Competitie

Programma

Datum Thuis Uit Rijden Scheidsrechter Verslag Vertrek/aanwezig Aanvang Locatie
07/12 ODO 1 Vitesse (Ba) 1 19:00 Schrijf een verslag 18:00 19:00 De Hofstede
07/12 ODO 2 Vitesse (Ba) 2 17:45 Schrijf een verslag 16:45 17:45 De Hofstede
07/12 Twist 3 ODO 3 16:40 Schrijf een verslag 15:45 16:40 Westwijk
07/12 Olympia (S) 3 ODO 4 16:50 Schrijf een verslag 15:50 16:50 Olympia
07/12 Tempo 5 ODO 5 19:35 Schrijf een verslag 18:15 19:35 Limeshallen
07/12 ODO A1 ONDO (G) A2 16:25 Schrijf een verslag 15:25 16:25 De Hofstede
07/12 ODO A2 Excelsior (D) A1 15:10 Schrijf een verslag 14:10 15:10 De Hofstede
07/12 ZKV (Zu) A1 ODO A3 11:10 Schrijf een verslag 10:05 11:10 Drenkwaard
07/12 ODO B1 Avanti/Post Makelaardij B2 14:00 Schrijf een verslag 13:00 14:00 De Hofstede
07/12 ODO C1 Excelsior (D) C1 13:00 Schrijf een verslag 12:15 13:00 De Hofstede
07/12 Nikantes C1 ODO C2 11:00 Schrijf een verslag 10:10 11:00 Sportgebouw Campus
07/12 ODO C3 Die Haghe C2 12:00 Schrijf een verslag 11:30 12:00 De Hofstede
07/12 ODO D2 Avanti/Post Makelaardij D3 11:00 Schrijf een verslag 10:30 11:00 De Hofstede
07/12 Refleks E1 ODO E1 10:10 Schrijf een verslag 09:15 10:10 De Schilp
07/12 Achilles (Hg) E3 ODO E3 09:10 Schrijf een verslag 08:10 09:10 Sportcampus Zuiderpark
07/12 Excelsior (D) E6 ODO E4 09:30 Lees het verslag 08:35 09:30 De Buitenhof
07/12 Olympia (S) E4 ODO E5 09:00 Schrijf een verslag 08:10 09:00 Olympia
07/12 KCR E4 ODO E6 10:00 Schrijf een verslag 09:00 10:00 De Wissel
07/12 ODO F1 Avanti/Post Makelaardij F1 09:00 Lees het verslag 08:30 09:00 De Hofstede
07/12 ODO F3 Fortuna/Delta Logistiek F6 09:00 Schrijf een verslag 08:30 09:00 De Hofstede
14/12 Reeuwijk 1 ODO 1 18:50 Willem van V, Rick V, Cynthia S 17:00 18:50 De Meerkoet
14/12 Reeuwijk 2 ODO 2 17:35 Martijn van V, Twan van der M, Ilse A 15:50 17:35 De Meerkoet
14/12 ODO 3 Excelsior (D) 4 17:45 16:45 17:45 De Hofstede
14/12 ODO 4 VEO 5 16:30 Marc G 15:40 16:30 De Hofstede
14/12 ODO 5 ALO 4 15:15 Erik P 14:15 15:15 De Hofstede
14/12 Fortuna/Delta Logistiek A3 ODO A1 18:30 Marieke H, Liza van der E, Sam Z 16:50 18:30 Fortuna-hal
14/12 NIO A2 ODO A2 16:20 Laura P, Jordi van R, Nicolette V 15:10 16:20 Wilgenring
14/12 ODO A3 Futura A1 14:00 Thijs R 13:30 14:00 De Hofstede
14/12 Merwede/Multiplaat B1 ODO B1 16:30 Cas V, Marit G, Fenne de H 15:30 16:30 De Stoep
14/12 IJsselvogels C2 ODO C1 14:00 Madeleine S, Abigail P, Toine S 12:50 14:00 Zuidplas
14/12 ODO C2 Nieuwerkerk C4 13:00 Niels H 12:30 13:00 De Hofstede
14/12 ODO D1 Meervogels/Física D2 12:00 Joyce van G 11:30 12:00 De Hofstede
14/12 ODO E1 Nieuwerkerk E1 11:00 Martijn van V 10:30 11:00 De Hofstede
14/12 Weidevogels E1 ODO E2 12:00 Benjamin van der T, Eva V 10:50 12:00 Sportpalet
14/12 ODO E3 Dubbel Zes E1 10:00 Iris G 09:30 10:00 De Hofstede
14/12 ODO E4 WION E2 09:00 Thijs M 08:30 09:00 De Hofstede
14/12 ODO E5 ONDO (G) E12 09:00 Lex de B 08:30 09:00 De Hofstede
14/12 ODO E6 ZKV (Zu) E1 11:00 Tjerk D 10:30 11:00 De Hofstede
14/12 Die Haghe F1 ODO F1 12:00 Anne H, Mees S 11:10 12:00 Sportcampus Zuiderpark
14/12 Achilles (Hg) F2 ODO F2 09:10 Maud G, Frederique van R 08:20 09:10 Sportcampus Zuiderpark
14/12 Excelsior (D) F2 ODO F3 09:00 Sanne van A, Benthe S 08:15 09:00 De Buitenhof
21/12 Nexus A1 ODO A3 12:35 Amber V, Nina S, Dustin van R 11:40 12:35 Margriethal
21/12 ODO E3 GKV (H) E1 10:00 Daphne W 09:30 10:00 De Hofstede
04/01 ODO E2 Nieuwerkerk E3 11:00 Kim van den B 10:30 11:00 De Hofstede
11/01 ODO 1 Korbis 1 19:00 18:00 19:00 De Hofstede
11/01 ODO 2 Korbis 2 17:45 16:45 17:45 De Hofstede
11/01 Dijkvogels 3 ODO 3 19:10 Jannes van der V, Mark Z, Thijs R 18:10 19:10 Sporthal Maasdijk
11/01 OZC 3 ODO 4 20:20 Vera P, Bart M, Maud R 19:15 20:20 De Enk
11/01 Meervogels/Física 5 ODO 5 20:45 Olaf P, Jarno de M, Teko S 20:05 20:45 De Veur
11/01 ODO A1 Dijkvogels A1 16:25 Wouter van L 15:25 16:25 De Hofstede
11/01 ODO A2 t Capproen A2 15:10 Mark Z 14:10 15:10 De Hofstede
11/01 KCC A3 ODO A3 17:40 Femke K, Gijs V, Dustin van R 17:10 17:40 Schenkel
11/01 ODO C3 Nieuwerkerk C3 14:05 Thijs R 13:35 14:05 De Hofstede
11/01 Futura D3 ODO D1 14:00 Nienke S, Dominique van B, Jordy V 13:00 14:00 Zuidhaghe
11/01 ODO D2 ONDO (G) D5 13:00 Kim van den B 12:30 13:00 De Hofstede
11/01 Korbis E1 ODO E1 15:15 Frodo P, Minke van der V 14:05 15:15 De Dreef
11/01 ODO E2 ONDO (G) E3 12:00 Bart M 11:30 12:00 De Hofstede
11/01 Die Haghe E2 ODO E3 12:00 Ilse van de K, Lieke van R 11:00 12:00 Sportcampus Zuiderpark
11/01 Maassluis E4 ODO E4 09:00 Donna A, Junaylee P 08:20 09:00 Olympia
11/01 Twist E4 ODO E6 10:10 09:30 10:10 Westwijk
11/01 ODO F1 Nieuwerkerk F1 12:00 Maud R 11:30 12:00 De Hofstede
11/01 ODO F2 DES (D) F1 11:00 Jelle van L 10:30 11:00 De Hofstede
11/01 ODO F3 Avanti/Post Makelaardij F5 12:00 Thijs M 11:30 12:00 De Hofstede
18/01 Maassluis 1 ODO 1 18:25 Joyce van G, Jesse v.d. H, Lennart M 17:00 18:25 Olympia
18/01 Maassluis 2 ODO 2 17:10 Isa V, Niels H, Aron van Z 15:50 17:10 Olympia
18/01 Achilles (Hg) 6 ODO 3 18:20 Jaap van V, Bram van V, Annet van der S 17:05 18:20 Transvaal Den Haag
18/01 Valto 5 ODO 4 16:15 Wouter van L, Koen M, Eline S 15:20 16:15 Vreeloo
18/01 ODO 5 Excelsior (D) 6 17:45 Erik P 16:45 17:45 De Hofstede
18/01 ODO A1 Maassluis A2 15:10 Janny R 14:10 15:10 De Hofstede
18/01 Avanti/Post Makelaardij A5 ODO A2 14:15 Thijs M, Lex de B, Tjerk D 13:30 14:15 Emerald
18/01 ODO A3 Nexus A1 16:25 Wim P 15:55 16:25 De Hofstede
18/01 ODO B1 ALO B1 14:05 Twan van der M 13:05 14:05 De Hofstede
18/01 ODO C1 OVVO/De Kroon C2 13:00 Joris de B 12:15 13:00 De Hofstede
18/01 ALO C1 ODO C2 17:00 Florine van den B, Kim van der M, Eva S 16:00 17:00 Ockenburgh
18/01 Valto C3 ODO C3 13:15 Sven P, Nikki vd S, Tim D 12:30 13:15 Vreeloo
18/01 ODO D1 Die Haghe D2 12:00 Joyce van G 11:30 12:00 De Hofstede
18/01 ODO D2 Valto D2 11:00 Lennart M 10:30 11:00 De Hofstede
18/01 ODO E1 Korbis E1 10:00 Rick V 09:30 10:00 De Hofstede
18/01 ODO E2 KVS/Maritiem E1 09:00 Pepijn v.d. H 08:30 09:00 De Hofstede
18/01 Excelsior (D) E2 ODO E3 10:00 Thijmen S, Emma B 09:05 10:00 De Buitenhof
18/01 Avanti/Post Makelaardij E3 ODO E4 10:45 Youp C, Sanne H 10:15 10:45 De Viergang
18/01 Korbis E7 ODO E5 14:15 Sophie van der H, Marieke de P 13:05 14:15 De Dreef
18/01 Excelsior (D) E7 ODO E6 10:00 Robin vd H, Anjali M 09:05 10:00 De Buitenhof
18/01 ODO F2 Nieuwerkerk F3 10:00 Lex de B 09:30 10:00 De Hofstede
25/01 ODO 1 WION 1 19:00 18:00 19:00 De Hofstede
25/01 ODO 2 WION 2 17:45 16:45 17:45 De Hofstede
25/01 ODO 3 Valto 4 16:30 Hans van G 15:30 16:30 De Hofstede
25/01 ODO 4 KVS/Maritiem 6 15:15 Olaf P 14:25 15:15 De Hofstede
25/01 Pernix 5 ODO 5 20:50 Barbara H, Thom van W, Pien van der M 19:30 20:50 De Zijl
25/01 Twist A1 ODO A1 15:45 Joris de B, Jelle van L, Sam van B 14:35 15:45 Westwijk
25/01 ODO A2 Refleks A3 14:00 Tim P 13:00 14:00 De Hofstede
25/01 Weidevogels B1 ODO B1 14:10 Toine de W, Britt van N, Sem van der T 12:30 14:10 Sporthal Rijneveen
25/01 Korbis C2 ODO C1 16:15 Iris de B, Kobus B, Aimee D 15:00 16:15 De Dreef
25/01 ODO C2 LYNX C1 13:00 Jarno de M 12:30 13:00 De Hofstede
25/01 ODO C3 Vitesse (Ba) C2 12:00 Martijn van V 11:30 12:00 De Hofstede
25/01 Excelsior (D) D2 ODO D1 15:15 Lynn H, Ruth van de P, Lotte de R 14:20 15:15 De Buitenhof
25/01 Vitesse (Ba) D2 ODO D2 11:20 Tim B, Noor V, Pascale S, Ciara I 10:20 11:20 Bongerdhal
25/01 ONDO (G) E1 ODO E1 10:00 Duncan S, Romae K 09:10 10:00 De Hoekstee
25/01 ODO E5 KCR E3 11:00 Tjerk D 10:30 11:00 De Hofstede
25/01 ODO E6 ONDO (G) E11 10:00 Nicolette V 09:30 10:00 De Hofstede
25/01 ODO F1 Meervogels/Física F1 11:00 Daphne W 10:30 11:00 De Hofstede
25/01 Fortuna/Delta Logistiek F2 ODO F2 10:00 Iris B, Daantje van der S 09:00 10:00 Fortuna-hal
25/01 Achilles (Hg) F3 ODO F3 09:00 Sanne van A, Lize B 08:10 09:00 Transvaal Den Haag
01/02 ODO 1 Paal Centraal 1 19:00 18:00 19:00 De Hofstede
01/02 ODO 2 Paal Centraal 2 17:45 16:45 17:45 De Hofstede
01/02 VEO 4 ODO 3 17:20 Tim P, Janny R, Marije van D 16:05 17:20 Essesteyn
01/02 ODO 4 Dubbel Zes/Futura 3 15:15 Marc G 14:25 15:15 De Hofstede
01/02 Dijkvogels 4 ODO 5 15:20 Marlize van N, Hans van G, Simon H 14:25 15:20 Sporthal Maasdijk
01/02 ODO A1 Korbis A1 16:30 Erik P 15:30 16:30 De Hofstede
01/02 ONDO (G) A4 ODO A3 17:10 Gijs V, Milou P, Nina S 16:20 17:10 De Hoekstee
01/02 Valto B2 ODO B1 12:15 Stef H, Iris van de P, Anouk van der H 11:00 12:15 Vreeloo
01/02 Avanti/Post Makelaardij C3 ODO C1 17:25 Dieke van der V, Bente V, Nina V 16:50 17:25 Emerald
01/02 ODO C2 Dubbel Zes C1 14:10 Aron van Z 13:40 14:10 De Hofstede
01/02 Phoenix C2 ODO C3 14:00 Dana V, Sam S, Demi B 12:55 14:00 Oosterpoort
01/02 ODO D1 Achilles (Hg) D2 13:05 Marlize van N 12:35 13:05 De Hofstede
01/02 ODO D2 NIO D2 12:00 Jesse v.d. H 11:30 12:00 De Hofstede
01/02 ODO E2 Valto E1 11:00 Kim van den B 10:30 11:00 De Hofstede
01/02 ODO E3 ONDO (G) E6 10:00 Iris G 09:30 10:00 De Hofstede
01/02 KOAG E1 ODO E4 10:00 Tjerk S, Sanne H 09:00 10:00 Krimpenerwaard College
01/02 Nieuwerkerk E7 ODO E5 10:30 Sophie van der H, Maud A 09:30 10:30 De Kleine Vink Hal
01/02 ODO F1 RWA F1 11:00 Annet van der S 10:30 11:00 De Hofstede
01/02 KVS/Maritiem F2 ODO F2 09:00 Maud G, Frederique van R 08:05 09:00 De Blinkerd
01/02 Dijkvogels F2 ODO F3 09:00 Sanne van A, Ella van de W 08:25 09:00 Sporthal Maasdijk
08/02 Twist 1 ODO 1 19:05 Willem van V, Diana E, Jenny van B 17:40 19:05 Westwijk
08/02 Twist 2 ODO 2 17:50 Martijn M, Daphne W, Kim van den B 16:30 17:50 Westwijk
08/02 ODO 3 DES (D) 4 17:45 Hans van G 16:45 17:45 De Hofstede
08/02 Paal Centraal 3 ODO 4 17:15 Bart de V, Nathan V, Daniëlle S 16:05 17:15 Sporthal TU Delft
08/02 ODO 5 Madjoe 3 16:30 Wim P 15:30 16:30 De Hofstede
08/02 NIO A1 ODO A1 14:00 Gysa V, Marieke H, Sam Z 12:35 14:00 Wilgenring
08/02 HKV/Ons Eibernest A2 ODO A2 15:30 Roos H, Lex de B, Tjerk D 14:15 15:30 HKV/Ons Eibernesthal
08/02 ODO A3 Excelsior (D) A2 15:15 Thijs R 14:45 15:15 De Hofstede
08/02 ODO B1 Meervogels/Física B2 14:10 Willem van V 13:10 14:10 De Hofstede
