Teams

ODO 1 2019-2020

ODO 1 2019-2020

Ilse Alsemgeest, Jenny van Barneveldt, Kim van den Berg, Noor Bierkens, Diana Eijgermans, Joyce van Gastel, Iris Geerse, Niels Haring, Jesse v.d. Hout, Lennart van der Lingen (trainer), Twan van der Meijs, Lennart Moerman, Martijn Moerman, Leon Posthumus (trainer), Cynthia Suijker, Rick Vermeer, Martijn van Vliet, Willem van Vliet, Isa Vreugdenhil, Daphne Wierda en Aron van Zielst

Zaal

Datum Thuis Uit Rijden Verslag Scheidsrechter Vertrek/aanwezig Aanvang Locatie
31/10 Dijkvogels 1 ODO 1 15-28 Schrijf een verslag 19:15 20:45 sportcampus den haag
02/11 ONDO (G) 1 ODO 1 13-22 Schrijf een verslag 12:10 13:45 HKV/OE Hal
05/11 Achilles ODO 1 19-14 Schrijf een verslag 19:00 20:45 Zuidhaghe
09/11 IJsselvogels 1 ODO 1 20-28 Schrijf een verslag 15:25 17:15 Zuidplas
16/11 ODO 1 ALO 1 16-16 Schrijf een verslag 18:30 19:30
23/11 Paal Centraal 1 ODO 1 11-21 Lees het verslag 18:00 19:45 Sporthal TU Delft
30/11 ODO 1 Twist 1 16-13 Lees het verslag 18:00 19:00 De Hofstede
07/12 ODO 1 Vitesse (Ba) 1 16-18 Schrijf een verslag 18:00 19:00 De Hofstede
14/12 Reeuwijk 1 ODO 1 18:50 Willem van V, Rick V, Cynthia S 17:00 18:50 De Meerkoet
11/01 ODO 1 Korbis 1 19:00 18:00 19:00 De Hofstede
18/01 Maassluis 1 ODO 1 18:25 Joyce van G, Jesse v.d. H, Lennart M 17:00 18:25 Olympia
25/01 ODO 1 WION 1 19:00 18:00 19:00 De Hofstede
01/02 ODO 1 Paal Centraal 1 19:00 18:00 19:00 De Hofstede
08/02 Twist 1 ODO 1 19:05 Willem van V, Diana E, Jenny van B 17:40 19:05 Westwijk
15/02 Vitesse (Ba) 1 ODO 1 20:05 Rick V, Jesse v.d. H, Cynthia S 18:20 20:05 Bongerdhal
07/03 ODO 1 Reeuwijk 1 19:00 18:00 19:00 De Hofstede
14/03 Korbis 1 ODO 1 17:35 Willem van V, Joyce van G, Lennart M 15:40 17:35 De Dreef
21/03 ODO 1 Maassluis 1 19:00 18:00 19:00 De Hofstede
28/03 WION 1 ODO 1 16:30 Diana E, Jenny van B, Rick V 14:50 16:30 WION-hal

Veld

Datum Thuis Uit Rijden Verslag Scheidsrechter Vertrek/aanwezig Aanvang Locatie
17/08 ONDO (G) 1 ODO 1 4e Schrijf een verslag 08:25 10:00 Van Leeuwenhoekstraat 30, 2693 BG s-Gravenzande
22/08 ODO 1 Korbatjo 1 20-17 Schrijf een verslag 19:30 20:30
24/08 ODO 1 Avanti (P) 3 14-12 Schrijf een verslag 14:30 15:30
29/08 Ventura Sport 1 ODO 1 12-31 Schrijf een verslag 18:00 20:45 Sportcomplex Sportlaan, Sportlaan 1, Strijen
07/09 Tilburg 1 ODO 1 26-22 Lees het verslag 13:15 15:30 Bladelstraat 1 5043 CZ Tilburg
14/09 ODO 1 Tjoba 1 15-22 Lees het verslag 15:00 16:00 1K40
21/09 Weidevogels 1 ODO 1 16-12 Schrijf een verslag 13:35 15:30 Sportpark Merenveld, Gotzenhainsingel 8, 2665 HP Bleiswijk
28/09 ODO 1 Reeuwijk 1 16-13 Lees het verslag 15:00 16:00 1K40
05/10 WION 1 ODO 1 18-17 Lees het verslag 13:50 15:30 Sportcomplex Max Planckplaats, Max Planckplaats 300, Rotterdam
12/10 Twist 1 ODO 1 23-16 Lees het verslag 14:05 15:30 Claudius Civilislaan 33B, 3132 JA Vlaardingen
19/10 ODO 1 IJsselvogels 1 11-17 Lees het verslag 15:00 16:00 1K40
25/04 ODO 1 Tilburg 1 15:30 14:30 15:30 1K40