Opstellingen 18-09-2021 Senioren en A

Onderstaand de opstellingen voor komende zaterdag.
Helaas spelen alle A-teams tegelijk, waardoor er geen (extra) reserves zijn. Hopelijk blijft iedereen fit en zeg dus alleen in het uiterste geval af.
Veel succes weer zaterdag!

Helen
06-24912423

Wedstrijdprogramma zaterdag 18 september
7263 GKV (H) 1 – ODO 1 Aanvang 15:45
Coach Leon Vertrek 13:45
Heren Lennart M, Twan M, Willem, Wouter G Chauffeurs Willem, Diana, Wouter G
Dames Cynthia, Daphne , Diana, Kim Veld 1K40
Bezuidenhoutseweg 360, 2594BE s-Gravenhage
3730 GKV (H) 2 – ODO 2 Aanvang 14:15
Coach Patrick B Vertrek 12:35
Heren Aron Z, Jesse, Martijn M, Raoul, Rick, Thom Chauffeurs Thom, Marieke H, Raoul
Dames Ilse A, Iris G, Isa , Marieke H, Sam Z Veld 1K40
Reserves Anouk, Britt, Lex Bezuidenhoutseweg 360, 2594BE s-Gravenhage
Opmerking Spelers A1 worden naar GKV gebracht
6527 ODO 3 – Refleks 4 Aanvang 13:45
Heren Jannes, Joris, Lennart L, Mark Z, Thijs R, Tim P Aanwezig 12:45
Dames Annet Z, Janny, Jenny, Marije, Noor B Scheidsrechter Hans
Afwezig Jaap V Veld 2a1K40
3704 ODO 4 – Twist 5 Aanvang 15:15
Heren Hans, Jarno, Olaf, Simon, Teko Aanwezig 14:25
Dames Barbara H, Jakomijn, Marjanneke, Marlize Scheidsrechter Erik
Reserves Krista, Marit Veld 1K40
9629 ODO 5 – De Meervogels 8 Aanvang 13:45
Coach Jacco Aanwezig 12:45
Heren Dustin, Jacco, Koen, Nathan, Wouter L Scheidsrechter Olaf
Dames Amber Verboon, Eline , Femke K, Nicolette Veld 1K40
Afwezig Pepijn
1868 ALO A1 – ODO A1 Aanvang 13:00
Coach Frits van Manen Vertrek 11:30
Heren Cas, Jelle, Lex, Twan R Chauffeurs Brigit, Lex, Iris P
Dames Anouk, Brigit, Britt, Iris P, Liza Veld 1K40
Opmerking Anouk, Britt en Lex na wedstrijd direct naar GKV (Frits) Evert Wytemaweg, 2565 AA s-Gravenhage
Let op: reserveshirts nodig
7286 Die Haghe A2 – ODO A2 Aanvang 13:15
Coach Wouter G, Twan M Vertrek 12:00
Heren Gijs, Stef H, Thijs M, Toine W Chauffeurs Gijs, Stef H, Krista
Dames Isabelle, Karlijn, Krista, Marit, Milou P, Roos H Veld 1K40
Baambruggestraat 10, 2546SK s-Gravenhage
7242 ODO A3 – DES (D) A2 Aanvang 11:15
Coach Isa , Kim, Iris G Aanwezig 10:45
Heren Ivo, Joa, Kobus, Sem W, Toine S Scheidsrechter Wouter L
Dames Aimee, Bente, Dana V, Iris de B Veld 1K40

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *