Competitie

Programma

Datum Thuis Uit Rijden Scheidsrechter Verslag Vertrek/aanwezig Aanvang Locatie
24/10 Weidevogels 1 ODO 1 15:30 Schrijf een verslag 13:35 15:30 Sportpark Merenveld, Gotzenhainsingel 8, 2665 HP Bleiswijk
24/10 Weidevogels 2 ODO 2 14:00 Schrijf een verslag 12:10 14:00 Sportpark Merenveld, Gotzenhainsingel 8, 2665 HP Bleiswijk
24/10 ODO 3 KVS/Maritiem 5 13:30 Schrijf een verslag 12:30 13:30 Sportpark De Commandeur
24/10 KIOS (N) A1 ODO A1 17:00 Schrijf een verslag 15:15 17:00 Eugenie Previnaireweg 100, 2151BD Nieuw Vennep

Historie

Datum Thuis Uit Rijden Scheidsrechter Verslag Vertrek/aanwezig Aanvang Locatie
15/08 Maassluis 1 ODO 1 14-20 Schrijf een verslag 13:35 15:00 Wipperspark, Wipperspark 1, 3141 RD Maassluis
15/08 Maassluis 2 ODO 2 13-16 Schrijf een verslag 12:25 13:45 Wipperspark, Wipperspark 1, 3141 RD Maassluis
20/08 ODO 1 Dunas 1 18-12 Schrijf een verslag 19:30 20:45
20/08 ODO 2 Dunas 2 16-13 Schrijf een verslag 18:30 19:30
20/08 Maassluis A2 ODO A1 4-13 Schrijf een verslag 18:30 19:15 Wipperspark, Wipperspark 1, 3141 RD Maassluis
22/08 ODO 1 Nexus 1 18-12 Schrijf een verslag 14:30 15:30
22/08 ODO 2 Nexus 2 18-13 Schrijf een verslag 13:15 14:15
22/08 Maassluis 3 ODO 3 8-13 Schrijf een verslag 13:05 14:00 Wipperspark, Wipperspark 1, 3141 RD Maassluis
22/08 Dijkvogels B1 ODO B1 15-7 Schrijf een verslag 09:45 11:00 Lange Kruisweg 44F, 2676 BM Maasdijk
27/08 ODO 1 Avanti 3 14-18 Schrijf een verslag 19:45 20:45
27/08 ODO 2 Avanti 4 16-15 Schrijf een verslag 18:30 19:30
29/08 KCR 4 ODO 3 12:30 Schrijf een verslag 11:15 12:30 Kastanjelaan 40, 2982 CM Ridderkerk
29/08 KCR 7 ODO 4 17-16 Schrijf een verslag 14:50 16:00 Kastanjelaan 40, 2982 CM Ridderkerk
29/08 KCR 6 ODO 5 14:30 Schrijf een verslag 13:20 14:30 Kastanjelaan 40, 2982 CM Ridderkerk
29/08 RWA A1 ODO A1 2-18 Schrijf een verslag 09:50 11:15 Landweg 1, Poortugaal
29/08 ODO A2 Excelsior (D) A2 15-5 Schrijf een verslag 14:00 15:00
29/08 KCC A3 ODO A3 10-2 Lees het verslag 12:35 13:30 Capelseweg 37, Capelle aan den IJssel
29/08 Merwede/Multiplaat B1 ODO B1 13:00 Schrijf een verslag 11:25 13:00 Thorbeckelaan 104, 3362BV Sliedrecht
29/08 Sporting Delta C2 ODO C1 8-8 Schrijf een verslag 09:50 11:00 Sportcomplex Gravensingel, Gravensingel 118, Dordrecht
29/08 Sporting Delta C3 ODO C2 2-5 Schrijf een verslag 08:55 10:00 Sportcomplex Gravensingel, Gravensingel 118, Dordrecht
29/08 ODO C3 Maassluis C3 5-6 Schrijf een verslag 10:30 11:00
29/08 ODO D1 Maassluis D1 5-5 Schrijf een verslag 09:30 10:00
29/08 ODO D2 Maassluis D2 3-11 Schrijf een verslag 09:30 10:00
