Beachkorfbal toernooi Zaterdag 21 Juni!!
A.s Zaterdag is het zover: Het Smaak & Meer beach korfbal toernooi!!!
De aanvang is 13.30 uur en het toernooi zal rond 17.00 uur afgelopen zijn. Het belooft een mooie, warme en zonnige dag te worden dus smeer jezelf goed in! Gedurende de middag zullen er panini’s ham/kaas beschikbaar zijn voor de snelle trek; na afloop is er een maaltijd:
Kip Doner met frites, en salade! Ook zal er voor de kleintjes frites met een snack zijn. De team captains krijgen een link doorgestuurd waarmee je wordt doorgestuurd naar de ODO webshop, waar je je kan aanmelden en direct kan betalen.
Tot nu toe hebben zich een 8-tal teams aangemeld met totaal een kleine 60 deelnemers…hartstikke leuk maar er kan zeker nog meer bij! Dus maak een team, bedenk een leuke naam en meld je aan via onderstaande link!
https://docs.google.com/forms/d/1Ec8zN3qBsXINsljB_wJEsGOrlFJqfeXrh1qTiOCzKS8/edit
Na maandag 16 juni sluiten we de inschrijvingen.
Frits van Manen
Rob van der Hak 0613717049