Teams

ODO D3 2017-2018

ODO D3 2017-2018

Demi Boon, Tim Doelman, Dana van der End, Nikki van der Hak (trainer), Lennart Moerman (trainer), Sven Passchier, Abigail Pruim, Willem van Roon, Nikki vd Salm, Sam Steehouwer, Dieke van der Vaart en Jonathan Vijverberg

Veld

Datum Thuis Uit Rijden Verslag Scheidsrechter Vertrek/aanwezig Aanvang Locatie
26/08 ONDO (G) D4 ODO D3 11:00 Schrijf een verslag 10:10 11:00 Van Leeuwenhoekstraat 30, 2693 BG s-Gravenzande
02/09 ODO D3 Nexus D1 10-4 Schrijf een verslag 12:00 12:30 2a1K40
09/09 Die Haghe D3 ODO D3 6-8 Lees het verslag 11:30 12:30 Baambruggestraat 10, 2546SK s-Gravenhage
23/09 NIO D1 ODO D3 2-10 Schrijf een verslag 09:05 10:00 Abeelweg 233, Rotterdam
30/09 Nexus D1 ODO D3 5-7 Schrijf een verslag 10:00 10:30
07/10 ODO D3 Die Haghe D3 5-3 Lees het verslag 10:45 11:15 2a1K40
14/10 ODO D3 NIO D1 15-4 Schrijf een verslag 10:30 11:00 2a1K40
24/03 Valto D2 ODO D3 09:00 Schrijf een verslag 08:15 09:00 Sportpark De Zwet, Veilingweg 18, De Lier
31/03 ODO D3 Die Haghe D3 1-6 Schrijf een verslag 13:30 14:00 2a1K40
14/04 DES (D) D1 ODO D3 9-3 Schrijf een verslag 08:05 09:00 Sportpark Biesland, Bieslandsepad 10, 2616 LL Delft
21/04 ODO D3 Weidevogels D1 5-4 Lees het verslag 13:00 13:30 2a1K40
15/05 Weidevogels D1 ODO D3 18:30 Schrijf een verslag 17:15 18:30 G?tzenhainsingel 8, 2665 HP Bleiswijk
26/05 Die Haghe D3 ODO D3 5-3 Schrijf een verslag 11:00 12:00 Baambruggestraat 10, 2546SK s-Gravenhage
02/06 ODO D3 DES (D) D1 7-6 Schrijf een verslag 11:20 11:50 2a1K40

Zaal

Datum Thuis Uit Rijden Verslag Scheidsrechter Vertrek/aanwezig Aanvang Locatie
04/11 Maassluis D2 ODO D3 8-3 Schrijf een verslag 09:20 10:00
11/11 ODO D3 ONDO (G) D2 0-11 Schrijf een verslag 08:30 09:00
25/11 Korbis D2 ODO D3 18-2 Schrijf een verslag 13:20 14:30 De Dreef
02/12 ODO D3 Dubbel Zes D1 3-1 Schrijf een verslag 11:30 12:00 De Hofstede
09/12 ODO D3 IJsselvogels D2 7-6 Schrijf een verslag 10:30 11:00 De Hofstede
16/12 Valto D3 ODO D3 3-3 Schrijf een verslag 12:30 13:15 Vreeloo
23/12 Fortuna/Delta Logistiek D3 ODO D3 7-9 Lees het verslag 11:10 12:00 Fortuna-hal
06/01 ODO D3 Maassluis D2 4-3 Schrijf een verslag 10:00 10:30 De Hofstede
20/01 ODO D3 Valto D3 5-2 Schrijf een verslag 10:30 11:00 De Hofstede
27/01 ODO D3 Korbis D2 4-7 Schrijf een verslag 11:30 12:00 De Hofstede
03/02 Dubbel Zes D1 ODO D3 9-6 Schrijf een verslag 10:05 11:05 Gaslaan
10/02 IJsselvogels D2 ODO D3 11:00 Schrijf een verslag 09:55 11:00 Zuidplas
17/02 ODO D3 Fortuna/Delta Logistiek D3 6-5 Schrijf een verslag 08:30 09:00 De Hofstede
10/03 Maassluis D2 ODO D3 9-8 Schrijf een verslag 13:30 14:10 Olympia