Teams

ODO A1 2019-2020

Nog geen foto ontvangen. Stuur hem op!

Joris de Bruijn, Sam van Buuren, Liza van der End, Marieke Hoekveen, Jelle van Leeuwen, Twan Regout, Michiel van der Vaart (trainer), Gysa Vliegenthart en Sam Zeebregts

Zaal

Datum Thuis Uit Rijden Verslag Scheidsrechter Vertrek/aanwezig Aanvang Locatie
02/11 KZ Danaïden A1 ODO A1 13-5 Schrijf een verslag 11:25 13:00 sportcampus den haag
02/11 Phoenix A1 ODO A1 11-7 Schrijf een verslag 12:35 14:10 sportcampus den haag
02/11 Weidevogels A1 ODO A1 9-7 Schrijf een verslag 13:40 15:20 sportcampus den haag
09/11 Vriendenschaar (B) A1 ODO A1 13-14 Schrijf een verslag 18:40 20:15 Sporthoeve Bodegraven
16/11 ODO A1 GKV (G) A1 12-9 Schrijf een verslag 16:00 17:00
23/11 Korbis A1 ODO A1 15:55 Gysa V, Marieke H, Twan R 14:15 15:55 De Dreef
30/11 ODO A1 NIO A1 16:30 Janny R 15:30 16:30 De Hofstede
07/12 ODO A1 ONDO (G) A2 16:25 Wim P 15:25 16:25 De Hofstede
14/12 Fortuna/Delta Logistiek A3 ODO A1 18:30 Marieke H, Liza van der E, Sam Z 16:50 18:30 Fortuna-hal
11/01 ODO A1 Dijkvogels A1 16:25 Wouter van L 15:25 16:25 De Hofstede
18/01 ODO A1 Maassluis A2 15:10 Janny R 14:10 15:10 De Hofstede
25/01 Twist A1 ODO A1 15:45 Joris de B, Jelle van L, Sam van B 14:35 15:45 Westwijk
01/02 ODO A1 Korbis A1 16:30 Erik P 15:30 16:30 De Hofstede
08/02 NIO A1 ODO A1 14:00 Gysa V, Marieke H, Sam Z 12:35 14:00 Wilgenring
15/02 ONDO (G) A2 ODO A1 15:00 Liza van der E, Joris de B, Twan R 13:40 15:00 De Hoekstee
07/03 ODO A1 Fortuna/Delta Logistiek A3 16:30 Marc G 15:30 16:30 De Hofstede
14/03 Dijkvogels A1 ODO A1 18:10 Gysa V, Jelle van L, Sam van B 16:55 18:10 Sporthal Maasdijk
21/03 Maassluis A2 ODO A1 11:00 Marieke H, Liza van der E, Sam Z 09:50 11:00 Olympia
28/03 ODO A1 Twist A1 16:15 Marc G 15:15 16:15 De Hofstede

Veld

Datum Thuis Uit Rijden Verslag Scheidsrechter Vertrek/aanwezig Aanvang Locatie
24/08 ODO A1 Twist A1 afg. Schrijf een verslag 13:00 14:00
27/08 Dijkvogels A1 ODO A1 16-8 Schrijf een verslag 18:15 19:30 Lange Kruisweg 44F, 2676 BM Maasdijk
31/08 Conventus A1 ODO A1 6-8 Schrijf een verslag 11:15 13:30 Sportcomplex Develstein, Develsingel 7A, Zwijndrecht
07/09 Valto A2 ODO A1 10-8 Schrijf een verslag 14:05 15:20 Sportpark De Zwet, Veilingweg 18, De Lier
14/09 ODO A1 ONDO (G) A2 12-11 Schrijf een verslag 12:00 13:00 1K40
21/09 Phoenix A1 ODO A1 9-3 Schrijf een verslag 10:55 12:30 Van Doornenplantsoen 20a, Zoetermeer
28/09 ODO A1 Excelsior (D) A1 12-3 Schrijf een verslag 12:00 13:00 1K40
05/10 DES (D) A1 ODO A1 14-12 Schrijf een verslag 11:25 12:50 Sportpark Biesland, Bieslandsepad 10, 2616 LL Delft
12/10 Refleks A2 ODO A1 16-12 Schrijf een verslag 12:35 14:00 Sportpark Prinses Irene, Schaapweg 2d, Rijswijk
19/10 ODO A1 Dijkvogels A1 10-10 Schrijf een verslag 12:00 13:00 1K40
26/10 ODO A1 Valto A2 12-8 Schrijf een verslag 12:00 13:00 1K40