08/02 ODO C1 Valto C2 13:05 Twan van der M 12:20 13:05 De Hofstede
08/02 Korbis C3 ODO C2 15:15 Jonatan V, Jayden S, Maarten V 14:05 15:15 De Dreef
08/02 ODO C3 Avanti/Post Makelaardij C5 12:00 Rick V 11:30 12:00 De Hofstede
08/02 Valto D3 ODO D1 13:15 Tess B, Nienke S, Naomi V 12:30 13:15 Vreeloo
08/02 KCC D1 ODO D2 09:00 Birke V, Brent van der G, Evi van R, Merel van A 08:30 09:00 Schenkel
08/02 ODO E1 Fortuna/Delta Logistiek E1 11:00 Mark Z 10:30 11:00 De Hofstede
08/02 Maassluis E1 ODO E2 10:00 Juliette van R, Tijn B 09:20 10:00 Olympia
08/02 GKV (H) E1 ODO E3 14:45 Sofie R, Lieke van R 13:45 14:45 Overbosch
08/02 ODO E4 Thor (R) E1 10:00 Sam van B 09:30 10:00 De Hofstede
08/02 ODO E5 RWA E4 09:00 Maud R 08:30 09:00 De Hofstede
08/02 ODO E6 Oranje Zwart/De Hoekse E2 11:00 Gijs V 10:30 11:00 De Hofstede
08/02 Dijkvogels F1 ODO F1 09:00 Feline V, Fleur van der G 08:25 09:00 Sporthal Maasdijk
08/02 ODO F2 ALO F1 11:00 Brigit K 10:30 11:00 De Hofstede
08/02 ODO F3 ONDO (G) F5 09:00 Femke K 08:30 09:00 De Hofstede
15/02 Vitesse (Ba) 1 ODO 1 20:05 Rick V, Jesse v.d. H, Cynthia S 18:20 20:05 Bongerdhal
15/02 Vitesse (Ba) 2 ODO 2 18:40 Martijn van V, Noor B, Iris G 17:00 18:40 Bongerdhal
15/02 ODO 3 Twist 3 17:00 Wouter van L 16:00 17:00 De Hofstede
15/02 ODO 4 Olympia (S) 3 15:45 Olaf P 14:55 15:45 De Hofstede
15/02 ODO 5 Tempo 5 14:30 Erik P 13:30 14:30 De Hofstede
15/02 ONDO (G) A2 ODO A1 15:00 Liza van der E, Joris de B, Twan R 13:40 15:00 De Hoekstee
15/02 Excelsior (D) A1 ODO A2 12:10 Laura P, Thijs M, Brigit K 11:00 12:10 De Buitenhof
15/02 ODO A3 ZKV (Zu) A1 13:15 Tim P 12:45 13:15 De Hofstede
15/02 Avanti/Post Makelaardij B2 ODO B1 14:45 Toine de W, Cas V, Fenne de H 13:45 14:45 De Viergang
15/02 Excelsior (D) C1 ODO C1 11:00 Iris de B, Abigail P, Toine S 10:00 11:00 Kerkpolder
15/02 Die Haghe C2 ODO C3 16:00 Sven P, Willem van R, Sanne van R 15:00 16:00 Transvaal Den Haag
15/02 Avanti/Post Makelaardij D3 ODO D2 15:15 Tim B, Noor V, Sven van N, Ilse K 14:45 15:15 Emerald
15/02 ODO E1 Refleks E1 11:00 Joyce van G 10:30 11:00 De Hofstede
15/02 Nieuwerkerk E3 ODO E2 11:30 Benjamin van der T, Fleur B 10:30 11:30 De Kleine Vink Hal
15/02 ODO E3 Achilles (Hg) E3 10:00 Lex de B 09:30 10:00 De Hofstede
15/02 ODO E4 Excelsior (D) E6 09:00 Nicolette V 08:30 09:00 De Hofstede
15/02 ODO E5 Olympia (S) E4 11:00 Twan R 10:30 11:00 De Hofstede
15/02 ODO E6 KCR E4 12:00 Marije van D 11:30 12:00 De Hofstede
15/02 Avanti/Post Makelaardij F1 ODO F1 11:45 Anne H, Mees S 11:25 11:45 De Viergang
15/02 Fortuna/Delta Logistiek F6 ODO F3 13:15 Roos van K, Benthe S 12:15 13:15 Fortuna-hal
22/02 ONDO (G) D5 ODO D2 09:00 Birke V, Pascale S, Ciara I, Brent van der G 08:10 09:00 De Hoekstee
29/02 Nieuwerkerk C4 ODO C2 12:30 Florine van den B, Joa M, Kim van der M 11:30 12:30 De Kleine Vink Hal
29/02 ONDO (G) E11 ODO E6 09:00 Robin vd H, Anjali M 08:10 09:00 De Hoekstee
07/03 ODO 1 Reeuwijk 1 19:00 18:00 19:00 De Hofstede
07/03 ODO 2 Reeuwijk 2 17:45 16:45 17:45 De Hofstede
07/03 Excelsior (D) 4 ODO 3 14:00 Jannes van der V, Mark Z, Thijs R 12:50 14:00 De Buitenhof
07/03 VEO 5 ODO 4 16:25 Celine D, Pepijn v.d. H, Jaline van H 15:15 16:25 Sportcentrum De Fluit Leidschendam
07/03 ALO 4 ODO 5 16:10 Olaf P, Jarno de M, Teko S 15:00 16:10 Ockenburgh
07/03 ODO A1 Fortuna/Delta Logistiek A3 16:30 Marc G 15:30 16:30 De Hofstede
07/03 ODO A2 NIO A2 15:15 Willem van V 14:15 15:15 De Hofstede
07/03 Futura A1 ODO A3 17:10 Femke K, Amber V, Karlijn P 16:10 17:10 Zuidhaghe
07/03 ODO B1 Merwede/Multiplaat B1 14:10 Twan van der M 13:10 14:10 De Hofstede
07/03 ODO C1 IJsselvogels C2 13:00 Joris de B 12:15 13:00 De Hofstede
07/03 Meervogels/Física D2 ODO D1 12:10 Lynn H, Dominique van B, Jordy V 11:40 12:10 De Veur
07/03 Nieuwerkerk E1 ODO E1 10:00 Minke van der V, Romae K 09:00 10:00 De Kleine Vink Hal
07/03 ODO E2 Weidevogels E1 12:00 Kim van den B 11:30 12:00 De Hofstede
07/03 Dubbel Zes E1 ODO E3 10:10 Thijmen S, Ilse van de K 09:10 10:10 Gaslaan
07/03 WION E2 ODO E4 13:30 Youp C, Donna A 12:35 13:30 WION-hal
07/03 ONDO (G) E12 ODO E5 09:00 Ruben B, Marieke de P 08:10 09:00 De Hoekstee
07/03 ZKV (Zu) E1 ODO E6 11:15 10:10 11:15 Drenkwaard
07/03 ODO F1 Die Haghe F1 12:00 Daphne W 11:30 12:00 De Hofstede
07/03 ODO F2 Achilles (Hg) F2 11:00 Jordi van R 10:30 11:00 De Hofstede
07/03 ODO F3 Excelsior (D) F2 12:00 Lennart M 11:30 12:00 De Hofstede
14/03 Korbis 1 ODO 1 17:35 Willem van V, Joyce van G, Lennart M 15:40 17:35 De Dreef
14/03 Korbis 2 ODO 2 16:20 Twan van der M, Isa V, Ilse A 14:30 16:20 De Dreef
14/03 ODO 3 Dijkvogels 3 17:45 Erik P 16:45 17:45 De Hofstede
14/03 ODO 4 OZC 3 16:30 Wim P 15:40 16:30 De Hofstede
14/03 ODO 5 Meervogels/Física 5 15:15 Jaap van V 14:15 15:15 De Hofstede
14/03 Dijkvogels A1 ODO A1 18:10 Gysa V, Jelle van L, Sam van B 16:55 18:10 Sporthal Maasdijk
14/03 ‘t Capproen A2 ODO A2 11:00 Jordi van R, Roos H, Lex de B 09:40 11:00 De Eendraght
14/03 ODO A3 KCC A3 14:00 Mark Z 13:30 14:00 De Hofstede