29/08 Sporting Delta E1 ODO E1 9-9 Schrijf een verslag 08:00 09:00 Sportcomplex Gravensingel, Gravensingel 118, Dordrecht
29/08 Sporting Delta E2 ODO E2 11-2 Schrijf een verslag 08:00 09:00 Sportcomplex Gravensingel, Gravensingel 118, Dordrecht
29/08 Sporting Delta E3 ODO E3 4-1 Schrijf een verslag 08:00 09:00 Sportcomplex Gravensingel, Gravensingel 118, Dordrecht
29/08 Sporting Delta E4 ODO E4 2-17 Schrijf een verslag 08:00 09:00 Sportcomplex Gravensingel, Gravensingel 118, Dordrecht
29/08 Sporting Delta E5 ODO E5 4-1 Schrijf een verslag 07:55 09:00 Sportcomplex Gravensingel, Gravensingel 118, Dordrecht
29/08 ODO F1 Maassluis F1 0-14 Schrijf een verslag 08:30 09:00
29/08 Sporting Delta F2 ODO F2 09:00 Schrijf een verslag 08:05 09:00 Sportcomplex Gravensingel, Gravensingel 118, Dordrecht
01/09 Dijkvogels A1 ODO A1 13-13 Schrijf een verslag 18:30 19:30 Lange Kruisweg 44F, 2676 BM Maasdijk
05/09 ODO 1 Weidevogels 1 7-23 Lees het verslag 15:00 16:00 Sportpark De Commandeur
05/09 ODO 2 Weidevogels 2 12-10 Schrijf een verslag 13:30 14:30 Sportpark De Commandeur
05/09 KVS/Maritiem 5 ODO 3 19-16 Schrijf een verslag 15:40 17:00 Cas van Dijkpark, Cremerweg 2, s-Gravenhage
05/09 Weidevogels 5 ODO 4 11-10 Schrijf een verslag 12:10 13:30 Sportpark Merenveld, Gotzenhainsingel 8, 2665 HP Bleiswijk
05/09 Valto 7 ODO 5 8-16 Schrijf een verslag 16:05 17:00 Sportpark De Zwet, Veilingweg 18, De Lier
05/09 ODO A1 KIOS (N) A1 18-12 Schrijf een verslag 15:00 16:00 Sportpark De Commandeur
05/09 Olympia (S) A1 ODO A2 12-9 Schrijf een verslag 11:35 12:40 Sportpark Oostbroek, Plaatweg 2, Spijkenisse
05/09 ODO A3 Refleks A3 6-8 Schrijf een verslag 13:00 13:30 Sportpark De Commandeur
05/09 Avanti/Post Makelaardij B4 ODO B1 7- 6 Schrijf een verslag 08:45 10:00 Sportpark de Groen Wijdte. Sportlaan 1, 2641 AZ Pijnacker
05/09 NIO C1 ODO C1 3-6 Schrijf een verslag 10:15 11:15 Abeelweg 233, Rotterdam
05/09 ODO C2 ONDO (G) C2 2-7 Schrijf een verslag 12:30 13:00 Sportpark De Commandeur
05/09 Olympia (S) C2 ODO C3 4-6 Schrijf een verslag 09:25 10:15 Sportpark Oostbroek, Plaatweg 2, Spijkenisse
05/09 ODO D1 Nieuwerkerk D1 3-4 Schrijf een verslag 11:15 11:45 Sportpark De Commandeur
05/09 ODO D2 Dunas D3 3 – 2 Schrijf een verslag 10:00 10:30 Sportpark De Commandeur
05/09 ODO E1 Die Haghe E1 7-13 Schrijf een verslag 09:30 10:00 Sportpark De Commandeur
05/09 ODO E2 Dunas E1 8-1 Lees het verslag 11:00 11:30 Sportpark De Commandeur
05/09 ZKV (Zu) E2 ODO E3 1-1 Lees het verslag 10:05 11:10 Sportcomplex Groot Nibbeland, Kerkweg 82, Zuidland
05/09 Die Haghe E2 ODO E4 6-5 Lees het verslag 09:00 10:00 Baambruggestraat 10, 2546SK s-Gravenhage
