Teams

ODO 1 2018-2019

ODO 1 2018-2019

Ilse Alsemgeest, Jenny van Barneveldt, Kim van den Berg, Rob Berreboom (trainer), Noor Bierkens, Diana Eijgermans, Iris Geerse, Wouter Goedendorp, Nikki van der Hak, Lennart van der Lingen (trainer), Twan van der Meijs, Lennart Moerman, Martijn Moerman, Cynthia Suijker, Rick Vermeer, Martijn van Vliet, Willem van Vliet, Isa Vreugdenhil, Daphne Wierda, Mark Zegwaard en Aron van Zielst

Zaal

Datum Thuis Uit Rijden Verslag Scheidsrechter Vertrek/aanwezig Aanvang Locatie
01/11 ODO 1 Dubbel Zes 1 24-9 Schrijf een verslag 18:40 19:40
03/11 DES (D) ODO 1 17-15 Schrijf een verslag 14:50 16:30 Zuiderpark Den Haag
06/11 ODO 1 Refleks 1 21-11 Schrijf een verslag 18:40 19:40
10/11 Viking 1 ODO 1 16-15 Lees het verslag 17:20 19:45
17/11 ODO 1 ALO 1 19-21 Schrijf een verslag 18:30 19:30
24/11 ONDO (G) 1 ODO 1 8-16 Lees het verslag 18:20 19:55 Westlandhal
01/12 ODO 1 WION 1 12-17 Lees het verslag 18:05 19:05 De Hofstede
08/12 Weidevogels 1 ODO 1 13-19 Lees het verslag 16:50 18:45 SRC Rottemeren
15/12 ODO 1 Vitesse (Ba) 1 18:25 17:25 18:25 De Hofstede
05/01 ODO 1 Reeuwijk 1 19:00 Marco v.d. B 18:00 19:00
12/01 ODO 1 Kinderdijk 1 18:20 17:20 18:20 De Hofstede
19/01 Korbis 1 ODO 1 19:25 Cynthia S, Nikki van der H, Lennart M 17:30 19:25 De Dreef
26/01 ODO 1 DVS 69 1 18:00 17:00 18:00 De Hofstede
02/02 ODO 1 ONDO (G) 1 19:00 18:00 19:00 De Hofstede
09/02 WION 1 ODO 1 17:00 Diana E, Jenny van B, Wouter G 15:20 17:00 WION-hal
16/02 ODO 1 Weidevogels 1 18:00 17:00 18:00 De Hofstede
09/03 Vitesse (Ba) 1 ODO 1 19:00 Cynthia S, Nikki van der H, Lennart M 17:15 19:00 Bongerdhal
16/03 Kinderdijk 1 ODO 1 16:15 Mark Z, Willem van V, Jenny van B 14:30 16:15 Molenzichthal
23/03 ODO 1 Korbis 1 18:10 17:10 18:10 De Hofstede
30/03 DVS ’69 1 ODO 1 17:55 Diana E, Nikki van der H, Wouter G 16:05 17:55 De Ridderhal

Veld

Datum Thuis Uit Rijden Verslag Scheidsrechter Vertrek/aanwezig Aanvang Locatie
23/08 Excelsior (D) 1 ODO 1 20:30 Schrijf een verslag 18:50 20:30 Sportpark Biesland, Bieslandsepad 14, Delft
30/08 Vriendenschaar (H) 1 ODO 1 21:00 Schrijf een verslag 18:50 21:00 Sluisweg 135, 3370 AC, Hardinxveld-Giessendam
01/09 ODO 1 Paal Centraal 13:00 Schrijf een verslag 12:00 13:00
08/09 KIOS (N) 1 ODO 1 15:30 Schrijf een verslag 13:30 15:30 Eugenie Previnaireweg 100, 2151BD Nieuw Vennep
15/09 ODO 1 Paal Centraal 1 20-14 Schrijf een verslag 15:00 16:00 1K40
22/09 Dijkvogels 1 ODO 1 10-14 Lees het verslag 14:00 15:30 Lange Kruisweg 44F, 2676 BM Maasdijk
29/09 ZKC ’31 1 ODO 1 19-18 Lees het verslag 13:20 15:30 Sportcomplex Jagersveld, Dr H G Scholtenstraat 1, Zaandam
06/10 ODO 1 KZ Danaïden 1 15-11 Lees het verslag 15:00 16:00 1K40
13/10 ODO 1 Rapid 1 11-11 Lees het verslag 15:00 16:00 1K40
20/10 Weidevogels 1 ODO 1 16-19 Lees het verslag 13:35 15:30 Sportpark Merenveld, Gotzenhainsingel 8, 2665 HP Bleiswijk
27/10 ODO 1 KIOS (N) 1 18-17 Lees het verslag 15:00 16:00 1K40