14/03 ODO C2 Nikantes C1 13:00 Bart M 12:30 13:00 De Hofstede
14/03 Nieuwerkerk C3 ODO C3 14:30 Dana van der E, Nikki vd S, Tim D 13:30 14:30 De Kleine Vink Hal
14/03 ODO D1 Valto D3 12:00 Joyce van G 11:30 12:00 De Hofstede
14/03 Valto D2 ODO D2 13:15 Evi van R, Merel van A, Sven van N, Ilse K 12:30 13:15 Vreeloo
14/03 ODO E1 TOP/SolarCompleet E1 11:00 Jesse v.d. H 10:30 11:00 De Hofstede
14/03 ONDO (G) E3 ODO E2 10:00 Juliette van R, Eva V 09:10 10:00 De Hoekstee
14/03 ODO E3 Die Haghe E2 10:00 Femke K 09:30 10:00 De Hofstede
14/03 ODO E4 Maassluis E4 09:00 Annet van der S 08:30 09:00 De Hofstede
14/03 ODO E5 Korbis E7 11:00 Maud R 10:30 11:00 De Hofstede
14/03 ODO E6 Twist E4 10:00 Gijs V 09:30 10:00 De Hofstede
14/03 Nieuwerkerk F1 ODO F1 09:30 Feline V, Fleur van der G 08:40 09:30 De Kleine Vink Hal
14/03 DES (D) F1 ODO F2 12:00 Iris B, Daantje van der S 11:15 12:00 De Hoornbloem
14/03 Avanti/Post Makelaardij F5 ODO F3 11:45 Sanne van A, Ella van de W 11:25 11:45 De Viergang
21/03 ODO 1 Maassluis 1 19:00 18:00 19:00 De Hofstede
21/03 ODO 2 Maassluis 2 17:45 16:45 17:45 De Hofstede
21/03 ODO 3 Achilles (Hg) 6 16:30 Hans van G 15:30 16:30 De Hofstede
21/03 ODO 4 Valto 5 15:15 Janny R 14:25 15:15 De Hofstede
21/03 Excelsior (D) 6 ODO 5 14:50 Barbara H, Thom van W, Pien van der M 13:45 14:50 De Buitenhof
21/03 Maassluis A2 ODO A1 11:00 Marieke H, Liza van der E, Sam Z 09:50 11:00 Olympia
21/03 ODO A2 Avanti/Post Makelaardij A5 14:00 Thijs R 13:00 14:00 De Hofstede
21/03 ALO B1 ODO B1 10:00 Marit G, Britt van N, Sem van der T 08:30 10:00 Ockenburgh
21/03 OVVO/De Kroon C2 ODO C1 15:50 Madeleine S, Kobus B, Aimee D 14:15 15:50 OVVO-hal
21/03 ODO C2 ALO C1 13:00 Aron van Z 12:30 13:00 De Hofstede
21/03 ODO C3 Valto C3 12:00 Rick V 11:30 12:00 De Hofstede
21/03 Die Haghe D2 ODO D1 14:25 Ruth van de P, Nienke S, Lotte de R 13:25 14:25 Sportcampus Zuiderpark
21/03 TOP/SolarCompleet E1 ODO E1 13:55 Duncan S, Frodo P 12:40 13:55 De Wasbeek
21/03 KVS/Maritiem E1 ODO E2 09:00 Benjamin van der T, Tijn B 07:55 09:00 De Blinkerd
21/03 ODO E3 Excelsior (D) E2 11:00 Thijs M 10:30 11:00 De Hofstede
21/03 ODO E4 Avanti/Post Makelaardij E3 09:00 Brigit K 08:30 09:00 De Hofstede
21/03 ODO E6 Excelsior (D) E7 10:00 Jordi van R 09:30 10:00 De Hofstede
21/03 Nieuwerkerk F3 ODO F2 09:00 Maud G, Frederique van R 08:10 09:00 De Kleine Vink Hal
28/03 WION 1 ODO 1 16:30 Diana E, Jenny van B, Rick V 14:50 16:30 WION-hal
28/03 WION 2 ODO 2 15:15 Martijn M, Niels H, Aron van Z 13:40 15:15 WION-hal
28/03 Valto 4 ODO 3 15:25 Jaap van V, Bram van V, Annet van der S 14:25 15:25 Vreeloo
28/03 KVS/Maritiem 6 ODO 4 16:40 Vera P, Bart M, Maud R 15:25 16:40 De Blinkerd
28/03 ODO 5 Pernix 5 17:30 Erik P 16:30 17:30 De Hofstede
28/03 ODO A1 Twist A1 16:15 Marc G 15:15 16:15 De Hofstede
28/03 Refleks A3 ODO A2 12:30 Kevin W, Brigit K, Nicolette V 11:20 12:30 De Schilp
28/03 ODO B1 Weidevogels B1 15:10 Olaf P 14:10 15:10 De Hofstede
28/03 ODO C1 Korbis C2 14:00 Wouter van L 13:15 14:00 De Hofstede
28/03 LYNX C1 ODO C2 12:45 Jonatan V, Jayden S, Maarten V 11:55 12:45 Sporthal Leidschenveen
28/03 Vitesse (Ba) C2 ODO C3 11:10 Dana V, Sam S, Demi B 10:10 11:10 Bongerdhal
28/03 ODO D1 Excelsior (D) D2 13:00 Jarno de M 12:30 13:00 De Hofstede
28/03 ODO D2 Vitesse (Ba) D2 12:00 Pepijn v.d. H 11:30 12:00 De Hofstede
28/03 ODO E1 ONDO (G) E1 11:00 Martijn van V 10:30 11:00 De Hofstede
28/03 Valto E1 ODO E2 10:15 Fleur B, Eva V 09:30 10:15 Vreeloo
28/03 RWA E4 ODO E5 10:00 Sophie van der H, Maud A 09:05 10:00 Rhoon
28/03 Meervogels/Física F1 ODO F1 09:00 Anne H, Mees S 08:40 09:00 De Veur
28/03 ODO F2 Fortuna/Delta Logistiek F2 11:00 Iris G 10:30 11:00 De Hofstede
28/03 ODO F3 Achilles (Hg) F3 10:00 Tjerk D 09:30 10:00 De Hofstede
25/04 ODO 1 Tilburg 1 15:30 14:30 15:30 1K40

Historie

Datum Thuis Uit Rijden Scheidsrechter Verslag Vertrek/aanwezig Aanvang Locatie
17/08 ONDO (G) 1 ODO 1 4e Schrijf een verslag 08:25 10:00 Van Leeuwenhoekstraat 30, 2693 BG s-Gravenzande
17/08 ONDO (G) ODO 2 4e Schrijf een verslag 00:30 00:00 Van Leeuwenhoekstraat 30, 2693 BG s-Gravenzande
22/08 ODO 1 Korbatjo 1 20-17 Schrijf een verslag 19:30 20:30
22/08 ODO 2 Korbatjo 2 20-11 Schrijf een verslag 18:15 19:15
24/08 ODO 1 Avanti (P) 3 14-12 Schrijf een verslag 14:30 15:30
24/08 ODO 2 Avanti (P) 4 14-12 Schrijf een verslag 14:30 15:30
24/08 ODO A1 Twist A1 afg. Schrijf een verslag 13:00 14:00
27/08 Dijkvogels A1 ODO A1 16-8 Schrijf een verslag 18:15 19:30 Lange Kruisweg 44F, 2676 BM Maasdijk
29/08 Ventura Sport 1 ODO 1 12-31 Schrijf een verslag 18:00 20:45 Sportcomplex Sportlaan, Sportlaan 1, Strijen
29/08 Ventura Sport 2 ODO 2 10-11 Schrijf een verslag 18:00 19:30 Sportcomplex Sportlaan, Sportlaan 1, Strijen
31/08 ODO 3 Maassluis 3 25-9 Schrijf een verslag 12:00 13:00
31/08 ODO 5 Maassluis 5 13-11 Schrijf een verslag 13:15 14:15
31/08 Conventus A1 ODO A1 6-8 Schrijf een verslag 11:15 13:30 Sportcomplex Develstein, Develsingel 7A, Zwijndrecht
