Competitie

Programma

Datum Thuis Uit Rijden Scheidsrechter Verslag Vertrek/aanwezig Aanvang Locatie
15/06 ODO 1 Weidevogels 1 16:00 Schrijf een verslag 15:00 16:00 1K40
15/06 ODO 2 Weidevogels 2 14:30 Schrijf een verslag 13:30 14:30 1K40
15/06 ODO 3 Weidevogels 4 13:00 Schrijf een verslag 12:00 13:00 2a1K40
15/06 KVS/Maritiem 7 ODO 4 14:00 Schrijf een verslag 12:45 14:00 Cas van Dijkpark, Cremerweg 2, s-Gravenhage
15/06 ODO 5 DES (D) 8 16:00 Schrijf een verslag 15:10 16:00 2a1K40
15/06 ODO A1 Weidevogels A2 13:00 Schrijf een verslag 12:00 13:00 1K40
15/06 ODO A2 ONDO (G) A3 14:30 Schrijf een verslag 13:30 14:30 2a1K40
15/06 Fortuna/Delta Logistiek B2 ODO B1 10:00 Schrijf een verslag 08:40 10:00 Schoemakerstraat 340, 2629 HP Delft
15/06 Phoenix B1 ODO B2 13:45 Schrijf een verslag 12:25 13:45 Van Doornenplantsoen 20a, Zoetermeer
15/06 Fortuna/Delta Logistiek C4 ODO C1 12:30 Schrijf een verslag 11:35 12:30 Schoemakerstraat 340, 2629 HP Delft
15/06 ODO C2 Maassluis C3 12:00 Schrijf een verslag 11:30 12:00 2a1K40
15/06 ODO D1 Kinderdijk D1 12:00 Schrijf een verslag 11:30 12:00 1K40
15/06 ODO D2 Excelsior (D) D3 11:00 Schrijf een verslag 10:30 11:00 1K40
15/06 Fortuna/Delta Logistiek E1 ODO E1 10:30 Schrijf een verslag 09:40 10:30 Schoemakerstraat 340, 2629 HP Delft
15/06 Weidevogels E1 ODO E2 10:00 Schrijf een verslag 08:50 10:00 Sportpark Merenveld, Gotzenhainsingel 8, 2665 HP Bleiswijk
15/06 ODO E3 Excelsior (D) E3 11:00 Schrijf een verslag 10:30 11:00 2a1K40
15/06 ODO E4 Avanti/Flexcom E5 10:00 Lees het verslag 09:30 10:00 1K40
15/06 Phoenix E7 ODO E5 12:30 Schrijf een verslag 11:25 12:30 Van Doornenplantsoen 20a, Zoetermeer
15/06 Fortuna/Delta Logistiek F1 ODO F1 10:30 Schrijf een verslag 09:50 10:30 Schoemakerstraat 340, 2629 HP Delft
15/06 ODO F2 Fortuna/Delta Logistiek F2 10:00 Schrijf een verslag 09:30 10:00 1K40
15/06 ODO F3 Avanti/Flexcom F2 11:00 Schrijf een verslag 10:30 11:00 2a1K40
15/06 Fiks F2 ODO F4 10:00 Lees het verslag 08:45 10:00 Sportcomplex Voscuyl, Van Houdringenlaan, Oegstgeest

Historie

Datum Thuis Uit Rijden Scheidsrechter Verslag Vertrek/aanwezig Aanvang Locatie
21/08 Dijkvogels A1 ODO A1 19:15 Schrijf een verslag 18:15 19:15 Lange Kruisweg 44F, 2676 BM Maasdijk
23/08 Excelsior (D) 1 ODO 1 20:30 Schrijf een verslag 18:50 20:30 Sportpark Biesland, Bieslandsepad 14, Delft
23/08 Excelsior (D) 2 ODO 2 19:00 Schrijf een verslag 17:45 19:00 Sportpark Biesland, Bieslandsepad 14, Delft
23/08 ONDO (G) A1 ODO B1 19:00 Schrijf een verslag 17:45 19:00 Van Leeuwenhoekstraat 30, 2693 BG s-Gravenzande
25/08 OZC 3 ODO 3 12:00 Schrijf een verslag 10:50 12:00 Sportcomplex De Enk, Enk 190, Rotterdam
25/08 exceslior toernooi ODO B1 09:15 Schrijf een verslag 08:30 09:15 Sportpark Biesland, Bieslandsepad 14, Delft
25/08 exceslior toernooi C2 ODO C1 09:15 Schrijf een verslag 08:30 09:15 Sportpark Biesland, Bieslandsepad 14, Delft
25/08 exceslior toernooi D! ODO D1 09:15 Schrijf een verslag 08:30 09:15 Sportpark Biesland, Bieslandsepad 14, Delft
25/08 exceslior toernooi ODO E1 09:15 Schrijf een verslag 08:30 09:15 Sportpark Biesland, Bieslandsepad 14, Delft
25/08 Excelsior (D) F1 ODO F1 09:15 Schrijf een verslag 08:30 09:15 Sportpark Biesland, Bieslandsepad 14, Delft
30/08 Vriendenschaar (H) 1 ODO 1 21:00 Schrijf een verslag 18:50 21:00 Sluisweg 135, 3370 AC, Hardinxveld-Giessendam
30/08 Vriendenschaar (H) 2 ODO 2 19:00 Schrijf een verslag 16:55 19:00 Sluisweg 135, 3370 AC, Hardinxveld-Giessendam
01/09 ODO 1 Paal Centraal 13:00 Schrijf een verslag 12:00 13:00
01/09 ODO 2 Paal Centraal 2 13:00 Schrijf een verslag 12:00 13:00
01/09 Avanti (P) 4 ODO 3 15:00 Schrijf een verslag 13:45 15:00
01/09 Valto 5 ODO 4 12:30 Schrijf een verslag 11:35 12:30 Sportpark De Zwet, Veilingweg 18, De Lier
01/09 Valto 8 ODO 5 14:00 Lees het verslag 13:05 14:00 Sportpark De Zwet, Veilingweg 18, De Lier
01/09 Fortuna/Delta Logistiek A2 ODO A1 11:00 Schrijf een verslag 10:00 11:00 Schoemakerstraat 340, 2629 HP Delft
01/09 Fortuna/Delta Logistiek a4 ODO A2 12:00 Schrijf een verslag 11:00 12:00 Schoemakerstraat 340, 2629 HP Delft
01/09 Fortuna/Delta Logistiek B2 ODO B1 12:00 Schrijf een verslag 10:45 12:00 Schoemakerstraat 340, 2629 HP Delft
01/09 Fortuna/Delta Logistiek B4 ODO B2 12:00 Schrijf een verslag 10:45 12:00 Schoemakerstraat 340, 2629 HP Delft
01/09 ODO E2 Fortuna/Delta Logistiek e3 10:00 Schrijf een verslag 09:30 10:00
01/09 ODO E4 ONDO (G) E8 10:00 Schrijf een verslag 09:30 10:00
01/09 ODO E5 ONDO (G) E9 10:00 Lees het verslag 09:30 10:00
01/09 ODO F3 ONDO (G) F5 09:00 Schrijf een verslag 08:30 09:00
06/09 Twist A1 ODO A1 19:30 Schrijf een verslag 18:30 19:30 Claudius Civilislaan 33B, 3132 JA Vlaardingen
08/09 KIOS (N) 1 ODO 1 15:30 Schrijf een verslag 13:30 15:30 Eugenie Previnaireweg 100, 2151BD Nieuw Vennep
08/09 KIOS (N) 2 ODO 2 14:00 Schrijf een verslag 12:05 14:00 Eugenie Previnaireweg 100, 2151BD Nieuw Vennep
08/09 ODO 4 Futura 3 12:35 Schrijf een verslag 11:35 12:35 1K40
08/09 ODO A2 Avanti/Flexcom A6 13:45 Schrijf een verslag 12:45 13:45 1K40
08/09 Refleks B1 ODO B1 12:30 Schrijf een verslag 11:05 12:30 Sportpark Prinses Irene, Schaapweg 2d, Rijswijk
08/09 ODO B2 Avanti/Flexcom B3 14:30 Schrijf een verslag 13:45 14:30 2a1K40
08/09 ONDO (G) C2 ODO C1 11:00 Schrijf een verslag 10:05 11:00 Van Leeuwenhoekstraat 30, 2693 BG s-Gravenzande
08/09 VEO C3 ODO C2 11:00 Schrijf een verslag 10:00 11:00 Sportcomplex Westvliet, Groene Zoom 6, Voorburg
08/09 ODO D1 Avanti/Flexcom D2 11:30 Schrijf een verslag 11:00 11:30 1K40
08/09 ODO D2 Dijkvogels D2 10:30 Schrijf een verslag 10:00 10:30 1K40
08/09 KVS/Maritiem E1 ODO E1 12:00 Schrijf een verslag 10:55 12:00 Cas van Dijkpark, Cremerweg 2, s-Gravenhage
08/09 ODO E2 ONDO (G) E3 10:00 Lees het verslag 09:30 10:00 2b2K24
08/09 ODO E3 Fortuna/Delta Logistiek E4 10:00 Schrijf een verslag 09:30 10:00 2b1K24
08/09 ONDO (G) E8 ODO E4 10:00 Schrijf een verslag 09:10 10:00 Van Leeuwenhoekstraat 30, 2693 BG s-Gravenzande
08/09 Avanti/Flexcom E6 ODO E5 10:00 Lees het verslag 09:30 10:00 Sportpark de Groen Wijdte. Sportlaan 1, 2641 AZ Pijnacker
08/09 ODO F1 IJsselvogels F1 11:00 Lees het verslag 10:30 11:00 2b1K24
08/09 ODO F2 Vitesse (Ba) F1 10:30 Lees het verslag 10:00 10:30 2b3K24
08/09 Eureka F1 ODO F3 10:00 Lees het verslag 09:10 10:00 Koninginneweg 83 3077 LH Rotterdam
12/09 KVS/Maritiem 5 ODO 3 13-10 Schrijf een verslag 18:30 19:45 Cas van Dijkpark, Cremerweg 2, s-Gravenhage
15/09 ODO 1 Paal Centraal 1 20-14 Schrijf een verslag 15:00 16:00 1K40
15/09 ODO 2 TOP/SolarCompleet 5 18-13 Schrijf een verslag 13:40 14:40 1K40
15/09 ODO 3 Excelsior (D) 4 17-12 Schrijf een verslag 13:40 14:40 2a1K40
