ODO selecteert twaalf spelers voor voorselectie RTC

Ook dit jaar heeft technische commissie de mogelijkheid gekregen om talenten binnen onze vereniging aan te melden voor het RTC-programma (Regionaal Talenten Centrum). Binnen de leeftijdscategorieën U15, U17 en U19 wordt er een programma aangeboden om spelers zichzelf verder te ontwikkelen.

Onze vereniging kent meerdere talentvolle spelers! Gelet op niveau verschillen (eerstejaars of tweedejaars spelers) binnen de leeftijdscategorieën, het hebben van een boven gemiddeld niveau en de motivatie tijdens trainingen en wedstrijden, is gekozen om vanuit ODO twaalf spelers te selecteren.
De geselecteerde spelers van ODO, als die van verschillende omliggende verenigingen krijgen eerst een voorselectie bij het RTC.

De ouders van de twaalf geselecteerde spelers krijgen via het RTC bericht hoe deze voorselectie er verder uit komt te zien.

Wij wensen onze ODO spelers heel veel succes bij de voorselectie van het RTC!