Zaalwacht

Wat houdt de Zaalwacht in bij ODO

Hierbij de taken van de zaalwacht (PDF): Taken zaalwacht.pdf

Als je niet kunt vragen we je in eerste instantie om te proberen met iemand anders te ruilen. Heb je opmerkingen of vragen over de zaalwacht stel ze dan aan de TC via e-mail

Schema Zaalwacht

Datum Van Tot Wedstrijden Bezettingen
zaterdag 11 januari 10:30 12:00 ODO F2 Lydia van den Berg, Theo Bijloo
zaterdag 11 januari 11:30 13:00 ODO F1, ODO E2, ODO F3 Joyce Peltenburg
zaterdag 11 januari 12:30 14:00 ODO D2 Silvia van Nierop
zaterdag 11 januari 13:35 15:05 ODO C3 Annette Steehouwer
zaterdag 11 januari 14:40 16:10 ODO A2 Jan Moekestorm
zaterdag 11 januari 15:55 17:25 ODO A1
zaterdag 18 januari 08:30 10:00 ODO E2 Carine van Rhee, Joost Veenendaal
zaterdag 18 januari 09:30 11:00 ODO F2, ODO E1 Jessica Rasens
zaterdag 18 januari 10:30 12:00 ODO D2 Wendy de Bruijn
zaterdag 18 januari 11:30 13:00 ODO D1 Bart Boode
zaterdag 18 januari 12:30 14:00 ODO C1 Jeroen Sigon
zaterdag 18 januari 13:35 15:05 ODO B1 Simone Wessling
zaterdag 18 januari 14:40 16:10 ODO A1 Ronald van der End
zaterdag 18 januari 15:55 17:25 ODO A3 Sylvia Kroes
zaterdag 18 januari 17:15 18:45 ODO 5
zaterdag 25 januari 09:30 11:00 ODO E6 Annemieke Dijkshoorn, Mary Arul
zaterdag 25 januari 10:30 12:00 ODO F1, ODO E5 Marloes de Bakker
zaterdag 25 januari 11:30 13:00 ODO C3 Marcel Boon
zaterdag 25 januari 12:30 14:00 ODO C2 Bianca van der Marel
zaterdag 25 januari 13:30 15:00 ODO A2 Lisette Wuijster
zaterdag 25 januari 14:45 16:15 ODO 4
zaterdag 01 februari 09:30 11:00 ODO E3 Annemieke van Roon, John Barendse
zaterdag 01 februari 10:30 12:00 ODO F1, ODO E2 Wilbur van der Tang
zaterdag 01 februari 11:30 13:00 ODO D2 Paula Koole
zaterdag 01 februari 12:35 14:05 ODO D1 Marielle van Buuren – Broos
zaterdag 01 februari 13:40 15:10 ODO C2 Barbera van der Marel
zaterdag 01 februari 14:45 16:15 ODO 4
zaterdag 01 februari 16:00 17:30 ODO A1
zaterdag 08 februari 08:30 10:00 ODO E5, ODO F3 Carla van Adrichem – Moerman, Janneke Boer – v.d. Beukel
zaterdag 08 februari 09:30 11:00 ODO E4 Marcel Crans
zaterdag 08 februari 10:30 12:00 ODO F2, ODO E6, ODO E1 Sander van der Vaart
zaterdag 08 februari 11:30 13:00 ODO C3 Anne Hillenius
zaterdag 08 februari 12:35 14:05 ODO C1 Brenda Doesborgh
zaterdag 08 februari 13:40 15:10 ODO B1 Moniek de Haas
zaterdag 08 februari 14:45 16:15 ODO A3 Heleen Dingjan
zaterdag 08 februari 16:00 17:30 ODO 5
zaterdag 15 februari 08:30 10:00 ODO E4 Teko Slot, Melissa Pietersz
zaterdag 15 februari 09:30 11:00 ODO E3 Frank Rasens
zaterdag 15 februari 10:30 12:00 ODO E1, ODO E5 Arjenne van der Heide
zaterdag 15 februari 11:30 13:00 ODO E6 Jan Simon de Jong
zaterdag 15 februari 12:45 14:15 ODO A3 Linda van Delft
zaterdag 15 februari 14:00 15:30 ODO 5
zaterdag 15 februari 15:15 16:45 ODO 4
zaterdag 07 maart 10:30 12:00 ODO F2 Jessica Rasens, Theo Bijloo
zaterdag 07 maart 11:30 13:00 ODO F1, ODO E2, ODO F3 Iris Passchier
zaterdag 07 maart 12:30 14:00 ODO C1 Miranda Verboon
zaterdag 07 maart 13:40 15:10 ODO B1 Aafke v.d. Gaag
zaterdag 07 maart 14:45 16:15 ODO A2 Thea Kroes
zaterdag 07 maart 16:00 17:30 ODO A1
zaterdag 14 maart 08:30 10:00 ODO E4 Marcel Crans, Carla Ammerlaan
zaterdag 14 maart 09:30 11:00 ODO E3, ODO E6 Rob Scholtes
zaterdag 14 maart 10:30 12:00 ODO E1, ODO E5 Daniëlle Nicolaas
zaterdag 14 maart 11:30 13:00 ODO D1 Remco Verbarendse
zaterdag 14 maart 12:30 14:00 ODO C2 Janet Vijverberg
zaterdag 14 maart 13:30 15:00 ODO A3 Annet Stolk
zaterdag 14 maart 14:45 16:15 ODO 5
zaterdag 14 maart 16:00 17:30 ODO 4
zaterdag 21 maart 08:30 10:00 ODO E4 Melissa Pietersz, Chantal Breukel
zaterdag 21 maart 09:30 11:00 ODO E6 Jan Simon de Jong
zaterdag 21 maart 10:30 12:00 ODO E3 John Barendse
zaterdag 21 maart 11:30 13:00 ODO C3 Elizabeth van Roest
zaterdag 21 maart 12:30 14:00 ODO C2 Chandre Martin
zaterdag 21 maart 13:30 15:00 ODO A2 Tamara Vermeer
zaterdag 21 maart 14:45 16:15 ODO 4
zaterdag 28 maart 09:30 11:00 ODO F3 Carla van Adrichem – Moerman, Jolanda Nell
zaterdag 28 maart 10:30 12:00 ODO F2, ODO E1 Hans Strootman
zaterdag 28 maart 11:30 13:00 ODO D2 Leonie van Rijswijk
zaterdag 28 maart 12:30 14:00 ODO D1 Nora Bolderheij
zaterdag 28 maart 13:30 15:00 ODO C1 Angela Brandsen
zaterdag 28 maart 14:40 16:10 ODO B1 Karla Vijverberg
zaterdag 28 maart 15:45 17:15 ODO A1 Corremarie Hoekveen
zaterdag 28 maart 17:00 18:30 ODO 5