15/09 Paal Centraal 3 ODO 4 13-11 Schrijf een verslag 12:50 14:00 Sportcentrum TU Delft, Mekelweg 8, 2628 CD Delft
15/09 ODO 5 TOP/SolarCompleet 10 20-20 Schrijf een verslag 15:10 16:00 2a1K40
15/09 ODO A1 Valto A2 11-12 Schrijf een verslag 12:15 13:15 1K40
15/09 ONDO (G) A3 ODO A2 3-3 Schrijf een verslag 10:40 11:45 Van Leeuwenhoekstraat 30, 2693 BG s-Gravenzande
15/09 ODO B1 Dubbel Zes B1 17-10 Schrijf een verslag 11:00 12:00 1K40
15/09 ONDO (G) B4 ODO B2 2-12 Schrijf een verslag 09:25 10:30 Van Leeuwenhoekstraat 30, 2693 BG s-Gravenzande
15/09 ODO C1 HKV/Ons Eibernest C1 8-2 Schrijf een verslag 11:30 12:15 2a1K40
15/09 ODO C2 KVS/Maritiem C3 1-1 Schrijf een verslag 10:45 11:15 2a1K40
15/09 Fortuna/Delta Logistiek D3 ODO D1 8-10 Schrijf een verslag 10:10 11:00 Schoemakerstraat 340, 2629 HP Delft
15/09 ONDO (G) D5 ODO D2 3-2 Schrijf een verslag 08:40 09:30 Van Leeuwenhoekstraat 30, 2693 BG s-Gravenzande
15/09 ODO E1 ALO E2 6-5 Schrijf een verslag 09:45 10:15 2b1K24
15/09 Avanti/Flexcom E1 ODO E2 16-3 Lees het verslag 10:00 11:00 Sportpark de Groen Wijdte. Sportlaan 1, 2641 AZ Pijnacker
15/09 Excelsior (D) E4 ODO E3 1-18 Lees het verslag 08:20 09:15 Sportpark Biesland, Bieslandsepad 14, Delft
15/09 ODO E4 De Meervogels E4 7-1 Schrijf een verslag 08:45 09:15 2a1K40
15/09 ODO E5 ONDO (G) E9 5-0 Lees het verslag 09:45 10:15 2a1K40
15/09 Valto F2 ODO F1 2-20 Lees het verslag 08:25 09:00 Sportpark De Zwet, Veilingweg 18, De Lier
15/09 RWA F2 ODO F2 5-4 Lees het verslag 08:15 09:00 Landweg 1, Poortugaal
15/09 ODO F3 Maassluis F3 8-3 Schrijf een verslag 08:45 09:15 2b1K24
20/09 Dijkvogels A1 ODO A1 13-10 Schrijf een verslag 18:30 19:30 Lange Kruisweg 44F, 2676 BM Maasdijk
22/09 Dijkvogels 1 ODO 1 10-14 Lees het verslag 14:00 15:30 Lange Kruisweg 44F, 2676 BM Maasdijk
22/09 Pernix 3 ODO 2 18-12 Schrijf een verslag 13:40 15:30 Joop Vervoornpad 7, Leiden
22/09 Dijkvogels 2 ODO 3 9-15 Schrijf een verslag 13:00 14:00 Lange Kruisweg 44F, 2676 BM Maasdijk
22/09 Fiks 5 ODO 5 14-8 Schrijf een verslag 12:35 14:00 Sportcomplex Voscuyl, Van Houdringenlaan, Oegstgeest
22/09 VEO A3 ODO A2 2-11 Schrijf een verslag 11:45 13:00 Sportcomplex Westvliet, Groene Zoom 6, Voorburg
22/09 HKV/Ons Eibernest B2 ODO B1 4-12 Schrijf een verslag 12:30 14:00 Steenwijklaan 16, 2541RL s-Gravenhage
22/09 ODO B2 ALO B2 10-7 Schrijf een verslag 14:15 15:00 2a1K40
22/09 Excelsior (D) C1 ODO C1 0-9 Schrijf een verslag 12:30 13:30 Sportpark Biesland, Bieslandsepad 14, Delft
22/09 Excelsior (D) C2 ODO C2 7-5 Schrijf een verslag 09:15 10:00 Sportpark Biesland, Bieslandsepad 14, Delft
22/09 ODO D1 Weidevogels D1 5-7 Schrijf een verslag 11:30 12:00 1K40
22/09 Valto D3 ODO D2 6-2 Lees het verslag 13:00 13:45 Sportpark De Zwet, Veilingweg 18, De Lier
22/09 Die Haghe E1 ODO E1 11-11 Schrijf een verslag 10:30 11:30 Baambruggestraat 10, 2546SK s-Gravenhage
22/09 Dijkvogels E1 ODO E2 9-5 Lees het verslag 09:45 10:30 Lange Kruisweg 44F, 2676 BM Maasdijk
22/09 ODO E3 Dijkvogels E3 15-0 Schrijf een verslag 10:50 11:20 2a1K40
22/09 ODO E4 Fortuna/Delta Logistiek E7 7-2 Lees het verslag 09:45 10:15 2a1K40
22/09 Valto E5 ODO E5 4-12 Lees het verslag 09:15 10:00 Sportpark De Zwet, Veilingweg 18, De Lier
22/09 Fortuna/Delta Logistiek F1 ODO F1 6-7 Lees het verslag 09:20 10:00 Schoemakerstraat 340, 2629 HP Delft
22/09 ODO F2 Fortuna/Delta Logistiek F2 9-6 Lees het verslag 10:50 11:20 2b1K24
29/09 ZKC ’31 1 ODO 1 19-18 Lees het verslag 13:20 15:30 Sportcomplex Jagersveld, Dr H G Scholtenstraat 1, Zaandam
29/09 Futura 2 ODO 2 14-13 Schrijf een verslag 12:20 14:00 Zonnebloemstraat, 2565RP s-Gravenhage
29/09 ODO 4 Valto 5 15-14 Schrijf een verslag 12:40 13:40 1K40
29/09 Excelsior (D) 7 ODO 5 11-6 Schrijf een verslag 09:55 11:00 Sportpark Biesland, Bieslandsepad 14, Delft
29/09 Excelsior (D) A1 ODO A1 7-8 Schrijf een verslag 11:05 12:30 Sportpark Biesland, Bieslandsepad 14, Delft
29/09 ODO A2 VEO A3 12-9 Schrijf een verslag 11:15 12:15 1K40
29/09 ODO B1 HKV/Ons Eibernest B2 19-7 Schrijf een verslag 14:15 15:15 1K40
29/09 ALO B2 ODO B2 3-14 Schrijf een verslag 10:45 12:00 Evert Wytemaweg, 2565 AA s-Gravenhage
29/09 ODO C1 Excelsior (D) C1 5-3 Schrijf een verslag 11:50 12:35 2a1K40
29/09 ODO C2 Excelsior (D) C2 4-4 Schrijf een verslag 11:00 11:30 1K40
29/09 Weidevogels D1 ODO D1 3-5 Lees het verslag 09:50 11:00 Sportpark Merenveld, Gotzenhainsingel 8, 2665 HP Bleiswijk
29/09 ODO D2 Valto D3 3-10 Schrijf een verslag 10:00 10:30 1K40
29/09 ODO E1 Die Haghe E1 10-9 Schrijf een verslag 10:00 10:30 2a1K40
29/09 ODO E2 Dijkvogels E1 1-10 Lees het verslag 10:00 10:30 2b1K24
29/09 Dijkvogels E3 ODO E3 1-20 Schrijf een verslag 09:15 10:00 Lange Kruisweg 44F, 2676 BM Maasdijk
29/09 Fortuna/Delta Logistiek E7 ODO E4 1-9 Lees het verslag 10:10 11:00 Schoemakerstraat 340, 2629 HP Delft
29/09 ODO E5 Valto E5 7-2 Lees het verslag 09:30 10:00 2a1K40
29/09 ODO F1 Fortuna/Delta Logistiek F1 10-7 Lees het verslag 09:00 09:30 2b1K24
29/09 Fortuna/Delta Logistiek F2 ODO F2 4-0 Lees het verslag 10:20 11:00 Schoemakerstraat 340, 2629 HP Delft
29/09 Sperwers F1 ODO F3 10-3 Schrijf een verslag 08:20 09:00 Carnissedreef 8, 3084 NN, Rotterdam
06/10 ODO 1 KZ Danaïden 1 15-11 Lees het verslag 15:00 16:00 1K40
06/10 ODO 2 Velocitas 2 10-18 Schrijf een verslag 13:40 14:40 1K40
06/10 ODO 3 Achilles (Hg) 5 14-15 Schrijf een verslag 13:40 14:40 2a1K40
06/10 ODO 5 Tempo 6 12-7 Schrijf een verslag 15:10 16:00 2a1K40
06/10 ODO A1 Maassluis A2 5-12 Schrijf een verslag 12:15 13:15 1K40
06/10 Avanti/Flexcom A6 ODO A2 10-5 Schrijf een verslag 10:55 11:40 Sportpark de Groen Wijdte. Sportlaan 1, 2641 AZ Pijnacker
06/10 ODO B1 Refleks B1 9-19 Schrijf een verslag 11:00 12:00 1K40
06/10 Avanti/Flexcom B3 ODO B2 7-1 Schrijf een verslag 12:00 13:00 Sportpark de Groen Wijdte. Sportlaan 1, 2641 AZ Pijnacker
06/10 ODO C1 ONDO (G) C2 5-7 Schrijf een verslag 10:15 11:00 1K40
06/10 ODO C2 VEO C3 3-6 Schrijf een verslag 11:30 12:00 2a1K40
06/10 Avanti/Flexcom D2 ODO D1 3-8 Lees het verslag 08:30 09:00 Sportpark de Groen Wijdte. Sportlaan 1, 2641 AZ Pijnacker
06/10 Dijkvogels D2 ODO D2 5-2 Schrijf een verslag 09:45 10:30 Lange Kruisweg 44F, 2676 BM Maasdijk
06/10 ODO E1 KVS/Maritiem E1 10-11 Schrijf een verslag 10:30 11:00 2b1K24
06/10 ONDO (G) E3 ODO E2 6-16 Lees het verslag 10:10 11:00 Van Leeuwenhoekstraat 30, 2693 BG s-Gravenzande
06/10 Fortuna/Delta Logistiek E4 ODO E3 4-6 Schrijf een verslag 11:10 12:00 Schoemakerstraat 340, 2629 HP Delft
06/10 ODO E4 ONDO (G) E8 2-5 Schrijf een verslag 10:30 11:00 2a1K40
06/10 ODO E5 Avanti/Flexcom E6 3-7 Lees het verslag 09:30 10:00 2a1K40