05/09 ODO E5 Excelsior (D) E4 1-1 Lees het verslag 09:30 10:00 Sportpark De Commandeur
05/09 Excelsior (D) F2 ODO F1 4-0 Schrijf een verslag 11:00 11:45 Sportpark Biesland, Bieslandsepad 14, Delft
12/09 Luno 1 ODO 1 12-11 Lees het verslag 13:35 15:30 De beide Vlooswijkenlaan, Linschoten
12/09 Luno 2 ODO 2 13-13 Lees het verslag 15:20 17:10 De beide Vlooswijkenlaan, Linschoten
12/09 Luno A1 ODO A1 13-12 Schrijf een verslag 12:15 13:55 De beide Vlooswijkenlaan, Linschoten
12/09 ODO A2 t Capproen A1 13-14 Schrijf een verslag 14:45 15:45 Sportpark De Commandeur
12/09 DES (D) A2 ODO A3 8 – 7 Schrijf een verslag 10:35 11:30 Sportpark Biesland, Bieslandsepad 10, 2616 LL Delft
12/09 ODO B1 Weidevogels B1 12:00 Schrijf een verslag 11:00 12:00 Sportpark De Commandeur
12/09 ODO C1 DES (D) C1 10 – 4 Schrijf een verslag 10:30 11:15 Sportpark De Commandeur
12/09 Avanti/Post Makelaardij C3 ODO C2 7 – 4 Schrijf een verslag 12:30 13:30 Sportpark de Groen Wijdte. Sportlaan 1, 2641 AZ Pijnacker
12/09 ODO C3 Maassluis C2 6 – 4 Schrijf een verslag 09:30 10:00 Sportpark De Commandeur
12/09 ONDO (G) D1 ODO D1 7 – 3 Lees het verslag 08:25 09:15 Van Leeuwenhoekstraat 30, 2693 BG s-Gravenzande
12/09 Refleks D2 ODO D2 10 – 8 Schrijf een verslag 09:05 10:00 Sportpark Prinses Irene, Schaapweg 2d, Rijswijk
12/09 Achilles (Hg) E1 ODO E1 6 – 5 Lees het verslag 10:15 11:15 Pomonaplein 71, 2564 XT s-Gravenhage
12/09 ONDO (G) E2 ODO E2 13 – 6 Lees het verslag 11:50 12:40 Van Leeuwenhoekstraat 30, 2693 BG s-Gravenzande
12/09 ODO E3 ONDO (G) E8 6 – 3 Schrijf een verslag 09:00 09:30 Sportpark De Commandeur
12/09 ODO E4 Maassluis E4 28 – 4 Lees het verslag 10:15 10:45 Sportpark De Commandeur
12/09 Avanti/Post Makelaardij E5 ODO E5 0-14 Schrijf een verslag 14:00 15:00 Sportpark de Groen Wijdte. Sportlaan 1, 2641 AZ Pijnacker
12/09 ODO F1 Fortuna/Delta Logistiek F4 0 – 2 Schrijf een verslag 10:15 10:45 Sportpark De Commandeur
15/09 ODO 3 Valto 4 16-12 Schrijf een verslag 19:00 19:30 Sportpark De Commandeur
19/09 ODO 1 DES (D) 1 9-17 Lees het verslag 15:00 16:15 Sportpark De Commandeur
19/09 ODO 2 DES (D) 3 11-16 Schrijf een verslag 13:30 14:45 Sportpark De Commandeur
19/09 DES (D) 4 ODO 3 4-11 Schrijf een verslag 10:30 11:40 Sportpark Biesland, Bieslandsepad 10, 2616 LL Delft
19/09 DES (D) 5 ODO 4 8-8 Schrijf een verslag 12:55 14:00 Sportpark Biesland, Bieslandsepad 10, 2616 LL Delft
19/09 ODO 5 GKV (H) 3 16:00 Schrijf een verslag 15:00 16:00 Sportpark De Commandeur
19/09 ODO A1 Velocitas A2 13-10 Schrijf een verslag 11:45 12:45 Sportpark De Commandeur
