Teams

ODO E2 2018-2019

ODO E2 2018-2019

Tijn Barendse, Rob van der Hak (trainer), Romae Kammeron, Frodo Passchier, Juliette van Rhee, Minke van der Vaart en Sam Zeebregts (trainer)

Veld

Datum Thuis Uit Rijden Verslag Scheidsrechter Vertrek/aanwezig Aanvang Locatie
01/09 ODO E2 Fortuna/Delta Logistiek e3 10:00 Schrijf een verslag 09:30 10:00
08/09 ODO E2 ONDO (G) E3 10:00 Lees het verslag 09:30 10:00 2b2K24
15/09 Avanti/Flexcom E1 ODO E2 16-3 Lees het verslag 10:00 11:00 Sportpark de Groen Wijdte. Sportlaan 1, 2641 AZ Pijnacker
22/09 Dijkvogels E1 ODO E2 9-5 Lees het verslag 09:45 10:30 Lange Kruisweg 44F, 2676 BM Maasdijk
29/09 ODO E2 Dijkvogels E1 1-10 Lees het verslag 10:00 10:30 2b1K24
06/10 ONDO (G) E3 ODO E2 6-16 Lees het verslag 10:10 11:00 Van Leeuwenhoekstraat 30, 2693 BG s-Gravenzande
13/10 ODO E2 Avanti/Flexcom E1 4-10 Schrijf een verslag 10:00 10:30 2a1K40
13/04 ODO E2 Maassluis E1 7-5 Schrijf een verslag 09:15 09:45
20/04 Dijkvogels E1 ODO E2 5-5 Lees het verslag 09:45 10:30 Lange Kruisweg 44F, 2676 BM Maasdijk
11/05 ODO E2 Weidevogels E1 16-6 Lees het verslag 10:15 10:45 1K40
18/05 ODO E2 ONDO (G) E1 16-6 Lees het verslag 10:30 11:00 2a1K40
25/05 ONDO (G) E1 ODO E2 9-11 Lees het verslag 10:40 11:30 Van Leeuwenhoekstraat 30, 2693 BG s-Gravenzande
01/06 ODO E2 Dijkvogels E1 12:20 Koen M 11:50 12:20 1K40
15/06 Weidevogels E1 ODO E2 10:00 Frodo P, Tijn B 08:50 10:00 Sportpark Merenveld, Gotzenhainsingel 8, 2665 HP Bleiswijk

Zaal

Datum Thuis Uit Rijden Verslag Scheidsrechter Vertrek/aanwezig Aanvang Locatie
10/11 ODO E2 DVS 69 E1 6-8 Schrijf een verslag 10:20 10:50
17/11 exceslior toernooi E2 ODO E2 09:00 Schrijf een verslag 08:15 09:00 Kerkpolder
24/11 ODO E2 ONDO (G) E4 11-5 Schrijf een verslag 10:30 11:00 De Hofstede
08/12 ODO E2 ALO E3 13-1 Schrijf een verslag 10:30 11:00 De Hofstede
15/12 Achilles (Hg) E3 ODO E2 5-17 Schrijf een verslag 09:00 10:00 Sportcampus Zuiderpark
22/12 Meervogels/Física E3 ODO E2 4-8 Schrijf een verslag 07:55 09:00 De Veur
05/01 ONDO (G) E4 ODO E2 5-10 Lees het verslag 08:10 09:00 De Hoekstee
26/01 Excelsior (D) E3 ODO E2 4-17 Lees het verslag 08:05 09:00 De Buitenhof
02/02 Phoenix E2 ODO E2 8-11 Schrijf een verslag 08:55 10:00 Oosterpoort
09/02 ODO E2 Excelsior (D) E3 8-4 Schrijf een verslag 10:30 11:00 De Hofstede
16/02 ALO E3 ODO E2 1-16 Lees het verslag 12:00 13:00 Ockenburgh
09/03 ODO E2 Achilles (Hg) E3 14-3 Lees het verslag 11:30 12:00 De Hofstede
16/03 ODO E2 Meervogels/Física E3 11-6 Lees het verslag 09:30 10:00 De Hofstede
30/03 ODO E2 Phoenix E2 13-6 Schrijf een verslag 09:30 10:00 De Hofstede