ODO C2

ODO C2 2021-2022

Nog geen foto ontvangen. Stuur hem op!

Veld

Datum Thuis Uit Rijden Verslag Scheidsrechter Vertrek/aanwezig Aanvang Locatie
04/09 ODO C2 IJsselvogels C2 10:00 Schrijf een verslag 09:30 10:00
11/09 Dijkvogels C2 ODO C2 5-4 Schrijf een verslag 10:45 11:30 Lange Kruisweg 44F, 2676 BM Maasdijk
18/09 ODO C2 Phoenix C4 1-2 Schrijf een verslag 10:15 10:45 2a1K40
25/09 ODO C2 VEO C2 2-9 Schrijf een verslag 10:00 10:30 2a1K40
02/10 ODO C2 Dijkvogels C2 2-6 Schrijf een verslag 11:30 12:00 2a1K40
09/10 Phoenix C4 ODO C2 6-0 Schrijf een verslag 08:55 10:00 Van Doornenplantsoen 20a, Zoetermeer
11/10 VEO C2 ODO C2 4-4 Schrijf een verslag 18:00 19:00 Sportcomplex Westvliet, Groene Zoom 6, Voorburg
16/04 Valto C4 ODO C2 09:00 Schrijf een verslag 08:15 09:00 Sportpark De Zwet, Veilingweg 18, De Lier
23/04 't Capproen C2 ODO C2 4-3 Schrijf een verslag 09:25 10:30 Martin Luther Kinglaan 9, Hellevoetsluis
14/05 ODO C2 Phoenix C4 13:35 Schrijf een verslag 13:05 13:35 2a1K40
21/05 ONDO (G) C5 ODO C2 12:00 Schrijf een verslag 11:10 12:00 Van Leeuwenhoekstraat 30, 2693 BG s-Gravenzande
28/05 ODO C2 ONDO (G) C5 8-2 Schrijf een verslag 10:15 10:45 1K40
31/05 ODO C2 Phoenix C4 19:30 Schrijf een verslag 19:00 19:30
11/06 ODO C2 t Capproen C2 13:50 Schrijf een verslag 13:20 13:50 1K40
18/06 Phoenix C4 ODO C2 10:30 Schrijf een verslag 09:25 10:30 Van Doornenplantsoen 20a, Zoetermeer

Zaal

Datum Thuis Uit Rijden Verslag Scheidsrechter Vertrek/aanwezig Aanvang Locatie
13/11 Wion C1 ODO C2 12:00 Schrijf een verslag 11:05 12:00
20/11 De Meervogels C2 ODO C2 4-5 Schrijf een verslag 10:55 12:00 De Veur
27/11 ODO C2 Phoenix C4 5-5 Schrijf een verslag 12:30 13:00 De Hofstede
11/12 ODO C2 ONDO (G) C5 13:20 Schrijf een verslag 12:50 13:20 De Hofstede
18/12 KVS/Maritiem C4 ODO C2 12:00 Schrijf een verslag 10:55 12:00 De Blinkerd
15/01 ODO C2 Madjoe C3 13:25 Schrijf een verslag 12:55 13:25 De Hofstede
22/01 ODO C2 Weidevogels C3 16:35 Schrijf een verslag 16:05 16:35 De Hofstede
29/01 Gemini C2 ODO C2 10:30 Schrijf een verslag 09:25 10:30 De Mammoet
05/02 Phoenix C4 ODO C2 2-4 Schrijf een verslag 08:55 10:00 Oosterpoort
12/03 ODO C2 KVS/Maritiem C4 12:25 Schrijf een verslag 11:55 12:25 De Hofstede
19/03 Madjoe C3 ODO C2 3-9 Schrijf een verslag 12:50 14:00 Middelmors
26/03 Weidevogels C3 ODO C2 1-17 Schrijf een verslag 09:50 11:00 Sporthal Rijneveen
02/04 ODO C2 Gemini C2 13:35 Schrijf een verslag 13:05 13:35 De Hofstede