Teams

ODO D1 2019-2020

ODO D1 2019-2020

Tess Boode, Dominique van Buuren, Celine Doelman (trainer), Lynn Hanemaaijer, Simon Hanemaaijer (trainer), Ruth van de Poel, Lotte de Raad, Nienke Slot, Noah Sprong, Jordy Verbarendse en Naomi Verbarendse

Zaal

Datum Thuis Uit Rijden Verslag Scheidsrechter Vertrek/aanwezig Aanvang Locatie
09/11 ODO D1 Albatros D3 10-4 Schrijf een verslag 11:45 12:15
16/11 ODO D1 OZC D1 3-6 Schrijf een verslag 10:30 11:00
23/11 Achilles (Hg) D2 ODO D1 2-10 Schrijf een verslag 11:45 12:45 Sportcampus Zuiderpark
30/11 ODO D1 Futura D3 12-2 Schrijf een verslag 11:30 12:00 De Hofstede
14/12 ODO D1 Meervogels/Física D2 12:00 Schrijf een verslag Joyce van G 11:30 12:00 De Hofstede
11/01 Futura D3 ODO D1 14:00 Nienke S, Dominique van B, Jordy V 13:00 14:00 Zuidhaghe
18/01 ODO D1 Die Haghe D2 12:00 Joyce van G 11:30 12:00 De Hofstede
25/01 Excelsior (D) D2 ODO D1 15:15 Lynn H, Ruth van de P, Lotte de R 14:20 15:15 De Buitenhof
01/02 ODO D1 Achilles (Hg) D2 13:05 Marlize van N 12:35 13:05 De Hofstede
08/02 Valto D3 ODO D1 13:15 Tess B, Nienke S, Naomi V 12:30 13:15 Vreeloo
07/03 Meervogels/Física D2 ODO D1 12:10 Lynn H, Dominique van B, Jordy V 11:40 12:10 De Veur
14/03 ODO D1 Valto D3 12:00 Joyce van G 11:30 12:00 De Hofstede
21/03 Die Haghe D2 ODO D1 14:25 Ruth van de P, Nienke S, Lotte de R 13:25 14:25 Sportcampus Zuiderpark
28/03 ODO D1 Excelsior (D) D2 13:00 Jarno de M 12:30 13:00 De Hofstede

Veld

Datum Thuis Uit Rijden Verslag Scheidsrechter Vertrek/aanwezig Aanvang Locatie
31/08 Merwede ODO D1 1e Schrijf een verslag 08:00 09:00 Thorbeckelaan 104, 3362BV Sliedrecht
07/09 ODO D1 Weidevogels D1 4-6 Schrijf een verslag 10:30 11:00 1K40
14/09 Fortuna/Delta Logistiek D3 ODO D1 6-4 Schrijf een verslag 10:50 12:00 Schoemakerstraat 340, 2629 HP Delft
21/09 ODO D1 Phoenix D1 5-9 Lees het verslag 11:45 12:15 2a1K40
28/09 Phoenix D1 ODO D1 3-3 Schrijf een verslag 08:25 09:30 Van Doornenplantsoen 20a, Zoetermeer
05/10 Weidevogels D1 ODO D1 7-2 Schrijf een verslag 10:20 11:30 Sportpark Merenveld, Gotzenhainsingel 8, 2665 HP Bleiswijk
12/10 ODO D1 Fortuna/Delta Logistiek D3 5-0 Lees het verslag 09:30 10:00 1K40