Aanvullende informatie bij de teamindelingen

Naar aanleiding van de publicatie van de teamindelingen willen we graag nog een belangrijke aanvulling geven.

De gepubliceerde teamindelingen zijn de teams die wij binnenkort aan de bond moeten doorgeven, zodat de competitie voor het nieuwe seizoen kan worden ingedeeld.

We begrijpen dat de indelingen vragen of reacties kunnen oproepen. Daarom is er ruimte om hierop te reageren. Alle ontvangen reacties worden zorgvuldig verzameld en bekeken. Reacties die we inmiddels al hebben ontvangen, worden uiteraard meegenomen; deze hoeven dus niet nogmaals te worden ingestuurd.

Medio augustus, en in ieder geval vóór de start van de competitie, komen we terug op de ontvangen reacties. Waar nodig en gewenst gaan we hierover graag met betrokken spelers en/of ouders in gesprek.

Mocht je nog willen reageren op de teamindeling, dan kun je een e-mail sturen naar tcleden.