Teams

ODO E2 2017-2018

ODO E2 2017-2018

Tess Boode, Pien de Groot, Rob van der Hak (trainer), Lynn Hanemaaijer, Ciara Ibrahim, Naomi Verbarendse en Noor Voogt

Veld

Datum Thuis Uit Rijden Verslag Scheidsrechter Vertrek/aanwezig Aanvang Locatie
26/08 ONDO (G) E4 ODO E2 11:00 Schrijf een verslag 10:00 11:00 Van Leeuwenhoekstraat 30, 2693 BG s-Gravenzande
02/09 ONDO (G) E4 ODO E2 4-6 Lees het verslag 11:10 12:00 Van Leeuwenhoekstraat 30, 2693 BG s-Gravenzande
09/09 ODO E2 VEO E1 7-6 Lees het verslag 10:30 11:00 2b2K24
23/09 Excelsior (D) E2 ODO E2 12-13 Lees het verslag 10:20 11:15 Sportpark Biesland, Bieslandsepad 14, Delft
30/09 ODO E2 ONDO (G) E4 6-3 Schrijf een verslag 10:30 11:00 2b3K24
07/10 VEO E1 ODO E2 5-14 Lees het verslag 08:00 09:00 Sportcomplex Westvliet, Groene Zoom 6, Voorburg
10/10 ODO E2 Excelsior (D) E2 11-4 Lees het verslag 17:30 18:00 2b1K24
24/03 Excelsior (D) E2 ODO E2 11:00 Schrijf een verslag 10:05 11:00 Sportpark Biesland, Bieslandsepad 14, Delft
31/03 Valto E3 ODO E2 4-15 Schrijf een verslag 08:15 09:00 Sportpark De Zwet, Veilingweg 18, De Lier
07/04 ODO E2 ONDO (G) E3 3-3 Lees het verslag 09:30 10:00 2b1K24
21/04 ODO E2 Fortuna/Delta Logistiek E3 7-4 Lees het verslag 10:00 10:30 2b2K24
12/05 Fortuna/Delta Logistiek E3 ODO E2 6-10 Lees het verslag 09:10 10:00 Schoemakerstraat 340, 2629 HP Delft
26/05 ODO E2 Valto E3 17-6 Lees het verslag 11:00 11:30 2b1K24
02/06 ONDO (G) E3 ODO E2 2-3 Schrijf een verslag 08:10 09:00 Van Leeuwenhoekstraat 30, 2693 BG s-Gravenzande

Zaal

Datum Thuis Uit Rijden Verslag Scheidsrechter Vertrek/aanwezig Aanvang Locatie
04/11 ODO E2 Maassluis E3 10:00 Schrijf een verslag 09:30 10:00
11/11 Excelsior (D) E2 ODO E2 7-7 Lees het verslag 09:05 10:00 De Buitenhof
18/11 ODO E2 Nexus E1 7-6 Lees het verslag 09:30 10:00 De Hofstede
25/11 Avanti (P) E3 ODO E2 4-5 Lees het verslag 10:45 11:45 De Viergang
02/12 ODO E2 Fortuna/Delta Logistiek E3 5-7 Lees het verslag 09:30 10:00 De Hofstede
09/12 ONDO (G) E8 ODO E2 4-9 Lees het verslag 08:10 09:00 De Hoekstee
23/12 ODO E2 ODO E1 11:00 Schrijf een verslag 10:30 11:00
06/01 Vriendenschaar (B) E2 ODO E2 6-19 Lees het verslag 08:55 10:00 Sporthoeve
13/01 ODO E2 Excelsior (D) E2 8-11 Lees het verslag 09:30 10:00 De Hofstede
20/01 Nexus E1 ODO E2 11-9 Lees het verslag 09:00 09:30 Margriethal
27/01 ODO E2 Avanti (P) E3 13-6 Lees het verslag 10:30 11:00 De Hofstede
10/02 ODO E2 ONDO (G) E8 09:00 Lees het verslag 08:30 09:00 De Hofstede
24/02 Fortuna/Delta Logistiek E3 ODO E2 12-11 Lees het verslag 09:10 10:00 Fortuna-hal
10/03 ODO E2 Vriendenschaar (B) E2 12-4 Lees het verslag 09:30 10:00 De Hofstede