ODO D3

ODO D3 2021-2022

Nog geen foto ontvangen. Stuur hem op!

Veld

Datum Thuis Uit Rijden Verslag Scheidsrechter Vertrek/aanwezig Aanvang Locatie
04/09 Dunas D4 ODO D3 4-9 Schrijf een verslag 09:55 11:00 Zonnebloemstraat, 2565RP s-Gravenhage
11/09 ODO D3 t Capproen D1 2-2 Schrijf een verslag 10:00 10:30 1K40
18/09 KOAG D3 ODO D3 2-13 Schrijf een verslag 08:00 09:00 Sportpark Driekamp, Driekamp 5, Krimpen a/d IJssel
25/09 Nexus D1 ODO D3 4-3 Schrijf een verslag 10:35 11:30 Parkweg 411, 3121 KK Schiedam
02/10 't Capproen D1 ODO D3 2-4 Schrijf een verslag 09:00 10:00 Martin Luther Kinglaan 9, Hellevoetsluis
06/10 ODO D3 KOAG D3 3-7 Schrijf een verslag 18:30 19:00 2a1K40
16/10 ODO D3 Nexus D1 4-5 Lees het verslag 10:30 11:00 1K40
09/04 ODO D3 Vitesse (Ba) D3 10:15 Schrijf een verslag 09:45 10:15
23/04 ODO D3 ONDO (G) D5 3-9 Schrijf een verslag 11:50 12:20 2a1K40
14/05 KVS/Maritiem D3 ODO D3 5-5 Schrijf een verslag 08:25 09:30 Cas van Dijkpark, Cremerweg 2, s-Gravenhage
21/05 Olympia (S) D2 ODO D3 12:00 Schrijf een verslag 11:10 12:00 Sportpark Oostbroek, Plaatweg 2, Spijkenisse
31/05 ODO D3 Olympia (S) D2 18:30 Schrijf een verslag 18:00 18:30 2a1K40
11/06 ONDO (G) D5 ODO D3 8-4 Schrijf een verslag 08:10 09:00 Van Leeuwenhoekstraat 30, 2693 BG s-Gravenzande
23/06 ODO D3 KVS/Maritiem D3 18:30 Schrijf een verslag 18:00 18:30 2a1K40

Zaal

Datum Thuis Uit Rijden Verslag Scheidsrechter Vertrek/aanwezig Aanvang Locatie
20/11 ODO D3 KCC/CK Kozijnen D3 0-7 Schrijf een verslag 10:30 11:00
27/11 Nexus D1 ODO D3 12-2 Lees het verslag 09:40 10:35 Groenoordhal
04/12 ODO D3 Dunas D3 4-7 Schrijf een verslag 11:20 11:50 De Hofstede
11/12 ODO D3 Die Haghe D3 7-7 Schrijf een verslag 14:05 14:35 De Hofstede
18/12 KVS/Maritiem D4 ODO D3 10:00 Schrijf een verslag 08:55 10:00 De Blinkerd
15/01 ODO D3 ALO D1 11:20 Schrijf een verslag 10:50 11:20 De Hofstede
22/01 IJsselvogels D3 ODO D3 10:00 Schrijf een verslag 08:55 10:00 Zuidplas
05/02 ODO D3 Nexus D1 4-3 Schrijf een verslag 11:30 12:00 De Hofstede
12/02 Dunas D3 ODO D3 9-7 Schrijf een verslag 11:05 12:10 Zuidhaghe
19/02 Die Haghe D3 ODO D3 11-4 Schrijf een verslag 12:30 13:30 Sportcampus Zuiderpark
12/03 ODO D3 KVS/Maritiem D4 6-4 Schrijf een verslag 10:50 11:20 De Hofstede
19/03 ALO D1 ODO D3 6-0 Schrijf een verslag 14:00 15:00 Ockenburgh
26/03 ODO D3 IJsselvogels D3 4-2 Schrijf een verslag 11:55 12:25 De Hofstede