Opstellingen 06-10-2021 & 09-10-2021 – Senioren en A

Onderstaand de opstellingen voor komende week, met een doordeweekse wedstrijd voor ODO 3.
Komende zaterdag weer een vol programma, met veel invallers/reserves uit andere teams.
Hopelijk geen afmeldingen meer in de loop van de week, anders wordt het wel heel krap.
Alle invallers/reserves alvast bedankt weer!

Groeten,
Helen (06-24912423)

Wedstrijdprogramma woensdag 6 oktober
6527 ODO 3 – Refleks 4 Aanvang 20:00
Heren Jaap, Jannes, Joris, Lennart L, Mark, Thijs, Tim Aanwezig 19:15
Dames Annet, Janny, Jenny, Marije, Noor Scheidsrechter Hans
Veld 2a1K40
Wedstrijdprogramma zaterdag 9 oktober
8830 Weidevogels 1 – ODO 1 Aanvang 15:30
Coach Leon Vertrek 13:35
Heren Twan, Willem, Wouter Chauffeurs Twan M, Daphne , Kim
Dames Cynthia, Daphne , Diana, Kim Veld 1aK40
Afwezig Lennart M Sportpark Merenveld, Gotzenhainsingel 8, 2665 HP Bleiswijk
Let op: reserveshirts nodig
6745 Weidevogels 2 – ODO 2 Aanvang 13:55
Coach Patrick B Vertrek 12:05
Heren Aron, Jesse, Mark Z, Martijn, Raoul Chauffeurs Martijn, Marieke, Sam
Dames Ilse, Iris, Isa , Marieke, Sam Veld 1aK40
Reserves Anouk, Britt, Cas, Thijs R, Twan
Sportpark Merenveld, Gotzenhainsingel 8, 2665 HP Bleiswijk
Afwezig Thom Let op: reserveshirts nodig
6732 ODO 3 – Nieuwerkerk 4 Aanvang 14:15
Heren Jaap, Jannes, Joris, Lennart L, Tim Aanwezig 13:15
Dames Janny, Jenny, Marije, Noor Scheidsrechter Erik
Reserves Brigit, Iris P Veld 1K40
Afwezig Mark, Thijs, Annet
6085 Vitesse (Ba) 5 – ODO 4 Aanvang 13:40
Heren Hans, Jarno, Olaf, Simon, Teko Vertrek 12:30
Dames Barbara, Karin, Marlize Chauffeurs Marlize, Hans, Olaf
Reserves Krista, Roos H Veld 2aK40
Sportpark De Bongerd, Dierensteinweg 6b, 2991XJ Barendrecht
10030 De Meervogels 8 – ODO 5 Aanvang 14:00
Coach Jacco Vertrek 12:45
Heren Dustin, Jacco, Koen, Nathan, Pepijn, Wouter L Chauffeurs Wouter L, Koen, Eline
Dames Amber, Femke, Nicolette Veld 2aK60
Reserves Isabelle, Karlijn Vernède Sportpark, Dr. J. W. Paltelaan, 2712 PW Zoetermeer
Afwezig Eline Let op: reserveshirts nodig
2880 Valto A2 – ODO A1 Aanvang 12:30
Coach Frits van Manen Vertrek 11:15
Heren Cas, Jelle, Lex, Twan Chauffeurs Britt, Jelle, Anouk
Dames Anouk, Brigit, Britt, Iris, Liza Veld 1aK40
Reserves Marit, Stef H, Toine W Sportpark De Zwet, Veilingweg 18, De Lier
Opmerking reserves 2 direct na wedstrijd naar Bleiswijk (Pien)
8128 ODO A2 – Die Haghe A2 Aanvang 10:30
Coach Wouter G, Twan M Aanwezig 09:30
Heren Gijs, Stef H, Thijs M, Toine W Scheidsrechter Mark Z
Dames Isabelle, Karlijn, Krista, Marit, Milou, Roos Veld 1K40
Opmerking reserves A1 direct na wedstrijd naar Valto
8131 DES (D) A2 – ODO A3 Aanvang 14:10
Coach Isa , Kim, Iris G Vertrek 13:15
Heren Ivo, Joa, Kobus, Sem, Toine S Chauffeurs Bente, Ivo, Sem W
Dames Aimee, Bente, Dana, Iris de B Veld 3K40 (des)
Sportpark Biesland, Bieslandsepad 10, 2616 LL Delft
Let op: reserveshirts nodig

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *