Teams

ODO D1 2018-2019

ODO D1 2018-2019

Demi Boon, Tim Doelman, Dana van der End, Nikki van der Hak (trainer), Lennart Moerman (trainer), Sven Passchier, Abigail Pruim, Willem van Roon, Nikki vd Salm, Gian Sprong, Sam Steehouwer en Dieke van der Vaart

Veld

Datum Thuis Uit Rijden Verslag Scheidsrechter Vertrek/aanwezig Aanvang Locatie
25/08 exceslior toernooi D! ODO D1 09:15 Schrijf een verslag 08:30 09:15 Sportpark Biesland, Bieslandsepad 14, Delft
08/09 ODO D1 Avanti/Flexcom D2 11:30 Schrijf een verslag 11:00 11:30 1K40
15/09 Fortuna/Delta Logistiek D3 ODO D1 8-10 Schrijf een verslag 10:10 11:00 Schoemakerstraat 340, 2629 HP Delft
22/09 ODO D1 Weidevogels D1 5-7 Schrijf een verslag 11:30 12:00 1K40
29/09 Weidevogels D1 ODO D1 3-5 Lees het verslag 09:50 11:00 Sportpark Merenveld, Gotzenhainsingel 8, 2665 HP Bleiswijk
06/10 Avanti/Flexcom D2 ODO D1 3-8 Lees het verslag 08:30 09:00 Sportpark de Groen Wijdte. Sportlaan 1, 2641 AZ Pijnacker
13/10 ODO D1 Fortuna/Delta Logistiek D3 7-4 Lees het verslag 12:00 12:30 2a1K40
03/11 Fortuna/Delta Logistiek ODO D1 5-10 Schrijf een verslag 10:10 11:00 Schoemakerstraat 340, 2629 HP Delft
05/01 ODO D1 Achilles D1 13-5 Schrijf een verslag 15:00 15:30
13/04 ODO D1 Maassluis D1 3-15 Schrijf een verslag 08:30 09:00
20/04 ODO D1 KCR D1 6-13 Schrijf een verslag 11:45 12:15 1K40
11/05 Kinderdijk D1 ODO D1 18-9 Schrijf een verslag 09:00 10:10 Sportpark Molenzicht, Gr van Prinsterenstraat 107, 2953 BN Alblasserdam
18/05 Maassluis D1 ODO D1 13-5 Schrijf een verslag 09:20 10:00 Wipperspark, Wipperspark 1, 3141 RD Maassluis
25/05 ODO D1 Maassluis D1 11:00 Mark Z 10:30 11:00 2a1K40
01/06 KCR D1 ODO D1 09:00 Dana van der E, Sven P, Abigail P, Tim D 08:00 09:00 Sportlaan 6 2982 SN Ridderkerk
15/06 ODO D1 Kinderdijk D1 12:00 Wim P 11:30 12:00 1K40

Zaal

Datum Thuis Uit Rijden Verslag Scheidsrechter Vertrek/aanwezig Aanvang Locatie
10/11 ODO D1 Olympia (S) D1 4-3 Schrijf een verslag 12:15 12:45
24/11 ODO D1 Phoenix D1 8-3 Schrijf een verslag 11:30 12:00 De Hofstede
01/12 Valto D2 ODO D1 4-12 Schrijf een verslag 10:30 11:15 Vreeloo
08/12 ODO D1 OZC D1 5-4 Lees het verslag 11:30 12:00 De Hofstede
12/01 Dijkvogels D1 ODO D1 11-7 Schrijf een verslag 10:15 11:05 Sporthal Maasdijk
19/01 ODO D1 Avanti/Flexcom D2 8-5 Schrijf een verslag 12:30 13:00 De Hofstede
26/01 Avanti/Flexcom D2 ODO D1 2-14 Schrijf een verslag 12:15 13:15 Emerald
02/02 Phoenix D1 ODO D1 2-7 Schrijf een verslag 10:55 12:00 Oosterpoort
09/02 ODO D1 Valto D2 7-5 Schrijf een verslag 09:30 10:00 De Hofstede
16/02 OZC D1 ODO D1 10-6 Schrijf een verslag 12:20 13:15 De Enk
16/03 ODO D1 Dijkvogels D1 9-3 Lees het verslag 12:30 13:00 De Hofstede
23/03 Fortuna/Delta Logistiek D3 ODO D1 3-15 Schrijf een verslag 13:10 14:00 Fortuna-hal
30/03 ODO D1 Fortuna/Delta Logistiek D3 8-4 Lees het verslag 12:30 13:00 De Hofstede