ODO C1

ODO C1 2022-2023

ODO C1 2022-2023

Fleur Bijloo, Tess Boode, Nikki van der Hak (trainer), Romae Kammeron, Frodo Passchier, Juliette van Rhee, Thijmen Scholtes, Noah Sprong, Minke van der Vaart, Jordy Verbarendse en Sam Zeebregts (trainer)

Zaal

Datum Thuis Uit Rijden Verslag Scheidsrechter Vertrek/aanwezig Aanvang Locatie
05/11 ODO B2 ODO C1 11:45 Schrijf een verslag 11:10 11:45 LENTIZ
12/11 KOAG C1 ODO C1 10:00 Schrijf een verslag 08:55 10:00 De Boog
19/11 Maassluis C1 ODO C1 6-6 Schrijf een verslag 10:15 11:00 Olympia Maassluis
26/11 ODO C1 De Meervogels C2 22-4 Schrijf een verslag 10:50 11:35 De Hofstede
03/12 KCC/CK Kozijnen C1 ODO C1 11:05 Tess B, Frodo P, Fleur B Schrijf een verslag 09:50 11:05 Schenkel
10/12 ODO C1 KZ Danaïden C1 14:20 Erik P 13:35 14:20 De Hofstede
17/12 Blauw-Wit (A) C1 ODO C1 10:00 Juliette van R, Thijmen S, Jordy V 08:30 10:00 Blauw-Withal
14/01 ODO C1 Groen-Geel C3 15:45 Erik P 15:00 15:45 De Hofstede
21/01 ODO C1 KIOS (N) C1 13:35 Jaap van V 12:50 13:35 De Hofstede
28/01 ONDO (G) C2 ODO C1 16:30 Frodo P, Minke van der V, Romae K 15:15 16:30 Westlandhal
04/02 De Meervogels C2 ODO C1 13:40 Tess B, Fleur B, Jordy V 12:20 13:40 De Veur
11/02 ODO C1 KCC/CK Kozijnen C1 13:30 Erik P 12:45 13:30 De Hofstede
18/02 KZ Danaïden C1 ODO C1 13:50 Frodo P, Juliette van R, Thijmen S 12:30 13:50 Drie Oktoberhal
11/03 ODO C1 Blauw-Wit (A) C1 15:45 Erik P 15:00 15:45 De Hofstede
18/03 Groen-Geel C3 ODO C1 14:35 Minke van der V, Romae K, Fleur B 12:55 14:35 Groen-Geelhal
25/03 KIOS (N) C1 ODO C1 12:00 Tess B, Frodo P, Jordy V 10:35 12:00 Estafette
01/04 ODO C1 ONDO (G) C2 15:45 Willem van V 15:00 15:45 De Hofstede

Veld

Datum Thuis Uit Rijden Verslag Scheidsrechter Vertrek/aanwezig Aanvang Locatie
27/08 Merwede/Multiplaat C1 ODO C1 09:00 Schrijf een verslag 07:50 09:00 Thorbeckelaan 104, 3362BV Sliedrecht
03/09 ODO C1 ONDO (G) C2 10:00 Schrijf een verslag 09:15 10:00
10/09 RWA C1 ODO C1 6-7 Schrijf een verslag 11:15 12:15 Landweg 1, Poortugaal
17/09 ODO C1 ONDO (G) C2 5-7 Schrijf een verslag 09:15 10:00 2a1K40
24/09 ODO C1 KCR C2 12-1 Schrijf een verslag 11:00 11:45 2a1K40
01/10 ODO C1 RWA C1 5-3 Schrijf een verslag 09:50 10:35 2a1K40
08/10 ONDO (G) C2 ODO C1 7-8 Schrijf een verslag 08:20 09:15 Van Leeuwenhoekstraat 30, 2693 BG s-Gravenzande
15/10 KCR C2 ODO C1 1-8 Schrijf een verslag 08:25 09:30 Kastanjelaan 40, 2982 CM Ridderkerk