Programma
Datum | Thuis | Uit | Rijden | Scheidsrechter | Verslag | Vertrek/aanwezig | Aanvang | Locatie | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15/06 | Die Haghe D3 | ODO D3 | 10:00 | Luuk den B, Fien R, Jinke van A | Schrijf een verslag | 08:55 | 10:00 | Baambruggestraat 10, 2546SK s-Gravenhage | |
22/06 | ODO | 00:00 | -01:3 | 00:00 | |||||
22/06 | ODO BKT | 14:00 | 00:00 | 14:00 |
Historie
Datum | Thuis | Uit | Rijden | Scheidsrechter | Verslag | Vertrek/aanwezig | Aanvang | Locatie | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19/08 | Apollo 1 | ODO 1 | 17-17 | Schrijf een verslag | 00:00 | 15:30 | |||
19/08 | Apollo | ODO 2 | 8-13 | Schrijf een verslag | 00:00 | 14:00 | |||
26/08 | Nieuwerkerk A3 | ODO A1 | 13:00 | Schrijf een verslag | 11:50 | 13:00 | Sportcomplex Dorrestein, Dorrestein 2, Nieuwerkerk a/d IJssel | ||
26/08 | ODO A2 | Avanti/Post Makelaardij A4 | 7-10 | Schrijf een verslag | 11:30 | 12:30 | |||
26/08 | diverse B1 | ODO B1 | 09:20 | Schrijf een verslag | 08:45 | 09:20 | |||
26/08 | ODO D2 | Valto D4 | 4-2 | Schrijf een verslag | 10:30 | 11:00 | |||
26/08 | ODO E1 | Achilles E1 | 10:00 | Schrijf een verslag | 09:30 | 10:00 | |||
26/08 | Nexus E1 | ODO E2 | 6-11 | Schrijf een verslag | 08:35 | 09:30 | Parkweg 411, 3121 KK Schiedam | ||
26/08 | ODO E3 | Achilles E2 | 3-13 | Schrijf een verslag | 10:30 | 11:00 | |||
26/08 | ODO E4 | Achilles E3 | 12:00 | Schrijf een verslag | 11:30 | 12:00 | |||
26/08 | ODO F1 | Vitesse (Ba) | 1-1 | Schrijf een verslag | 09:30 | 10:00 | |||
29/08 | RWA A1 | ODO A1 | 19:30 | Schrijf een verslag | 18:05 | 19:30 | Landweg 1, Poortugaal | ||
30/08 | ODO 3 | Fortuna/Delta Logistiek 5 | 13-23 | Schrijf een verslag | 19:15 | 20:00 | |||
31/08 | ODO 1 | Maassluis 1 | 21:00 | Schrijf een verslag | 20:00 | 21:00 | |||
31/08 | ODO 2 | Maassluis 2 | 19:45 | Schrijf een verslag | 18:45 | 19:45 | |||
02/09 | DVS 69 1 | ODO 1 | 15-18 | Schrijf een verslag | 13:40 | 15:30 | Sportpark Schildman, Reeweg 1, Hendrik-Ido-Ambacht | ||
02/09 | DVS 69 2 | ODO 2 | 14:00 | Schrijf een verslag | 12:15 | 14:00 | Sportpark Schildman, Reeweg 1, Hendrik-Ido-Ambacht | ||
02/09 | Fortuna/Delta Logistiek 4 | ODO 3 | 20-16 | Schrijf een verslag | 12:10 | 13:15 | Schoemakerstraat 340, 2629 HP Delft | ||
02/09 | ODO 5 | Albatros 9 | 3-12 | Schrijf een verslag | 15:00 | 16:00 | |||
02/09 | ODO A1 | VZOD A1 | 14:30 | Schrijf een verslag | 13:30 | 14:30 | |||
02/09 | ODO A2 | VZOD A2 | 13:00 | Schrijf een verslag | 12:00 | 13:00 | |||
02/09 | ODO B1 | Pernix B1 | 2-16 | Schrijf een verslag | 10:15 | 11:00 | |||
02/09 | Velocitas | ODO C1 | 10:30 | Schrijf een verslag | 09:05 | 10:30 | Bloemerd 7, 2353 BZ Leiderdorp | ||
02/09 | ODO C3 | Vriendenschaar (H) | 11:00 | Schrijf een verslag | 10:30 | 11:00 | |||
02/09 | Nikantes D1 | ODO D1 | 11:00 | Schrijf een verslag | 10:10 | 11:00 | Botreep 10, 3192PD Hoogvliet | ||
02/09 | ODO E1 | De Meervogels E1 | 6-5 | Schrijf een verslag | 09:30 | 10:00 | |||
02/09 | Nikantes E2 | ODO E2 | 4-9 | Schrijf een verslag | 09:00 | 10:00 | Botreep 10, 3192PD Hoogvliet | ||
02/09 | Vitesse (Ba) E6 | ODO E5 | 7-2 | Schrijf een verslag | 09:00 | 10:00 | Sportpark De Bongerd, Dierensteinweg 6b, 2991XJ Barendrecht | ||
02/09 | Nikantes F1 | ODO F1 | 12-2 | Schrijf een verslag | 09:00 | 10:00 | Botreep 10, 3192PD Hoogvliet | ||
09/09 | ODO 1 | Korbis 1 | 15-18 | Schrijf een verslag | 15:00 | 16:00 | 1K40 | ||
09/09 | ODO 2 | Avanti/Post Makelaardij 4 | 13-13 | Schrijf een verslag | 13:30 | 14:30 | 1K40 | ||
09/09 | ODO 3 | Weidevogels 3 | 16-15 | Schrijf een verslag | 13:55 | 14:40 | 2a1K40 | ||
09/09 | Refleks 6 | ODO 4 | 9-17 | Schrijf een verslag | 12:30 | 14:00 | Sportpark Prinses Irene, Schaapweg 2d, Rijswijk | ||
09/09 | ODO A2 | RWA A2 | 12-10 | Schrijf een verslag | 15:10 | 16:10 | 2a1K40 | ||
09/09 | ODO B1 | Fortuna B2 | 12-12 | Schrijf een verslag | 10:30 | 11:15 | 1K40 | ||
09/09 | ODO C1 | WION C1 | 12:45 | Schrijf een verslag | 12:00 | 12:45 | 2a1K40 | ||
09/09 | VEO C2 | ODO C2 | 7-12 | Schrijf een verslag | 11:00 | 12:00 | Sportcomplex Westvliet, Groene Zoom 6, Voorburg | ||
09/09 | ODO D1 | KVS/Groeneveld D3 | 5-11 | Schrijf een verslag | 11:15 | 11:45 | 2a1K40 | ||
09/09 | NIO D1 | ODO D2 | 3-4 | Schrijf een verslag | 09:05 | 10:00 | Abeelweg 233, Rotterdam | ||
09/09 | ONDO (G) E3 | ODO E1 | 7-8 | Schrijf een verslag | 11:00 | 11:45 | Van Leeuwenhoekstraat 30, 2693 BG s-Gravenzande | ||
09/09 | ODO E2 | DES (D) E1 | 8-8 | Schrijf een verslag | 10:00 | 10:30 | 2a1K40 | ||
09/09 | ODO E3 | De Meervogels E2 | 5-2 | Schrijf een verslag | 09:00 | 09:30 | 2a1K40 | ||
09/09 | Die Haghe E5 | ODO E4 | 11:00 | Schrijf een verslag | 10:00 | 11:00 | Baambruggestraat 10, 2546SK s-Gravenhage | ||
09/09 | ODO E5 | KVS/Groeneveld E5 | 2-6 | Schrijf een verslag | 10:00 | 10:30 | 2a1K40 | ||
09/09 | ODO F1 | Refleks F2 | 7-2 | Schrijf een verslag | 09:00 | 09:30 | 2a1K40 | ||
09/09 | Maassluis F1 | ODO F2 | 4-4 | Schrijf een verslag | 09:30 | 10:00 | Wipperspark, Wipperspark 1, 3141 RD Maassluis | ||
16/09 | Twist 1 | ODO 1 | 8-9 | Schrijf een verslag | 14:05 | 15:30 | Claudius Civilislaan 33B, 3132 JA Vlaardingen | ||
16/09 | Fortuna 5 | ODO 2 | 31-16 | Schrijf een verslag | 11:15 | 12:30 | |||
16/09 | ONDO (G) 2 | ODO 3 | 15-12 | Schrijf een verslag | 13:30 | 14:40 | Van Leeuwenhoekstraat 30, 2693 BG s-Gravenzande | ||
16/09 | ODO 4 | ONDO (G) 5 | 5-7 | Schrijf een verslag | 12:55 | 13:45 | 1K40 | ||
16/09 | ODO 5 | Twist 6 | 10-18 | Schrijf een verslag | 14:15 | 15:15 | 1K40 | ||
16/09 | ONDO (G) A2 | ODO A1 | 9-10 | Schrijf een verslag | 10:40 | 12:00 | Van Leeuwenhoekstraat 30, 2693 BG s-Gravenzande | ||
16/09 | Achilles (Hg) A2 | ODO A2 | 11:15 | Schrijf een verslag | 10:00 | 11:15 | Pomonaplein 71, 2564 XT s-Gravenhage | ||
16/09 | Nieuwerkerk C3 | ODO C1 | 4-5 | Schrijf een verslag | 10:45 | 12:00 | Sportcomplex Dorrestein, Dorrestein 2, Nieuwerkerk a/d IJssel | ||
16/09 | ODO C3 | NIO C1 | 5-1 | Schrijf een verslag | 10:00 | 10:30 | 2a1K40 | ||
16/09 | VEO D1 | ODO D1 | 10-2 | Schrijf een verslag | 11:30 | 12:30 | Sportcomplex Westvliet, Groene Zoom 6, Voorburg | ||
16/09 | ODO D2 | De Meervogels D2 | 2-6 | Schrijf een verslag | 12:05 | 12:35 | 1K40 | ||
16/09 | ODO E1 | Die Haghe E3 | 14-1 | Schrijf een verslag | 10:00 | 10:30 | 2b1K24 | ||
16/09 | Die Haghe E2 | ODO E2 | 11:00 | Schrijf een verslag | 10:00 | 11:00 | Baambruggestraat 10, 2546SK s-Gravenhage | ||
16/09 | Maassluis E3 | ODO E3 | 10-0 | Schrijf een verslag | 09:20 | 10:00 | Wipperspark, Wipperspark 1, 3141 RD Maassluis | ||
16/09 | ODO E4 | Dunas E1 | 3-13 | Schrijf een verslag | 09:00 | 09:30 | 2a1K40 | ||
