ODO E3 – Avanti/Flexcom E6

21-04 ODO E3 vs Avanti/Flexcom E6

Zaterdag mochten Brent, Pascalle, Sven, Tim en Wende aantreden tegen koploper Avanti/Flexcom. Avanti had eerder tegenstanders opgerold met 19-2 en 17-1, een zware opdracht voor de jongens en meiden. ODO ging fel van start maar toch vielen al snel de 0-1 en 0-2 voor Avanti, onze ploeg liet zich echter niet uit het veld slaan en Pascalle scoorde de 1-2. ODO speelde goed en zette druk op de tegenstander maar was ongelukkig in de afronding, dan is het wachten op de 1-3 van Avanti. De jongens en meisjes van E3 lieten zich niet uit veld slaan en gingen fanatiek op jacht naar de 2-3 maar toen toch Avanti weer scoorde zakte het vertrouwen een beetje weg en liep de tegenstander uit tot 1-10. Gelukkig scoorde Wende nog een puntje voor ODO maar uiteindelijk moest ons team genoegen nemen de einduitslag van 2-13. Aan de inzet heeft het niet gelegen maar Avanti beheerste een aantal speltechnieken waar ODO nog geen antwoord op heeft.

Groetjes Bianca en casper