Avanti (P) C5 – ODO C3 9-3
Door Lotte Dingjan
Hee C3,
zaterdag was onze eerste wedstrijd met het hele team.
Voor het grootste deel van het team was het ook de eerste officiële wedstrijd op hoge palen. Ook al trainen we er mee, is dit natuurlijk wel even wennen. Onze tegenstanders waren allemaal al best wel lang dus dan is het best wel moeilijk om daar tegen te korfballen.
Je kon merken dat de tegenstanders iets ouder waren en dat zij als iets verder waren. Maar ondanks dat creëerden wij toch kansen! In het begin van de wedstrijd was het wel even wennen en was het baltempo niet zo hoog waardoor we niet heel vaak de bal hadden. In de loop van de eerste helft ging het al wat beter en scoorde Thijs een schot!
In de rust had ik gezegt, dat we het baltempo omhoog moesten gooien en dat we goed door onze kniën moeten staan zodat we geen doorloopballen tegen krijgen.
Toen de 2e helft begon ging het al een stuk beter vooral met het baltempo. Hierdoor kwamen wij tot meer kansen en hoe meer kansen je hebt hoe makkelijker je scoort. Hierdoor hebben wij nog twee keer gescoord door Lex en Britt. Uiteindelijk zorg je niet alleen voor een doelpunt als je scoort maar de andere mensen in het vak zorgen ervoor dat het doelpunt wordt gemaakt. Die zijn dus net zo belangrijk.
Ondanks dat we hebben verloren en het nog wel beter moet, hebben jullie echt geen slechte wedstrijd gespeeld! Het is de eerste wedstrijd met een nieuw team en hogere palen, dan kan je ook niet verwachten dat alles meteen heel goed gaat. Voor een eerste wedstrijd hebben jullie het allemaal goed gedaan! Deze week gaan we weer trainen en dan gaan we zaterdag voor de punten! Tot dinsdag
Groetjes, Lotte