Teams

ODO A1 2018-2019

ODO A1 2018-2019

Joris de Bruijn, Erna Fisher (trainer), Niels Haring, Jaline van Hartingsveldt, Marieke Hoekveen, Pepijn v.d. Hout, Daphne Kroes, Jelle van Leeuwen, Jim Poot, Daniëlle Stolk, Rick Vermeer (trainer) en Gysa Vliegenthart

Veld

Datum Thuis Uit Rijden Verslag Scheidsrechter Vertrek/aanwezig Aanvang Locatie
21/08 Dijkvogels A1 ODO A1 19:15 Schrijf een verslag 18:15 19:15 Lange Kruisweg 44F, 2676 BM Maasdijk
01/09 Fortuna/Delta Logistiek A2 ODO A1 11:00 Schrijf een verslag 10:00 11:00 Schoemakerstraat 340, 2629 HP Delft
06/09 Twist A1 ODO A1 19:30 Schrijf een verslag 18:30 19:30 Claudius Civilislaan 33B, 3132 JA Vlaardingen
15/09 ODO A1 Valto A2 11-12 Schrijf een verslag 12:15 13:15 1K40
20/09 Dijkvogels A1 ODO A1 13-10 Schrijf een verslag 18:30 19:30 Lange Kruisweg 44F, 2676 BM Maasdijk
29/09 Excelsior (D) A1 ODO A1 7-8 Schrijf een verslag 11:05 12:30 Sportpark Biesland, Bieslandsepad 14, Delft
06/10 ODO A1 Maassluis A2 5-12 Schrijf een verslag 12:15 13:15 1K40
11/10 DES (D) A1 ODO A1 13-6 Schrijf een verslag 17:45 19:00 Sportpark Biesland, Bieslandsepad 10, 2616 LL Delft
17/10 ODO A1 Refleks A1 9-17 Schrijf een verslag 18:45 20:00 1K40
20/10 Weidevogels A2 ODO A1 10-16 Schrijf een verslag 08:20 10:00 Sportpark Merenveld, Gotzenhainsingel 8, 2665 HP Bleiswijk
27/10 ODO A1 DES (D) A1 7-14 Schrijf een verslag 12:15 13:15 1K40
05/01 ODO A1 Reeuwijk A1 7-10 Schrijf een verslag 15:25 16:25
06/04 VEO A2 ODO A1 5-19 Schrijf een verslag 08:30 10:00 Sportcomplex Westvliet, Groene Zoom 6, Voorburg
20/04 Valto A2 ODO A1 12-7 Schrijf een verslag 11:15 12:30 Sportpark De Zwet, Veilingweg 18, De Lier
11/05 ODO A1 Dijkvogels A1 7-10 Schrijf een verslag 12:00 13:00 1K40
18/05 ODO A1 Excelsior (D) A1 6-15 Schrijf een verslag 12:00 13:00 1K40
25/05 Maassluis A2 ODO A1 18-12 Schrijf een verslag 09:10 10:20 Wipperspark, Wipperspark 1, 3141 RD Maassluis
04/06 Refleks A1 ODO A1 19:30 Pepijn v.d. H, Daphne K, Marieke H 18:00 19:30 Sportpark Prinses Irene, Schaapweg 2d, Rijswijk
15/06 ODO A1 Weidevogels A2 13:00 12:00 13:00 1K40

Zaal

Datum Thuis Uit Rijden Verslag Scheidsrechter Vertrek/aanwezig Aanvang Locatie
03/11 Madjoe A1 ODO A1 5-8 Schrijf een verslag 15:30 16:50 Zuiderpark Den Haag
10/11 ODO A1 Achilles A2 6-28 Schrijf een verslag 10:45 11:45
24/11 Excelsior (D) A1 ODO A1 26-4 Schrijf een verslag 10:45 12:10 De Buitenhof
01/12 ODO A1 DES (D) A1 8-12 Schrijf een verslag 14:20 15:20 De Hofstede
15/12 ODO A1 Meervogels/Física A2 4-20 Schrijf een verslag 12:15 13:15 De Hofstede
12/01 ODO A1 Refleks A1 8-27 Schrijf een verslag 13:20 14:20 De Hofstede
19/01 ONDO (G) A2 ODO A1 12-6 Schrijf een verslag 16:20 17:40 Westlandhal
26/01 ODO A1 Nikantes A1 13-8 Schrijf een verslag 13:15 14:15 De Hofstede
02/02 ODO A1 Excelsior (D) A1 3-21 Schrijf een verslag 14:10 15:10 De Hofstede
09/02 DES (D) A1 ODO A1 15-9 Schrijf een verslag 13:55 15:20 De Hoornbloem
09/03 Meervogels/Física A2 ODO A1 23-12 Schrijf een verslag 12:35 13:35 De Veur
16/03 Refleks A1 ODO A1 21-6 Schrijf een verslag 10:50 12:15 De Schilp
23/03 ODO A1 ONDO (G) A2 10-18 Schrijf een verslag 13:20 14:20 De Hofstede
30/03 Nikantes A1 ODO A1 11-12 Schrijf een verslag 11:40 13:00 Sportgebouw Campus