Teams

ODO F2 2018-2019

ODO F2 2018-2019

Sanne van Adrichem, Jenny van Barneveldt (trainer), Noelle-Sophie van den Berg, Iris Bijloo, Maud Goedendorp, Roos Haring (trainer), Roos van Krimpen, Laura Poot (trainer), Frederique van Rhee en Daantje van der Salm

Veld

Datum Thuis Uit Rijden Verslag Scheidsrechter Vertrek/aanwezig Aanvang Locatie
08/09 ODO F2 Vitesse (Ba) F1 10:30 Lees het verslag 10:00 10:30 2b3K24
15/09 RWA F2 ODO F2 5-4 Lees het verslag 08:15 09:00 Landweg 1, Poortugaal
22/09 ODO F2 Fortuna/Delta Logistiek F2 9-6 Lees het verslag 10:50 11:20 2b1K24
29/09 Fortuna/Delta Logistiek F2 ODO F2 4-0 Lees het verslag 10:20 11:00 Schoemakerstraat 340, 2629 HP Delft
06/10 Vitesse (Ba) F1 ODO F2 4-4 Schrijf een verslag 08:10 09:00 Sportpark De Bongerd, Dierensteinweg 6b, 2991XJ Barendrecht
13/10 ODO F2 RWA F2 5-9 Schrijf een verslag 10:00 10:30 2a1K40
13/04 ODO F2 Maassluis F2 7-4 Schrijf een verslag 08:30 09:00
20/04 ODO F2 VEO F2 2-7 Lees het verslag 09:30 10:00 1K40
11/05 Fortuna/Delta Logistiek F2 ODO F2 15-9 Schrijf een verslag 09:20 10:00 Schoemakerstraat 340, 2629 HP Delft
18/05 Meervogels/Física F1 ODO F2 2-7 Schrijf een verslag 08:05 09:00 Vernède Sportpark, Dr. J. W. Paltelaan, 2712 PW, Zoetermeer
25/05 ODO F2 Meervogels/Física F1 3-6 Schrijf een verslag 10:30 11:00 1K40
01/06 VEO F2 ODO F2 9-13 Lees het verslag 09:10 10:00 Sportcomplex Westvliet, Groene Zoom 6, Voorburg
15/06 ODO F2 Fortuna/Delta Logistiek F2 7-9 Schrijf een verslag 09:30 10:00 1K40

Zaal

Datum Thuis Uit Rijden Verslag Scheidsrechter Vertrek/aanwezig Aanvang Locatie
10/11 ODO F2 Conventus F1 15-2 Lees het verslag 09:25 09:55
17/11 exceslior toernooi F2 ODO F2 10:45 Schrijf een verslag 10:00 10:45 Kerkpolder
24/11 ODO F2 KOAG F1 8-2 Lees het verslag 10:30 11:00 De Hofstede
08/12 Die Haghe F1 ODO F2 25-9 Lees het verslag 11:10 12:00 Sportcampus Zuiderpark
15/12 ODO F2 Valto F2 8-2 Schrijf een verslag 09:30 10:00 De Hofstede
22/12 Valto F2 ODO F2 4-8 Schrijf een verslag 09:40 10:15 Vreeloo
12/01 ODO F2 Excelsior (D) F1 10-8 Lees het verslag 09:30 10:00 De Hofstede
26/01 ODO F2 Korbis F2 10-16 Lees het verslag 10:30 11:00 De Hofstede
02/02 KOAG F1 ODO F2 5-4 Lees het verslag 10:20 11:10 Krimpenerwaard College
16/02 ODO F2 Die Haghe F1 6-13 Lees het verslag 09:30 10:00 De Hofstede
23/02 Nieuwerkerk F3 ODO F2 5-7 Lees het verslag 08:10 09:00 De Kleine Vink Hal
02/03 Korbis F2 ODO F2 14-7 Lees het verslag 09:05 10:05 De Dreef
16/03 Excelsior (D) F1 ODO F2 5-11 Lees het verslag 12:45 13:30 Kerkpolder
23/03 ODO F2 Nieuwerkerk F3 2-6 Schrijf een verslag 10:30 11:00 De Hofstede