19/09 Vriendenschaar (B) A2 ODO A3 7-3 Schrijf een verslag 10:40 11:45 Groene Zoom 4, 2411 SL, BODEGRAVEN
19/09 ODO B1 ONDO (G) B2 7-7 Schrijf een verslag 10:15 11:15 Sportpark De Commandeur
19/09 VEO C1 ODO C1 2-7 Schrijf een verslag 09:35 10:40 Sportcomplex Westvliet, Groene Zoom 6, Voorburg
19/09 ODO C2 Twist C1 4-7 Schrijf een verslag 12:45 13:15 Sportpark De Commandeur
19/09 ODO C3 ONDO (G) C6 6-4 Lees het verslag 09:15 09:45 Sportpark De Commandeur
19/09 Fortuna/Delta Logistiek D1 ODO D1 8-5 Schrijf een verslag 09:50 11:00 Schoemakerstraat 340, 2629 HP Delft
19/09 ODO D2 Dijkvogels D2 5-6 Schrijf een verslag 11:30 12:00 Sportpark De Commandeur
19/09 ODO E1 Dijkvogels E1 7-9 Schrijf een verslag 10:15 10:45 Sportpark De Commandeur
19/09 VEO E1 ODO E2 3-8 Lees het verslag 10:30 11:30 Sportcomplex Westvliet, Groene Zoom 6, Voorburg
19/09 Twist E1 ODO E3 5-2 Schrijf een verslag 08:35 09:15 Claudius Civilislaan 33B, 3132 JA Vlaardingen
19/09 ODO E4 ALO E2 11-15 Lees het verslag 09:00 09:30 Sportpark De Commandeur
19/09 ODO E5 Weidevogels E2 2-15 Schrijf een verslag 10:15 10:45 Sportpark De Commandeur
19/09 ODO F1 ONDO (G) F3 1-9 Lees het verslag 09:00 09:30 Sportpark De Commandeur
26/09 ODO 1 Vitesse (Ba) 1 11-24 Lees het verslag 14:30 16:00 Sportpark De Commandeur
26/09 ODO 2 Refleks 3 21-22 Lees het verslag 13:30 14:30 Sportpark De Commandeur
26/09 Velocitas 3 ODO 3 16-18 Schrijf een verslag 11:05 12:30 Bloemerd 7, 2353 BZ Leiderdorp
26/09 Olympia (S) 2 ODO 4 8-12 Schrijf een verslag 12:30 13:30 Sportpark Oostbroek, Plaatweg 2, Spijkenisse
26/09 ODO 5 Valto 7 20-11 Schrijf een verslag 15:15 16:15 Sportpark De Commandeur
26/09 ODO A1 Fiks A1 21-13 Schrijf een verslag 12:00 13:00 Sportpark De Commandeur
26/09 ODO A2 Olympia (S) A1 12-8 Schrijf een verslag 13:30 14:30 Sportpark De Commandeur
26/09 Refleks A3 ODO A3 7-3 Schrijf een verslag 11:05 12:00 Sportpark Prinses Irene, Schaapweg 2d, Rijswijk
26/09 ODO B1 Avanti/Post Makelaardij B4 6-4 Schrijf een verslag 10:15 11:15 Sportpark De Commandeur
26/09 ODO C1 NIO C1 5-7 Schrijf een verslag 11:30 12:15 Sportpark De Commandeur
26/09 ONDO (G) C2 ODO C2 8-1 Schrijf een verslag 12:40 13:30 Van Leeuwenhoekstraat 30, 2693 BG s-Gravenzande
26/09 ODO C3 Olympia (S) C2 7-2 Lees het verslag 09:30 10:00 Sportpark De Commandeur
26/09 Nieuwerkerk D1 ODO D1 3-3 Lees het verslag 08:00 09:00 Sportcomplex Dorrestein, Dorrestein 2, Nieuwerkerk a/d IJssel
26/09 Dunas D3 ODO D2 afg. Schrijf een verslag 08:55 10:00 Zonnebloemstraat, 2565RP s-Gravenhage
26/09 Die Haghe E1 ODO E1 8-8 Lees het verslag 09:00 10:00 Baambruggestraat 10, 2546SK s-Gravenhage