31/08 Fortuna/Delta Logistiek ODO A2 20-0 Schrijf een verslag 09:00 10:00 Schoemakerstraat 340, 2629 HP Delft
31/08 Fortuna/Delta Logistiek A4 ODO A3 10-6 Schrijf een verslag 11:20 12:30 Schoemakerstraat 340, 2629 HP Delft
31/08 Merwede ODO B1 1e Schrijf een verslag 08:00 09:00 Thorbeckelaan 104, 3362BV Sliedrecht
31/08 Merwede C1 ODO C1 1e Schrijf een verslag 08:00 09:00 Thorbeckelaan 104, 3362BV Sliedrecht
31/08 exceslior toernooi ODO C2 1e Schrijf een verslag 09:00 10:00
31/08 exceslior toernooi ODO C3 1e Schrijf een verslag 09:00 10:00
31/08 Merwede ODO D1 1e Schrijf een verslag 08:00 09:00 Thorbeckelaan 104, 3362BV Sliedrecht
31/08 Albatros ODO D2 1e Schrijf een verslag 08:00 09:00 Sportcomplex Develstein, Develsingel 7A, Zwijndrecht
31/08 Albatros E1 ODO E1 1e Schrijf een verslag 08:00 09:00 Sportcomplex Develstein, Develsingel 7A, Zwijndrecht
31/08 Albatros E2 ODO E2 1e Schrijf een verslag 09:00 10:00 Sportcomplex Develstein, Develsingel 7A, Zwijndrecht
31/08 Albatros E3 ODO E3 1e Schrijf een verslag 08:00 09:00 Sportcomplex Develstein, Develsingel 7A, Zwijndrecht
31/08 Albatros E4 ODO E4 1e Lees het verslag 08:30 09:30 Sportcomplex Develstein, Develsingel 7A, Zwijndrecht
31/08 Albatros F1 ODO F1 1e Schrijf een verslag 08:30 09:30 Sportcomplex Develstein, Develsingel 7A, Zwijndrecht
31/08 Albatros ODO F2 1e Schrijf een verslag 10:30 11:30 Sportcomplex Develstein, Develsingel 7A, Zwijndrecht
04/09 ODO 4 Maassluis 4 13-7 Schrijf een verslag 19:10 20:00
07/09 Tilburg 1 ODO 1 26-22 Lees het verslag 13:15 15:30 Bladelstraat 1 5043 CZ Tilburg
07/09 Tilburg 2 ODO 2 19-13 Schrijf een verslag 11:50 14:00 Bladelstraat 1 5043 CZ Tilburg
07/09 ODO 3 Valto 3 7-12 Schrijf een verslag 14:00 15:00 2a1K40
07/09 ODO 4 DES (D) 5 9-10 Lees het verslag 12:10 13:00 1K40
07/09 ODO 5 Olympia (S) 3 12-19 Schrijf een verslag 13:30 14:30 1K40
07/09 Valto A2 ODO A1 10-8 Schrijf een verslag 14:05 15:20 Sportpark De Zwet, Veilingweg 18, De Lier
07/09 ODO A2 DES (D) A2 7-14 Schrijf een verslag 11:00 12:00 2a1K40
07/09 ODO A3 Die Haghe A3 5-20 Schrijf een verslag 13:00 13:30 2a1K40
07/09 Valto B2 ODO B1 6-11 Schrijf een verslag 09:45 11:00 Sportpark De Zwet, Veilingweg 18, De Lier
07/09 Excelsior (D) C1 ODO C1 8-7 Schrijf een verslag 10:30 11:30 Sportpark Biesland, Bieslandsepad 14, Delft
07/09 ODO C2 Maassluis C2 2-5 Schrijf een verslag 11:30 12:00 1K40
07/09 Avanti/Flexcom C3 ODO C3 8-3 Schrijf een verslag 13:00 14:00 Sportpark de Groen Wijdte. Sportlaan 1, 2641 AZ Pijnacker
07/09 ODO D1 Weidevogels D1 4-6 Schrijf een verslag 10:30 11:00 1K40
07/09 ODO D2 Maassluis D3 18-0 Schrijf een verslag 09:30 10:00 2a1K40
07/09 ODO E1 Fortuna/Delta Logistiek E1 10-9 Lees het verslag 10:30 11:00 2a1K40
07/09 ALO E1 ODO E2 14-6 Lees het verslag 10:00 11:00 Evert Wytemaweg, 2565 AA s-Gravenhage
07/09 ODO E3 Die Haghe E4 3-6 Schrijf een verslag 10:30 11:00 2a1K40
07/09 ODO E4 Avanti/Flexcom E6 5-1 Lees het verslag 09:30 10:00 1K40
07/09 ONDO (G) E6 ODO E5 4-0 Schrijf een verslag 09:40 10:30 Van Leeuwenhoekstraat 30, 2693 BG s-Gravenzande
07/09 Meervogels/Física F1 ODO F1 5-3 Lees het verslag 08:05 09:00 Vernède Sportpark, Dr. J. W. Paltelaan, 2712 PW, Zoetermeer
07/09 DES (D) F1 ODO F2 4-4 Lees het verslag 09:15 10:00 Sportpark Biesland, Bieslandsepad 10, 2616 LL Delft
14/09 ODO 1 Tjoba 1 15-22 Lees het verslag 15:00 16:00 1K40
14/09 ODO 2 Tjoba 2 7-16 Schrijf een verslag 13:30 14:30 1K40
14/09 KZ Danaïden 5 ODO 3 12-14 Schrijf een verslag 10:10 11:30 Montgomery straat 50, 2321 CC Leiden
14/09 OZC 3 ODO 5 14-14 Schrijf een verslag 14:40 15:45 Sportcomplex De Enk, Enk 190, Rotterdam
14/09 ODO A1 ONDO (G) A2 12-11 Schrijf een verslag 12:00 13:00 1K40
14/09 Weidevogels A2 ODO A2 13-8 Schrijf een verslag 08:35 10:00 Sportpark Merenveld, Gotzenhainsingel 8, 2665 HP Bleiswijk
14/09 Avanti/Flexcom A5 ODO A3 11-9 Schrijf een verslag 12:00 13:00 Sportpark de Groen Wijdte. Sportlaan 1, 2641 AZ Pijnacker
14/09 ODO B1 Sporting Delta B2 16-9 Schrijf een verslag 10:45 11:45 1K40
14/09 ODO C1 Valto C2 6-3 Schrijf een verslag 10:00 10:45 1K40
14/09 Nexus C1 ODO C2 5-2 Schrijf een verslag 08:35 09:30 Parkweg 411, 3121 KK Schiedam
14/09 ODO C3 KVS/Maritiem C2 3-5 Schrijf een verslag 11:30 12:00 2a1K40
14/09 Fortuna/Delta Logistiek D3 ODO D1 6-4 Schrijf een verslag 10:50 12:00 Schoemakerstraat 340, 2629 HP Delft
14/09 Nexus D1 ODO D2 4-4 Schrijf een verslag 09:35 10:30 Parkweg 411, 3121 KK Schiedam
14/09 ONDO (G) E1 ODO E1 8-11 Lees het verslag 10:40 11:30 Van Leeuwenhoekstraat 30, 2693 BG s-Gravenzande
14/09 ODO E2 Achilles (Hg) E1 6-7 Schrijf een verslag 10:30 11:00 2a1K40
14/09 Avanti/Flexcom E2 ODO E3 6-5 Lees het verslag 12:30 13:30 Sportpark de Groen Wijdte. Sportlaan 1, 2641 AZ Pijnacker
14/09 ONDO (G) E5 ODO E4 2-1 Lees het verslag 10:40 11:30 Van Leeuwenhoekstraat 30, 2693 BG s-Gravenzande
14/09 ODO E5 Avanti/Flexcom E4 0-9 Schrijf een verslag 09:30 10:00 2a1K40
14/09 ODO F1 Achilles (Hg) F2 18-7 Lees het verslag 10:30 11:00 2a1K40
