Terug van weg geweest! De zelf gevulde wraps samen met de j2.
Zaterdag 4 oktober is alweer de laatste thuis wedstrijd van onze selectie. Dit betekent dan ook alweer, voor nu de laatste altijd gezellige maaltijd, samen met elkaar.
De j2 sluit dit stukje seizoen af. Ooit zijn we de maaltijden met zelf gemaakte wraps begonnen en deze keer komen ze een keertje terug. Dus samen met de j2 lekker je eigen wrap samen stellen en opeten. Wij van de maaltijd commisie hebben er weer zin. De derde helft gezellig afsluiten met de j2!
Schrijf je op tijd in. In ieder geval voor vrijdagavond rond 21.00 uur. Zo kunnen wij goed inkopen doen, om jullie te voorzien vaneen lekkere maaltijd.
Er kan ook altijd even een appje gestuurd worden naar Sanneke, dan kijken we naar de opties. Vaak is er veel mogelijk! Voor andere vragen over de maaltijd kan er altijd contact opgenomen worden met Sanneke via app/bellen naar 0640911266 of email naar maaltijd
Zien we jullie zaterdag?
