ODO 1

ODO 1 2022-2023

Nog geen foto ontvangen. Stuur hem op!

Ilse Alsemgeest, Kevin Barnhard (trainer), Kim van den Berg, Patrick Bezemer (trainer), Thom Brandse (trainer), Lotte Dingjan, Liza van der End, Iris Geerse, Nikki van der Hak, Marieke Hoekveen, Jesse v.d. Hout, Raoul Lavue, Lennart Moerman, Martijn Moerman, Britt van Nierop, Iris van der Poel, Twan Regout, Cas Vijverberg, Martijn van Vliet, Isa Vreugdenhil, Thom van Waardenburg, Sem de Winter, Sam Zeebregts en Aron van Zielst

Zaal

Datum Thuis Uit Rijden Verslag Scheidsrechter Vertrek/aanwezig Aanvang Locatie
10/11 Dunas 1 ODO 1 19:15 Schrijf een verslag 17:25 19:15 Zuidhaghe
12/11 ODO 1 Wion 1 20:45 Schrijf een verslag 19:45 20:45
26/11 Oosterkwartier 1 ODO 1 18-17 Schrijf een verslag 13:25 15:30 De Spaarne
03/12 ODO 1 ADO 1 18:30 Schrijf een verslag 17:30 18:30 De Hofstede
10/12 ODO 1 Conventus 1 18:30 17:30 18:30 De Hofstede
17/12 Erasmus 1 ODO 1 17:05 Lennart M, Sam Z, Iris van der P 15:20 17:05 Erasmus
07/01 ODO 1 Korbis 1 17:00 16:00 17:00
14/01 ODO 1 Dijkvogels 1 18:30 17:30 18:30 De Hofstede
21/01 ODO 1 Twist 1 18:30 17:30 18:30 De Hofstede
28/01 Dunas 1 ODO 1 18:05 Martijn M, Nikki van der H, Lotte D 16:15 18:05 Zuidhaghe
04/02 ODO 1 Oosterkwartier 1 18:30 17:30 18:30 De Hofstede
11/02 ADO 1 ODO 1 20:00 Jesse v.d. H, Martijn van V, Kim van den B 18:05 20:00 De Schenkel
18/02 Conventus 1 ODO 1 20:15 Lennart M, Sam Z, Iris van der P 18:30 20:15 Develsteinhal
11/03 ODO 1 Erasmus 1 18:30 17:30 18:30 De Hofstede
18/03 Dijkvogels 1 ODO 1 16:35 Martijn M, Nikki van der H, Lotte D 15:05 16:35 Sporthal Maasdijk
25/03 Twist 1 ODO 1 17:55 Jesse v.d. H, Kim van den B, Raoul L 16:30 17:55 Blaashal Twist
01/04 ODO 1 Dunas 1 18:30 17:30 18:30 De Hofstede

Veld

Datum Thuis Uit Rijden Verslag Scheidsrechter Vertrek/aanwezig Aanvang Locatie
27/08 ODO 1 DSO (K) 1 13:00 Schrijf een verslag 12:00 13:00
03/09 Animo ODO 1 14:50 Schrijf een verslag 12:35 14:50 Randweg 5, 4191 NN Geldermalsen
03/09 RWA 1 ODO 1 16:30 Schrijf een verslag 14:50 16:30 Landweg 1, Poortugaal
06/09 ODO 1 Reeuwijk 1 21:00 Schrijf een verslag 20:00 21:00
10/09 ODO 1 KZ Danaïden 1 12-7 Lees het verslag 15:00 16:00 1K40
17/09 Phoenix 1 ODO 1 17-8 Schrijf een verslag 13:40 15:30 Van Doornenplantsoen 20a, Zoetermeer
24/09 ODO 1 Roda 1 13-19 Schrijf een verslag 15:00 16:00 1K40
01/10 GKV (H) 1 ODO 1 15-15 Schrijf een verslag 13:45 15:30 Bezuidenhoutseweg 360, 2594BE s-Gravenhage
08/10 ODO 1 Weidevogels 1 5-16 Schrijf een verslag 15:00 16:00 1K40
15/10 ODO 1 Rapid 1 13-9 Schrijf een verslag 15:00 16:00 1K40
22/10 Sporting West/Bonarius.com 1 ODO 1 15-16 Schrijf een verslag 13:30 15:30
29/10 KZ Danaïden 1 ODO 1 21-14 Schrijf een verslag 13:40 15:30 Montgomery straat 50, 2321 CC Leiden