14/09 ODO F2 Fortuna/Delta Logistiek F3 9-6 Schrijf een verslag 09:30 10:00 2a1K40
21/09 Weidevogels 1 ODO 1 16-12 Schrijf een verslag 13:35 15:30 Sportpark Merenveld, Gotzenhainsingel 8, 2665 HP Bleiswijk
21/09 Weidevogels 2 ODO 2 13-10 Schrijf een verslag 12:10 14:00 Sportpark Merenveld, Gotzenhainsingel 8, 2665 HP Bleiswijk
21/09 ODO 3 KVS/Maritiem 5 12-6 Schrijf een verslag 11:15 12:15 1K40
21/09 ODO 4 KVS/Maritiem 6 4-20 Schrijf een verslag 12:50 13:40 1K40
21/09 Phoenix A1 ODO A1 9-3 Schrijf een verslag 10:55 12:30 Van Doornenplantsoen 20a, Zoetermeer
21/09 ODO A2 IJsselvogels A2 10-4 Schrijf een verslag 14:00 15:00 2a1K40
21/09 ODO A3 DES (D) A3 6-9 Schrijf een verslag 15:00 16:30 2a1K40
21/09 ODO B1 Weidevogels B1 22-5 Schrijf een verslag 10:00 11:00 1K40
21/09 Avanti/Flexcom C4 ODO C1 4-2 Schrijf een verslag 08:25 09:30 Sportpark de Groen Wijdte. Sportlaan 1, 2641 AZ Pijnacker
21/09 Eureka C1 ODO C2 3-8 Schrijf een verslag 13:30 14:30 Koninginneweg 83 3077 LH Rotterdam
21/09 ODO C3 Fortuna/Delta Logistiek C4 12-2 Schrijf een verslag 09:30 10:00 1K40
21/09 ODO D1 Phoenix D1 5-9 Lees het verslag 11:45 12:15 2a1K40
21/09 ONDO (G) D5 ODO D2 13-4 Schrijf een verslag 09:30 10:30 Van Leeuwenhoekstraat 30, 2693 BG s-Gravenzande
21/09 ONDO (G) E2 ODO E2 4-7 Lees het verslag 10:40 11:30 Van Leeuwenhoekstraat 30, 2693 BG s-Gravenzande
21/09 ALO E2 ODO E3 8-6 Schrijf een verslag 09:00 10:00 Evert Wytemaweg, 2565 AA s-Gravenhage
21/09 ODO E4 Fortuna/Delta Logistiek E3 7-9 Schrijf een verslag 10:30 11:00 2a1K40
21/09 ODO E5 Meervogels/Física E5 10:00 Schrijf een verslag 09:30 10:00 2a1K40
21/09 Excelsior (D) F1 ODO F1 10-13 Lees het verslag 10:30 11:15 Sportpark Biesland, Bieslandsepad 14, Delft
21/09 Valto F2 ODO F2 1-5 Schrijf een verslag 08:25 09:00 Sportpark De Zwet, Veilingweg 18, De Lier
26/09 Dubbel Zes/Futura 3 ODO 4 13-5 Schrijf een verslag 18:50 20:00
28/09 ODO 1 Reeuwijk 1 16-13 Lees het verslag 15:00 16:00 1K40
28/09 ODO 2 Reeuwijk 2 9-10 Schrijf een verslag 13:30 14:30 1K40
28/09 Excelsior (D) 6 ODO 3 11-9 Schrijf een verslag 13:55 15:05 Sportpark Biesland, Bieslandsepad 14, Delft
28/09 Paal Centraal 3 ODO 4 13-5 Schrijf een verslag 12:10 13:20 Sportcentrum TU Delft, Mekelweg 8, 2628 CD Delft
28/09 Sporting Delta 4 ODO 5 10-12 Schrijf een verslag 11:30 12:45 Sportcomplex Gravensingel, Gravensingel 118, Dordrecht
28/09 ODO A1 Excelsior (D) A1 12-3 Schrijf een verslag 12:00 13:00 1K40
28/09 Nieuwerkerk A3 ODO A2 3-7 Schrijf een verslag 11:15 12:30 Sportcomplex Dorrestein, Dorrestein 2, Nieuwerkerk a/d IJssel
28/09 Weidevogels B1 ODO B1 7-18 Schrijf een verslag 10:20 12:00 Sportpark Merenveld, Gotzenhainsingel 8, 2665 HP Bleiswijk
28/09 ODO C1 Avanti/Flexcom C4 8-4 Schrijf een verslag 11:15 12:00 1K40
28/09 ODO C2 Eureka C1 7-8 Schrijf een verslag 10:30 11:00 1K40
28/09 Fortuna/Delta Logistiek C4 ODO C3 0-7 Schrijf een verslag 10:50 12:00 Schoemakerstraat 340, 2629 HP Delft
28/09 Phoenix D1 ODO D1 3-3 Schrijf een verslag 08:25 09:30 Van Doornenplantsoen 20a, Zoetermeer
28/09 ODO D2 ONDO (G) D5 6-8 Schrijf een verslag 09:30 10:00 1K40
28/09 Dijkvogels E1 ODO E1 2-9 Lees het verslag 09:45 10:30 Lange Kruisweg 44F, 2676 BM Maasdijk
28/09 ODO E2 ONDO (G) E2 13-4 Schrijf een verslag 10:30 11:00 2a1K40
28/09 ODO E3 ALO E2 6-6 Lees het verslag 09:30 10:00 2a1K40
28/09 Fortuna/Delta Logistiek E3 ODO E4 7-9 Lees het verslag 10:50 12:00 Schoemakerstraat 340, 2629 HP Delft
28/09 Meervogels/Física E5 ODO E5 9-0 Schrijf een verslag 07:55 09:00 Vernède Sportpark, Dr. J. W. Paltelaan, 2712 PW, Zoetermeer
28/09 ODO F1 Excelsior (D) F1 12-4 Schrijf een verslag 10:30 11:00 2a1K40
28/09 ODO F2 Valto F2 9-3 Lees het verslag 09:30 10:00 2a1K40
03/10 ODO E1 Dijkvogels E1 11-3 Schrijf een verslag 18:00 18:30 2a1K40
05/10 WION 1 ODO 1 18-17 Lees het verslag 13:50 15:30 Sportcomplex Max Planckplaats, Max Planckplaats 300, Rotterdam
05/10 WION 2 ODO 2 6-15 Schrijf een verslag 12:25 14:00 Sportcomplex Max Planckplaats, Max Planckplaats 300, Rotterdam
05/10 ODO 3 Meervogels/Física 3 6-20 Schrijf een verslag 13:30 14:30 2a1K40
05/10 ODO 5 WION 4 7-23 Schrijf een verslag 13:30 14:30 1K40
05/10 DES (D) A1 ODO A1 14-12 Schrijf een verslag 11:25 12:50 Sportpark Biesland, Bieslandsepad 10, 2616 LL Delft
05/10 HKV/Ons Eibernest A2 ODO A3 11-8 Schrijf een verslag 10:00 11:00 Steenwijklaan 16, 2541RL s-Gravenhage
05/10 ODO B1 Valto B2 15-14 Schrijf een verslag 10:45 11:45 1K40
05/10 ODO C1 Excelsior (D) C1 5-4 Schrijf een verslag 10:00 10:45 1K40
05/10 Maassluis C2 ODO C2 7-3 Schrijf een verslag 09:15 10:00 Wipperspark, Wipperspark 1, 3141 RD Maassluis
05/10 ODO C3 Avanti/Flexcom C3 3-8 Schrijf een verslag 11:30 12:00 2a1K40
05/10 Weidevogels D1 ODO D1 7-2 Schrijf een verslag 10:20 11:30 Sportpark Merenveld, Gotzenhainsingel 8, 2665 HP Bleiswijk
05/10 Maassluis D3 ODO D2 1-10 Schrijf een verslag 08:15 09:00 Wipperspark, Wipperspark 1, 3141 RD Maassluis
05/10 Fortuna/Delta Logistiek E1 ODO E1 13-15 Lees het verslag 09:50 11:00 Schoemakerstraat 340, 2629 HP Delft