16/09 | GKV (H) E1 | ODO E5 | 8-6 | Schrijf een verslag | 12:00 | 13:00 | Bezuidenhoutseweg 360, 2594BE s-Gravenhage | ||
16/09 | Valto F1 | ODO F1 | 22-1 | Schrijf een verslag | 08:15 | 09:00 | Sportpark De Zwet, Veilingweg 18, De Lier | ||
16/09 | ODO F2 | OZC F2 | 09:30 | Schrijf een verslag | 09:00 | 09:30 | 2a1K40 | ||
19/09 | Weidevogels B1 | ODO B1 | 19:00 | Schrijf een verslag | 17:45 | 19:00 | Sportpark Merenveld, Gotzenhainsingel 8, 2665 HP Bleiswijk | ||
19/09 | OZC C2 | ODO C3 | 19:30 | Schrijf een verslag | 18:15 | 19:30 | Sportcomplex De Enk, Enk 190, Rotterdam | ||
23/09 | ODO 1 | IJsselvogels 1 | 16-13 | Schrijf een verslag | 15:00 | 16:00 | 1K40 | ||
23/09 | ODO 2 | Die Haghe 4 | 12-11 | Schrijf een verslag | 13:30 | 14:30 | 1K40 | ||
23/09 | ODO 3 | Valto 4 | 14-13 | Schrijf een verslag | 15:15 | 16:00 | 2a1K40 | ||
23/09 | Avanti/Post Makelaardij 9 | ODO 4 | 12-9 | Schrijf een verslag | 11:40 | 13:00 | |||
23/09 | Paal Centraal 4 | ODO 5 | 5-3 | Schrijf een verslag | 10:20 | 11:30 | Sportcentrum TU Delft, Mekelweg 8, 2628 CD Delft | ||
23/09 | ODO A1 | Valto A2 | 8-17 | Schrijf een verslag | 12:00 | 13:00 | 1K40 | ||
23/09 | Fortuna A4 | ODO A2 | 6-6 | Schrijf een verslag | 13:05 | 14:00 | |||
23/09 | ODO B1 | Merwede/Multiplaat B1 | 9-11 | Schrijf een verslag | 11:00 | 11:45 | 1K40 | ||
23/09 | ODO C1 | ONDO (G) C5 | 7-3 | Schrijf een verslag | 11:15 | 12:00 | 2a1K40 | ||
23/09 | ODO C2 | Avanti/Post Makelaardij C3 | 5-3 | Schrijf een verslag | 12:30 | 13:00 | 2a1K40 | ||
23/09 | IJsselvogels C3 | ODO C3 | 4-2 | Schrijf een verslag | 10:25 | 11:30 | Sportlaan 9, 2841SP Moordrecht | ||
23/09 | ONDO (G) D3 | ODO D1 | 5-5 | Schrijf een verslag | 12:25 | 13:15 | Van Leeuwenhoekstraat 30, 2693 BG s-Gravenzande | ||
23/09 | ODO D2 | Fortuna D4 | 5-1 | Schrijf een verslag | 14:30 | 15:00 | 2a1K40 | ||
23/09 | ODO E1 | Excelsior E1 | 10-6 | Schrijf een verslag | 10:15 | 10:45 | 2b1K24 | ||
23/09 | ODO E2 | Fortuna E1 | 5-19 | Schrijf een verslag | 09:00 | 09:30 | 2b1K24 | ||
23/09 | ONDO (G) E6 | ODO E3 | 5-1 | Schrijf een verslag | 11:10 | 12:00 | Van Leeuwenhoekstraat 30, 2693 BG s-Gravenzande | ||
23/09 | ALO E1 | ODO E4 | 12-3 | Schrijf een verslag | 09:00 | 10:00 | Evert Wytemaweg, 2565 AA s-Gravenhage | ||
23/09 | ODO E5 | Dunas E2 | 4-4 | Schrijf een verslag | 10:15 | 10:45 | 2b1K24 | ||
23/09 | Dunas F2 | ODO F1 | 1-5 | Schrijf een verslag | 08:35 | 09:30 | Zonnebloemstraat, 2565RP s-Gravenhage | ||
23/09 | ODO F2 | NIO F1 | 1-2 | Schrijf een verslag | 09:00 | 09:30 | 2b1K24 | ||
27/09 | ODO 4 | Ijsselvogels 5 | 7-17 | Schrijf een verslag | 19:15 | 20:00 | |||
27/09 | ODO A1 | Dijkvogels A1 | 8-14 | Schrijf een verslag | 18:30 | 19:30 | 1K40 | ||
30/09 | Korbis 1 | ODO 1 | 19-12 | Schrijf een verslag | 13:45 | 15:40 | Sniepweg 13 WADDINXVEEN | ||
30/09 | Avanti/Post Makelaardij 4 | ODO 2 | 8-9 | Schrijf een verslag | 14:50 | 16:30 | Sportpark de Groen Wijdte. Sportlaan 1, 2641 AZ Pijnacker | ||
30/09 | Weidevogels 3 | ODO 3 | 10-20 | Schrijf een verslag | 08:30 | 10:00 | Sportpark Merenveld, Gotzenhainsingel 8, 2665 HP Bleiswijk | ||
30/09 | ODO 5 | Avanti/Post Makelaardij 12 | 10-9 | Schrijf een verslag | 12:30 | 13:30 | 1K40 | ||
30/09 | Dijkvogels A1 | ODO A1 | 21-16 | Schrijf een verslag | 12:05 | 13:20 | Lange Kruisweg 44F, 2676 BM Maasdijk | ||
30/09 | RWA A2 | ODO A2 | 6-11 | Schrijf een verslag | 11:50 | 13:05 | Landweg 1, Poortugaal | ||
30/09 | WION C1 | ODO C1 | 11-2 | Schrijf een verslag | 09:20 | 10:30 | Sportcomplex Max Planckplaats, Max Planckplaats 300, Rotterdam | ||
30/09 | ODO C2 | VEO C2 | 12-2 | Schrijf een verslag | 13:00 | 13:30 | 2a1K40 | ||
30/09 | ODO C3 | OZC C2 | 7-6 | Schrijf een verslag | 11:30 | 12:00 | 1K40 | ||
30/09 | KVS/Groeneveld D3 | ODO D1 | 6-7 | Schrijf een verslag | 11:25 | 12:30 | Cas van Dijkpark, Cremerweg 2, s-Gravenhage | ||
30/09 | ODO E1 | ONDO (G) E3 | 19-4 | Schrijf een verslag | 10:00 | 10:30 | 2b1K24 | ||
30/09 | DES (D) E1 | ODO E2 | 5-14 | Schrijf een verslag | 08:05 | 09:00 | Sportpark Biesland, Bieslandsepad 10, 2616 LL Delft | ||
30/09 | De Meervogels E2 | ODO E3 | 0-2 | Schrijf een verslag | 09:25 | 10:30 | Vernède Sportpark, Dr. J. W. Paltelaan, 2712 PW Zoetermeer | ||
30/09 | ODO E4 | Die Haghe E5 | 9-3 | Schrijf een verslag | 09:00 | 09:30 | 2b1K24 | ||
30/09 | KVS/Groeneveld E5 | ODO E5 | 2-2 | Schrijf een verslag | 08:55 | 10:00 | Cas van Dijkpark, Cremerweg 2, s-Gravenhage | ||
30/09 | Refleks F2 | ODO F1 | 11-10 | Schrijf een verslag | 10:45 | 11:30 | Sportpark Prinses Irene, Schaapweg 2d, Rijswijk | ||
30/09 | ODO F2 | Maassluis F1 | 1-10 | Schrijf een verslag | 09:00 | 09:30 | 2b1K24 | ||
04/10 | Die Haghe E2 | ODO E2 | 18:00 | Schrijf een verslag | 17:00 | 18:00 | Baambruggestraat 10, 2546SK s-Gravenhage | ||
07/10 | ODO 1 | Twist 1 | 15-16 | Schrijf een verslag | 15:00 | 16:00 | 1K40 | ||
07/10 | ODO 2 | Fortuna 5 | 14-18 | Schrijf een verslag | 13:30 | 14:30 | 1K40 | ||
07/10 | ODO 3 | ONDO (G) 2 | 14-14 | Schrijf een verslag | 15:15 | 16:00 | 2a1K40 | ||
07/10 | Twist 7 | ODO 4 | 5-7 | Schrijf een verslag | 10:00 | 11:00 | Claudius Civilislaan 33B, 3132 JA Vlaardingen | ||
07/10 | Achilles (Hg) 6 | ODO 5 | 13-7 | Schrijf een verslag | 13:50 | 15:00 | Pomonaplein 71, 2564 XT s-Gravenhage | ||
07/10 | ODO A2 | Achilles (Hg) A2 | 3-13 | Schrijf een verslag | 10:00 | 11:00 | 1K40 | ||
07/10 | KCC/CK Kozijnen B1 | ODO B1 | 11-13 | Schrijf een verslag | 10:45 | 11:40 | Capelseweg 39-A, 2907 XA CAPELLE A/D IJSSEL | ||
07/10 | ODO C1 | Nieuwerkerk C3 | 3-1 | Schrijf een verslag | 10:45 | 11:30 | 2a1K40 | ||
07/10 | OZC C1 | ODO C2 | 5-2 | Schrijf een verslag | 12:50 | 13:45 | Sportcomplex De Enk, Enk 190, Rotterdam | ||
07/10 | NIO C1 | ODO C3 | 5-4 | Schrijf een verslag | 10:05 | 11:00 | Abeelweg 233, Rotterdam | ||
07/10 | ODO D1 | VEO D1 | 6-8 | Schrijf een verslag | 12:30 | 13:00 | 2a1K40 | ||
07/10 | De Meervogels D2 | ODO D2 | 7-2 | Schrijf een verslag | 10:25 | 11:30 | Vernède Sportpark, Dr. J. W. Paltelaan, 2712 PW Zoetermeer | ||
07/10 | Die Haghe E3 | ODO E1 | 4-13 | Schrijf een verslag | 09:00 | 10:00 | Baambruggestraat 10, 2546SK s-Gravenhage | ||
07/10 | ODO E2 | Die Haghe E2 | 3-16 | Schrijf een verslag | 10:00 | 10:30 | 2b1K24 | ||
07/10 | ODO E3 | Maassluis E3 | 3-8 | Schrijf een verslag | 09:00 | 09:30 | 2b1K24 | ||
07/10 | Dunas E1 | ODO E4 | 10-5 | Schrijf een verslag | 09:55 | 11:00 | Zonnebloemstraat, 2565RP s-Gravenhage | ||
07/10 | ODO E5 | GKV (H) E1 | 4-9 | Schrijf een verslag | 10:00 | 10:30 | 2b1K24 | ||
07/10 | ODO F1 | Valto F1 | 5-14 | Schrijf een verslag | 09:00 | 09:30 | 2b1K24 | ||
07/10 | OZC F2 | ODO F2 | 12-0 | Schrijf een verslag | 09:45 | 10:45 | Sportcomplex De Enk, Enk 190, Rotterdam | ||