26/09 Dunas E1 ODO E2 10-8 Schrijf een verslag 09:55 11:00 Zonnebloemstraat, 2565RP s-Gravenhage
26/09 ODO E3 ZKV (Zu) E2 3-3 Lees het verslag 10:15 10:45 Sportpark De Commandeur
26/09 ODO E4 Die Haghe E2 6-5 Lees het verslag 09:00 09:30 Sportpark De Commandeur
26/09 Excelsior (D) E4 ODO E5 3-0 Schrijf een verslag 08:35 09:30 Sportpark Biesland, Bieslandsepad 14, Delft
26/09 ODO F1 Excelsior (D) F2 1-3 Schrijf een verslag 09:00 09:30 Sportpark De Commandeur
30/09 ODO 5 Weidevogels 6 16-12 Schrijf een verslag 19:30 20:00 Sportpark De Commandeur
30/09 ODO A2 Thor (R) A1 9-18 Schrijf een verslag 18:45 19:30 Sportpark De Commandeur
03/10 Dunas 1 ODO 1 15-13 Lees het verslag 13:40 15:30 Zonnebloemstraat, 2565RP s-Gravenhage
03/10 Dunas 2 ODO 2 11-9 Schrijf een verslag 12:15 14:00 Zonnebloemstraat, 2565RP s-Gravenhage
03/10 ODO 3 De Meervogels 3 18-12 Schrijf een verslag 14:15 15:15 Sportpark De Commandeur
03/10 ODO 4 Nexus 2 13-10 Schrijf een verslag 12:40 13:30 Sportpark De Commandeur
03/10 Weidevogels 6 ODO 5 9-10 Schrijf een verslag 12:10 13:30 Sportpark Merenveld, Gotzenhainsingel 8, 2665 HP Bleiswijk
03/10 ONDO (G) A2 ODO A1 15-8 Schrijf een verslag 11:20 12:40 Van Leeuwenhoekstraat 30, 2693 BG s-Gravenzande
03/10 ‘t Capproen A1 ODO A2 12-8 Schrijf een verslag 08:55 10:15 Martin Luther Kinglaan 9, Hellevoetsluis
03/10 ODO A3 DES (D) A2 7-9 Schrijf een verslag 11:45 12:15 Sportpark De Commandeur
03/10 Weidevogels B1 ODO B1 13-1 Schrijf een verslag 10:20 12:00 Sportpark Merenveld, Gotzenhainsingel 8, 2665 HP Bleiswijk
03/10 DES (D) C1 ODO C1 3-12 Schrijf een verslag 09:45 10:45 Sportpark Biesland, Bieslandsepad 10, 2616 LL Delft
03/10 ODO C2 Avanti/Post Makelaardij C3 3-6 Schrijf een verslag 09:15 09:45 Sportpark De Commandeur
03/10 Maassluis C2 ODO C3 4-7 Lees het verslag 10:20 11:00 Wipperspark, Wipperspark 1, 3141 RD Maassluis
03/10 ODO D2 Refleks D2 7-10 Schrijf een verslag 10:30 11:00 Sportpark De Commandeur
03/10 ODO E1 Achilles (Hg) E1 2-10 Schrijf een verslag 09:15 09:45 Sportpark De Commandeur
03/10 ODO E2 ONDO (G) E2 7-9 Schrijf een verslag 10:30 11:00 Sportpark De Commandeur
03/10 ONDO (G) E8 ODO E3 1-1 Schrijf een verslag 10:45 11:35 Van Leeuwenhoekstraat 30, 2693 BG s-Gravenzande
03/10 Maassluis E4 ODO E4 1-16 Lees het verslag 08:20 09:00 Wipperspark, Wipperspark 1, 3141 RD Maassluis
03/10 ODO E5 Avanti/Post Makelaardij E5 1-5 Lees het verslag 09:15 09:45 Sportpark De Commandeur
03/10 Fortuna/Delta Logistiek F4 ODO F1 0-7 Lees het verslag 08:30 09:30 Schoemakerstraat 340, 2629 HP Delft
06/10 Dunas D3 ODO D2 9-1 Schrijf een verslag 17:00 18:00
