Teams

ODO E1 2017-2018

Nog geen foto ontvangen. Stuur hem op!

Dominique van Buuren, Ruth van de Poel, Lotte de Raad, Nienke Slot, Birke Verboon, Isa Vreugdenhil (trainer) en Daphne Wierda (trainer)

Veld

Datum Thuis Uit Rijden Verslag Scheidsrechter Vertrek/aanwezig Aanvang Locatie
26/08 ONDO (G) E3 ODO E1 10:00 Schrijf een verslag 09:10 10:00 Van Leeuwenhoekstraat 30, 2693 BG s-Gravenzande
02/09 ODO E1 Excelsior (D) E1 8-12 Schrijf een verslag 10:00 10:30 2b1K24
09/09 Phoenix E1 ODO E1 4-3 Lees het verslag 08:55 10:00 Van Doornenplantsoen 20a, Zoetermeer
23/09 ODO E1 ONDO (G) E3 6-8 Lees het verslag 10:30 11:00 2b3K24
30/09 Excelsior (D) E1 ODO E1 6-3 Schrijf een verslag 11:35 12:30 Sportpark Biesland, Bieslandsepad 14, Delft
07/10 ODO E1 Phoenix E1 4-10 Schrijf een verslag 10:45 11:15 2b1K24
14/10 ONDO (G) E3 ODO E1 5-2 Schrijf een verslag 09:10 10:00 Van Leeuwenhoekstraat 30, 2693 BG s-Gravenzande
24/03 Excelsior (D) E3 ODO E1 10:00 Schrijf een verslag 09:05 10:00 Sportpark Biesland, Bieslandsepad 14, Delft
31/03 Excelsior (D) E3 ODO E1 3-7 Schrijf een verslag 09:35 10:30 Sportpark Biesland, Bieslandsepad 14, Delft
14/04 ODO E1 Avanti/Flexcom E4 7-7 Lees het verslag 10:00 10:30 2b1K24
21/04 ODO E1 ONDO (G) E4 5-2 Schrijf een verslag 11:00 11:30 2b1K24
12/05 ONDO (G) E4 ODO E1 4-6 Schrijf een verslag 09:10 10:00 Van Leeuwenhoekstraat 30, 2693 BG s-Gravenzande
26/05 ODO E1 Excelsior (D) E3 14-4 Schrijf een verslag 10:00 10:30 2b1K24
02/06 Avanti/Flexcom E4 ODO E1 5-6 Schrijf een verslag 11:30 12:00

Zaal

Datum Thuis Uit Rijden Verslag Scheidsrechter Vertrek/aanwezig Aanvang Locatie
04/11 RWA E1 ODO E1 09:00 Schrijf een verslag 08:05 09:00
11/11 Excelsior (D) E3 ODO E1 2-10 Schrijf een verslag 08:55 09:50 Kerkpolder
18/11 ODO E1 Fortuna/Delta Logistiek E5 1-1 Schrijf een verslag 08:30 09:00 De Hofstede
02/12 ODO E1 Achilles (Hg) E2 2-6 Schrijf een verslag 08:30 09:00 De Hofstede
09/12 Achilles (Hg) E2 ODO E1 7-4 Schrijf een verslag 10:05 11:05 Sportcampus Zuiderpark
16/12 ODO E1 Phoenix E3 5-5 Schrijf een verslag 09:30 10:00 De Hofstede
23/12 ODO E1 ODO E2 11:00 Schrijf een verslag 10:30 11:00
06/01 De Meervogels E2 ODO E1 8-11 Schrijf een verslag 08:00 09:00 De Veur
13/01 ODO E1 Excelsior (D) E3 6-6 Lees het verslag 08:30 09:00 De Hofstede
20/01 Fortuna/Delta Logistiek E5 ODO E1 3-9 Schrijf een verslag 11:10 12:00 Fortuna-hal
27/01 ODO E1 ONDO (G) E3 2-7 Schrijf een verslag 09:30 10:00 De Hofstede
03/02 ONDO (G) E3 ODO E1 5-5 Schrijf een verslag 08:10 09:00 De Hoekstee
17/02 Phoenix E3 ODO E1 11-6 Schrijf een verslag 09:55 11:00 Oosterpoort
10/03 ODO E1 De Meervogels E2 11-11 Schrijf een verslag 10:30 11:00 De Hofstede