Teams

ODO E4 2018-2019

ODO E4 2018-2019

Merel van Adrichem, Fleur Bijloo, Brent van der Gaag, Marieke Hoekveen (trainer), Sven van Nierop, Eva Veenendaal en Gysa Vliegenthart (trainer)

Veld

Datum Thuis Uit Rijden Verslag Scheidsrechter Vertrek/aanwezig Aanvang Locatie
01/09 ODO E4 ONDO (G) E8 10:00 Schrijf een verslag 09:30 10:00
08/09 ONDO (G) E8 ODO E4 10:00 Schrijf een verslag 09:10 10:00 Van Leeuwenhoekstraat 30, 2693 BG s-Gravenzande
15/09 ODO E4 De Meervogels E4 7-1 Schrijf een verslag 08:45 09:15 2a1K40
22/09 ODO E4 Fortuna/Delta Logistiek E7 7-2 Lees het verslag 09:45 10:15 2a1K40
29/09 Fortuna/Delta Logistiek E7 ODO E4 1-9 Lees het verslag 10:10 11:00 Schoemakerstraat 340, 2629 HP Delft
06/10 ODO E4 ONDO (G) E8 2-5 Schrijf een verslag 10:30 11:00 2a1K40
13/10 De Meervogels E4 ODO E4 2-8 Lees het verslag 08:00 09:00
13/04 Maassluis E4 ODO E4 1-10 Schrijf een verslag 08:20 09:00 Wipperspark, Wipperspark 1, 3141 RD Maassluis
08/05 ODO E4 Meervogels/Física E1 2-6 Schrijf een verslag 17:30 18:00 1K40
11/05 Avanti/Flexcom E5 ODO E4 5-11 Lees het verslag 10:00 11:00 Sportpark de Groen Wijdte. Sportlaan 1, 2641 AZ Pijnacker
18/05 Phoenix E3 ODO E4 11-10 Lees het verslag 08:55 10:00 Van Doornenplantsoen 20a, Zoetermeer
25/05 ODO E4 Phoenix E3 7-5 Lees het verslag 09:30 10:00 1K40
01/06 Meervogels/Física E1 ODO E4 09:00 Brent van der G, Fleur B 07:55 09:00 Vernède Sportpark, Dr. J. W. Paltelaan, 2712 PW, Zoetermeer
15/06 ODO E4 Avanti/Flexcom E5 10:00 Bart M 09:30 10:00 1K40

Zaal

Datum Thuis Uit Rijden Verslag Scheidsrechter Vertrek/aanwezig Aanvang Locatie
10/11 Fortuna/Delta Logistiek E5 ODO E4 10-6 Schrijf een verslag 10:10 11:00 Fortuna-hal
17/11 exceslior toernooi ODO E4 10:45 Schrijf een verslag 10:00 10:45 Kerkpolder
24/11 KVS/Maritiem E4 ODO E4 10-13 Lees het verslag 07:55 09:00 De Blinkerd
01/12 ODO E4 Dijkvogels E2 11-11 Schrijf een verslag 10:30 11:00 De Hofstede
08/12 ALO E4 ODO E4 11-13 Schrijf een verslag 12:00 13:00 Ockenburgh
15/12 ODO E4 ONDO (G) E6 14-6 Lees het verslag 10:30 11:00 De Hofstede
12/01 ODO E4 Avanti/Flexcom E4 6-5 Schrijf een verslag 10:30 11:00 De Hofstede
19/01 Refleks E4 ODO E4 6-8 Schrijf een verslag 08:20 09:15 De Schilp
02/02 ODO E4 KVS/Maritiem E4 6-4 Schrijf een verslag 10:30 11:00 De Hofstede
09/02 Dijkvogels E2 ODO E4 6-8 Lees het verslag 09:15 10:00 Sporthal Maasdijk
16/02 ODO E4 ALO E4 21-2 Lees het verslag 10:30 11:00 De Hofstede
09/03 ONDO (G) E6 ODO E4 4-12 Lees het verslag 08:10 09:00 De Hoekstee
16/03 Avanti/Flexcom E4 ODO E4 8-7 Schrijf een verslag 10:45 11:45 De Viergang
23/03 ODO E4 Refleks E4 14-2 Lees het verslag 09:30 10:00 De Hofstede