ODO J07 – GKV (H) J2
Hey toppers van de J7
Vandaag mochten we weer een wedstrijd spelen en dit keer tegen GKV.
De laatste keer dat we tegen GKV moesten hadden we heel veel moeite om tot scoren te komen en de lange dames.
Hierdoor is uitstappen en snel de bal rond laten gaan erg belangrijk.
Afgelopen tijd hebben we hard getraind om te werken aan het overgooien, rondspelen en het creƫren van kansen.
Helaas konden we niet beschikken over Vera die is komende tijd helaas nog geblesseerd, maar ze kwam wel kijken wat super leuk was. Fleur wilde het ondanks last van haar enkel toch proberen.
We kregen dit keer 3 reserves die we hard nodig hadden Sebas, Stef en Diek.
Na het eerste fluit signaal gingen we eigenlijk heel snel van start.
Eigenlijk binnen 30seconden tot een minuut lag het eerste doelpunt er al is door een mooie combinatie tussen Casper en Liz.
Niet lang na deze actie ronden we redelijk snel op 2-0 voorsprong. Gelukkig hadden wij ook een sterke verdediging die het de tegenstander direct moeilijk maakte. Tijdens het onderscheppen van de bal maakte het GKV ons lastig om over te spelen.
Daardoor wisten ze soms toch de bal weer te onderscheppen helaas hadden ze alleen moeite om de kansen af te maken.
Na de eerste 12,5 minuut moesten we Fleur wisselen omdat ze toch te veel last kreeg van haar enkel.
Gelukkig heeft fleur zich zeker in de verdediging weer bewezen door goed te verdedigen ondanks last van haar enkel.
In de 2 t/m de 4 helft hebben we Sebas, stef en Diek afgewisseld om ook Firdaus wat rust te geven die last had van haar hiel. Het zoeken naar kansen bleef aan de klant van Odo toch doorgaan waardoor we tijdens de rust mooi uit waren gelopen tot 3-1. Je zag dat we in de 3e helft toch wat moeite hadden om de focus te behouden in de verdediging. Maar het lukte GKV niet om de kansen af te maken waardoor ze eigenlijk maar 1 doelpunt hadden gemaakt terwijl wij uitliepen naar 6-2.
De laatste helft is ook Firdaus er weer in gekomen om de wedstrijd af te maken.
vlak voor het eind signaal wisten we we nog even 2 extra doelpunten te maken waar we de wedstrijd winnend konden afsluiten met 8-2.
Het was super leuk en mooi om jullie te zien spelen, je ziet dat er echt stappen gemaakt worden.
We gaan op de trainingen weer hard werken met het overspelen en rondspelen zodat het steeds gemakkelijker wordt.
Komende zaterdag hebben we onze laatste wedstrijd en gaan we daarna weer de zaal in.
Tot dinsdag op de Training,
Gr,
Nienke, Youssef en Jarno
Verslag ingestuurd door Trainers J7
