ODO TRAINERSCAFÉ #3 – Even uit de kantine…

Vrijdag 13 maart staat het derde ODO Trainerscafé van dit seizoen op het programma. En dit keer doen we het nét even anders. Niet in de vertrouwde kantine, maar op een externe locatie. Een avond met een knipoog, een beetje competitie en vooral veel gezelligheid. Meer verklappen we nog niet 😉

Waarom?
Allereerst als blijk van waardering. Onze trainer coaches staan week in, week uit op het veld en in de zaal. Ze regelen trainingen, coachen wedstrijden, denken mee met spelers, communiceren met ouders en investeren veel tijd en energie in ODO. Dat verdient niet alleen respect, maar ook een moment om samen te ontspannen.

Daarnaast blijft het Trainerscafé ook inhoudelijk belangrijk. Juist in een informele setting ontstaan vaak de beste gesprekken. Hoe loopt het seizoen tot nu toe? Wat helpt vanuit de trainersbegeleiding? Waar ligt nog behoefte om trainen en coachen makkelijker, leuker of beter te maken?

De kracht van ODO zit in betrokken mensen. Door samen in gesprek te blijven, bouwen we stap voor stap verder aan ons gezamenlijke motto: De lol van goed leren korfballen.

We kijken uit naar een mooie avond – met plezier, verbinding en een gezonde dosis fanatisme. 💙

Nikki – Rob – Simon – Sven – Tim – Thomas