Teams

ODO E1 2018-2019

ODO E1 2018-2019

Pien de Groot, Rob van der Hak (trainer), Romae Kammeron, Frodo Passchier, Duncan Strootman, Minke van der Vaart en Sam Zeebregts (trainer)

Veld

Datum Thuis Uit Rijden Verslag Scheidsrechter Vertrek/aanwezig Aanvang Locatie
25/08 exceslior toernooi ODO E1 09:15 Schrijf een verslag 08:30 09:15 Sportpark Biesland, Bieslandsepad 14, Delft
08/09 KVS/Maritiem E1 ODO E1 12:00 Schrijf een verslag 10:55 12:00 Cas van Dijkpark, Cremerweg 2, s-Gravenhage
15/09 ODO E1 ALO E2 6-5 Schrijf een verslag 09:45 10:15 2b1K24
22/09 Die Haghe E1 ODO E1 11-11 Schrijf een verslag 10:30 11:30 Baambruggestraat 10, 2546SK s-Gravenhage
29/09 ODO E1 Die Haghe E1 10-9 Schrijf een verslag 10:00 10:30 2a1K40
06/10 ODO E1 KVS/Maritiem E1 10-11 Schrijf een verslag 10:30 11:00 2b1K24
13/10 ALO E2 ODO E1 3-14 Lees het verslag 11:00 12:00 Evert Wytemaweg, 2565 AA s-Gravenhage
13/04 ODO E1 Tempo E1 5-7 Schrijf een verslag 09:15 09:45
15/04 Maassluis E1 ODO E1 11-14 Schrijf een verslag 17:15 18:00 Wipperspark, Wipperspark 1, 3141 RD Maassluis
20/04 Phoenix E1 ODO E1 13-13 Schrijf een verslag 08:55 10:00 Van Doornenplantsoen 20a, Zoetermeer
11/05 ODO E1 Fortuna/Delta Logistiek E1 10-11 Lees het verslag 09:15 09:45 2a1K40
18/05 Valto E1 ODO E1 9-16 Schrijf een verslag 09:15 10:00 Sportpark De Zwet, Veilingweg 18, De Lier
25/05 ODO E1 Valto E1 10-13 Schrijf een verslag 09:30 10:00 2a1K40
01/06 ODO E1 Phoenix E1 4-12 Lees het verslag 09:30 10:00 2a1K40
15/06 Fortuna/Delta Logistiek E1 ODO E1 18-11 Schrijf een verslag 09:40 10:30 Schoemakerstraat 340, 2629 HP Delft

Zaal

Datum Thuis Uit Rijden Verslag Scheidsrechter Vertrek/aanwezig Aanvang Locatie
10/11 Fortuna/Delta Logistiek ODO E1 2-21 Schrijf een verslag 10:10 11:00 Fortuna-hal
17/11 exceslior toernooi E1 ODO E1 09:00 Schrijf een verslag 08:05 09:00 Kerkpolder
24/11 Avanti/Flexcom E1 ODO E1 5-9 Schrijf een verslag 10:45 11:45 De Viergang
01/12 ODO E1 Valto E1 10-11 Schrijf een verslag 10:30 11:00 De Hofstede
15/12 ODO E1 Phoenix E1 13-9 Schrijf een verslag 10:30 11:00 De Hofstede
22/12 Nieuwerkerk E2 ODO E1 5-10 Schrijf een verslag 10:00 11:00 De Kleine Vink Hal
12/01 Korbis E1 ODO E1 4-12 Schrijf een verslag 11:50 13:00 De Dreef
19/01 ODO E1 Excelsior (D) E1 11-10 Schrijf een verslag 10:30 11:00 De Hofstede
02/02 ODO E1 Avanti/Flexcom E1 18-4 Schrijf een verslag 10:30 11:00 De Hofstede
09/02 Valto E1 ODO E1 10-12 Lees het verslag 09:30 10:15 Vreeloo
09/03 Phoenix E1 ODO E1 13-22 Lees het verslag 07:55 09:00 Oosterpoort
16/03 ODO E1 Korbis E1 14-5 Schrijf een verslag 10:30 11:00 De Hofstede
23/03 Excelsior (D) E1 ODO E1 4-10 Schrijf een verslag 08:05 09:00 De Buitenhof
30/03 ODO E1 Nieuwerkerk E2 20-10 Schrijf een verslag 10:30 11:00 De Hofstede