10/10 | ODO C2 | OZC C1 | 5-7 | Schrijf een verslag | 18:15 | 19:00 | 2a1K40 | ||
11/10 | ODO D2 | NIO D1 | 3-5 | Schrijf een verslag | 18:30 | 19:00 | 2a1K40 | ||
12/10 | ODO A1 | ONDO (G) A2 | 13-11 | Schrijf een verslag | 18:15 | 19:00 | 1K40 | ||
14/10 | IJsselvogels 1 | ODO 1 | 11-9 | Schrijf een verslag | 13:40 | 15:30 | Sportlaan 9, 2841SP Moordrecht | ||
14/10 | Die Haghe 4 | ODO 2 | 19-10 | Schrijf een verslag | 11:40 | 13:20 | Baambruggestraat 10, 2546SK s-Gravenhage | ||
14/10 | Valto 4 | ODO 3 | 14-7 | Schrijf een verslag | 12:55 | 14:00 | Sportpark De Zwet, Veilingweg 18, De Lier | ||
14/10 | Valto A2 | ODO A1 | 8-9 | Schrijf een verslag | 10:00 | 11:15 | Sportpark De Zwet, Veilingweg 18, De Lier | ||
14/10 | ODO A2 | Fortuna A4 | 5-6 | Schrijf een verslag | 13:00 | 14:00 | 2a1K40 | ||
14/10 | ODO B1 | HKC (Ha) B1 | 3-13 | Schrijf een verslag | 10:15 | 11:00 | 1K40 | ||
14/10 | ONDO (G) C5 | ODO C1 | 8-3 | Schrijf een verslag | 09:55 | 11:00 | Van Leeuwenhoekstraat 30, 2693 BG s-Gravenzande | ||
14/10 | Avanti/Post Makelaardij C3 | ODO C2 | 3-11 | Schrijf een verslag | 10:30 | 11:30 | Sportpark de Groen Wijdte. Sportlaan 1, 2641 AZ Pijnacker | ||
14/10 | ODO C3 | IJsselvogels C3 | 6-4 | Schrijf een verslag | 10:00 | 10:30 | 2a1K40 | ||
14/10 | ODO D1 | ONDO (G) D3 | 4-4 | Schrijf een verslag | 09:00 | 09:30 | 2a1K40 | ||
14/10 | Fortuna D4 | ODO D2 | 1-2 | Schrijf een verslag | 11:30 | 12:00 | |||
14/10 | Excelsior E1 | ODO E1 | 6-6 | Schrijf een verslag | 11:05 | 12:00 | Sportpark Biesland, Bieslandsepad 14, Delft | ||
14/10 | ODO E3 | ONDO (G) E6 | 3-13 | Schrijf een verslag | 09:00 | 09:30 | 2b1K24 | ||
14/10 | ODO E4 | ALO E1 | 1-19 | Schrijf een verslag | 10:00 | 10:30 | 2b1K24 | ||
14/10 | Dunas E2 | ODO E5 | 7-0 | Schrijf een verslag | 09:00 | 10:00 | Zonnebloemstraat, 2565RP s-Gravenhage | ||
14/10 | ODO F1 | Dunas F2 | 11:30 | Schrijf een verslag | 11:00 | 11:30 | 2b1K24 | ||
14/10 | NIO F1 | ODO F2 | 3-4 | Schrijf een verslag | 08:00 | 09:00 | Abeelweg 233, Rotterdam | ||
16/10 | DES (D) D2 | ODO D2 | 12:15 | Schrijf een verslag | 11:20 | 12:15 | Hoornbloem | ||
21/10 | ODO 4 | Nieuwerkerk 6 | 8-7 | Schrijf een verslag | 12:30 | 13:30 | |||
21/10 | ODO 5 | Nikantes 2 | 5-11 | Schrijf een verslag | 11:00 | 12:00 | 1K40 | ||
21/10 | RWA B1 | ODO B1 | 9-6 | Schrijf een verslag | 09:00 | 10:00 | Landweg 1, Poortugaal | ||
21/10 | ODO C1 | Wion C1 | 9-6 | Schrijf een verslag | 10:15 | 11:00 | |||
26/10 | KOAG 1 | ODO 1 | 20:45 | Schrijf een verslag | 19:00 | 20:45 | De Boog | ||
26/10 | KOAG 2 | ODO 2 | 19:30 | Schrijf een verslag | 17:50 | 19:30 | De Boog | ||
28/10 | Vriendenschaar (B) 1 | ODO 1 | 18-20 | Schrijf een verslag | 17:25 | 19:15 | Sporthoeve Bodegraven | ||
28/10 | Vriendenschaar (B) 2 | ODO 2 | 9-10 | Schrijf een verslag | 16:15 | 18:00 | Sporthoeve Bodegraven | ||
28/10 | ODO 3 | Merwede/Multiplaat | 13-12 | Schrijf een verslag | 14:45 | 15:15 | |||
28/10 | ODO 5 | Paal Centraal 4 | 17:45 | Schrijf een verslag | 17:05 | 17:45 | |||
28/10 | ODO A2 | RWA A2 | 7-1 | Schrijf een verslag | 15:45 | 16:30 | |||
28/10 | RWA B1 | ODO B1 | 8-13 | Schrijf een verslag | 12:00 | 13:00 | rhoon | ||
28/10 | ODO C2 | Maassluis C2 | 5-18 | Schrijf een verslag | 13:30 | 14:00 | |||
28/10 | ODO D1 | Maassluis D2 | 13:00 | Schrijf een verslag | 12:30 | 13:00 | |||
28/10 | ODO D3 | RWA D3 | 12:00 | Schrijf een verslag | 11:30 | 12:00 | |||
28/10 | ODO E3 | Maassluis E5 | 9-4 | Schrijf een verslag | 10:30 | 11:00 | |||
28/10 | Die Haghe E5 | ODO E4 | 12:15 | Schrijf een verslag | 11:15 | 12:15 | |||
28/10 | ODO E5 | VEO | 11:00 | Schrijf een verslag | 10:30 | 11:00 | |||
28/10 | ODO F1 | ALO F | 8-5 | Schrijf een verslag | 09:30 | 10:00 | |||
28/10 | ODO F2 | Maassluis F2 | 09:00 | Schrijf een verslag | 08:30 | 09:00 | |||
04/11 | ODO 1 | Korbatjo 1 | 31-20 | Schrijf een verslag | 16:30 | 17:30 | |||
04/11 | ODO 2 | Korbatjo 2 | 16:00 | Schrijf een verslag | 15:00 | 16:00 | |||
04/11 | Achilles (Hg) 3 | ODO 3 | 19-16 | Schrijf een verslag | 13:35 | 14:55 | Sportcampus Zuiderpark | ||
04/11 | Korbatjo 3 | ODO 4 | 12-13 | Schrijf een verslag | 11:40 | 12:50 | Sporthal de Boogerd, Hortensiastraat 5, 3261 BG Oud-Beijerland | ||
04/11 | Korbatjo 4 | ODO 5 | 10-21 | Schrijf een verslag | 12:50 | 14:00 | Sporthal de Boogerd, Hortensiastraat 5, 3261 BG Oud-Beijerland | ||
04/11 | VZOD A1 | ODO A1 | 16-13 | Schrijf een verslag | 13:45 | 15:35 | Proosdijhal Kudelstaart | ||
04/11 | Dunas B1 | ODO B1 | 8-10 | Schrijf een verslag | 09:50 | 11:00 | Zuidhaghe | ||
04/11 | ODO C1 | De Meervogels C4 | 12-10 | Schrijf een verslag | 11:55 | 12:40 | |||
04/11 | Merwede/Multiplaat C3 | ODO C2 | 6-10 | Schrijf een verslag | 09:55 | 11:00 | De Stoep | ||
04/11 | DES (D) D2 | ODO D2 | 2-5 | Schrijf een verslag | 11:20 | 12:15 | Hoornbloem | ||
04/11 | ODO D3 | Nexus combinatie | 5-10 | Schrijf een verslag | 11:00 | 11:30 | |||
04/11 | Achilles (Hg) E3 | ODO E2 | 2-18 | Schrijf een verslag | 10:15 | 11:15 | De Vlonder | ||
04/11 | ODO E3 | Nexus E2 | 0-9 | Schrijf een verslag | 10:00 | 10:30 | |||
04/11 | ODO F2 | ALO F3 | 7-4 | Schrijf een verslag | 09:00 | 09:30 | |||
11/11 | Roda 1 | ODO 1 | 20-20 | Schrijf een verslag | 14:40 | 16:40 | Topsportcentrum De Koog | ||
11/11 | Achilles (Hg) 4 | ODO 2 | 19-8 | Schrijf een verslag | 14:50 | 16:20 | Sportcampus Zuiderpark | ||
11/11 | ODO 4 | IJsselvogels 6 | 12-11 | Schrijf een verslag | 18:10 | 19:00 | De Hofstede | ||
11/11 | Achilles (Hg) 6 | ODO 5 | 13-9 | Schrijf een verslag | 17:30 | 18:40 | Sportcampus Zuiderpark | ||
11/11 | ODO A1 | De Meervogels A1 | 10-12 | Schrijf een verslag | 16:30 | 17:30 | De Hofstede | ||
11/11 | Nexus A1 | ODO A2 | 15-5 | Schrijf een verslag | 12:25 | 13:35 | Margriethal | ||
11/11 | ODO B1 | Excelsior B1 | 10-6 | Schrijf een verslag | 15:30 | 16:15 | De Hofstede | ||
11/11 | ODO C1 | KVS/Groeneveld C2 | 6-4 | Schrijf een verslag | 14:25 | 15:10 | De Hofstede | ||
11/11 | ODO C2 | Die Haghe C2 | 4-6 | Schrijf een verslag | 13:40 | 14:10 | De Hofstede | ||
11/11 | ODO D2 | KCC/CK Kozijnen D2 | 3-13 | Schrijf een verslag | 11:30 | 12:00 | De Hofstede | ||
11/11 | ODO D3 | KCC/CK Kozijnen D3 | 6-6 | Schrijf een verslag | 12:30 | 13:00 | De Hofstede | ||
11/11 | DES (D) E4 | ODO E1 | 5-1 | Schrijf een verslag | 11:15 | 12:10 | De Hoornbloem | ||
11/11 | WION E1 | ODO E2 | 9-5 | Schrijf een verslag | 09:00 | 10:00 | WION-hal | ||
11/11 | ODO E3 | KVS/Groeneveld E6 | 0-3 | Schrijf een verslag | 10:15 | 10:45 | De Hofstede | ||
11/11 | ODO F2 | NIO F1 | 9-3 | Schrijf een verslag | 10:15 | 10:45 | De Hofstede | ||