06/10 IJsselvogels F1 ODO F1 4-8 Lees het verslag 09:35 10:30 Sportlaan 9, 2841SP Moordrecht
06/10 Vitesse (Ba) F1 ODO F2 4-4 Schrijf een verslag 08:10 09:00 Sportpark De Bongerd, Dierensteinweg 6b, 2991XJ Barendrecht
06/10 ODO F3 Eureka F1 4-1 Lees het verslag 09:30 10:00 2b1K24
10/10 Excelsior (D) 6 ODO 4 32-8 Schrijf een verslag 19:30 20:30 Sportpark Biesland, Bieslandsepad 14, Delft
10/10 ODO F3 Sperwers F1 5-6 Schrijf een verslag 17:30 18:00 2b1K24
11/10 DES (D) A1 ODO A1 13-6 Schrijf een verslag 17:45 19:00 Sportpark Biesland, Bieslandsepad 10, 2616 LL Delft
13/10 ODO 1 Rapid 1 11-11 Lees het verslag 15:00 16:00 1K40
13/10 ODO 2 Fiks 3 11-17 Schrijf een verslag 13:40 14:40 1K40
13/10 ODO 3 ONDO (G) 3 13-10 Schrijf een verslag 10:45 11:45 1K40
13/10 Refleks 4 ODO 4 7-5 Schrijf een verslag 14:25 15:30 Sportpark Prinses Irene, Schaapweg 2d, Rijswijk
13/10 Velocitas 7 ODO 5 5-9 Schrijf een verslag 11:15 12:35 Bloemerd 7, 2353 BZ Leiderdorp
13/10 ODO A2 ONDO (G) A3 3-4 Schrijf een verslag 13:45 14:45 2a1K40
13/10 Dubbel Zes B1 ODO B1 6-13 Schrijf een verslag 13:00 14:30 Zonnebloemstraat, 2565RT s-Gravenhage
13/10 ODO B2 ONDO (G) B4 12-4 Schrijf een verslag 12:45 13:30 2a1K40
13/10 HKV/Ons Eibernest C1 ODO C1 7-8 Schrijf een verslag 12:55 14:00 Steenwijklaan 16, 2541RL s-Gravenhage
13/10 KVS/Maritiem C3 ODO C2 4-1 Schrijf een verslag 08:55 10:00 Cas van Dijkpark, Cremerweg 2, s-Gravenhage
13/10 ODO D1 Fortuna/Delta Logistiek D3 7-4 Lees het verslag 12:00 12:30 2a1K40
13/10 ODO D2 ONDO (G) D5 1-2 Schrijf een verslag 11:00 11:30 2a1K40
13/10 ALO E2 ODO E1 3-14 Lees het verslag 11:00 12:00 Evert Wytemaweg, 2565 AA s-Gravenhage
13/10 ODO E2 Avanti/Flexcom E1 4-10 Schrijf een verslag 10:00 10:30 2a1K40
13/10 ODO E3 Excelsior (D) E4 21-0 Schrijf een verslag 09:00 09:30 2a1K40
13/10 De Meervogels E4 ODO E4 2-8 Lees het verslag 08:00 09:00
13/10 ONDO (G) E9 ODO E5 0-2 Schrijf een verslag 09:40 10:30 Van Leeuwenhoekstraat 30, 2693 BG s-Gravenzande
13/10 ODO F1 Valto F2 14-2 Lees het verslag 09:00 09:30 2a1K40
13/10 ODO F2 RWA F2 5-9 Schrijf een verslag 10:00 10:30 2a1K40
13/10 Maassluis F3 ODO F3 4-2 Lees het verslag 08:30 09:00 Wipperspark, Wipperspark 1, 3141 RD Maassluis
17/10 Valto 4 ODO 3 18-18 Schrijf een verslag 19:00 20:00 Sportpark De Zwet, Veilingweg 18, De Lier
17/10 ODO A1 Refleks A1 9-17 Schrijf een verslag 18:45 20:00 1K40
20/10 Weidevogels 1 ODO 1 16-19 Lees het verslag 13:35 15:30 Sportpark Merenveld, Gotzenhainsingel 8, 2665 HP Bleiswijk
20/10 Weidevogels 2 ODO 2 19-13 Schrijf een verslag 12:10 14:00 Sportpark Merenveld, Gotzenhainsingel 8, 2665 HP Bleiswijk
20/10 Weidevogels 4 ODO 3 18-8 Schrijf een verslag 11:15 12:40 Sportpark Merenveld, Gotzenhainsingel 8, 2665 HP Bleiswijk
20/10 ODO 4 KVS/Maritiem 7 11-16 Schrijf een verslag 12:00 13:00 1K40
20/10 ODO 5 Paal Centraal 5 14-8 Schrijf een verslag 13:55 14:45 1K40
20/10 Weidevogels A2 ODO A1 10-16 Schrijf een verslag 08:20 10:00 Sportpark Merenveld, Gotzenhainsingel 8, 2665 HP Bleiswijk
27/10 ODO 1 KIOS (N) 1 18-17 Lees het verslag 15:00 16:00 1K40
27/10 ODO 2 KIOS (N) 2 11-13 Schrijf een verslag 13:40 14:40 1K40
27/10 ODO 3 KVS/Maritiem 5 8-13 Schrijf een verslag 13:45 14:45 2a1K40
27/10 Futura 3 ODO 4 3-8 Schrijf een verslag 11:20 12:30 Zonnebloemstraat, 2565RP s-Gravenhage
27/10 ODO A1 DES (D) A1 7-14 Schrijf een verslag 12:15 13:15 1K40
01/11 ODO 1 Dubbel Zes 1 24-9 Schrijf een verslag 18:40 19:40
03/11 DES (D) ODO 1 17-15 Schrijf een verslag 14:50 16:30 Zuiderpark Den Haag
03/11 Madjoe A1 ODO A1 5-8 Schrijf een verslag 15:30 16:50 Zuiderpark Den Haag
03/11 Fortuna/Delta Logistiek ODO D1 5-10 Schrijf een verslag 10:10 11:00 Schoemakerstraat 340, 2629 HP Delft
03/11 Fortuna/Delta Logistiek D4 ODO D2 12:00 Schrijf een verslag 11:10 12:00 Fortuna-hal
03/11 Fortuna/Delta Logistiek F1 ODO F1 5-20 Lees het verslag 09:20 10:00 Fortuna-hal
06/11 ODO 1 Refleks 1 21-11 Schrijf een verslag 18:40 19:40
08/11 ODO 2 DES (D) 2 13-17 Schrijf een verslag 19:30 20:30
10/11 Viking 1 ODO 1 16-15 Lees het verslag 17:20 19:45
10/11 Viking 2 ODO 2 13-11 Schrijf een verslag 16:30 18:30
10/11 Wion 4 ODO 3 19-17 Schrijf een verslag 16:20 17:30
10/11 ODO 4 Maassluis 3 22-27 Schrijf een verslag 18:15 19:15
10/11 Valto 9 ODO 5 18-4 Lees het verslag 15:20 16:15 Sportpark De Zwet, Veilingweg 18, De Lier
10/11 ODO A1 Achilles A2 6-28 Schrijf een verslag 10:45 11:45
10/11 Olympia (S) A2 ODO A2 12-0 Schrijf een verslag 13:20 14:25 Olympia
10/11 ODO B1 Conventus B1 16-9 Schrijf een verslag 15:45 16:45
10/11 ODO B2 Vriendenschaar (H) B2 afg. Schrijf een verslag 17:15 18:00
10/11 ODO C1 Olympia (S) C1 5-7 Schrijf een verslag 13:00 13:45
10/11 ODO C2 Fortuna/Delta Logistiek C3 0-5 Schrijf een verslag 15:15 15:45
10/11 ODO D1 Olympia (S) D1 4-3 Schrijf een verslag 12:15 12:45
10/11 ODO D2 Vriendenschaar (H) D2 0-13 Schrijf een verslag 14:15 14:45
10/11 Fortuna/Delta Logistiek ODO E1 2-21 Schrijf een verslag 10:10 11:00 Fortuna-hal
10/11 ODO E2 DVS 69 E1 6-8 Schrijf een verslag 10:20 10:50
10/11 ODO E3 HKV/Ons Eibernest E1 5-16 Schrijf een verslag 10:20 10:50
10/11 Fortuna/Delta Logistiek E5 ODO E4 10-6 Schrijf een verslag 10:10 11:00 Fortuna-hal
10/11 ODO E5 DVS 69 E3 5-5 Schrijf een verslag 10:20 10:50
10/11 ODO F2 Conventus F1 15-2 Lees het verslag 09:25 09:55
10/11 ODO F3 Avanti (P) F1 4-7 Schrijf een verslag 08:30 09:00
10/11 ODO F4 Twist f4 1-2 Lees het verslag 08:40 09:00
17/11 ODO 1 ALO 1 19-21 Schrijf een verslag 18:30 19:30
17/11 ODO 2 ALO 2 23-19 Schrijf een verslag 17:00 18:00
17/11 ODO 3 Achilles (Hg) 3 11-24 Schrijf een verslag 15:45 16:45
17/11 ODO 5 Wion 7 17-14 Lees het verslag 14:40 15:30
17/11 ODO A2 Twist A3 afg. Schrijf een verslag 12:00 13:00
17/11 ONDO (G) B2 ODO B1 11-20 Schrijf een verslag 17:30 18:45 Westlandhal
17/11 ODO B2 Olympia (S) B2 9-5 Schrijf een verslag 13:30 14:15
17/11 Achilles C1 ODO C1 10:00 Schrijf een verslag 08:45 10:00
17/11 Vriendenschaar (H) C3 ODO C2 12:00 Schrijf een verslag 10:30 12:00 De Appelgaard
17/11 exceslior toernooi E1 ODO E1 09:00 Schrijf een verslag 08:05 09:00 Kerkpolder
17/11 exceslior toernooi E2 ODO E2 09:00 Schrijf een verslag 08:15 09:00 Kerkpolder
17/11 exceslior toernooi E3 ODO E3 10:45 Schrijf een verslag 10:00 10:45 Kerkpolder
17/11 exceslior toernooi ODO E4 10:45 Schrijf een verslag 10:00 10:45 Kerkpolder
17/11 exceslior toernooi ODO E5 10:45 Schrijf een verslag 10:00 10:45 Kerkpolder
17/11 exceslior toernooi ODO F1 10:45 Schrijf een verslag 10:00 10:45 Kerkpolder
17/11 exceslior toernooi F2 ODO F2 10:45 Schrijf een verslag 10:00 10:45 Kerkpolder
17/11 exceslior toernooi ODO F3 09:00 Schrijf een verslag 08:15 09:00 Kerkpolder
