Teams

ODO 1 2017-2018

ODO 1 2017-2018

Jenny van Barneveldt, Rob Berreboom (trainer), Noor Bierkens, Marije van Dijk, Maaike Goedendorp, Wouter Goedendorp, Eline Groeneveld, Nikki van der Hak, Alex van der Meijs (trainer), Lennart Moerman, Martijn Moerman, Michiel Molendijk, Rick Vermeer, Martijn van Vliet, Willem van Vliet, Isa Vreugdenhil, Thom van Waardenburg, Daphne Wierda en Mark Zegwaard

Veld

Datum Thuis Uit Rijden Verslag Scheidsrechter Vertrek/aanwezig Aanvang Locatie
17/08 Valto 1 ODO 1 20:30 Schrijf een verslag 19:00 20:30 Sportpark De Zwet, Veilingweg 18, De Lier
19/08 Valto 1 ODO 1 16:15 Schrijf een verslag 14:45 16:15 Sportpark De Zwet, Veilingweg 18, De Lier
24/08 ALO 1 ODO 1 20:45 Schrijf een verslag 19:00 20:45 Evert Wytemaweg, 2565 AA s-Gravenhage
26/08 ODO 1 DES (D) 1 20-22 Lees het verslag 13:00 14:00
29/08 VEO ODO 1 27-17 Schrijf een verslag 18:45 20:30 Sportcomplex Westvliet, Groene Zoom 6, Voorburg
02/09 ODO 1 DSO (K) 1 19-12 Lees het verslag 15:00 16:00 1K40
09/09 WION 1 ODO 1 14-16 Lees het verslag 13:50 15:30 sportcomplex Max Planckplaats, Max Planckplaats 300, Rotterdam
16/09 ODO 1 Seolto 1 23-18 Schrijf een verslag 15:00 16:00 1K40
23/09 Erasmus 1 ODO 1 16-22 Lees het verslag 13:45 15:30 ja Lebbinklaan 19 3062 cg rotterdam
30/09 ODO 1 GKV (H) 1 17-13 Lees het verslag 15:00 16:00 1K40
07/10 ODO 1 Tilburg 1 14-19 Lees het verslag 15:00 16:00 1K40
14/10 DVS ’69 1 ODO 1 18-16 Schrijf een verslag 13:40 15:30 Sportpark Schildman, Reeweg 1, Hendrik-Ido-Ambacht
20/03 ODO 1 Nexus 1 16-13 Schrijf een verslag 19:30 20:30
24/03 IJsselvogels 1 ODO 1 20-22 Schrijf een verslag 13:40 15:30 Sportlaan 9, 2841SP Moordrecht
27/03 Refleks 1 ODO 1 19-13 Schrijf een verslag 19:05 20:45 Sportpark Prinses Irene, Schaapweg 2d, Rijswijk
31/03 DSO (K) 1 ODO 1 15-11 Schrijf een verslag 14:00 16:00 Molenvliet 9a, Klundert.
14/04 Seolto 1 ODO 1 10-16 Schrijf een verslag 12:15 15:30
21/04 ODO 1 Erasmus 1 17-18 Schrijf een verslag 15:00 16:00 1K40
28/04 ODO 1 WION 1 15-15 Schrijf een verslag 15:00 16:00 1K40
12/05 GKV (H) 1 ODO 1 24-19 Schrijf een verslag 13:45 15:30 Bezuidenhoutseweg 360, 2594BE s-Gravenhage
26/05 Tilburg 1 ODO 1 15:30 Mark Z, Willem van V, Lennart M 13:15 15:30 Bladelstraat 1 5043 CZ Tilburg
02/06 ODO 1 DVS 69 1 16:00 15:00 16:00 1K40

Zaal

Datum Thuis Uit Rijden Verslag Scheidsrechter Vertrek/aanwezig Aanvang Locatie
25/10 NIO 1 ODO 1 18-19 Schrijf een verslag 18:20 20:00
26/10 ODO 1 Phoenix 1 17-26 Schrijf een verslag 18:40 19:40
28/10 DES (D) 1 ODO 1 20-14 Schrijf een verslag 19:10 20:50 sportcampus den haag
31/10 Dubbel Zes ODO 1 8-16 Schrijf een verslag 17:55 19:40 De Hofstede
04/11 Weidevogels 1 ODO 1 16-18 Schrijf een verslag 11:05 13:00
11/11 Kinderdijk 1 ODO 1 27-16 Schrijf een verslag 17:55 19:40 Blokweer
18/11 ODO 1 ONDO (G) 1 21-15 Lees het verslag 18:20 19:20 De Hofstede
25/11 Atlas 1 ODO 1 17-12 Schrijf een verslag 17:15 19:50 De Belt
28/11 ODO 1 Velocitas 1 17-20 Schrijf een verslag 18:45 19:45
02/12 ODO 1 ACKC 1 19-18 Schrijf een verslag 17:50 18:50 De Hofstede
09/12 Maassluis 1 ODO 1 36-24 Lees het verslag 15:00 16:25 Olympia
16/12 ODO 1 Korbatjo 1 26-24 Lees het verslag 18:10 19:10 De Hofstede
02/01 ODO 1 Weidevogels 1 22-21 Schrijf een verslag 20:00 21:00
06/01 Vitesse (Ba) 1 ODO 1 17-17 Lees het verslag 17:45 19:30 Bongerdhal
13/01 ODO 1 Kinderdijk 1 21-27 Lees het verslag 18:00 19:00 De Hofstede
20/01 ONDO (G) 1 ODO 1 19-22 Lees het verslag 18:20 19:55 Westlandhal
27/01 ODO 1 Atlas 1 21-17 Lees het verslag 18:55 19:55 De Hofstede
03/02 ACKC 1 ODO 1 18-18 Lees het verslag 15:15 17:15 De Jager
10/02 ODO 1 Maassluis 1 19:20 Schrijf een verslag 18:20 19:20 De Hofstede
17/02 Korbatjo 1 ODO 1 15-19 Schrijf een verslag 18:25 20:10 De Boogerd
10/03 ODO 1 Vitesse (Ba) 1 17-22 Schrijf een verslag 18:05 19:05 De Hofstede