18/11 | ODO 1 | ONDO (G) 1 | 20-24 | Schrijf een verslag | 17:30 | 18:30 | De Hofstede | ||
18/11 | ODO 2 | ONDO (G) 2 | 13-16 | Schrijf een verslag | 16:00 | 17:00 | De Hofstede | ||
18/11 | ODO 3 | Refleks 3 | 18-12 | Schrijf een verslag | 14:55 | 15:40 | De Hofstede | ||
18/11 | Ten Donck 2 | ODO 4 | 16-8 | Schrijf een verslag | 13:40 | 14:45 | Reyerparkhal | ||
18/11 | ODO 5 | Valto 8 | 7-9 | Schrijf een verslag | 12:00 | 13:00 | De Hofstede | ||
18/11 | Madjoe A2 | ODO A1 | 13-12 | Schrijf een verslag | 11:10 | 12:50 | Blaashal Rijnsburg | ||
18/11 | ODO A2 | KCR A3 | 9-15 | Schrijf een verslag | 13:25 | 14:25 | De Hofstede | ||
18/11 | KVS/Groeneveld B1 | ODO B1 | 10-10 | Schrijf een verslag | 15:15 | 16:25 | De Blinkerd | ||
18/11 | Valto C2 | ODO C1 | 9-5 | Schrijf een verslag | 11:00 | 12:00 | Vreeloo | ||
18/11 | Valto C3 | ODO C2 | 8-4 | Schrijf een verslag | 14:45 | 15:30 | Vreeloo | ||
18/11 | ODO D1 | Phoenix D2 | 7-3 | Schrijf een verslag | 11:25 | 11:55 | De Hofstede | ||
18/11 | ODO E1 | Dunas E1 | 6-10 | Schrijf een verslag | 10:15 | 10:45 | De Hofstede | ||
18/11 | ODO E2 | Refleks E3 | 3-13 | Schrijf een verslag | 10:15 | 10:45 | De Hofstede | ||
18/11 | ALO F3 | ODO F2 | 5-9 | Schrijf een verslag | 10:10 | 11:00 | Ockenburgh | ||
20/11 | Achilles (Hg) E3 | ODO E3 | 18:00 | Schrijf een verslag | 17:00 | 18:00 | De Vlonder | ||
25/11 | Refleks 1 | ODO 1 | 20-13 | Schrijf een verslag | 15:05 | 16:45 | De Schilp | ||
25/11 | Refleks 2 | ODO 2 | 20-14 | Schrijf een verslag | 13:55 | 15:30 | De Schilp | ||
25/11 | ONDO (G) 3 | ODO 3 | 14-17 | Schrijf een verslag | 18:55 | 20:05 | Westlandhal | ||
25/11 | KCR 9 | ODO 4 | 8-16 | Schrijf een verslag | 14:20 | 15:30 | De Wissel | ||
25/11 | ODO 5 | Dijkvogels 5 | 10-8 | Schrijf een verslag | 18:30 | 19:30 | De Hofstede | ||
25/11 | ODO A1 | ONDO (G) A2 | 17-8 | Schrijf een verslag | 17:10 | 18:10 | De Hofstede | ||
25/11 | Valto A3 | ODO A2 | 15-9 | Schrijf een verslag | 14:25 | 15:25 | Vreeloo | ||
25/11 | ODO B1 | Kinderdijk B1 | 4-13 | Schrijf een verslag | 12:30 | 13:15 | De Hofstede | ||
25/11 | ODO C1 | Phoenix C1 | 7-15 | Schrijf een verslag | 15:00 | 15:45 | De Hofstede | ||
25/11 | Fortuna C3 | ODO C2 | 11:00 | Schrijf een verslag | 10:00 | 11:00 | Fortuna-hal | ||
25/11 | ODO D1 | IJsselvogels D2 | 10-1 | Schrijf een verslag | 14:00 | 14:30 | De Hofstede | ||
25/11 | ODO D2 | NIO D1 | 3-0 | Schrijf een verslag | 16:30 | 17:00 | De Hofstede | ||
25/11 | ODO D3 | t Capproen D1 | 3-10 | Schrijf een verslag | 11:30 | 12:00 | De Hofstede | ||
25/11 | ODO E1 | Valto E3 | 3-4 | Schrijf een verslag | 09:15 | 09:45 | De Hofstede | ||
25/11 | ODO E2 | Dijkvogels E2 | 3-8 | Schrijf een verslag | 10:15 | 10:45 | De Hofstede | ||
25/11 | Dunas E3 | ODO E3 | 19-2 | Schrijf een verslag | 09:55 | 11:00 | Zuidhaghe | ||
25/11 | ODO F1 | ONDO (G) F3 | 5-18 | Schrijf een verslag | 10:15 | 10:45 | De Hofstede | ||
25/11 | ODO F2 | HKV/Ons Eibernest F2 | 3-17 | Schrijf een verslag | 09:15 | 09:45 | De Hofstede | ||
02/12 | ODO 1 | Fiducia 1 | 24-18 | Schrijf een verslag | 17:30 | 18:30 | De Hofstede | ||
02/12 | ODO 2 | TOP/IAA fresh 4 | 19-32 | Schrijf een verslag | 16:00 | 17:00 | De Hofstede | ||
02/12 | ODO 3 | Valto 3 | 14-15 | Schrijf een verslag | 14:45 | 15:30 | De Hofstede | ||
02/12 | Paal Centraal 4 | ODO 5 | 8-12 | Schrijf een verslag | 17:50 | 19:00 | Sporthal TU Delft | ||
02/12 | Phoenix A1 | ODO A1 | 16-12 | Schrijf een verslag | 14:55 | 16:30 | Oosterpoort | ||
02/12 | ODO A2 | Excelsior A2 | 7-17 | Schrijf een verslag | 11:20 | 12:20 | De Hofstede | ||
02/12 | Weidevogels B1 | ODO B1 | 11-7 | Schrijf een verslag | 12:45 | 14:00 | Sporthal Rijneveen | ||
02/12 | Achilles (Hg) C2 | ODO C1 | 3-1 | Schrijf een verslag | 10:45 | 12:00 | Sportcampus Zuiderpark | ||
02/12 | ODO C2 | VEO C1 | 3-6 | Schrijf een verslag | 10:30 | 11:00 | De Hofstede | ||
02/12 | Vriendenschaar (B) D2 | ODO D1 | 4-20 | Schrijf een verslag | 08:25 | 09:30 | Sporthoeve | ||
02/12 | ONDO (G) D4 | ODO D2 | 1-3 | Schrijf een verslag | 11:10 | 12:00 | De Hoekstee | ||
02/12 | Valto D4 | ODO D3 | 4-5 | Schrijf een verslag | 12:20 | 13:05 | Vreeloo | ||
02/12 | LYNX E1 | ODO E2 | 3-3 | Schrijf een verslag | 09:05 | 10:00 | Sporthal Leidschenveen | ||
02/12 | ODO E3 | GKV (H) E1 | 3-5 | Schrijf een verslag | 09:15 | 09:45 | De Hofstede | ||
02/12 | HKV/Ons Eibernest F1 | ODO F1 | 10:30 | Schrijf een verslag | 09:35 | 10:30 | HKV/Ons Eibernesthal | ||
09/12 | Weidevogels 1 | ODO 1 | 17-16 | Schrijf een verslag | 15:20 | 17:15 | Sporthal Rijneveen | ||
09/12 | Weidevogels 2 | ODO 2 | 24-5 | Schrijf een verslag | 14:00 | 15:50 | Sporthal Rijneveen | ||
09/12 | VEO 3 | ODO 3 | 13-13 | Schrijf een verslag | 14:10 | 15:30 | Essesteyn | ||
09/12 | KOAG 5 | ODO 4 | 13-12 | Schrijf een verslag | 12:50 | 14:00 | KWC-hal | ||
09/12 | ODO A1 | Dijkvogels A1 | 22-18 | Schrijf een verslag | 17:15 | 18:15 | De Hofstede | ||
09/12 | Refleks A2 | ODO A2 | 14-5 | Schrijf een verslag | 10:05 | 11:15 | De Schilp | ||
09/12 | ODO B1 | IJsselvogels B1 | 9-16 | Schrijf een verslag | 16:15 | 17:00 | De Hofstede | ||
09/12 | ODO C1 | De Meervogels C4 | 9-4 | Schrijf een verslag | 11:25 | 12:10 | De Hofstede | ||
09/12 | ODO D1 | Nieuwerkerk D5 | 10-2 | Schrijf een verslag | 14:00 | 14:30 | De Hofstede | ||
09/12 | ODO D2 | Weidevogels D2 | 2-3 | Schrijf een verslag | 15:20 | 15:50 | De Hofstede | ||
09/12 | ODO D3 | KCR D4 | 4-2 | Schrijf een verslag | 12:45 | 13:15 | De Hofstede | ||
09/12 | ODO E1 | Die Haghe E4 | 4-4 | Schrijf een verslag | 10:30 | 11:00 | De Hofstede | ||
09/12 | ODO E2 | Olympia (S) E2 | 8-0 | Schrijf een verslag | 09:15 | 09:45 | De Hofstede | ||
09/12 | Fortuna E5 | ODO E3 | 5-3 | Schrijf een verslag | 10:15 | 10:45 | Fortuna-hal | ||
09/12 | ODO F1 | Die Haghe F2 | 6-6 | Schrijf een verslag | 09:15 | 09:45 | De Hofstede | ||
09/12 | ODO F2 | DES (D) F4 | 11-3 | Schrijf een verslag | 10:30 | 11:00 | De Hofstede | ||
13/12 | ONDO (G) F3 | ODO F1 | 9-6 | Schrijf een verslag | 15:05 | 15:55 | De Hoekstee | ||
16/12 | ODO 1 | ALO 1 | 21-18 | Schrijf een verslag | 17:30 | 18:30 | De Hofstede | ||
16/12 | ODO 2 | KZ/Keukensale.com 5 | 19-21 | Schrijf een verslag | 16:00 | 17:00 | De Hofstede | ||
16/12 | ODO 3 | Die Haghe 3 | 15:40 | Schrijf een verslag | 14:55 | 15:40 | De Hofstede | ||
16/12 | ODO 5 | ONDO (G) 7 | 10-22 | Schrijf een verslag | 13:05 | 14:05 | De Hofstede | ||
16/12 | Valto A2 | ODO A1 | 16-9 | Schrijf een verslag | 14:50 | 15:50 | Vreeloo | ||
16/12 | ODO C1 | ALO C1 | 8-6 | Schrijf een verslag | 12:10 | 12:55 | De Hofstede | ||
16/12 | DES (D) C1 | ODO C2 | 7-2 | Schrijf een verslag | 11:15 | 12:10 | De Hoornbloem | ||
