Teams

ODO E1 2019-2020

ODO E1 2019-2020

Rob van der Hak (trainer), Romae Kammeron, Frodo Passchier, Duncan Strootman, Minke van der Vaart en Sam Zeebregts (trainer)

Zaal

Datum Thuis Uit Rijden Verslag Scheidsrechter Vertrek/aanwezig Aanvang Locatie
09/11 TOP (S) ODO E1 5-13 Schrijf een verslag 08:45 10:00 de korf, sassenheim
16/11 ODO E1 Albatros E1 8-6 Schrijf een verslag 08:30 09:00
30/11 Fortuna/Delta Logistiek E1 ODO E1 11-6 Lees het verslag 11:20 12:30 Fortuna-hal
07/12 Refleks E1 ODO E1 12-12 Lees het verslag 09:15 10:10 De Schilp
14/12 ODO E1 Nieuwerkerk E1 14-4 Lees het verslag 10:30 11:00 De Hofstede
11/01 Korbis E1 ODO E1 15:15 Frodo P, Minke van der V 14:05 15:15 De Dreef
18/01 ODO E1 Korbis E1 10:00 Rick V 09:30 10:00 De Hofstede
25/01 ONDO (G) E1 ODO E1 10:00 Duncan S, Romae K 09:10 10:00 De Hoekstee
08/02 ODO E1 Fortuna/Delta Logistiek E1 11:00 Mark Z 10:30 11:00 De Hofstede
15/02 ODO E1 Refleks E1 11:00 Joyce van G 10:30 11:00 De Hofstede
07/03 Nieuwerkerk E1 ODO E1 10:00 Minke van der V, Romae K 09:00 10:00 De Kleine Vink Hal
14/03 ODO E1 TOP/SolarCompleet E1 11:00 Jesse v.d. H 10:30 11:00 De Hofstede
21/03 TOP/SolarCompleet E1 ODO E1 13:55 Duncan S, Frodo P 12:40 13:55 De Wasbeek
28/03 ODO E1 ONDO (G) E1 11:00 Martijn van V 10:30 11:00 De Hofstede

Veld

Datum Thuis Uit Rijden Verslag Scheidsrechter Vertrek/aanwezig Aanvang Locatie
31/08 Albatros E1 ODO E1 1e Schrijf een verslag 08:00 09:00 Sportcomplex Develstein, Develsingel 7A, Zwijndrecht
07/09 ODO E1 Fortuna/Delta Logistiek E1 10-9 Lees het verslag 10:30 11:00 2a1K40
14/09 ONDO (G) E1 ODO E1 8-11 Lees het verslag 10:40 11:30 Van Leeuwenhoekstraat 30, 2693 BG s-Gravenzande
28/09 Dijkvogels E1 ODO E1 2-9 Lees het verslag 09:45 10:30 Lange Kruisweg 44F, 2676 BM Maasdijk
03/10 ODO E1 Dijkvogels E1 11-3 Schrijf een verslag 18:00 18:30 2a1K40
05/10 Fortuna/Delta Logistiek E1 ODO E1 13-15 Lees het verslag 09:50 11:00 Schoemakerstraat 340, 2629 HP Delft
12/10 ODO E1 ONDO (G) E1 12-10 Lees het verslag 10:30 11:00 2a1K40