Van het bestuur – Alle komende activiteiten op een rij

Het weer van de week deed denken aan de komende zomervakantie terwijl we nog vol in de meivakantie zaten. Het voelt als of er nog maar een paar weken te gaan zijn tot het einde van het korfbalseizoen. Maar er gaat nog heel veel gebeuren op onze vereniging!

Allereerst is de Technische Commissie druk bezig om de puzzel rondom de teamindelingen rond te krijgen. Daarover later, in de komende weken, meer. De Activiteitencommissie is bezig met de organisatie van het Tentenkamp en de Kampcommissie met de voorbereiding voor Geen Kamp. De kantine- en de maaltijdcommissie is na het rustige zaalseizoen vol aan de bak. Het onderhoudsteam is de kwasten aan het prepareren en de 75-jaar feestcommissie is nog aan het nagenieten van het mooie feest in het Trefpunt.

Kortom, er is nog veel te doen. En daarom even voor de helderheid hier nog een rijtje met data en de links voor meer informatie en inschrijvingen:

Datum Activiteit Links naar inschrijvingen en informatie
Zaterdag 17 mei ODO 1 speelt thuis: Maaltijd Lees de komende nieuwsbrieven
Vrijdag 23 mei Schoolkorfbaltoernooi Schoolkorfbaltoernooi – Inschrijven en informatie
Zaterdag 24 mei ODO 1 speelt thuis: Maaltijd Lees de komende nieuwsbrieven
Zaterdag en zondag 31 mei en 1 juni Geen Kamp bij ODO voor A, B, en C-teams Geen Kamp – Informatie
Vrijdag 20 juni Tentenkamp voor F1, F2, E4, E5, E6 en E7 Tentenkamp I – Inschrijving en informatie
Zaterdag 21 juni Beachkorfbaltoernooi
Vrijdag 28 juni Tentenkamp voor D1, D2, E1, E2 en E3 Tentenkamp II – Inschrijving en informatie

Tot ziens op de Baanderheer!

Amber, Barbara, Erik, Laura, Marjan en Rob