16/12 | ODO D3 | KOAG D2 | 2-9 | Schrijf een verslag | 11:15 | 11:45 | De Hofstede | ||
16/12 | Korbis E4 | ODO E1 | 14-5 | Schrijf een verslag | 12:50 | 14:00 | De Dreef | ||
16/12 | Die Haghe E5 | ODO E3 | 3-4 | Schrijf een verslag | 09:15 | 10:15 | Sportcampus Zuiderpark | ||
16/12 | ALO F2 | ODO F1 | 6-9 | Schrijf een verslag | 09:10 | 10:00 | Ockenburgh | ||
16/12 | ODO F2 | Dunas F2 | 10:30 | Schrijf een verslag | 10:00 | 10:30 | De Hofstede | ||
22/12 | Nieuwerkerk B2 | ODO B1 | 6-10 | Schrijf een verslag | 18:00 | 19:00 | De Kleine Vink Hal | ||
23/12 | KCR D3 | ODO D2 | 8-2 | Schrijf een verslag | 11:05 | 12:05 | De Wissel | ||
23/12 | Fortuna F5 | ODO F1 | 8-1 | Schrijf een verslag | 08:40 | 09:00 | Fortuna-hal | ||
06/01 | ODO 1 | DES (D) 1 | 25-21 | Schrijf een verslag | 17:30 | 18:30 | |||
06/01 | ODO 2 | DES (D) 2 | 9-12 | Schrijf een verslag | 16:00 | 17:00 | |||
06/01 | ODO 3 | Die Haghe 3 | 14-19 | Schrijf een verslag | 13:00 | 13:45 | |||
06/01 | Kinderdijk B1 | ODO A1 | 12-12 | Schrijf een verslag | 12:45 | 14:15 | |||
06/01 | ODO B1 | Achilles B1 | 10-5 | Schrijf een verslag | 14:45 | 15:30 | |||
06/01 | Fortuna C3 | ODO C2 | 2-4 | Schrijf een verslag | 00:00 | 11:00 | Fortuna-hal | ||
06/01 | Fortuna/Delta Logistiek C3 | ODO C2 | 11:00 | Schrijf een verslag | 10:15 | 11:00 | Fortuna-hal | ||
06/01 | KVS/Groeneveld D4 | ODO D1 | 6-6 | Schrijf een verslag | 09:55 | 11:00 | De Blinkerd | ||
06/01 | KCC/CK Kozijnen D2 | ODO D2 | 11-1 | Schrijf een verslag | 11:45 | 12:35 | Schenkel | ||
06/01 | KCC/CK Kozijnen D3 | ODO D3 | 3-8 | Schrijf een verslag | 10:40 | 11:30 | Schenkel | ||
13/01 | Swift (A) 1 | ODO 1 | 14-21 | Schrijf een verslag | 17:25 | 18:40 | Oostenburg | ||
13/01 | Swift (A) 2 | ODO 2 | 15-8 | Schrijf een verslag | 16:10 | 17:20 | Oostenburg | ||
13/01 | Excelsior 3 | ODO 3 | 25-15 | Schrijf een verslag | 10:45 | 12:00 | De Buitenhof | ||
13/01 | ODO 4 | ZKV 3 | 18-18 | Schrijf een verslag | 13:40 | 14:30 | De Hofstede | ||
13/01 | Avanti/Post Makelaardij 12 | ODO 5 | 15-7 | Schrijf een verslag | 19:25 | 20:35 | De Viergang | ||
13/01 | ODO A1 | Pernix A2 | 13-15 | Schrijf een verslag | 16:15 | 17:15 | De Hofstede | ||
13/01 | ODO C2 | Dunas C2 | 3-5 | Schrijf een verslag | 12:45 | 13:15 | De Hofstede | ||
13/01 | De Meervogels D2 | ODO D1 | 7-7 | Schrijf een verslag | 09:10 | 10:15 | De Veur | ||
13/01 | ODO D2 | RWA D3 | 11-1 | Schrijf een verslag | 11:30 | 12:00 | De Hofstede | ||
13/01 | Twist D1 | ODO D3 | 4-3 | Schrijf een verslag | 11:25 | 12:05 | Blaashal Vlaardingen | ||
13/01 | ODO E1 | Avanti/Post Makelaardij E4 | 4-17 | Schrijf een verslag | 09:15 | 09:45 | De Hofstede | ||
13/01 | ODO F1 | ONDO (G) F4 | 7-8 | Schrijf een verslag | 10:15 | 10:45 | De Hofstede | ||
13/01 | Fortuna F6 | ODO F2 | 9-2 | Schrijf een verslag | 08:15 | 09:00 | Fortuna-hal | ||
16/01 | ODO A2 | De Meervogels A2 | 19:45 | Schrijf een verslag | 19:15 | 19:45 | De Hofstede | ||
20/01 | ODO 1 | Roda 1 | 22-20 | Schrijf een verslag | 17:30 | 18:30 | De Hofstede | ||
20/01 | ODO 2 | Achilles (Hg) 4 | 14-18 | Schrijf een verslag | 16:00 | 17:00 | De Hofstede | ||
20/01 | De Meervogels A1 | ODO A1 | 10-13 | Schrijf een verslag | 14:25 | 16:00 | De Veur | ||
20/01 | ODO A2 | Nexus A1 | 6-16 | Schrijf een verslag | 11:30 | 12:30 | De Hofstede | ||
20/01 | Excelsior B1 | ODO B1 | 11-14 | Schrijf een verslag | 12:10 | 13:10 | De Buitenhof | ||
20/01 | KVS/Groeneveld C2 | ODO C1 | 7-10 | Schrijf een verslag | 11:40 | 13:00 | De Blinkerd | ||
20/01 | Die Haghe C2 | ODO C2 | 9-6 | Schrijf een verslag | 11:45 | 12:45 | Sportcampus Zuiderpark | ||
20/01 | ODO D1 | KVS/Groeneveld D4 | 6-8 | Schrijf een verslag | 15:15 | 15:45 | De Hofstede | ||
20/01 | ODO E1 | DES (D) E4 | 7-7 | Schrijf een verslag | 11:00 | 11:30 | De Hofstede | ||
20/01 | ODO E2 | WION E1 | 3-2 | Schrijf een verslag | 10:00 | 10:30 | De Hofstede | ||
20/01 | KVS/Groeneveld E6 | ODO E3 | 3-1 | Schrijf een verslag | 09:00 | 10:00 | De Blinkerd | ||
20/01 | ODO F1 | Fortuna F5 | 5-8 | Schrijf een verslag | 10:00 | 10:30 | De Hofstede | ||
20/01 | NIO F1 | ODO F2 | 5-9 | Schrijf een verslag | 14:05 | 15:00 | Wilgenring | ||
27/01 | ONDO (G) 1 | ODO 1 | 16-16 | Schrijf een verslag | 18:35 | 20:10 | Westlandhal | ||
27/01 | ONDO (G) 2 | ODO 2 | 21-13 | Schrijf een verslag | 17:15 | 18:45 | Westlandhal | ||
27/01 | Refleks 3 | ODO 3 | 25-15 | Schrijf een verslag | 08:40 | 09:55 | De Schilp | ||
27/01 | ODO 4 | Ten Donck 2 | 10-12 | Schrijf een verslag | 13:00 | 13:50 | De Hofstede | ||
27/01 | Valto 8 | ODO 5 | 12-7 | Schrijf een verslag | 14:50 | 15:45 | Vreeloo | ||
27/01 | ODO A1 | Madjoe A2 | 12-8 | Schrijf een verslag | 15:15 | 16:15 | De Hofstede | ||
27/01 | KCR A3 | ODO A2 | 14-13 | Schrijf een verslag | 10:45 | 12:00 | De Fakkel | ||
27/01 | ODO B1 | KVS/Groeneveld B1 | 6-12 | Schrijf een verslag | 14:25 | 15:10 | De Hofstede | ||
27/01 | ODO C1 | Valto C2 | 6-6 | Schrijf een verslag | 12:00 | 12:45 | De Hofstede | ||
27/01 | ODO C2 | Valto C3 | 1-11 | Schrijf een verslag | 11:10 | 11:40 | De Hofstede | ||
27/01 | Phoenix D2 | ODO D1 | 2-9 | Schrijf een verslag | 08:55 | 10:00 | Oosterpoort | ||
27/01 | Dunas E1 | ODO E1 | 15-13 | Schrijf een verslag | 08:55 | 10:00 | Zuidhaghe | ||
27/01 | Refleks E3 | ODO E2 | 12-2 | Schrijf een verslag | 08:10 | 09:05 | De Schilp | ||
27/01 | ODO E3 | Achilles (Hg) E3 | 9-3 | Schrijf een verslag | 10:15 | 10:45 | De Hofstede | ||
27/01 | ODO F2 | ALO F3 | 7-10 | Schrijf een verslag | 09:15 | 09:45 | De Hofstede | ||
03/02 | ODO 1 | Refleks 1 | 18:35 | Schrijf een verslag | 17:35 | 18:35 | De Hofstede | ||
03/02 | ODO 2 | Refleks 2 | 17:00 | Schrijf een verslag | 16:00 | 17:00 | De Hofstede | ||
03/02 | ODO 3 | ONDO (G) 3 | 14:15 | Schrijf een verslag | 13:30 | 14:15 | De Hofstede | ||
03/02 | ODO 4 | KCR 9 | 13:00 | Schrijf een verslag | 12:10 | 13:00 | De Hofstede | ||
03/02 | Dijkvogels 5 | ODO 5 | 15:45 | Schrijf een verslag | 14:50 | 15:45 | Sporthal Maasdijk | ||
03/02 | ONDO (G) A2 | ODO A1 | 13:00 | Schrijf een verslag | 11:40 | 13:00 | De Hoekstee | ||
03/02 | ODO A2 | Valto A3 | 15:30 | Schrijf een verslag | 14:30 | 15:30 | De Hofstede | ||
03/02 | Kinderdijk B1 | ODO B1 | 16:05 | Schrijf een verslag | 15:00 | 16:05 | Molenzichthal | ||
03/02 | Phoenix C1 | ODO C1 | 12:00 | Schrijf een verslag | 10:40 | 12:00 | Oosterpoort | ||
03/02 | ODO C2 | Fortuna C3 | 11:45 | Schrijf een verslag | 11:15 | 11:45 | De Hofstede | ||
03/02 | IJsselvogels D2 | ODO D1 | 11:00 | Schrijf een verslag | 09:55 | 11:00 | Zuidplas | ||
03/02 | NIO D1 | ODO D2 | 16:00 | Schrijf een verslag | 15:05 | 16:00 | Wilgenring | ||
03/02 | 't Capproen D1 | ODO D3 | 11:15 | Schrijf een verslag | 10:10 | 11:15 | De Eendr8 | ||
