ODO F2 2023-2024
Nog geen foto ontvangen. Stuur hem op!
Dianne (trainer), Evi, Jonah-Petrus, Julie, Lieze, Maarten (trainer), Nienke (trainer), Roos en Stijn
Zaal
Datum | Thuis | Uit | Rijden | Verslag | Scheidsrechter | Vertrek/aanwezig | Aanvang | Locatie | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
28/10 | ODO F2 | Maassluis F2 | 09:00 | Schrijf een verslag | 08:30 | 09:00 | |||
04/11 | ODO F2 | ALO F3 | 7-4 | Schrijf een verslag | 09:00 | 09:30 | |||
11/11 | ODO F2 | NIO F1 | 9-3 | Schrijf een verslag | 10:15 | 10:45 | De Hofstede | ||
18/11 | ALO F3 | ODO F2 | 5-9 | Schrijf een verslag | 10:10 | 11:00 | Ockenburgh | ||
25/11 | ODO F2 | HKV/Ons Eibernest F2 | 3-17 | Schrijf een verslag | 09:15 | 09:45 | De Hofstede | ||
09/12 | ODO F2 | DES (D) F4 | 11-3 | Lees het verslag | 10:30 | 11:00 | De Hofstede | ||
16/12 | ODO F2 | Dunas F2 | 10:30 | Schrijf een verslag | 10:00 | 10:30 | De Hofstede | ||
13/01 | Fortuna F6 | ODO F2 | 9-2 | Lees het verslag | 08:15 | 09:00 | Fortuna-hal | ||
20/01 | NIO F1 | ODO F2 | 5-9 | Schrijf een verslag | 14:05 | 15:00 | Wilgenring | ||
27/01 | ODO F2 | ALO F3 | 7-10 | Schrijf een verslag | 09:15 | 09:45 | De Hofstede | ||
03/02 | HKV/Ons Eibernest F2 | ODO F2 | 10:30 | Schrijf een verslag | 09:35 | 10:30 | HKV/Ons Eibernesthal | ||
02/03 | DES (D) F4 | ODO F2 | 9-9 | Schrijf een verslag | 11:35 | 12:20 | De Hoornbloem | ||
09/03 | Dunas F2 | ODO F2 | 4-7 | Schrijf een verslag | 09:05 | 10:00 | Zuidhaghe | ||
16/03 | ODO F2 | Fortuna F6 | 4-10 | Schrijf een verslag | 10:15 | 10:45 | De Hofstede |
Veld
Datum | Thuis | Uit | Rijden | Verslag | Scheidsrechter | Vertrek/aanwezig | Aanvang | Locatie | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09/09 | Maassluis F1 | ODO F2 | 4-4 | Lees het verslag | 09:30 | 10:00 | Wipperspark, Wipperspark 1, 3141 RD Maassluis | ||
16/09 | ODO F2 | OZC F2 | 09:30 | Schrijf een verslag | 09:00 | 09:30 | 2a1K40 | ||
23/09 | ODO F2 | NIO F1 | 1-2 | Lees het verslag | 09:00 | 09:30 | 2b1K24 | ||
30/09 | ODO F2 | Maassluis F1 | 1-10 | Schrijf een verslag | 09:00 | 09:30 | 2b1K24 | ||
07/10 | OZC F2 | ODO F2 | 12-0 | Lees het verslag | 09:45 | 10:45 | Sportcomplex De Enk, Enk 190, Rotterdam | ||
14/10 | NIO F1 | ODO F2 | 3-4 | Schrijf een verslag | 08:00 | 09:00 | Abeelweg 233, Rotterdam | ||
06/04 | ODO F2 | Refleks F3 | 09:30 | 09:00 | 09:30 | 2b1K24 | |||
20/04 | ALO F3 | ODO F2 | 09:00 | 08:10 | 09:00 | Evert Wytemaweg, 2565 AA s-Gravenhage | |||
11/05 | ODO F2 | DES (D) F4 | 12:00 | 11:30 | 12:00 | 2b1K24 | |||
25/05 | DES (D) F4 | ODO F2 | 11:00 | 10:15 | 11:00 | Sportpark Biesland, Bieslandsepad 10, 2616 LL Delft | |||
01/06 | Refleks F3 | ODO F2 | 11:00 | 10:15 | 11:00 | Sportpark Prinses Irene, Schaapweg 2d, Rijswijk | |||
08/06 | ODO F2 | ALO F3 | 09:30 | 09:00 | 09:30 | 2b1K24 |