24/11 ONDO (G) 1 ODO 1 8-16 Lees het verslag 18:20 19:55 Westlandhal
24/11 ONDO (G) 2 ODO 2 11-26 Lees het verslag 17:10 18:40 Westlandhal
24/11 ONDO (G) 3 ODO 3 18-8 Schrijf een verslag 16:25 17:30 Westlandhal
24/11 ODO 4 Excelsior (D) 6 12-18 Schrijf een verslag 14:00 15:00 De Hofstede
24/11 ODO 5 DES (D) 8 12-13 Schrijf een verslag 15:20 16:10 De Hofstede
24/11 Excelsior (D) A1 ODO A1 26-4 Schrijf een verslag 10:45 12:10 De Buitenhof
24/11 VEO B1 ODO B1 10-14 Lees het verslag 09:30 11:00 Essesteyn
24/11 Fortuna/Delta Logistiek C4 ODO C1 1-4 Schrijf een verslag 13:05 14:00 Fortuna-hal
24/11 ODO C2 Vitesse (Ba) C3 13:00 Schrijf een verslag 12:30 13:00 De Hofstede
24/11 ODO D1 Phoenix D1 8-3 Schrijf een verslag 11:30 12:00 De Hofstede
24/11 ONDO (G) D2 ODO D2 15-3 Schrijf een verslag 15:40 16:30 Westlandhal
24/11 Avanti/Flexcom E1 ODO E1 5-9 Schrijf een verslag 10:45 11:45 De Viergang
24/11 ODO E2 ONDO (G) E4 11-5 Schrijf een verslag 10:30 11:00 De Hofstede
24/11 ODO E3 ONDO (G) E3 11:00 Schrijf een verslag 10:30 11:00 De Hofstede
24/11 KVS/Maritiem E4 ODO E4 10-13 Lees het verslag 07:55 09:00 De Blinkerd
24/11 RWA F1 ODO F1 6-13 Lees het verslag 08:15 09:00 Rhoon
24/11 ODO F2 KOAG F1 8-2 Lees het verslag 10:30 11:00 De Hofstede
24/11 Maassluis F3 ODO F3 3-2 Schrijf een verslag 08:30 09:00 Olympia
24/11 ONDO (G) F5 ODO F4 8-3 Schrijf een verslag 08:10 09:00 De Hoekstee
01/12 ODO 1 WION 1 12-17 Lees het verslag 18:05 19:05 De Hofstede
01/12 ODO 2 WION 2 17-16 Schrijf een verslag 16:50 17:50 De Hofstede
01/12 ODO 3 Weidevogels 3 12-13 Schrijf een verslag 15:35 16:35 De Hofstede
01/12 Weidevogels 4 ODO 4 20-15 Schrijf een verslag 14:30 15:50 SRC Rottemeren
01/12 ODO A1 DES (D) A1 8-12 Schrijf een verslag 14:20 15:20 De Hofstede
01/12 ONDO (G) A3 ODO A2 10-2 Schrijf een verslag 17:35 18:40 Westlandhal
01/12 ODO B1 Dijkvogels B1 11-9 Lees het verslag 13:10 14:10 De Hofstede
01/12 DES (D) B2 ODO B2 7-12 Schrijf een verslag 13:50 15:00 De Hoornbloem
01/12 ODO C1 Avanti/Flexcom C4 13-5 Schrijf een verslag 12:15 13:00 De Hofstede
01/12 WION C2 ODO C2 8-4 Schrijf een verslag 12:50 13:45 WION-hal
01/12 Valto D2 ODO D1 4-12 Schrijf een verslag 10:30 11:15 Vreeloo
01/12 ODO D2 Vitesse (Ba) D3 10-2 Schrijf een verslag 11:30 12:00 De Hofstede
01/12 ODO E1 Valto E1 10-11 Schrijf een verslag 10:30 11:00 De Hofstede
01/12 VEO E1 ODO E3 4-5 Schrijf een verslag 09:45 10:45 Essesteyn
01/12 ODO E4 Dijkvogels E2 11-11 Schrijf een verslag 10:30 11:00 De Hofstede
01/12 Tempo E6 ODO E5 0-5 Schrijf een verslag 08:50 10:00 Limeshallen
01/12 ODO F1 WION F1 22-1 Schrijf een verslag 09:30 10:00 De Hofstede
01/12 ODO F3 ALO F1 3-28 Schrijf een verslag 10:30 11:00 De Hofstede
01/12 ODO F4 ONDO (G) F5 1-8 Schrijf een verslag 09:40 10:00 De Hofstede
08/12 Weidevogels 1 ODO 1 13-19 Lees het verslag 16:50 18:45 SRC Rottemeren
08/12 Weidevogels 2 ODO 2 18-16 Schrijf een verslag 15:40 17:30 SRC Rottemeren
08/12 DES (D) 4 ODO 3 14-16 Schrijf een verslag 18:20 19:30 De Hoornbloem
08/12 ODO 4 KVS/Maritiem 7 12-17 Schrijf een verslag 16:30 17:30 De Hofstede
08/12 DES (D) 8 ODO 5 9-18 Schrijf een verslag 11:55 13:00 De Hoornbloem
08/12 ODO A2 Vitesse (Ba) A3 7-6 Schrijf een verslag 15:10 16:10 De Hofstede
08/12 Weidevogels B1 ODO B1 6-14 Lees het verslag 12:30 14:10 SRC Rottemeren
08/12 ODO B2 Avanti/Flexcom B5 13-3 Schrijf een verslag 14:15 15:00 De Hofstede
08/12 ODO C1 Excelsior (D) C1 11-4 Schrijf een verslag 13:15 14:00 De Hofstede
08/12 ODO C2 Nikantes C2 4-1 Schrijf een verslag 12:30 13:00 De Hofstede
08/12 ODO D1 OZC D1 5-4 Lees het verslag 11:30 12:00 De Hofstede
08/12 Excelsior (D) D2 ODO D2 11-2 Lees het verslag 11:05 12:00 De Buitenhof
08/12 ODO E2 ALO E3 13-1 Schrijf een verslag 10:30 11:00 De Hofstede
08/12 ODO E3 VEO E1 9-8 Schrijf een verslag 09:30 10:00 De Hofstede
08/12 ALO E4 ODO E4 11-13 Schrijf een verslag 12:00 13:00 Ockenburgh
08/12 Achilles (Hg) E4 ODO E5 3-8 Schrijf een verslag 08:00 09:00 Sportcampus Zuiderpark
08/12 Die Haghe F1 ODO F2 25-9 Lees het verslag 11:10 12:00 Sportcampus Zuiderpark
08/12 ODO F3 Fortuna/Delta Logistiek F3 2-5 Schrijf een verslag 09:30 10:00 De Hofstede
08/12 ODO F4 Fortuna/Delta Logistiek F6 3-11 Schrijf een verslag 10:40 11:00 De Hofstede
15/12 ODO 1 Vitesse (Ba) 1 18-25 Lees het verslag 17:25 18:25 De Hofstede
15/12 ODO 2 Vitesse (Ba) 2 13-17 Schrijf een verslag 16:05 17:05 De Hofstede
15/12 ODO 3 KVS/Maritiem 5 13-10 Schrijf een verslag 14:45 15:45 De Hofstede
15/12 Paal Centraal 3 ODO 4 14-15 Schrijf een verslag 15:50 17:00 Fortuna-hal
15/12 ODO 5 Paal Centraal 5 18-11 Schrijf een verslag 13:40 14:30 De Hofstede
15/12 ODO A1 Meervogels/Física A2 4-20 Schrijf een verslag 12:15 13:15 De Hofstede
15/12 KCR A3 ODO A2 10-6 Schrijf een verslag 12:00 13:15 De Wissel
15/12 ODO B1 DES (D) B1 17-8 Lees het verslag 11:10 12:10 De Hofstede
15/12 KOAG B3 ODO B2 5-8 Schrijf een verslag 08:45 10:00 Krimpenerwaard College
15/12 ONDO (G) C2 ODO C1 8-8 Schrijf een verslag 15:35 16:30 Westlandhal
15/12 NIO C1 ODO C2 13-3 Schrijf een verslag 09:15 10:15 Wilgenring
15/12 ODO E1 Phoenix E1 13-9 Schrijf een verslag 10:30 11:00 De Hofstede
15/12 Achilles (Hg) E3 ODO E2 5-17 Schrijf een verslag 09:00 10:00 Sportcampus Zuiderpark
15/12 ODO E4 ONDO (G) E6 14-6 Lees het verslag 10:30 11:00 De Hofstede
15/12 ODO E5 Fortuna/Delta Logistiek E6 3-3 Schrijf een verslag 09:30 10:00 De Hofstede
15/12 Nieuwerkerk F1 ODO F1 11-4 Schrijf een verslag 09:10 10:00 De Kleine Vink Hal
15/12 ODO F2 Valto F2 8-2 Schrijf een verslag 09:30 10:00 De Hofstede
15/12 Achilles (Hg) F2 ODO F3 2-4 Lees het verslag 08:10 09:00 Sportcampus Zuiderpark
15/12 ZKV (Zu) F1 ODO F4 4-2 Lees het verslag 08:55 10:00 Drenkwaard
22/12 ONDO (G) 6 ODO 5 8-9 Schrijf een verslag 15:10 16:10 Westlandhal
22/12 Olympia (S) C2 ODO C2 3-4 Schrijf een verslag 15:15 16:10 Olympia
22/12 Nieuwerkerk E2 ODO E1 5-10 Schrijf een verslag 10:00 11:00 De Kleine Vink Hal
22/12 Meervogels/Física E3 ODO E2 4-8 Schrijf een verslag 07:55 09:00 De Veur
22/12 Valto F2 ODO F2 4-8 Schrijf een verslag 09:40 10:15 Vreeloo
22/12 ALO F1 ODO F3 33-2 Schrijf een verslag 12:10 13:00 Ockenburgh
22/12 Nieuwerkerk F8 ODO F4 0-10 Lees het verslag 08:00 09:00 De Kleine Vink Hal
05/01 ODO 1 Reeuwijk 1 18-23 Schrijf een verslag 18:00 19:00
05/01 ODO 2 Reeuwijk 2 19-16 Schrijf een verslag 16:45 17:30
05/01 ODO A1 Reeuwijk A1 7-10 Schrijf een verslag 15:25 16:25
05/01 Kinderdijk B1 ODO B1 17-10 Schrijf een verslag 15:30 17:00 Sportpark Molenzicht, Gr van Prinsterenstraat 107, 2953 BN Alblasserdam
05/01 ODO D1 Achilles D1 13-5 Schrijf een verslag 15:00 15:30