03/02 | Valto E3 | ODO E1 | 10:00 | Schrijf een verslag | 09:15 | 10:00 | Vreeloo | ||
03/02 | Dijkvogels E2 | ODO E2 | 09:00 | Schrijf een verslag | 08:15 | 09:00 | Sporthal Maasdijk | ||
03/02 | ODO E3 | Dunas E3 | 10:30 | Schrijf een verslag | 10:00 | 10:30 | De Hofstede | ||
03/02 | HKV/Ons Eibernest F2 | ODO F2 | 10:30 | Schrijf een verslag | 09:35 | 10:30 | HKV/Ons Eibernesthal | ||
10/02 | Fiducia 1 | ODO 1 | 19-18 | Schrijf een verslag | 14:15 | 16:30 | Europahal | ||
10/02 | TOP/IAA fresh 4 | ODO 2 | 17:25 | Schrijf een verslag | 15:35 | 17:25 | De Korf | ||
10/02 | Valto 3 | ODO 3 | 15-10 | Schrijf een verslag | 17:55 | 19:00 | Sporthal Maasdijk | ||
10/02 | ODO 5 | Paal Centraal 4 | 18:30 | Schrijf een verslag | 17:30 | 18:30 | De Hofstede | ||
10/02 | ODO A1 | Phoenix A1 | 13-14 | Schrijf een verslag | 16:15 | 17:15 | De Hofstede | ||
10/02 | Excelsior A2 | ODO A2 | 11-7 | Schrijf een verslag | 18:35 | 19:45 | De Buitenhof | ||
10/02 | ODO B1 | Weidevogels B1 | 16-12 | Schrijf een verslag | 12:45 | 13:30 | De Hofstede | ||
10/02 | ODO C1 | Achilles (Hg) C2 | 7-7 | Schrijf een verslag | 14:00 | 14:45 | De Hofstede | ||
10/02 | VEO C1 | ODO C2 | 10-3 | Schrijf een verslag | 12:00 | 13:00 | Essesteyn | ||
10/02 | ODO D1 | Vriendenschaar (B) D2 | 20-4 | Schrijf een verslag | 11:45 | 12:15 | De Hofstede | ||
10/02 | ODO D2 | ONDO (G) D4 | 10-8 | Schrijf een verslag | 15:30 | 16:00 | De Hofstede | ||
10/02 | ODO D3 | Valto D4 | 3-10 | Schrijf een verslag | 10:30 | 11:00 | De Hofstede | ||
10/02 | ODO E2 | LYNX E1 | 12-13 | Schrijf een verslag | 09:15 | 09:45 | De Hofstede | ||
10/02 | GKV (H) E1 | ODO E3 | 18-5 | Schrijf een verslag | 14:10 | 15:10 | Overbosch | ||
10/02 | ODO F1 | HKV/Ons Eibernest F1 | 13-9 | Schrijf een verslag | 09:15 | 09:45 | De Hofstede | ||
13/02 | IJsselvogels 6 | ODO 4 | 20:00 | Schrijf een verslag | 18:45 | 20:00 | Zuidplas | ||
24/02 | ODO 5 | Achilles (Hg) 6 | 13:45 | Schrijf een verslag | 12:45 | 13:45 | De Hofstede | ||
02/03 | ODO 1 | Weidevogels 1 | 23-14 | Schrijf een verslag | 17:30 | 18:30 | De Hofstede | ||
02/03 | ODO 2 | Weidevogels 2 | 15-19 | Schrijf een verslag | 16:00 | 17:00 | De Hofstede | ||
02/03 | ODO 3 | VEO 3 | 20-15 | Schrijf een verslag | 14:45 | 15:30 | De Hofstede | ||
02/03 | ODO 4 | KOAG 5 | 11-16 | Schrijf een verslag | 13:25 | 14:15 | De Hofstede | ||
02/03 | Dijkvogels A1 | ODO A1 | 14-13 | Schrijf een verslag | 14:30 | 15:45 | Sporthal Maasdijk | ||
02/03 | ODO A2 | Refleks A2 | 6-10 | Schrijf een verslag | 12:00 | 13:00 | De Hofstede | ||
02/03 | De Meervogels C4 | ODO C1 | 9-3 | Schrijf een verslag | 11:10 | 12:30 | De Veur | ||
02/03 | Nieuwerkerk D5 | ODO D1 | 0-11 | Schrijf een verslag | 10:30 | 11:30 | De Kleine Vink Hal | ||
02/03 | Weidevogels D2 | ODO D2 | 6-0 | Schrijf een verslag | 09:50 | 11:00 | Sporthal Rijneveen | ||
02/03 | KCR D4 | ODO D3 | 4-1 | Schrijf een verslag | 10:10 | 11:10 | De Fakkel | ||
02/03 | Die Haghe E4 | ODO E1 | 9-8 | Schrijf een verslag | 12:45 | 13:45 | Sportcampus Zuiderpark | ||
02/03 | Olympia (S) E2 | ODO E2 | 2-10 | Schrijf een verslag | 12:10 | 13:00 | Olympia Maassluis | ||
02/03 | ODO E3 | Fortuna E5 | 3-10 | Schrijf een verslag | 11:15 | 11:45 | De Hofstede | ||
02/03 | Die Haghe F2 | ODO F1 | 2-3 | Schrijf een verslag | 10:55 | 11:45 | Sportcampus Zuiderpark | ||
02/03 | DES (D) F4 | ODO F2 | 9-9 | Schrijf een verslag | 11:35 | 12:20 | De Hoornbloem | ||
06/03 | TOP/IAA fresh 4 | ODO 2 | 19:30 | Schrijf een verslag | 17:40 | 19:30 | de korf, sassenheim | ||
07/03 | IJsselvogels B1 | ODO B1 | 11-9 | Schrijf een verslag | 17:50 | 19:00 | Zuidplas | ||
09/03 | ALO 1 | ODO 1 | 18-24 | Schrijf een verslag | 13:35 | 15:20 | Ockenburgh | ||
09/03 | KZ/Keukensale.com 5 | ODO 2 | 23-15 | Schrijf een verslag | 17:10 | 18:20 | Topsportcentrum De Koog | ||
09/03 | Die Haghe 3 | ODO 3 | 15-22 | Schrijf een verslag | 13:40 | 15:00 | Sportcampus Zuiderpark | ||
09/03 | ONDO (G) 7 | ODO 5 | 10-11 | Schrijf een verslag | 19:00 | 20:00 | Westlandhal | ||
09/03 | ODO A1 | Valto A2 | 7-12 | Schrijf een verslag | 15:30 | 16:30 | De Hofstede | ||
09/03 | ODO B1 | Nieuwerkerk B2 | 12-7 | Schrijf een verslag | 11:50 | 12:50 | De Hofstede | ||
09/03 | ALO C1 | ODO C1 | 4-7 | Schrijf een verslag | 11:45 | 13:00 | Ockenburgh | ||
09/03 | ODO C2 | DES (D) C1 | 4-11 | Schrijf een verslag | 13:30 | 14:00 | De Hofstede | ||
09/03 | ODO D2 | KCR D3 | 1-5 | Schrijf een verslag | 14:45 | 15:15 | De Hofstede | ||
09/03 | KOAG D2 | ODO D3 | 7-4 | Schrijf een verslag | 12:00 | 13:00 | KWC-hal | ||
09/03 | ODO E1 | Korbis E4 | 5-7 | Schrijf een verslag | 10:15 | 10:45 | De Hofstede | ||
09/03 | ODO E3 | Die Haghe E5 | 09:45 | Schrijf een verslag | 09:15 | 09:45 | De Hofstede | ||
09/03 | ODO F1 | ALO F2 | 11-6 | Schrijf een verslag | 11:15 | 11:45 | De Hofstede | ||
09/03 | Dunas F2 | ODO F2 | 4-7 | Schrijf een verslag | 09:05 | 10:00 | Zuidhaghe | ||
16/03 | ODO 1 | Swift (A) 1 | 18-19 | Schrijf een verslag | 17:30 | 18:30 | De Hofstede | ||
16/03 | ODO 2 | Swift (A) 2 | 14-19 | Schrijf een verslag | 16:00 | 17:00 | De Hofstede | ||
16/03 | ODO 3 | Excelsior 3 | 13-17 | Schrijf een verslag | 13:30 | 14:15 | De Hofstede | ||
16/03 | ZKV 3 | ODO 4 | 13-7 | Schrijf een verslag | 12:15 | 13:25 | Drenkwaard | ||
16/03 | ODO 5 | Avanti/Post Makelaardij 12 | 8-5 | Schrijf een verslag | 14:30 | 15:30 | De Hofstede | ||
16/03 | Pernix A2 | ODO A1 | 7-16 | Schrijf een verslag | 13:20 | 15:00 | De Zijl | ||
16/03 | De Meervogels A2 | ODO A2 | 18-7 | Schrijf een verslag | 15:40 | 17:00 | De Veur | ||
16/03 | Dunas C2 | ODO C2 | 11-1 | Schrijf een verslag | 09:55 | 11:00 | Zuidhaghe | ||
16/03 | ODO D1 | De Meervogels D2 | 8-1 | Schrijf een verslag | 12:30 | 13:00 | De Hofstede | ||
16/03 | RWA D3 | ODO D2 | 0-5 | Schrijf een verslag | 11:05 | 12:00 | Rhoon | ||
16/03 | ODO D3 | Twist D1 | 6-5 | Schrijf een verslag | 11:30 | 12:00 | De Hofstede | ||
16/03 | Avanti/Post Makelaardij E4 | ODO E1 | 10-8 | Schrijf een verslag | 09:45 | 10:45 | De Viergang | ||
16/03 | ONDO (G) F4 | ODO F1 | 13-7 | Schrijf een verslag | 09:10 | 10:00 | De Hoekstee | ||
16/03 | ODO F2 | Fortuna F6 | 4-10 | Schrijf een verslag | 10:15 | 10:45 | De Hofstede | ||
23/03 | Fortuna/Delta Logistiek | ODO A2 | 14:30 | Schrijf een verslag | 13:30 | 14:30 | Schoemakerstraat 340, 2629 HP Delft | ||
23/03 | ODO B1 | Maassluis B1 | 13:00 | Schrijf een verslag | 12:15 | 13:00 | |||
23/03 | Olympia (S) D2 | ODO D3 | 14:00 | Schrijf een verslag | 13:10 | 14:00 | Sportpark Oostbroek, Plaatweg 2, Spijkenisse | ||
24/03 | ODO BKT | 00:00 | Schrijf een verslag | 00:00 | 00:00 | ||||
