ODO J9 – Korbis J11 (17-6)
Na twee goede oefenwedstrijden begon vandaag de echte competitie met een thuiswedstrijd tegen Korbis. De aanwezige supporters zagen dat het team net zo doorging als in de oefenwedstrijden. Binnen 2 minuten stond het al 2-0 voor Odo na een strafworp van Keet en een mooi schot van Liz. De bal was vooral in het aanvalsvak in de eerste helft. Rebounds werden goed afgevangen en passes werden vaak onderschept. Ook deze keer waren er weer nieuwe dingen te zien die geleerd waren. Doen alsof je van afstand gaat schieten waardoor de verdediger naar de schutter toekomt en vervolgens met een combinatie met de speler onder de paal met een doorloopbal proberen te scoren. De spelers onder de korf die steeds meer oog hebben voor de anderen. Niet alleen kijken naar de spelers die een doorloopbal willen proberen, maar ook naar een ander die mogelijk door een loopactie vrijkomt voor een normaal schot.
Leuk om te zien was niet alleen de vreugde bij de doelpuntenmaker, maar ook het juichen van degene die de bal aangaf of de high-fives in het verdedigingsvak. Er was ook heel veel om te vieren. Uiteindelijk werd er afgesloten met een 17-6 eindstand voor Odo, een mooi cadeau ook voor de jarige coach Anouk. Volgende week een vrij weekend, en op 22 november weer een thuiswedstrijd tegen de J10 van KVS.
Extra compliment voor scheidsrechter Krista. Na elk fluitsignaal legde ze goed uit waarom ze had gefloten. Niet alleen handig voor de spelers, maar ook voor de supporters aan de kant. Op deze manier werd het spel voor iedereen een stuk beter te begrijpen en leren we als ouders ook meer van de regels.
