hofstede
20/01 ODO F1 Fortuna F5 5-8 Schrijf een verslag 10:00 10:30 De Hofstede
10/02 ODO F1 HKV/Ons Eibernest F1 13-9 Schrijf een verslag 09:15 09:45 De Hofstede
02/03 Die Haghe F2 ODO F1 2-3 Schrijf een verslag 10:55 11:45 Sportcampus Zuiderpark
09/03 ODO F1 ALO F2 11-6 Schrijf een verslag 11:15 11:45 De Hofstede
16/03 ONDO (G) F4 ODO F1 13-7 Schrijf een verslag 09:10 10:00 De Hoekstee