25/03 | Maassluis a2 | ODO A1 | 12-6 | Schrijf een verslag | 18:35 | 19:10 | Wipperspark, Wipperspark 1, 3141 RD Maassluis | ||
28/03 | RWA A1 | ODO A1 | 10-13 | Schrijf een verslag | 18:05 | 19:30 | Landweg 1, Poortugaal | ||
30/03 | ODO 1 | Erasmus | 16-14 | Schrijf een verslag | 15:00 | 16:00 | |||
30/03 | ODO 2 | Erasmus 2 | 13-4 | Schrijf een verslag | 13:30 | 14:30 | |||
30/03 | Refleks 3 | ODO 3 | 7-13 | Schrijf een verslag | 11:45 | 13:00 | Sportpark Prinses Irene, Schaapweg 2d, Rijswijk | ||
30/03 | Wion 5 of 6 | ODO 5 | 16:00 | Schrijf een verslag | 14:45 | 16:00 | |||
30/03 | Excelsior (D) A1 | ODO A1 | 12-8 | Schrijf een verslag | 09:35 | 11:00 | Sportpark Biesland, Bieslandsepad 14, Delft | ||
30/03 | ODO A2 | ODO B1 | 3-15 | Schrijf een verslag | 12:00 | 13:00 | |||
30/03 | ODO B1 | ODO | 15-3 | Schrijf een verslag | 12:15 | 13:00 | |||
30/03 | ODO C1 | Excelsior (D) C2 | 10:00 | Schrijf een verslag | 09:15 | 10:00 | |||
30/03 | ODO D1 | Twist D1 | 12-2 | Schrijf een verslag | 10:30 | 11:00 | |||
30/03 | ODO E1 | Fortuna/Delta Logistiek E6 | 3-4 | Schrijf een verslag | 12:30 | 13:00 | |||
30/03 | ODO E3 | ODO E4 | 09:00 | Schrijf een verslag | 08:30 | 09:00 | |||
30/03 | ODO F1 | Albatros F2 | 09:00 | Schrijf een verslag | 08:30 | 09:00 | |||
02/04 | ODO 1 | ADO 1 | 24-16 | Schrijf een verslag | 20:00 | 21:00 | |||
02/04 | ODO 2 | ADO 2 | 16-9 | Schrijf een verslag | 18:30 | 19:30 | |||
06/04 | Phoenix 1 | ODO 1 | 14-16 | Schrijf een verslag | 14:10 | 16:00 | Van Doornenplantsoen 20a, Zoetermeer | ||
06/04 | Phoenix 2 | ODO 2 | 8-6 | Schrijf een verslag | 12:45 | 14:30 | Van Doornenplantsoen 20a, Zoetermeer | ||
06/04 | ODO 3 | Valto 3 | 11-10 | Schrijf een verslag | 11:15 | 12:00 | 2a1K40 | ||
06/04 | ODO 4 | Fluks 3 | 11-10 | Schrijf een verslag | 15:10 | 16:00 | 1K40 | ||
06/04 | Dijkvogels 5 | ODO 5 | 15:20 | Schrijf een verslag | 14:25 | 15:20 | Lange Kruisweg 44F, 2676 BM Maasdijk | ||
06/04 | ODO A1 | De Meervogels A1 | 8-8 | Schrijf een verslag | 11:45 | 12:45 | 1K40 | ||
06/04 | ODO A2 | Tempo A3 | 8-12 | Schrijf een verslag | 13:10 | 14:10 | 1K40 | ||
06/04 | ODO B1 | Fortuna B2 | 9-11 | Schrijf een verslag | 10:45 | 11:30 | 1K40 | ||
06/04 | Maassluis C2 | ODO C1 | 6-2 | Schrijf een verslag | 11:20 | 12:15 | Wipperspark, Wipperspark 1, 3141 RD Maassluis | ||
06/04 | ONDO (G) C3 | ODO C2 | 4-1 | Schrijf een verslag | 13:10 | 14:00 | Van Leeuwenhoekstraat 30, 2693 BG s-Gravenzande | ||
06/04 | Avanti/Post Makelaardij D3 | ODO D1 | 5-4 | Schrijf een verslag | 08:00 | 09:00 | Sportpark de Groen Wijdte. Sportlaan 1, 2641 AZ Pijnacker | ||
06/04 | ODO D2 | OZC D1 | 8-3 | Schrijf een verslag | 10:00 | 10:30 | 2a1K40 | ||
06/04 | ODO D3 | DES (D) D2 | 3-5 | Schrijf een verslag | 09:00 | 09:30 | 2a1K40 | ||
06/04 | Dunas E3 | ODO E1 | 6-4 | Schrijf een verslag | 08:25 | 09:30 | Zonnebloemstraat, 2565RP s-Gravenhage | ||
06/04 | Phoenix E4 | ODO E2 | 6-5 | Schrijf een verslag | 07:55 | 09:00 | Van Doornenplantsoen 20a, Zoetermeer | ||
06/04 | Weidevogels E4 | ODO E3 | 11-4 | Schrijf een verslag | 09:20 | 10:30 | Sportpark Merenveld, Gotzenhainsingel 8, 2665 HP Bleiswijk | ||
06/04 | ODO E4 | KVS/Groeneveld E6 | 2-4 | Schrijf een verslag | 10:00 | 10:30 | 2b1K24 | ||
06/04 | De Meervogels F2 | ODO F1 | 5-13 | Schrijf een verslag | 09:05 | 10:00 | Vernède Sportpark, Dr. J. W. Paltelaan, 2712 PW Zoetermeer | ||
06/04 | ODO F2 | Refleks F3 | 8-8 | Schrijf een verslag | 09:00 | 09:30 | 2b1K24 | ||
11/04 | ODO 1 | Maassluis 1 | 21-16 | Schrijf een verslag | 19:45 | 20:45 | |||
11/04 | ODO 2 | Maassluis 2 | 12-10 | Schrijf een verslag | 18:30 | 19:30 | |||
20/04 | ODO 1 | Albatros 1 | 10-13 | Schrijf een verslag | 15:00 | 16:00 | 1K40 | ||
20/04 | ODO 2 | Weidevogels 3 | 12-7 | Schrijf een verslag | 13:30 | 14:30 | 1K40 | ||
20/04 | Fortuna 6 | ODO 3 | 11-18 | Schrijf een verslag | 12:40 | 13:30 | |||
20/04 | Velocitas 9 | ODO 4 | 8-10 | Schrijf een verslag | 13:20 | 14:40 | Bloemerd 7, 2353 BZ Leiderdorp | ||
20/04 | ODO 5 | NIO 4 | 10-5 | Schrijf een verslag | 15:00 | 16:00 | 2a1K40 | ||
20/04 | Fortuna A3 | ODO A1 | 7-15 | Schrijf een verslag | 11:30 | 12:30 | |||
20/04 | ONDO (G) B2 | ODO B1 | 4-9 | Schrijf een verslag | 13:50 | 14:45 | Van Leeuwenhoekstraat 30, 2693 BG s-Gravenzande | ||
20/04 | ODO C1 | De Meervogels C4 | 3-7 | Schrijf een verslag | 11:35 | 12:20 | 1K40 | ||
20/04 | ODO C2 | Valto C4 | 7-9 | Schrijf een verslag | 10:45 | 11:15 | 1K40 | ||
20/04 | ODO D1 | Valto D3 | 5-7 | Schrijf een verslag | 12:55 | 13:25 | 1K40 | ||
20/04 | NIO D1 | ODO D2 | 4-3 | Schrijf een verslag | 10:50 | 11:45 | Abeelweg 233, Rotterdam | ||
20/04 | KCR D4 | ODO D3 | 4-2 | Schrijf een verslag | 08:00 | 09:00 | Kastanjelaan 40, 2982 CM Ridderkerk | ||
20/04 | ODO E1 | Avanti/Post Makelaardij E5 | 7-5 | Schrijf een verslag | 10:00 | 10:30 | 2b1K24 | ||
20/04 | ODO E2 | KVS/Groeneveld E4 | 5-8 | Schrijf een verslag | 10:00 | 10:30 | 2b2K24 | ||
20/04 | ODO E3 | Olympia (S) E2 | 8-0 | Schrijf een verslag | 09:00 | 09:30 | 2b1K24 | ||
20/04 | Valto E4 | ODO E4 | 6-0 | Schrijf een verslag | 09:15 | 10:00 | Sportpark De Zwet, Veilingweg 18, De Lier | ||
20/04 | ODO F1 | Phoenix F2 | 16-11 | Schrijf een verslag | 09:00 | 09:30 | 2b2K24 | ||
20/04 | ALO F3 | ODO F2 | 6-5 | Schrijf een verslag | 08:10 | 09:00 | Evert Wytemaweg, 2565 AA s-Gravenhage | ||
08/05 | KVS/Groeneveld A3 | ODO A2 | 11-10 | Schrijf een verslag | 18:10 | 19:30 | Cas van Dijkpark, Cremerweg 2, s-Gravenhage | ||
11/05 | DES (D) 1 | ODO 1 | 11-14 | Schrijf een verslag | 13:20 | 15:00 | Sportpark Biesland, Bieslandsepad 10, 2616 LL Delft | ||
11/05 | Fortuna 5 | ODO 2 | 19-9 | Schrijf een verslag | 12:20 | 13:30 | |||
11/05 | HKV/Ons Eibernest 3 | ODO 3 | 12-10 | Schrijf een verslag | 11:55 | 13:15 | Steenwijklaan 16, 2541RL s-Gravenhage | ||
11/05 | ODO 4 | Pernix 6 | 9-7 | Schrijf een verslag | 13:25 | 14:15 | 1K40 | ||
11/05 | ODO 5 | ZKV 2 | 5-10 | Schrijf een verslag | 14:30 | 15:30 | |||
11/05 | ODO A1 | ONDO (G) A2 | 13-13 | Schrijf een verslag | 11:55 | 12:55 | 1K40 | ||
11/05 | Fortuna A4 | ODO A2 | 13-6 | Schrijf een verslag | 15:20 | 16:05 | |||
11/05 | ODO B1 | Avanti/Post Makelaardij B2 | 8-13 | Schrijf een verslag | 10:30 | 11:15 | 1K40 | ||
11/05 | ODO C1 | Reeuwijk C1 | 11-3 | Schrijf een verslag | 08:45 | 09:30 | 2a1K40 | ||
11/05 | ODO C2 | Dunas C2 | 5-5 | Schrijf een verslag | 10:00 | 10:30 | 2a1K40 | ||
11/05 | ONDO (G) D5 | ODO D1 | 13:00 | Schrijf een verslag | 12:10 | 13:00 | Van Leeuwenhoekstraat 30, 2693 BG s-Gravenzande | ||
11/05 | ODO D2 | IJsselvogels D2 | 4-4 | Schrijf een verslag | 12:00 | 12:30 | 2a1K40 | ||
11/05 | Phoenix E3 | ODO E1 | 19-10 | Schrijf een verslag | 09:55 | 11:00 | Van Doornenplantsoen 20a, Zoetermeer | ||
