ODO D3

ODO D3 2022-2023

ODO D3 2022-2023

Sanne van Adrichem, Iris Bijloo, Theo Bijloo (trainer), Lize Boer, Nikki den Elzen, Maud Goedendorp, Nolah de Keijzer, Krista Linschoten (trainer), Fleur Moerman, Frederique van Rhee, Benthe Sieverdink, Anna Veenendaal en Jeannette de Wit

Zaal

Datum Thuis Uit Rijden Verslag Scheidsrechter Vertrek/aanwezig Aanvang Locatie
05/11 ODO D2 ODO D3 13:00 Schrijf een verslag 12:25 13:00 De Hofstede
12/11 ODO D3 Achilles (Hg) D3 09:00 Schrijf een verslag 08:30 09:00
19/11 ODO D3 VEO D3 1-3 Schrijf een verslag 10:45 11:15
26/11 't Capproen D1 ODO D3 3-5 Schrijf een verslag 08:20 09:30 De Fazant
03/12 ONDO (G) D5 ODO D3 12:00 Benthe S, Nikki den E, Nolah de K Schrijf een verslag 11:10 12:00 De Hoekstee
10/12 ODO D3 Nikantes D1 11:50 Ivo van V 11:20 11:50 De Hofstede
17/12 NIO D2 ODO D3 13:05 Maud G, Fleur M, Anna V, Jeannette de W 12:10 13:05 Wilgenring
14/01 ODO D3 Fortuna/Delta Logistiek D4 11:40 Thijs M 11:10 11:40 De Hofstede
21/01 ODO D3 KVS/Groeneveld D2 11:30 Brigit K 11:00 11:30 De Hofstede
04/02 ODO D3 t Capproen D1 12:35 Joa M 12:05 12:35 De Hofstede
11/02 ODO D3 ONDO (G) D5 11:30 Dustin van R 11:00 11:30 De Hofstede
18/02 Nikantes D1 ODO D3 10:00 Maud G, Iris B, Lize B, Nolah de K 09:10 10:00 Sportgebouw Campus
11/03 ODO D3 NIO D2 10:45 Britt van N 10:15 10:45 De Hofstede
18/03 Fortuna/Delta Logistiek D4 ODO D3 10:30 Sanne van A, Lize B, Fleur M, Nikki den E 09:20 10:30 Fortuna-hal
25/03 KVS/Groeneveld D2 ODO D3 11:00 Frederique van R, Iris B, Benthe S, Nolah de K 10:30 11:00 De Blinkerd

Veld

Datum Thuis Uit Rijden Verslag Scheidsrechter Vertrek/aanwezig Aanvang Locatie
27/08 RWA D3 ODO D3 10:00 Schrijf een verslag 09:05 10:00 Landweg 1, Poortugaal
03/09 Albatros D3 ODO D3 11:45 Lees het verslag 10:45 11:45 Sportcomplex Develstein, Develsingel 7A, Zwijndrecht
10/09 ODO D3 ONDO (G) D3 1-5 Lees het verslag 12:30 13:00
17/09 Fortuna/Delta Logistiek D4 ODO D3 14-7 Schrijf een verslag 10:20 11:30 Schoemakerstraat 340, 2629 HP Delft
24/09 ODO D3 ALO D2 4-1 Lees het verslag 09:00 09:30
01/10 Korbis D4 ODO D3 6-5 Schrijf een verslag 08:50 10:00 Sniepweg 13 WADDINXVEEN
08/10 Dunas D2 ODO D3 6-10 Schrijf een verslag 09:55 11:00 Zonnebloemstraat, 2565RP s-Gravenhage
15/10 ODO D3 Valto 7-3 Schrijf een verslag 10:20 10:50