05/01 Olympia (S) D2 ODO D2 6-4 Lees het verslag 15:45 17:00 Olympia
05/01 ONDO (G) E4 ODO E2 5-10 Lees het verslag 08:10 09:00 De Hoekstee
12/01 ODO 1 Kinderdijk 1 10-16 Schrijf een verslag 17:20 18:20 De Hofstede
12/01 ODO 2 Kinderdijk 2 14-23 Schrijf een verslag 16:00 17:00 De Hofstede
12/01 ODO 3 Dijkvogels 3 13-13 Schrijf een verslag 14:40 15:40 De Hofstede
12/01 Avanti/Flexcom 5 ODO 4 14-13 Schrijf een verslag 18:30 19:40 De Viergang
12/01 Avanti/Flexcom 9 ODO 5 7-10 Schrijf een verslag 19:40 20:50 De Viergang
12/01 ODO A1 Refleks A1 8-27 Schrijf een verslag 13:20 14:20 De Hofstede
12/01 ‘t Capproen A2 ODO A2 8-5 Schrijf een verslag 11:40 13:00 De Eendraght
12/01 ODO B1 Dubbel Zes B1 10-4 Lees het verslag 12:10 13:10 De Hofstede
12/01 Valto B3 ODO B2 4-7 Schrijf een verslag 12:15 13:15 Vreeloo
12/01 ODO C1 Twist C1 5-7 Schrijf een verslag 11:15 12:00 De Hofstede
12/01 Dijkvogels D1 ODO D1 11-7 Schrijf een verslag 10:15 11:05 Sporthal Maasdijk
12/01 KCC/SO natural D1 ODO D2 9-1 Lees het verslag 11:00 12:00 Schenkel
12/01 Korbis E1 ODO E1 4-12 Schrijf een verslag 11:50 13:00 De Dreef
12/01 ODO E3 Fortuna/Delta Logistiek E4 6-6 Schrijf een verslag 09:30 10:00 De Hofstede
12/01 ODO E4 Avanti/Flexcom E4 6-5 Schrijf een verslag 10:30 11:00 De Hofstede
12/01 VEO E3 ODO E5 6-0 Schrijf een verslag 09:00 10:00 Essesteyn
12/01 Valto F1 ODO F1 6-4 Lees het verslag 10:40 11:15 Vreeloo
12/01 ODO F2 Excelsior (D) F1 10-8 Lees het verslag 09:30 10:00 De Hofstede
12/01 ODO F3 VEO F2 5-7 Schrijf een verslag 10:30 11:00 De Hofstede
12/01 Vitesse (Ba) F2 ODO F4 1-9 Lees het verslag 08:00 09:00 Bongerdhal
17/01 ODO B2 KCC/SO natural B3 19:30 Schrijf een verslag 18:45 19:30 De Hofstede
17/01 ODO B2 KCC/SO natural B3 10-1 Schrijf een verslag 18:45 19:30
19/01 Korbis 1 ODO 1 17-17 Lees het verslag 17:30 19:25 De Dreef
19/01 Korbis 2 ODO 2 15-9 Schrijf een verslag 18:45 20:35 De Dreef
19/01 Excelsior (D) 4 ODO 3 10-21 Lees het verslag 19:40 20:50 De Buitenhof
19/01 ODO 4 Valto 5 20-17 Schrijf een verslag 16:25 17:25 De Hofstede
19/01 Meervogels/Física 6 ODO 5 17-16 Schrijf een verslag 11:55 13:10 De Veur
19/01 ONDO (G) A2 ODO A1 12-6 Schrijf een verslag 16:20 17:40 Westlandhal
19/01 ODO A2 Excelsior (D) A2 8-14 Schrijf een verslag 15:10 16:10 De Hofstede
19/01 Avanti/Flexcom B2 ODO B1 10-11 Lees het verslag 10:15 11:45 De Viergang
19/01 ODO B2 Achilles (Hg) B2 8-1 Schrijf een verslag 14:20 15:05 De Hofstede
19/01 GKV (H) C1 ODO C1 2-8 Schrijf een verslag 13:00 14:05 Overbosch
19/01 ODO C2 Eureka C1 1-8 Schrijf een verslag 13:30 14:00 De Hofstede
19/01 ODO D1 Avanti/Flexcom D2 8-5 Schrijf een verslag 12:30 13:00 De Hofstede
19/01 ODO D2 DES (D) D1 2-12 Lees het verslag 11:30 12:00 De Hofstede
19/01 ODO E1 Excelsior (D) E1 11-10 Schrijf een verslag 10:30 11:00 De Hofstede
19/01 Avanti/Flexcom E3 ODO E3 2-8 Schrijf een verslag 12:15 13:15 Emerald
19/01 Refleks E4 ODO E4 6-8 Schrijf een verslag 08:20 09:15 De Schilp
19/01 ODO E5 Weidevogels E4 1-5 Schrijf een verslag 09:30 10:00 De Hofstede
19/01 ODO F1 Fortuna/Delta Logistiek F1 10-8 Lees het verslag 10:30 11:00 De Hofstede
19/01 ODO F4 Avanti/Flexcom F3 0-4 Schrijf een verslag 09:40 10:00 De Hofstede
26/01 ODO 1 DVS 69 1 22-18 Lees het verslag 17:00 18:00 De Hofstede
26/01 ODO 2 DVS 69 2 8-11 Schrijf een verslag 15:45 16:45 De Hofstede
26/01 ODO 3 Achilles (Hg) 5 20-18 Schrijf een verslag 14:30 15:30 De Hofstede
26/01 Excelsior (D) 7 ODO 5 14-10 Schrijf een verslag 11:05 12:10 De Buitenhof
26/01 ODO A1 Nikantes A1 13-8 Schrijf een verslag 13:15 14:15 De Hofstede
26/01 RWA A2 ODO A2 15-6 Lees het verslag 15:05 16:15 Rhoon
26/01 ALO B2 ODO B2 4-10 Schrijf een verslag 13:45 15:00 Ockenburgh
26/01 ODO C1 HKV/Ons Eibernest C1 5-8 Schrijf een verslag 11:15 12:00 De Hofstede
26/01 Avanti/Flexcom D2 ODO D1 2-14 Schrijf een verslag 12:15 13:15 Emerald
26/01 Excelsior (D) E3 ODO E2 4-17 Lees het verslag 08:05 09:00 De Buitenhof
26/01 ODO E3 Weidevogels E2 14-8 Schrijf een verslag 10:30 11:00 De Hofstede
26/01 LYNX E2 ODO E5 3-9 Schrijf een verslag 12:10 13:00 Sporthal Leidschenveen
26/01 KCR F1 ODO F1 2-17 Lees het verslag 09:10 10:00 De Wissel
26/01 ODO F2 Korbis F2 10-16 Lees het verslag 10:30 11:00 De Hofstede
26/01 ODO F3 KVS/Maritiem F4 7-6 Schrijf een verslag 09:30 10:00 De Hofstede
26/01 ODO F4 ZKV (Zu) F1 5-5 Lees het verslag 09:40 10:00 De Hofstede
02/02 ODO 1 ONDO (G) 1 18-22 Lees het verslag 18:00 19:00 De Hofstede
02/02 ODO 2 ONDO (G) 2 15-15 Schrijf een verslag 16:40 17:40 De Hofstede
02/02 ODO 3 ONDO (G) 3 10-20 Schrijf een verslag 15:25 16:25 De Hofstede
02/02 Excelsior (D) 6 ODO 4 27-8 Schrijf een verslag 11:10 12:15 De Buitenhof
02/02 ODO A1 Excelsior (D) A1 3-21 Schrijf een verslag 14:10 15:10 De Hofstede
02/02 ODO B1 VEO B1 11-7 Lees het verslag 13:05 14:05 De Hofstede
02/02 ODO C1 Fortuna/Delta Logistiek C4 8-4 Schrijf een verslag 12:15 13:00 De Hofstede
02/02 Vitesse (Ba) C3 ODO C2 6-1 Schrijf een verslag 10:10 11:10 Bongerdhal
02/02 Phoenix D1 ODO D1 2-7 Schrijf een verslag 10:55 12:00 Oosterpoort
02/02 ODO D2 ONDO (G) D2 1-10 Schrijf een verslag 11:30 12:00 De Hofstede
02/02 ODO E1 Avanti/Flexcom E1 18-4 Schrijf een verslag 10:30 11:00 De Hofstede
02/02 Phoenix E2 ODO E2 8-11 Schrijf een verslag 08:55 10:00 Oosterpoort
02/02 ONDO (G) E3 ODO E3 16-8 Schrijf een verslag 09:10 10:00 De Hoekstee
02/02 ODO E4 KVS/Maritiem E4 6-4 Schrijf een verslag 10:30 11:00 De Hofstede
02/02 ODO F1 RWA F1 16-9 Lees het verslag 09:30 10:00 De Hofstede
02/02 KOAG F1 ODO F2 5-4 Lees het verslag 10:20 11:10 Krimpenerwaard College
02/02 ODO F3 Maassluis F3 3-7 Schrijf een verslag 09:30 10:00 De Hofstede
02/02 ODO F4 Nieuwerkerk F8 4-4 Lees het verslag 09:40 10:00 De Hofstede
09/02 WION 1 ODO 1 18-23 Lees het verslag 15:20 17:00 WION-hal
09/02 WION 2 ODO 2 17-12 Schrijf een verslag 14:05 15:40 WION-hal
09/02 Weidevogels 3 ODO 3 17-11 Schrijf een verslag 16:05 17:30 SRC Rottemeren
09/02 ODO 4 Weidevogels 4 14-19 Schrijf een verslag 16:45 17:45 De Hofstede
09/02 ODO 5 ONDO (G) 6 14-12 Schrijf een verslag 15:40 16:30 De Hofstede
09/02 DES (D) A1 ODO A1 15-9 Schrijf een verslag 13:55 15:20 De Hoornbloem
09/02 ODO A2 ONDO (G) A3 9-8 Schrijf een verslag 14:15 15:15 De Hofstede
09/02 Dijkvogels B1 ODO B1 13-3 Schrijf een verslag 12:50 14:05 Sporthal Maasdijk
09/02 ODO B2 DES (D) B2 6-7 Schrijf een verslag 13:20 14:05 De Hofstede
09/02 Avanti/Flexcom C4 ODO C1 1-4 Schrijf een verslag 12:10 13:15 Emerald
09/02 ODO C2 WION C2 5-6 Schrijf een verslag 12:30 13:00 De Hofstede
09/02 ODO D1 Valto D2 7-5 Schrijf een verslag 09:30 10:00 De Hofstede
09/02 Vitesse (Ba) D3 ODO D2 3-7 Lees het verslag 09:10 10:10 Bongerdhal
09/02 Valto E1 ODO E1 10-12 Lees het verslag 09:30 10:15 Vreeloo
09/02 ODO E2 Excelsior (D) E3 8-4 Schrijf een verslag 10:30 11:00 De Hofstede
09/02 Dijkvogels E2 ODO E4 6-8 Lees het verslag 09:15 10:00 Sporthal Maasdijk
09/02 ODO E5 Tempo E6 12-1 Schrijf een verslag 10:30 11:00 De Hofstede
09/02 WION F1 ODO F1 5-24 Schrijf een verslag 08:15 09:00 WION-hal
14/02 ODO B1 ALO B1 3-5 Schrijf een verslag 18:45 19:45 De Hofstede
16/02 ODO 1 Weidevogels 1 9-13 Lees het verslag 17:00 18:00 De Hofstede
16/02 ODO 2 Weidevogels 2 11-11 Schrijf een verslag 15:40 16:40 De Hofstede
16/02 ODO 3 DES (D) 4 18-17 Schrijf een verslag 14:25 15:25 De Hofstede
16/02 KVS/Maritiem 7 ODO 4 9-9 Schrijf een verslag 11:45 13:00 De Blinkerd
16/02 ODO 5 Meervogels/Física 6 18-15 Schrijf een verslag 13:20 14:10 De Hofstede
16/02 Vitesse (Ba) A3 ODO A2 17-5 Schrijf een verslag 12:15 13:30 Bongerdhal
16/02 ODO B1 Weidevogels B1 14-12 Schrijf een verslag 12:05 13:05 De Hofstede
16/02 Avanti/Flexcom B5 ODO B2 3-17 Schrijf een verslag 12:30 13:45 De Viergang
16/02 Excelsior (D) C1 ODO C1 6-6 Schrijf een verslag 12:00 13:00 De Buitenhof
16/02 Nikantes C2 ODO C2 2-9 Schrijf een verslag 12:40 13:30 Sportgebouw Campus
16/02 OZC D1 ODO D1 10-6 Schrijf een verslag 12:20 13:15 De Enk
16/02 ODO D2 Excelsior (D) D2 2-5 Lees het verslag 11:30 12:00 De Hofstede
16/02 ALO E3 ODO E2 1-16 Lees het verslag 12:00 13:00 Ockenburgh
16/02 Weidevogels E2 ODO E3 7-9 Schrijf een verslag 11:05 12:15 SRC Rottemeren
16/02 ODO E4 ALO E4 21-2 Lees het verslag 10:30 11:00 De Hofstede
16/02 ODO E5 Achilles (Hg) E4 4-8 Schrijf een verslag 10:30 11:00 De Hofstede
16/02 ODO F2 Die Haghe F1 6-13 Lees het verslag 09:30 10:00 De Hofstede
16/02 Fortuna/Delta Logistiek F6 ODO F4 5-2 Schrijf een verslag 09:10 10:00 Fortuna-hal
23/02 Paal Centraal 5 ODO 5 14-16 Schrijf een verslag 16:50 18:00 Sporthal TU Delft
23/02 Nieuwerkerk F3 ODO F2 5-7 Lees het verslag 08:10 09:00 De Kleine Vink Hal
23/02 Fortuna/Delta Logistiek F3 ODO F3 7-6 Schrijf een verslag 09:20 10:00 Fortuna-hal
02/03 KCC/SO natural B3 ODO B2 3-11 Schrijf een verslag 10:50 12:00 Schenkel
02/03 Korbis F2 ODO F2 14-7 Lees het verslag 09:05 10:05 De Dreef
09/03 Vitesse (Ba) 1 ODO 1 22-15 Lees het verslag 17:15 19:00 Bongerdhal
09/03 Vitesse (Ba) 2 ODO 2 20-11 Schrijf een verslag 15:50 17:30 Bongerdhal
09/03 KVS/Maritiem 5 ODO 3 15-13 Schrijf een verslag 16:15 17:35 De Blinkerd
09/03 ODO 4 Paal Centraal 3 15-8 Schrijf een verslag 16:25 17:25 De Hofstede
09/03 Meervogels/Física A2 ODO A1 23-12 Schrijf een verslag 12:35 13:35 De Veur
09/03 ODO A2 KCR A3 6-11 Schrijf een verslag 15:10 16:10 De Hofstede
09/03 DES (D) B1 ODO B1 7-10 Schrijf een verslag 14:45 16:10 De Hoornbloem
09/03 ODO B2 KOAG B3 4-4 Schrijf een verslag 14:20 15:05 De Hofstede
09/03 ODO C1 ONDO (G) C2 9-4 Schrijf een verslag 12:15 13:00 De Hofstede
09/03 ODO C2 Olympia (S) C2 0-6 Schrijf een verslag 13:30 14:00 De Hofstede
09/03 Phoenix E1 ODO E1 13-22 Lees het verslag 07:55 09:00 Oosterpoort
09/03 ODO E2 Achilles (Hg) E3 14-3 Lees het verslag 11:30 12:00 De Hofstede
09/03 ODO E3 Meervogels/Física E1 18-3 Schrijf een verslag 10:30 11:00 De Hofstede
09/03 ONDO (G) E6 ODO E4 4-12 Lees het verslag 08:10 09:00 De Hoekstee
09/03 Fortuna/Delta Logistiek E6 ODO E5 8-2 Schrijf een verslag 09:10 10:00 Fortuna-hal
09/03 ODO F1 Nieuwerkerk F1 8-11 Lees het verslag 11:30 12:00 De Hofstede
09/03 ODO F3 Achilles (Hg) F2 7-5 Schrijf een verslag 10:30 11:00 De Hofstede
16/03 Kinderdijk 1 ODO 1 19-17 Lees het verslag 14:30 16:15 Molenzichthal
16/03 Kinderdijk 2 ODO 2 20-16 Lees het verslag 13:20 15:00 Molenzichthal
16/03 Dijkvogels 3 ODO 3 16-21 Schrijf een verslag 12:10 13:10 Sporthal Maasdijk
16/03 ODO 4 Avanti/Flexcom 5 14-12 Schrijf een verslag 17:40 18:40 De Hofstede
16/03 ODO 5 Avanti/Flexcom 9 11-10 Schrijf een verslag 16:35 17:25 De Hofstede
16/03 Refleks A1 ODO A1 21-6 Schrijf een verslag 10:50 12:15 De Schilp
16/03 ODO A2 t Capproen A2 7-7 Schrijf een verslag 15:10 16:10 De Hofstede
16/03 Dubbel Zes B1 ODO B1 Uitg. Schrijf een verslag 11:30 13:00 Gaslaan
16/03 ODO B2 Valto B3 10-1 Lees het verslag 14:15 15:00 De Hofstede
16/03 Twist C1 ODO C1 3-5 Schrijf een verslag 10:30 11:15 Westwijk
16/03 ODO C2 NIO C1 4-10 Schrijf een verslag 13:30 14:00 De Hofstede
16/03 ODO D1 Dijkvogels D1 9-3 Lees het verslag 12:30 13:00 De Hofstede
16/03 ODO D2 KCC/SO natural D1 2-11 Schrijf een verslag 11:30 12:00 De Hofstede
16/03 ODO E1 Korbis E1 14-5 Schrijf een verslag 10:30 11:00 De Hofstede
16/03 ODO E2 Meervogels/Física E3 11-6 Lees het verslag 09:30 10:00 De Hofstede
16/03 Fortuna/Delta Logistiek E4 ODO E3 10-9 Schrijf een verslag 09:10 10:00 Fortuna-hal
16/03 Avanti/Flexcom E4 ODO E4 8-7 Schrijf een verslag 10:45 11:45 De Viergang
16/03 ODO E5 VEO E3 1-7 Schrijf een verslag 10:30 11:00 De Hofstede
16/03 ODO F1 Valto F1 9-8 Lees het verslag 10:30 11:00 De Hofstede
16/03 Excelsior (D) F1 ODO F2 5-11 Lees het verslag 12:45 13:30 Kerkpolder
16/03 VEO F2 ODO F3 9-1 Schrijf een verslag 09:25 10:15 Essesteyn
16/03 ODO F4 Vitesse (Ba) F2 1-2 Schrijf een verslag 09:40 10:00 De Hofstede
23/03 ODO 1 Korbis 1 10-18 Lees het verslag 17:10 18:10 De Hofstede
23/03 ODO 2 Korbis 2 15-13 Schrijf een verslag 15:50 16:50 De Hofstede
23/03 ODO 3 Excelsior (D) 4 25-13 Schrijf een verslag 14:35 15:35 De Hofstede
23/03 Valto 5 ODO 4 14-11 Schrijf een verslag 16:30 17:25 Vreeloo
23/03 ODO A1 ONDO (G) A2 10-18 Schrijf een verslag 13:20 14:20 De Hofstede
23/03 Excelsior (D) A2 ODO A2 17-6 Schrijf een verslag 14:10 15:20 De Buitenhof
23/03 ODO B1 Avanti/Flexcom B2 14-10 Lees het verslag 12:10 13:10 De Hofstede
23/03 Achilles (Hg) B2 ODO B2 5-6 Schrijf een verslag 12:05 13:20 Sportcampus Zuiderpark
23/03 ODO C1 GKV (H) C1 9-2 Schrijf een verslag 11:15 12:00 De Hofstede
23/03 Eureka C1 ODO C2 4-5 Schrijf een verslag 10:00 11:00 De Fakkel
23/03 Fortuna/Delta Logistiek D3 ODO D1 3-15 Schrijf een verslag 13:10 14:00 Fortuna-hal
23/03 DES (D) D1 ODO D2 12-5 Schrijf een verslag 12:05 13:00 De Hoornbloem
23/03 Excelsior (D) E1 ODO E1 4-10 Schrijf een verslag 08:05 09:00 De Buitenhof
23/03 ODO E3 Avanti/Flexcom E3 12-3 Schrijf een verslag 10:30 11:00 De Hofstede
23/03 ODO E4 Refleks E4 14-2 Lees het verslag 09:30 10:00 De Hofstede
23/03 Weidevogels E4 ODO E5 1-8 Lees het verslag 11:05 12:15 SRC Rottemeren
23/03 Fortuna/Delta Logistiek F1 ODO F1 9-10 Schrijf een verslag 09:20 10:00 Fortuna-hal
23/03 ODO F2 Nieuwerkerk F3 2-6 Schrijf een verslag 10:30 11:00 De Hofstede
23/03 Avanti/Flexcom F3 ODO F4 11-5 Schrijf een verslag 09:45 10:45 De Viergang
26/03 Dubbel Zes B1 ODO B1 9-14 Schrijf een verslag 18:00 19:30 Zonnebloemstraat, 2565RT s-Gravenhage
30/03 DVS ’69 1 ODO 1 18-10 Schrijf een verslag 16:05 17:55 De Ridderhal
30/03 DVS ’69 2 ODO 2 23-24 Lees het verslag 14:50 16:35 De Ridderhal
30/03 Achilles (Hg) 5 ODO 3 16-13 Schrijf een verslag 14:35 15:50 Sportcampus Zuiderpark
30/03 ODO 5 Excelsior (D) 7 9-19 Schrijf een verslag 15:35 16:25 De Hofstede
30/03 Nikantes A1 ODO A1 11-12 Schrijf een verslag 11:40 13:00 Sportgebouw Campus
30/03 ODO A2 RWA A2 8-10 Schrijf een verslag 14:10 15:10 De Hofstede
30/03 ALO B1 ODO B1 7-12 Schrijf een verslag 11:30 13:00 Ockenburgh
30/03 ODO B2 ALO B2 14-4 Schrijf een verslag 13:20 14:05 De Hofstede
30/03 HKV/Ons Eibernest C1 ODO C1 10-9 Schrijf een verslag 11:55 13:00 HKV/Ons Eibernesthal
30/03 ODO D1 Fortuna/Delta Logistiek D3 8-4 Lees het verslag 12:30 13:00 De Hofstede
30/03 ODO D2 Olympia (S) D2 2-11 Schrijf een verslag 11:30 12:00 De Hofstede
30/03 ODO E1 Nieuwerkerk E2 20-10 Schrijf een verslag 10:30 11:00 De Hofstede
30/03 ODO E2 Phoenix E2 13-6 Schrijf een verslag 09:30 10:00 De Hofstede
30/03 Meervogels/Física E1 ODO E3 3-18 Schrijf een verslag 09:30 10:00 De Veur
30/03 ODO E5 LYNX E2 3-10 Schrijf een verslag 10:30 11:00 De Hofstede
30/03 ODO F1 KCR F1 23-9 Schrijf een verslag 09:30 10:00 De Hofstede
30/03 KVS/Maritiem F4 ODO F3 15-11 Lees het verslag 08:05 09:00 De Blinkerd
06/04 VEO A2 ODO A1 5-19 Schrijf een verslag 08:30 10:00 Sportcomplex Westvliet, Groene Zoom 6, Voorburg
06/04 ODO A2 VEO A3 10-10 Schrijf een verslag 10:00 11:00
06/04 Movado B1 ODO B1 9-7 Schrijf een verslag 14:00 15:00 Sportterrein Patersweg, Weissenbruchstraat 45, 3314 TW Dordrecht
06/04 ODO C1 Conventus C1 15-4 Schrijf een verslag 09:30 10:00
13/04 ODO 1 IJsselvogels 1 19-14 Schrijf een verslag 12:30 13:30
13/04 ODO 2 IJsselvogels 11-18 Schrijf een verslag 11:00 12:00
13/04 RWA 5 ODO 3 16-14 Schrijf een verslag 12:10 13:20 Landweg 1, Poortugaal
13/04 RWA 6 ODO 4 10-11 Schrijf een verslag 10:55 12:00 Landweg 1, Poortugaal
13/04 ODO 5 ONDO (G) 6 7-3 Schrijf een verslag 10:10 10:50
13/04 ODO B1 Velocitas B2 10-1 Schrijf een verslag 10:10 10:45
13/04 Maassluis B2 ODO B2 7-9 Schrijf een verslag 09:05 10:00 Wipperspark, Wipperspark 1, 3141 RD Maassluis
13/04 ODO C1 Maassluis C2 5-4 Schrijf een verslag 09:00 09:45
13/04 Maassluis C3 ODO C2 09:00 Schrijf een verslag 08:20 09:00 Wipperspark, Wipperspark 1, 3141 RD Maassluis
13/04 ODO D1 Maassluis D1 3-15 Schrijf een verslag 08:30 09:00
13/04 Maassluis D2 ODO D2 8-8 Schrijf een verslag 09:30 10:15 Wipperspark, Wipperspark 1, 3141 RD Maassluis
13/04 ODO E1 Tempo E1 5-7 Schrijf een verslag 09:15 09:45
13/04 ODO E2 Maassluis E1 7-5 Schrijf een verslag 09:15 09:45
13/04 ODO E3 Maassluis E3 10-4 Schrijf een verslag 09:15 09:45
13/04 Maassluis E4 ODO E4 1-10 Schrijf een verslag 08:20 09:00 Wipperspark, Wipperspark 1, 3141 RD Maassluis
13/04 Maassluis E5 ODO E5 9-8 Schrijf een verslag 08:20 09:00 Wipperspark, Wipperspark 1, 3141 RD Maassluis
13/04 ODO F1 Maassluis F1 6-10 Schrijf een verslag 08:30 09:00
13/04 ODO F2 Maassluis F2 7-4 Schrijf een verslag 08:30 09:00
13/04 ODO F3 Maassluis F3 4-1 Schrijf een verslag 08:30 09:00
13/04 Maassluis F4 ODO F4 12-2 Lees het verslag 08:20 09:00 Wipperspark, Wipperspark 1, 3141 RD Maassluis
15/04 Maassluis E1 ODO E1 11-14 Schrijf een verslag 17:15 18:00 Wipperspark, Wipperspark 1, 3141 RD Maassluis
20/04 Paal Centraal 1 ODO 1 13-13 Schrijf een verslag 13:45 15:30 Sportcentrum TU Delft, Mekelweg 8, 2628 CD Delft
20/04 TOP/SolarCompleet 5 ODO 2 8-9 Schrijf een verslag 10:35 12:30 Sportcomplex De Wasbeek, Sportdreef 8, 2171 KM Sassenheim
20/04 ODO 5 KVS/Maritiem 8 11-8 Schrijf een verslag 14:10 15:00 1K40
20/04 Valto A2 ODO A1 12-7 Schrijf een verslag 11:15 12:30 Sportpark De Zwet, Veilingweg 18, De Lier
20/04 ODO A2 Excelsior (D) A3 14-8 Schrijf een verslag 14:00 15:00 2a1K40
20/04 Excelsior (D) B1 ODO B2 5-5 Schrijf een verslag 08:35 09:45 Sportpark Biesland, Bieslandsepad 14, Delft
20/04 Meervogels/Física C2 ODO C1 12-6 Schrijf een verslag 11:20 12:30 Vernède Sportpark, Dr. J. W. Paltelaan, 2712 PW, Zoetermeer
20/04 ODO C2 Trekvogels C1 5-8 Schrijf een verslag 09:00 09:30 2a1K40
20/04 ODO D1 KCR D1 6-13 Schrijf een verslag 11:45 12:15 1K40
20/04 ODO D2 Dijkvogels D2 1-6 Schrijf een verslag 10:30 11:00 2a1K40
20/04 Phoenix E1 ODO E1 13-13 Schrijf een verslag 08:55 10:00 Van Doornenplantsoen 20a, Zoetermeer
20/04 Dijkvogels E1 ODO E2 5-5 Lees het verslag 09:45 10:30 Lange Kruisweg 44F, 2676 BM Maasdijk
20/04 ODO E3 Phoenix E2 12-9 Schrijf een verslag 09:30 10:00 1K40
20/04 ONDO (G) E8 ODO E5 6-5 Schrijf een verslag 11:10 12:00 Van Leeuwenhoekstraat 30, 2693 BG s-Gravenzande
20/04 Valto F1 ODO F1 8-5 Schrijf een verslag 08:25 09:00 Sportpark De Zwet, Veilingweg 18, De Lier
20/04 ODO F2 VEO F2 2-7 Lees het verslag 09:30 10:00 1K40
20/04 ODO F3 Valto F2 1-11 Schrijf een verslag 10:30 11:00 1K40
20/04 Pernix F4 ODO F4 25-2 Schrijf een verslag 09:50 11:00 Joop Vervoornpad 7, Leiden
25/04 Maassluis B1 ODO B1 12-8 Schrijf een verslag 18:20 19:30 Wipperspark, Wipperspark 1, 3141 RD Maassluis
30/04 Excelsior (D) 4 ODO 3 14-20 Schrijf een verslag 18:30 19:45 Sportpark Biesland, Bieslandsepad 14, Delft
08/05 ODO E4 Meervogels/Física E1 2-6 Schrijf een verslag 17:30 18:00 1K40
11/05 ODO 1 Dijkvogels 1 19-11 Lees het verslag 15:00 16:00 1K40
11/05 ODO 2 Pernix 3 17-10 Schrijf een verslag 13:30 14:30 1K40
11/05 ODO 3 Dijkvogels 2 18-11 Schrijf een verslag 12:00 13:00 2a1K40
11/05 DES (D) 8 ODO 5 7-9 Schrijf een verslag 13:55 15:00 Sportpark Biesland, Bieslandsepad 10, 2616 LL Delft
11/05 ODO A1 Dijkvogels A1 7-10 Schrijf een verslag 12:00 13:00 1K40
11/05 ONDO (G) A3 ODO A2 3-7 Schrijf een verslag 11:15 12:20 Van Leeuwenhoekstraat 30, 2693 BG s-Gravenzande
11/05 ODO B1 Fortuna/Delta Logistiek B2 13-12 Schrijf een verslag 13:30 14:30 2a1K40
11/05 ODO B2 Phoenix B1 9-6 Schrijf een verslag 11:00 11:45 2a1K40
11/05 ODO C1 Fortuna/Delta Logistiek C4 6-2 Schrijf een verslag 11:15 12:00 1K40
11/05 Maassluis C3 ODO C2 6-4 Schrijf een verslag 09:50 10:30 Wipperspark, Wipperspark 1, 3141 RD Maassluis
11/05 Kinderdijk D1 ODO D1 18-9 Schrijf een verslag 09:00 10:10 Sportpark Molenzicht, Gr van Prinsterenstraat 107, 2953 BN Alblasserdam
11/05 Excelsior (D) D3 ODO D2 1-5 Schrijf een verslag 08:35 09:30 Sportpark Biesland, Bieslandsepad 14, Delft
11/05 ODO E1 Fortuna/Delta Logistiek E1 10-11 Lees het verslag 09:15 09:45 2a1K40
11/05 ODO E2 Weidevogels E1 16-6 Lees het verslag 10:15 10:45 1K40
11/05 Excelsior (D) E3 ODO E3 7-3 Schrijf een verslag 10:35 11:30 Sportpark Biesland, Bieslandsepad 14, Delft
