Teams

ODO F3 2017-2018

ODO F3 2017-2018

Merel van Adrichem, Emma Barendse, Youp Crans, Thijmen Scholtes, Tjerk Slot, Bart Tuitel (trainer), Suzan Valk (trainer) en Feline Verbarendse

Veld

Datum Thuis Uit Rijden Verslag Scheidsrechter Vertrek/aanwezig Aanvang Locatie
02/09 ODO F3 ONDO (G) F3 3-6 Lees het verslag 09:45 10:15 3G (G)
13/09 Dijkvogels F3 ODO F3 0-7 Lees het verslag 16:55 17:30 Lange Kruisweg 44F, 2676 BM Maasdijk
23/09 Valto F3 ODO F3 4-9 Lees het verslag 09:25 10:00 Sportpark De Zwet, Veilingweg 18, De Lier
30/09 ONDO (G) F3 ODO F3 2-5 Schrijf een verslag 10:35 11:15 Van Leeuwenhoekstraat 30, 2693 BG s-Gravenzande
07/10 ODO F3 Dijkvogels F3 5-5 Lees het verslag 09:45 10:15 2b1K24
11/10 ODO F3 Valto F3 4-4 Schrijf een verslag 17:30 18:00 3G (G)
24/03 Valto F2 ODO F3 08:30 Schrijf een verslag 07:55 08:30 Sportpark De Zwet, Veilingweg 18, De Lier
31/03 ODO F3 Fortuna/Delta Logistiek F4 5-5 Schrijf een verslag 11:30 12:00 2b1K24
14/04 Weidevogels F2 ODO F3 9-4 Lees het verslag 09:00 10:00 G?tzenhainsingel 8, 2665 HP Bleiswijk
21/04 KVS/Maritiem F2 ODO F3 8-4 Lees het verslag 09:35 10:30 Cas van Dijkpark, Cremerweg 2, s-Gravenhage
12/05 ODO F3 KVS/Maritiem F2 5-4 Schrijf een verslag 10:00 10:30 2b2K24
26/05 Fortuna/Delta Logistiek F4 ODO F3 7-8 Lees het verslag 10:20 11:00 Schoemakerstraat 340, 2629 HP Delft
02/06 ODO F3 Weidevogels F2 5-11 Schrijf een verslag 10:30 11:00 2b1K24

Zaal

Datum Thuis Uit Rijden Verslag Scheidsrechter Vertrek/aanwezig Aanvang Locatie
04/11 ODO F3 Maassluis F3 2-3 Lees het verslag 08:30 09:00
11/11 Excelsior (D) F2 ODO F3 8-2 Lees het verslag 09:15 10:00 De Buitenhof
18/11 ODO F3 OZC F1 5-12 Schrijf een verslag 08:30 09:00 De Hofstede
25/11 ONDO (G) F3 ODO F3 5-1 Schrijf een verslag 11:10 11:50 De Hoekstee
16/12 ODO F3 Fortuna/Delta Logistiek F3 6-7 Schrijf een verslag 10:35 11:05 De Hofstede
06/01 KCR F3 ODO F3 16-6 Lees het verslag 08:10 09:00 Beverbol
13/01 ODO F3 Excelsior (D) F2 6-7 Lees het verslag 10:30 11:00 De Hofstede
20/01 OZC F1 ODO F3 10-1 Lees het verslag 08:15 09:00 De Enk
27/01 ODO F3 ONDO (G) F3 2-9 Schrijf een verslag 10:30 11:00 De Hofstede
03/02 Weidevogels F2 ODO F3 4-6 Lees het verslag 10:00 11:00 SRC Rottemeren
10/02 ODO F3 Weidevogels F2 09:00 Lees het verslag 08:30 09:00 De Hofstede
17/02 Fortuna/Delta Logistiek F3 ODO F3 8-15 Lees het verslag 09:20 10:00 Fortuna-hal
10/03 ODO F3 KCR F3 4-7 Lees het verslag 08:30 09:00 De Hofstede