05/10 ODO E2 ALO E1 6-8 Lees het verslag 10:30 11:00 2a1K40
05/10 Die Haghe E4 ODO E3 9-6 Schrijf een verslag 11:00 12:00 Baambruggestraat 10, 2546SK s-Gravenhage
05/10 Avanti/Flexcom E6 ODO E4 3-5 Lees het verslag 10:00 11:00 Sportpark de Groen Wijdte. Sportlaan 1, 2641 AZ Pijnacker
05/10 ODO E5 ONDO (G) E6 0-9 Schrijf een verslag 09:30 10:00 2a1K40
05/10 ODO F1 Meervogels/Física F1 6-4 Lees het verslag 09:30 10:00 2a1K40
05/10 ODO F2 DES (D) F1 8-8 Lees het verslag 10:30 11:00 2a1K40
09/10 ODO 5 Kinderdijk 3 14-20 Schrijf een verslag 19:45 20:30 1K40
12/10 Twist 1 ODO 1 23-16 Lees het verslag 14:05 15:30 Claudius Civilislaan 33B, 3132 JA Vlaardingen
12/10 Twist 2 ODO 2 15-11 Schrijf een verslag 12:40 14:00 Claudius Civilislaan 33B, 3132 JA Vlaardingen
12/10 ODO 3 ONDO (G) 3 15-15 Schrijf een verslag 13:30 14:30 1K40
12/10 ODO 4 Meervogels/Física 4 4-14 Schrijf een verslag 12:10 13:00 1K40
12/10 Albatros 5 ODO 5 16-17 Schrijf een verslag 11:50 13:00 Sportcomplex Develstein, Develsingel 7A, Zwijndrecht
12/10 Refleks A2 ODO A1 16-12 Schrijf een verslag 12:35 14:00 Sportpark Prinses Irene, Schaapweg 2d, Rijswijk
12/10 ODO A3 Meervogels/Física A3 2-11 Schrijf een verslag 11:30 12:00 2a1K40
12/10 Sporting Delta B2 ODO B1 9-11 Schrijf een verslag 10:25 12:00 Sportcomplex Gravensingel, Gravensingel 118, Dordrecht
12/10 Valto C2 ODO C1 6-2 Schrijf een verslag 12:25 13:15 Sportpark De Zwet, Veilingweg 18, De Lier
12/10 ODO C2 Nexus C1 3-5 Schrijf een verslag 10:30 11:00 1K40
12/10 KVS/Maritiem C2 ODO C3 5-5 Schrijf een verslag 10:45 12:00 Cas van Dijkpark, Cremerweg 2, s-Gravenhage
12/10 ODO D1 Fortuna/Delta Logistiek D3 5-0 Lees het verslag 09:30 10:00 1K40
12/10 ODO D2 Nexus D1 3-1 Schrijf een verslag 11:30 12:00 1K40
12/10 ODO E1 ONDO (G) E1 12-10 Lees het verslag 10:30 11:00 2a1K40
12/10 Achilles (Hg) E1 ODO E2 11-3 Schrijf een verslag 09:00 10:00 Pomonaplein 71, 2564 XT s-Gravenhage
12/10 ODO E3 Avanti/Flexcom E2 3-13 Lees het verslag 09:30 10:00 2a1K40
12/10 ODO E4 ONDO (G) E5 4-1 Lees het verslag 09:30 10:00 2a1K40
12/10 Avanti/Flexcom E4 ODO E5 8-0 Schrijf een verslag 11:00 12:00 Sportpark de Groen Wijdte. Sportlaan 1, 2641 AZ Pijnacker
12/10 Achilles (Hg) F2 ODO F1 5-27 Lees het verslag 09:10 10:00 Pomonaplein 71, 2564 XT s-Gravenhage
12/10 Fortuna/Delta Logistiek F3 ODO F2 5-11 Lees het verslag 10:00 11:00 Schoemakerstraat 340, 2629 HP Delft
17/10 Refleks 4 ODO 3 13-15 Schrijf een verslag 19:20 20:30 Sportpark Prinses Irene, Schaapweg 2d, Rijswijk
17/10 ODO 4 ALO 4 10-16 Schrijf een verslag 19:45 20:30 1K40
19/10 ODO 1 IJsselvogels 1 11-17 Lees het verslag 15:00 16:00 1K40
19/10 ODO 2 IJsselvogels 2 11-20 Schrijf een verslag 13:30 14:30 1K40
19/10 Dijkvogels 4 ODO 4 11-5 Schrijf een verslag 13:05 14:00 Lange Kruisweg 44F, 2676 BM Maasdijk
19/10 ODO 5 Nieuwerkerk 4 10-22 Schrijf een verslag 15:00 16:00 2a1K40
19/10 ODO A1 Dijkvogels A1 10-10 Schrijf een verslag 12:00 13:00 1K40
19/10 ODO A2 Reeuwijk A2 7-7 Schrijf een verslag 13:30 14:30 2a1K40
19/10 ONDO (G) A3 ODO A3 11-2 Schrijf een verslag 12:25 13:15 Van Leeuwenhoekstraat 30, 2693 BG s-Gravenzande
19/10 ODO C1 ODO C3 8-1 Schrijf een verslag 09:30 10:00
19/10 ODO C3 ODO 1-8 Schrijf een verslag 09:30 10:00
26/10 ODO 2 Tilburg 2 10-11 Schrijf een verslag 13:30 14:30 1K40
26/10 Valto 3 ODO 3 16-8 Schrijf een verslag 10:30 11:30 Sportpark De Zwet, Veilingweg 18, De Lier
26/10 DES (D) 5 ODO 4 17-6 Schrijf een verslag 11:45 12:50 Sportpark Biesland, Bieslandsepad 10, 2616 LL Delft
26/10 Olympia (S) 3 ODO 5 8-5 Schrijf een verslag 12:00 13:00 Sportpark Oostbroek, Plaatweg 2, Spijkenisse
26/10 ODO A1 Valto A2 12-8 Schrijf een verslag 12:00 13:00 1K40
26/10 ODO B1 Maassluis 9-14 Schrijf een verslag 09:00 10:00
31/10 Dijkvogels 1 ODO 1 15-28 Schrijf een verslag 19:15 20:45 sportcampus den haag
02/11 ONDO (G) 1 ODO 1 13-22 Schrijf een verslag 12:10 13:45 HKV/OE Hal
02/11 KZ Danaïden A1 ODO A1 13-5 Schrijf een verslag 11:25 13:00 sportcampus den haag
02/11 Phoenix A1 ODO A1 11-7 Schrijf een verslag 12:35 14:10 sportcampus den haag
02/11 Weidevogels A1 ODO A1 9-7 Schrijf een verslag 13:40 15:20 sportcampus den haag
05/11 Achilles ODO 1 19-14 Schrijf een verslag 19:00 20:45 Zuidhaghe
07/11 Dijkvogels 2 ODO 2 14-19 Schrijf een verslag 18:50 20:15 Lange Kruisweg 44F, 2676 BM Maasdijk
09/11 IJsselvogels 1 ODO 1 20-28 Schrijf een verslag 15:25 17:15 Zuidplas
09/11 IJsselvogels 2 ODO 2 22-15 Schrijf een verslag 14:15 16:00 Zuidplas
09/11 ODO 3 Wion 4 22-10 Schrijf een verslag 15:30 16:30
09/11 ODO 4 Meervogels/Física 5 12-12 Schrijf een verslag 16:55 17:45
09/11 ODO 5 NIO 3 15-14 Schrijf een verslag 18:00 19:00
09/11 Vriendenschaar (B) A1 ODO A1 13-14 Schrijf een verslag 18:40 20:15 Sporthoeve Bodegraven
09/11 Avanti (P) A5 ODO A2 2-19 Schrijf een verslag 15:45 17:00 Viergang
09/11 ODO A3 Olympia (S) A2 4-15 Schrijf een verslag 14:45 15:15
09/11 Vriendenschaar (B) B1 ODO B1 10-5 Schrijf een verslag 17:25 19:00 Sporthoeve Bodegraven
