Programma 7, 8, 11 en 14 juni
In verband met Sport & Spel komende zaterdag en een aantal wedstrijden die de laatste tijd niet door konden gaan door te weinig spelers bij ODO of de tegenstander, zijn er een aantal doordeweekse wedstrijden ingepland. Let dus even goed op wanneer je moet spelen en meld het mij z.s.m. als je niet kan.
Succes allemaal!
Helen (06-24912423)
Wedstrijdprogramma dinsdag 7 juni | |||
49068 | ODO A3 – Dunas A2 | Aanvang | 19:30 |
Coach | Isa , Kim, Iris G | Aanwezig | 19:00 |
Heren | Ivo, Joa, Sem W, Toine S | Scheidsrechter | Twan M |
Dames | Aimee, Bente, Dana V, Iris de B | Veld | |
Reserves | Madeleine, Nina | ||
Wedstrijdprogramma woensdag 8 juni | |||
49451 | ODO A2 – KCC/CK Kozijnen A3 | Aanvang | 19:00 |
Coach | Twan M, Niels H | Aanwezig | 18:30 |
Heren | Gijs, Stef H, Thijs M, Toine W | Scheidsrechter | Erik |
Dames | Isabelle, Karlijn, Krista, Marit, Milou P, Roos H | Veld | 2a1K40 |
Reserves | Sem W | ||
Wedstrijdprogramma zaterdag 11 juni | |||
6995 | Tjoba 1 – ODO 1 | Aanvang | 16:00 |
Coach | Leon | Vertrek | 13:30 |
Heren | Jesse, Lennart M, Willem | Chauffeurs | Willem, Jesse, Lennart M |
Dames | Cynthia, Daphne , Diana, Kim | Veld | 1aK40 |
Afwezig | Twan M | Nieuwe Rijksweg 11 a, s-Heer-Hendrikskinderen | |
3208 | Tjoba 2 – ODO 2 | Aanvang | 14:30 |
Coach | Patrick B | Vertrek | 12:05 |
Heren | Aron Z, Martijn M, Mike, Raoul, Wouter G | Chauffeurs | Thom, Sam Z, Iris G |
Dames | Ilse A, Iris G, Isa , Marieke H, Sam Z | Veld | 1aK40 |
Reserves | Anouk | Nieuwe Rijksweg 11 a, s-Heer-Hendrikskinderen | |
Afwezig | Thom | ||
3144 | Twist 3 – ODO 3 | Aanvang | 12:30 |
Heren | Jannes, Joris, Mark Z, Thijs R, Tim P | Vertrek | 11:45 |
Dames | Janny, Jenny, Marije, Marjanneke | Chauffeurs | Jannes, Tim P, Noor B |
Reserves | Barbara H | Veld | 1K40 |
Afwezig | Jaap V, Noor B, Lennart L, Annet Z | Claudius Civilislaan 33B, 3132 JA Vlaardingen | |
1686 | Fortuna/Delta Logistiek A3 – ODO A1 | Aanvang | 10:00 |
Coach | Frits | Vertrek | 08:20 |
Heren | Cas, Jelle, Lex, Twan R | Chauffeurs | Britt, Twan R, Jelle |
Dames | Anouk, Brigit, Britt, Iris P, Liza | Veld | 1K40 |
Reserves | Toine W | Schoemakerstraat 340, 2629 HP Delft | |
48930 | ODO A3 – ZKV (Zu) A1 | Aanvang | 12:15 |
Coach | Isa , Kim, Iris G | Aanwezig | 11:45 |
Heren | Ivo, Joa, Sem W | Scheidsrechter | Koen |
Dames | Aimee, Bente, Dana V, Iris de B | Veld | 1K40 |
Reserves | Gijs | ||
Afwezig | Toine S | ||
Wedstrijdprogramma dinsdag 14 juni | |||
51068 | ODO 5 – De Meervogels 8 | Aanvang | 20:00 |
Coach | Jacco | Aanwezig | 19:30 |
Heren | Dustin, Jacco, Koen, Nathan, Pepijn, Wouter L | Scheidsrechter | Martijn M |
Dames | Amber Verboon, Charlotte E, Femke, Ilse R, Nicolette | Veld | 1K40 |
Afwezig | Eline S | ||