11/05 | VEO E5 | ODO E2 | 6-9 | Schrijf een verslag | 10:00 | 11:00 | Sportcomplex Westvliet, Groene Zoom 6, Voorburg | ||
11/05 | ODO E3 | Die Haghe E5 | 10-8 | Schrijf een verslag | 10:30 | 11:00 | 2b1K24 | ||
11/05 | Achilles (Hg) E3 | ODO E4 | 5-2 | Schrijf een verslag | 08:40 | 09:40 | Pomonaplein 71, 2564 XT s-Gravenhage | ||
11/05 | Valto F2 | ODO F1 | 4-8 | Schrijf een verslag | 08:25 | 09:00 | Sportpark De Zwet, Veilingweg 18, De Lier | ||
11/05 | ODO F2 | DES (D) F4 | 5-5 | Schrijf een verslag | 11:30 | 12:00 | 2b1K24 | ||
25/05 | ODO 1 | DES (D) 1 | 17-20 | Schrijf een verslag | 15:00 | 16:00 | 1K40 | ||
25/05 | ODO 2 | Fortuna 5 | 16-17 | Schrijf een verslag | 13:30 | 14:30 | 1K40 | ||
25/05 | ODO 3 | HKV/Ons Eibernest 3 | 11-10 | Schrijf een verslag | 12:15 | 13:00 | 1K40 | ||
25/05 | Pernix 6 | ODO 4 | 13-11 | Schrijf een verslag | 09:40 | 11:00 | Joop Vervoornpad 7, Leiden | ||
25/05 | ZKV 2 | ODO 5 | 11-8 | Schrijf een verslag | 11:00 | 12:30 | Sportcomplex Groot Nibbeland, Kerkweg 82, Zuidland | ||
25/05 | ONDO (G) A2 | ODO A1 | 15-10 | Schrijf een verslag | 13:20 | 14:40 | Van Leeuwenhoekstraat 30, 2693 BG s-Gravenzande | ||
25/05 | ODO A2 | Fortuna A4 | 9-18 | Schrijf een verslag | 14:30 | 15:30 | 2a1K40 | ||
25/05 | Avanti/Post Makelaardij B2 | ODO B1 | 10-4 | Schrijf een verslag | 09:55 | 11:00 | Sportpark de Groen Wijdte. Sportlaan 1, 2641 AZ Pijnacker | ||
25/05 | Reeuwijk C1 | ODO C1 | 5-6 | Schrijf een verslag | 09:25 | 10:45 | Buitenomweg 2811 BM Reeuwijk | ||
25/05 | Dunas C2 | ODO C2 | 8-8 | Schrijf een verslag | 10:55 | 12:00 | Zonnebloemstraat, 2565RP s-Gravenhage | ||
25/05 | ODO D1 | ONDO (G) D5 | 2-11 | Schrijf een verslag | 11:15 | 11:45 | 1K40 | ||
25/05 | IJsselvogels D2 | ODO D2 | 2-1 | Schrijf een verslag | 09:55 | 11:00 | Sportlaan 9, 2841SP Moordrecht | ||
25/05 | RWA D3 | ODO D3 | 11-2 | Schrijf een verslag | 09:35 | 10:30 | Landweg 1, Poortugaal | ||
25/05 | ODO E2 | VEO E5 | 11-5 | Schrijf een verslag | 10:00 | 10:30 | 2b2K24 | ||
25/05 | Die Haghe E5 | ODO E3 | 4-11 | Schrijf een verslag | 10:00 | 11:00 | Baambruggestraat 10, 2546SK s-Gravenhage | ||
25/05 | ODO E4 | Achilles (Hg) E3 | 1-7 | Schrijf een verslag | 10:00 | 10:30 | 2b1K24 | ||
25/05 | ODO F1 | Valto F2 | 9-4 | Schrijf een verslag | 09:00 | 09:30 | 2b2K24 | ||
25/05 | DES (D) F4 | ODO F2 | 3-8 | Schrijf een verslag | 10:00 | 11:00 | Sportpark Biesland, Bieslandsepad 10, 2616 LL Delft | ||
29/05 | ODO D3 | KVS/Groeneveld D5 | 19:15 | Schrijf een verslag | 18:45 | 19:15 | 2a1K40 | ||
01/06 | ODO 1 | Phoenix 1 | 16:00 | Schrijf een verslag | 15:00 | 16:00 | 1K40 | ||
01/06 | ODO 2 | Phoenix 2 | 14:30 | Schrijf een verslag | 13:30 | 14:30 | 1K40 | ||
01/06 | Valto 3 | ODO 3 | 16:00 | Schrijf een verslag | 14:55 | 16:00 | Sportpark De Zwet, Veilingweg 18, De Lier | ||
01/06 | Fluks 3 | ODO 4 | 10:15 | Schrijf een verslag | 08:50 | 10:15 | Nieuwe Zeeweg 50, 2201TK Noordwijk | ||
01/06 | ODO 5 | Dijkvogels 5 | 15:30 | Schrijf een verslag | 14:30 | 15:30 | 2a1K40 | ||
01/06 | De Meervogels A1 | ODO A1 | 11:30 | Schrijf een verslag | 09:55 | 11:30 | Vernède Sportpark, Dr. J. W. Paltelaan, 2712 PW Zoetermeer | ||
01/06 | Tempo A3 | ODO A2 | 12:30 | Schrijf een verslag | 10:35 | 12:30 | Sportcomplex Zegersloot, Olympiaweg 2, Alphen aan den Rijn | ||
01/06 | Fortuna B2 | ODO B1 | 13:00 | Schrijf een verslag | 12:25 | 13:00 | |||
01/06 | ODO C1 | Maassluis C2 | 10:00 | Schrijf een verslag | 09:15 | 10:00 | 2a1K40 | ||
01/06 | ODO C2 | ONDO (G) C3 | 11:15 | Schrijf een verslag | 10:45 | 11:15 | 1K40 | ||
01/06 | ODO D1 | Avanti/Post Makelaardij D3 | 13:15 | Schrijf een verslag | 12:45 | 13:15 | 1K40 | ||
01/06 | OZC D1 | ODO D2 | 10:10 | Schrijf een verslag | 09:15 | 10:10 | Sportcomplex De Enk, Enk 190, Rotterdam | ||
01/06 | ODO D3 | KOAG D2 | 12:15 | Schrijf een verslag | 11:45 | 12:15 | 1K40 | ||
01/06 | ODO E1 | VEO E3 | 11:00 | Schrijf een verslag | 10:30 | 11:00 | 2b1K24 | ||
01/06 | ODO E2 | Phoenix E4 | 12:00 | Schrijf een verslag | 11:30 | 12:00 | 2b1K24 | ||
01/06 | ODO E3 | Weidevogels E4 | 10:00 | Schrijf een verslag | 09:30 | 10:00 | 2b1K24 | ||
01/06 | KVS/Groeneveld E6 | ODO E4 | 10:00 | Schrijf een verslag | 08:55 | 10:00 | Cas van Dijkpark, Cremerweg 2, s-Gravenhage | ||
01/06 | ODO F1 | De Meervogels F2 | 11:00 | Schrijf een verslag | 10:30 | 11:00 | 2b2K24 | ||
01/06 | Refleks F3 | ODO F2 | 11:00 | Schrijf een verslag | 10:05 | 11:00 | Sportpark Prinses Irene, Schaapweg 2d, Rijswijk | ||
06/06 | De Meervogels A1 | ODO A1 | 7-14 | Schrijf een verslag | 20:00 | 18:15 | Vernède Sportpark, Dr. J. W. Paltelaan, 2712 PW Zoetermeer | ||
08/06 | Albatros 1 | ODO 1 | 19-7 | Schrijf een verslag | 14:15 | 16:00 | Sportcomplex Develstein, Develsingel 7A, Zwijndrecht | ||
08/06 | Weidevogels 3 | ODO 2 | 12-18 | Schrijf een verslag | 09:30 | 11:20 | Sportpark Merenveld, Gotzenhainsingel 8, 2665 HP Bleiswijk | ||
08/06 | ODO 3 | Fortuna 6 | 13-6 | Schrijf een verslag | 10:45 | 11:30 | 2a1K40 | ||
08/06 | ODO 4 | Velocitas 9 | 10-6 | Schrijf een verslag | 12:50 | 13:45 | 1K40 | ||
08/06 | NIO 4 | ODO 5 | 5-9 | Schrijf een verslag | 11:55 | 13:00 | Abeelweg 233, Rotterdam | ||
08/06 | ODO A1 | Fortuna A3 | 19-5 | Schrijf een verslag | 13:15 | 14:15 | 1K40 | ||
08/06 | ODO A2 | KVS/Groeneveld A3 | 9-11 | Schrijf een verslag | 14:45 | 15:45 | 1K40 | ||
08/06 | ODO B1 | ONDO (G) B2 | 11-9 | Schrijf een verslag | 11:45 | 12:30 | 2a1K40 | ||
08/06 | De Meervogels C4 | ODO C1 | 6-5 | Schrijf een verslag | 10:10 | 11:30 | Vernède Sportpark, Dr. J. W. Paltelaan, 2712 PW Zoetermeer | ||
08/06 | Valto C4 | ODO C2 | 6-5 | Schrijf een verslag | 09:15 | 10:00 | Sportpark De Zwet, Veilingweg 18, De Lier | ||
08/06 | Valto D3 | ODO D1 | 5-3 | Schrijf een verslag | 11:15 | 12:00 | Sportpark De Zwet, Veilingweg 18, De Lier | ||
08/06 | ODO D2 | NIO D1 | 4-1 | Schrijf een verslag | 11:00 | 11:30 | 2a1K40 | ||
08/06 | Valto E3 | ODO E1 | 4-7 | Schrijf een verslag | 08:45 | 09:30 | Sportpark De Zwet, Veilingweg 18, De Lier | ||
08/06 | KVS/Groeneveld E4 | ODO E2 | 9-2 | Schrijf een verslag | 10:25 | 11:30 | Cas van Dijkpark, Cremerweg 2, s-Gravenhage | ||
08/06 | Olympia (S) E2 | ODO E3 | 3-13 | Schrijf een verslag | 09:00 | 10:00 | Sportpark Oostbroek, Plaatweg 2, Spijkenisse | ||
08/06 | ODO E4 | Valto E4 | 1-13 | Schrijf een verslag | 10:00 | 10:30 | 2b1K24 | ||
08/06 | Phoenix F2 | ODO F1 | 11-8 | Schrijf een verslag | 10:30 | 11:30 | Van Doornenplantsoen 20a, Zoetermeer | ||
08/06 | ODO F2 | ALO F3 | 09:30 | Schrijf een verslag | 09:00 | 09:30 | 2b1K24 | ||
11/06 | ODO E1 | Dijkvogels E2 | 18:00 | Schrijf een verslag | 17:30 | 18:00 | 2b1K24 |