07/10 ODO 4 Nikantes 2 11-16 Schrijf een verslag 20:00 20:30 Sportpark De Commandeur
08/10 ODO D1 ONDO (G) D1 6-8 Schrijf een verslag 18:30 19:00 Sportpark De Commandeur
10/10 ODO 1 KZ Danaïden 1 15-10 Lees het verslag 15:00 16:00 Sportpark De Commandeur
10/10 ODO 2 Excelsior (D) 4 13-21 Schrijf een verslag 13:30 14:30 Sportpark De Commandeur
10/10 Refleks 4 ODO 3 8-13 Schrijf een verslag 12:50 14:00 Sportpark Prinses Irene, Schaapweg 2d, Rijswijk
10/10 GKV (H) 3 ODO 5 14-11 Schrijf een verslag 09:50 11:00 Bezuidenhoutseweg 360, 2594BE s-Gravenhage
10/10 ODO A1 OVVO A2 14-7 Schrijf een verslag 15:00 16:00 Sportpark De Commandeur
10/10 Thor (R) A1 ODO A2 15-6 Schrijf een verslag 11:10 12:25 Ellemare 171, 3085 JP Rotterdam
10/10 ODO A3 Vriendenschaar (B) A2 6-12 Schrijf een verslag 14:00 14:30 Sportpark De Commandeur
10/10 ONDO (G) B2 ODO B1 10-3 Schrijf een verslag 11:55 13:15 Van Leeuwenhoekstraat 30, 2693 BG s-Gravenzande
10/10 ODO C1 VEO C1 8-6 Schrijf een verslag 08:45 09:30 Sportpark De Commandeur
10/10 Twist C1 ODO C2 9-4 Schrijf een verslag 10:45 11:25 Claudius Civilislaan 33B, 3132 JA Vlaardingen
10/10 ONDO (G) C6 ODO C3 5-4 Lees het verslag 09:55 10:45 Van Leeuwenhoekstraat 30, 2693 BG s-Gravenzande
10/10 ODO D1 Fortuna/Delta Logistiek D1 7-13 Schrijf een verslag 10:45 11:15 Sportpark De Commandeur
10/10 Dijkvogels D2 ODO D2 7-3 Schrijf een verslag 09:45 10:30 Lange Kruisweg 44F, 2676 BM Maasdijk
10/10 Dijkvogels E1 ODO E1 7-5 Lees het verslag 08:45 09:30 Lange Kruisweg 44F, 2676 BM Maasdijk
10/10 ODO E2 VEO E1 12-9 Lees het verslag 11:00 11:30 Sportpark De Commandeur
10/10 ODO E3 Twist E1 5-6 Schrijf een verslag 09:45 10:15 Sportpark De Commandeur
10/10 ALO E2 ODO E4 9-9 Lees het verslag 11:00 12:00 Evert Wytemaweg, 2565 AA s-Gravenhage
10/10 Weidevogels E2 ODO E5 4-0 Lees het verslag 07:50 09:00 Sportpark Merenveld, Gotzenhainsingel 8, 2665 HP Bleiswijk
10/10 ONDO (G) F3 ODO F1 13-0 Schrijf een verslag 11:20 12:00 Van Leeuwenhoekstraat 30, 2693 BG s-Gravenzande
13/10 ALO A1 ODO A1 5-12 Schrijf een verslag 18:00 19:30 Evert Wytemaweg, 2565 AA s-Gravenhage
14/10 ODO 4 Weidevogels 5 afg. Schrijf een verslag 20:00 20:30 Sportpark De Commandeur
17/10 GKV (H) 1 ODO 1 afg. Schrijf een verslag 13:45 15:30 Bezuidenhoutseweg 360, 2594BE s-Gravenhage
17/10 GKV (H) 2 ODO 2 afg. Schrijf een verslag 15:25 17:05 Bezuidenhoutseweg 360, 2594BE s-Gravenhage
17/10 ODO 3 Excelsior (D) 5 afg. Schrijf een verslag 10:45 11:45 Sportpark De Commandeur
17/10 ODO 4 Twist 5 afg. Schrijf een verslag 12:40 13:30 Sportpark De Commandeur
17/10 ODO 5 GKV (H) 3 afg. Schrijf een verslag 12:30 13:30