11/05 Avanti/Flexcom E5 ODO E4 5-11 Lees het verslag 10:00 11:00 Sportpark de Groen Wijdte. Sportlaan 1, 2641 AZ Pijnacker
11/05 ODO E5 Phoenix E7 1-3 Schrijf een verslag 10:15 10:45 1K40
11/05 ODO F1 Fortuna/Delta Logistiek F1 12-12 Schrijf een verslag 09:15 09:45 1K40
11/05 Fortuna/Delta Logistiek F2 ODO F2 15-9 Schrijf een verslag 09:20 10:00 Schoemakerstraat 340, 2629 HP Delft
11/05 Avanti/Flexcom F2 ODO F3 3-11 Schrijf een verslag 13:10 14:00 Sportpark de Groen Wijdte. Sportlaan 1, 2641 AZ Pijnacker
11/05 ODO F4 Fiks F2 2-3 Schrijf een verslag 09:25 09:45 1K40
15/05 ODO 4 Refleks 4 13-12 Schrijf een verslag 19:15 20:00 1K40
18/05 ODO 1 ZKC 31 1 15-7 Lees het verslag 15:00 16:00 1K40
18/05 ODO 2 Futura 2 17-14 Schrijf een verslag 13:30 14:30 1K40
18/05 ODO 3 Valto 4 13-8 Schrijf een verslag 12:00 13:00 2a1K40
18/05 Valto 5 ODO 4 16-4 Schrijf een verslag 15:30 16:25 Sportpark De Zwet, Veilingweg 18, De Lier
18/05 ODO A1 Excelsior (D) A1 6-15 Schrijf een verslag 12:00 13:00 1K40
18/05 HKV/Ons Eibernest A3 ODO A2 6-12 Schrijf een verslag 13:00 14:15 Steenwijklaan 16, 2541RL s-Gravenhage
18/05 ODO B1 Dubbel Zes B1 10-9 Schrijf een verslag 13:30 14:30 2a1K40
18/05 Die Haghe B2 ODO B2 8-5 Schrijf een verslag 10:00 11:15 Baambruggestraat 10, 2546SK s-Gravenhage
18/05 ODO C1 Valto C3 6-3 Schrijf een verslag 11:15 12:00 1K40
18/05 Maassluis D1 ODO D1 13-5 Schrijf een verslag 09:20 10:00 Wipperspark, Wipperspark 1, 3141 RD Maassluis
18/05 Valto D4 ODO D2 6-6 Schrijf een verslag 08:30 09:15 Sportpark De Zwet, Veilingweg 18, De Lier
18/05 Valto E1 ODO E1 9-16 Schrijf een verslag 09:15 10:00 Sportpark De Zwet, Veilingweg 18, De Lier
18/05 ODO E2 ONDO (G) E1 16-6 Lees het verslag 10:30 11:00 2a1K40
18/05 ODO E3 Meervogels/Física E3 10-12 Schrijf een verslag 09:30 10:00 1K40
18/05 Phoenix E3 ODO E4 11-10 Lees het verslag 08:55 10:00 Van Doornenplantsoen 20a, Zoetermeer
18/05 Excelsior (D) E4 ODO E5 7-7 Schrijf een verslag 11:35 12:30 Sportpark Biesland, Bieslandsepad 14, Delft
18/05 ODO F1 ONDO (G) F1 8-8 Schrijf een verslag 10:30 11:00 2a1K40
18/05 Meervogels/Física F1 ODO F2 2-7 Schrijf een verslag 08:05 09:00 Vernède Sportpark, Dr. J. W. Paltelaan, 2712 PW, Zoetermeer
18/05 Dijkvogels F3 ODO F3 5-14 Schrijf een verslag 08:55 09:30 Lange Kruisweg 44F, 2676 BM Maasdijk
18/05 ODO F4 KVS/Maritiem F3 5-7 Schrijf een verslag 09:40 10:00 1K40
22/05 Weidevogels 5 ODO 5 15-15 Schrijf een verslag 18:15 19:30 Sportpark Merenveld, Gotzenhainsingel 8, 2665 HP Bleiswijk
22/05 ODO C2 WION C2 4-6 Schrijf een verslag 18:30 19:00 1K40
23/05 ODO B2 Die Haghe B2 3-12 Schrijf een verslag 18:30 19:00 1K40
25/05 KZ Danaïden 1 ODO 1 16-13 Lees het verslag 13:40 15:30 Montgomery straat 50, 2321 CC Leiden
25/05 Velocitas 2 ODO 2 18-9 Schrijf een verslag 12:15 14:05 Bloemerd 7, 2353 BZ Leiderdorp
25/05 Achilles (Hg) 5 ODO 3 17-16 Schrijf een verslag 12:55 14:10 Pomonaplein 71, 2564 XT s-Gravenhage
25/05 ODO 4 Excelsior (D) 6 6-23 Schrijf een verslag 12:30 13:30 1K40
25/05 ODO 5 Weidevogels 5 13-11 Schrijf een verslag 14:20 15:10 1K40
25/05 Maassluis A2 ODO A1 18-12 Schrijf een verslag 09:10 10:20 Wipperspark, Wipperspark 1, 3141 RD Maassluis
25/05 ODO A2 HKV/Ons Eibernest A3 10-5 Schrijf een verslag 12:30 13:30 2a1K40
25/05 Dubbel Zes B1 ODO B1 5-9 Schrijf een verslag 12:45 14:15 Zonnebloemstraat, 2565RT s-Gravenhage
25/05 Valto C3 ODO C1 5-5 Schrijf een verslag 11:10 12:00 Sportpark De Zwet, Veilingweg 18, De Lier
25/05 WION C2 ODO C2 9-6 Schrijf een verslag 10:35 11:30 Sportcomplex Max Planckplaats, Max Planckplaats 300, Rotterdam
25/05 ODO D1 Maassluis D1 5-9 Schrijf een verslag 10:30 11:00 2a1K40
25/05 ODO D2 Valto D4 5-2 Schrijf een verslag 11:35 12:05 2a1K40
25/05 ODO E1 Valto E1 10-13 Schrijf een verslag 09:30 10:00 2a1K40
25/05 ONDO (G) E1 ODO E2 9-11 Lees het verslag 10:40 11:30 Van Leeuwenhoekstraat 30, 2693 BG s-Gravenzande
25/05 Meervogels/Física E3 ODO E3 15-9 Schrijf een verslag 07:55 09:00 Vernède Sportpark, Dr. J. W. Paltelaan, 2712 PW, Zoetermeer
25/05 ODO E4 Phoenix E3 7-5 Lees het verslag 09:30 10:00 1K40
25/05 ODO E5 Excelsior (D) E4 3-12 Schrijf een verslag 10:30 11:00 1K40
25/05 ONDO (G) F1 ODO F1 8-13 Lees het verslag 09:50 10:30 Van Leeuwenhoekstraat 30, 2693 BG s-Gravenzande
25/05 ODO F2 Meervogels/Física F1 3-6 Schrijf een verslag 10:30 11:00 1K40
25/05 ODO F3 Dijkvogels F3 25-3 Schrijf een verslag 09:30 10:00 1K40
25/05 KVS/Maritiem F3 ODO F4 8-3 Schrijf een verslag 08:55 10:00 Cas van Dijkpark, Cremerweg 2, s-Gravenhage
01/06 Rapid 1 ODO 1 16-12 Lees het verslag 13:15 15:30 T Hoenstraat 3, 2023 KW, Haarlem
01/06 Fiks 3 ODO 2 16-16 Schrijf een verslag 10:20 12:15 Sportcomplex Voscuyl, Van Houdringenlaan, Oegstgeest
01/06 ONDO (G) 3 ODO 3 15-2 Schrijf een verslag 14:25 15:30 Van Leeuwenhoekstraat 30, 2693 BG s-Gravenzande
01/06 KVS/Maritiem 8 ODO 5 12-11 Schrijf een verslag 14:45 16:00 Cas van Dijkpark, Cremerweg 2, s-Gravenhage
01/06 Excelsior (D) A3 ODO A2 11-11 Schrijf een verslag 10:20 11:30 Sportpark Biesland, Bieslandsepad 14, Delft
01/06 ODO B1 HKV/Ons Eibernest B2 14-8 Schrijf een verslag 09:30 10:30 1K40
01/06 ODO B2 Excelsior (D) B1 3-10 Schrijf een verslag 11:15 12:00 2a1K40
01/06 ODO C1 Meervogels/Física C2 6-13 Schrijf een verslag 10:15 11:00 2a1K40
01/06 Trekvogels C1 ODO C2 6-7 Schrijf een verslag 09:45 10:40 Folkert Elsingastraat 15, Rotterdam
01/06 KCR D1 ODO D1 8-4 Schrijf een verslag 08:00 09:00 Sportlaan 6 2982 SN Ridderkerk
01/06 Dijkvogels D2 ODO D2 4-4 Schrijf een verslag 10:45 11:30 Lange Kruisweg 44F, 2676 BM Maasdijk
01/06 ODO E1 Phoenix E1 4-12 Lees het verslag 09:30 10:00 2a1K40
01/06 ODO E2 Dijkvogels E1 8-8 Lees het verslag 11:50 12:20 1K40
01/06 Phoenix E2 ODO E3 8-2 Schrijf een verslag 10:10 11:15 Van Doornenplantsoen 20a, Zoetermeer
01/06 Meervogels/Física E1 ODO E4 7-6 Schrijf een verslag 07:55 09:00 Vernède Sportpark, Dr. J. W. Paltelaan, 2712 PW, Zoetermeer
01/06 ODO F1 Valto F1 4-7 Schrijf een verslag 11:50 12:20 1K40
01/06 VEO F2 ODO F2 9-13 Lees het verslag 09:10 10:00 Sportcomplex Westvliet, Groene Zoom 6, Voorburg
01/06 Valto F2 ODO F3 7-4 Schrijf een verslag 08:25 09:00 Sportpark De Zwet, Veilingweg 18, De Lier
01/06 ODO F4 Pernix F4 7-6 Lees het verslag 09:40 10:00 1K40
04/06 Refleks A1 ODO A1 19-9 Schrijf een verslag 18:00 19:30 Sportpark Prinses Irene, Schaapweg 2d, Rijswijk
05/06 ODO 4 Paal Centraal 3 10-10 Schrijf een verslag 19:15 20:00 1K40
11/06 HKV/Ons Eibernest B2 ODO B1 14-22 Schrijf een verslag 17:45 19:00 Steenwijklaan 16, 2541RL s-Gravenhage
12/06 ODO E5 ONDO (G) E8 18:30 Schrijf een verslag 18:00 18:30 1K40