09/11 ODO C1 Phoenix C1 5-4 Schrijf een verslag 12:30 13:15
09/11 ODO C2 Phoenix C2 2-1 Schrijf een verslag 13:45 14:15
09/11 Olympia (S) C1 ODO C3 12-3 Schrijf een verslag 13:20 14:10
09/11 ODO D1 Albatros D3 10-4 Schrijf een verslag 11:45 12:15
09/11 Olympia (S) ODO D2 4-4 Schrijf een verslag 09:45 10:35
09/11 TOP (S) ODO E1 5-13 Schrijf een verslag 08:45 10:00 de korf, sassenheim
09/11 ODO E2 Tempo E1 10-9 Lees het verslag 10:45 11:15
09/11 Albatros E6 ODO E3 2-11 Schrijf een verslag 09:20 10:20 Develhal
09/11 Albatros E4 ODO E4 4-9 Lees het verslag 09:20 10:20 Develhal
09/11 Albatros E8 ODO E5 4-0 Schrijf een verslag 09:20 10:20 Develhal
09/11 Albatros F1 ODO F1 4-8 Schrijf een verslag 08:40 09:30 Develhal
09/11 Albatros F2 ODO F2 4-7 Schrijf een verslag 08:40 09:30 Develhal
09/11 Valto F4 ODO F3 3-6 Lees het verslag 10:40 11:15 Vreeloo-hal
16/11 ODO 1 ALO 1 16-16 Schrijf een verslag 18:30 19:30
16/11 ODO 2 ALO 2 18-11 Schrijf een verslag 17:15 18:15
16/11 Nikantes ODO 3 10-20 Schrijf een verslag 15:55 17:00 Sportgebouw Campus
16/11 Dijkvogels 4 ODO 4 9-9 Schrijf een verslag 13:20 14:15 Sporthal Maasdijk
16/11 Nikantes 2 ODO 5 6-20 Schrijf een verslag 17:15 18:15 Sportgebouw Campus
16/11 ODO A1 GKV (G) A1 12-9 Schrijf een verslag 16:00 17:00
16/11 ODO A2 DES (D) A3 17-5 Schrijf een verslag 14:45 15:45
16/11 ODO A3 DES (D) A2 1-20 Schrijf een verslag 14:00 14:30
16/11 ODO B1 Weidevogels B1 16-5 Schrijf een verslag 12:15 13:15
16/11 ODO C1 Weidevogels C1 6-5 Schrijf een verslag 11:15 12:00
16/11 Twist C1 ODO C2 10-6 Schrijf een verslag 11:00 11:50 Westwijk
16/11 HKV/Ons Eibernest ODO C3 5-3 Schrijf een verslag 13:00 14:00 HKV/Ons Eibernesthal
16/11 ODO D1 OZC D1 3-6 Schrijf een verslag 10:30 11:00
16/11 ODO D2 NIO D2 12-1 Schrijf een verslag 09:30 10:00
16/11 ODO E1 Albatros E1 8-6 Schrijf een verslag 08:30 09:00
16/11 ODO E2 Albatros E2 3-16 Schrijf een verslag 08:30 09:00
16/11 ODO E3 NIO 9-17 Schrijf een verslag 08:30 09:00
23/11 Paal Centraal 1 ODO 1 11-21 Lees het verslag 18:00 19:45 Sporthal TU Delft
23/11 Paal Centraal 2 ODO 2 14-18 Schrijf een verslag 16:50 18:30 Sporthal TU Delft
23/11 ODO 3 VEO 4 17-14 Schrijf een verslag 16:45 17:45 De Hofstede
23/11 Dubbel Zes/Futura 3 ODO 4 11-7 Schrijf een verslag 15:20 16:00 Zuidhaghe
23/11 ODO 5 Dijkvogels 4 17-15 Schrijf een verslag 15:30 16:30 De Hofstede
23/11 Korbis A1 ODO A1 25-12 Schrijf een verslag 14:15 15:55 De Dreef
23/11 ODO A3 ONDO (G) A4 8-14 Schrijf een verslag 14:45 15:15 De Hofstede
23/11 ODO B1 Valto B2 10-6 Schrijf een verslag 13:10 14:10 De Hofstede
23/11 ODO C1 Avanti/Post Makelaardij C3 5-3 Schrijf een verslag 12:20 13:05 De Hofstede
23/11 Dubbel Zes C1 ODO C2 6-4 Schrijf een verslag 10:10 11:10 Gaslaan
23/11 ODO C3 Phoenix C2 13-5 Schrijf een verslag 11:30 12:00 De Hofstede
23/11 Achilles (Hg) D2 ODO D1 2-10 Schrijf een verslag 11:45 12:45 Sportcampus Zuiderpark
23/11 NIO D2 ODO D2 5-8 Schrijf een verslag 13:05 14:00 Wilgenring
23/11 ONDO (G) E6 ODO E3 11-12 Schrijf een verslag 08:10 09:00 De Hoekstee
23/11 ODO E4 KOAG E1 9-6 Lees het verslag 08:30 09:00 De Hofstede
23/11 ODO E5 Nieuwerkerk E7 4-6 Lees het verslag 10:30 11:00 De Hofstede
23/11 RWA F1 ODO F1 11-17 Lees het verslag 08:15 09:00 Rhoon
23/11 ODO F2 KVS/Maritiem F2 10-11 Lees het verslag 10:30 11:00 De Hofstede
23/11 ODO F3 Dijkvogels F2 11-4 Lees het verslag 09:30 10:00 De Hofstede
30/11 ODO 1 Twist 1 16-13 Lees het verslag 18:00 19:00 De Hofstede
30/11 ODO 2 Twist 2 13-17 Lees het verslag 16:45 17:45 De Hofstede
30/11 DES (D) 4 ODO 3 9-15 Schrijf een verslag 12:55 14:05 De Hoornbloem
30/11 ODO 4 Paal Centraal 3 7-21 Schrijf een verslag 14:25 15:15 De Hofstede
30/11 Madjoe 3 ODO 5 13-10 Schrijf een verslag 15:40 17:00 Middelmors
30/11 ODO A1 NIO A1 13-18 Schrijf een verslag 15:30 16:30 De Hofstede
30/11 ODO A2 HKV/Ons Eibernest A2 15-13 Schrijf een verslag 13:00 14:00 De Hofstede
30/11 Excelsior (D) A2 ODO A3 14-4 Schrijf een verslag 10:45 11:40 Kerkpolder
30/11 Meervogels/Física B2 ODO B1 10-20 Schrijf een verslag 12:20 13:20 De Veur
30/11 Valto C2 ODO C1 6-5 Schrijf een verslag 12:25 13:15 Vreeloo
30/11 ODO C2 Korbis C3 8-5 Schrijf een verslag 12:30 13:00 De Hofstede
30/11 Avanti/Post Makelaardij C5 ODO C3 3-7 Schrijf een verslag 10:30 11:00 Emerald
30/11 ODO D1 Futura D3 12-2 Schrijf een verslag 11:30 12:00 De Hofstede
30/11 ODO D2 KCC D1 6-7 Schrijf een verslag 10:30 11:00 De Hofstede
30/11 Fortuna/Delta Logistiek E1 ODO E1 11-6 Lees het verslag 11:20 12:30 Fortuna-hal
30/11 ODO E2 Maassluis E1 8-7 Schrijf een verslag 08:30 09:00 De Hofstede
30/11 Thor (R) E1 ODO E4 6-12 Lees het verslag 09:30 10:30 Riederpoort
30/11 KCR E3 ODO E5 12-1 Lees het verslag 09:00 10:00 De Wissel
30/11 Oranje Zwart/De Hoekse E2 ODO E6 0-3 Schrijf een verslag 09:00 10:00 Dorpshart
30/11 ODO F1 Dijkvogels F1 13-11 Lees het verslag 08:30 09:00 De Hofstede
30/11 ALO F1 ODO F2 15-8 Lees het verslag 12:10 13:00 Ockenburgh
30/11 ONDO (G) F5 ODO F3 3-19 Lees het verslag 10:20 11:00 De Hoekstee