Teams

ODO D2 2018-2019

Nog geen foto ontvangen. Stuur hem op!

Noor Bierkens (trainer), Dominique van Buuren, Celine Doelman (trainer), Lynn Hanemaaijer, Ciara Ibrahim, Ruth van de Poel, Evi van Rijswijk, Eva Slot, Nienke Slot, Pascale Strootman, Naomi Verbarendse, Birke Verboon en Noor Voogt

Zaal

Datum Thuis Uit Rijden Verslag Scheidsrechter Vertrek/aanwezig Aanvang Locatie
03/11 Fortuna/Delta Logistiek D4 ODO D2 12:00 Schrijf een verslag 11:10 12:00 Fortuna-hal
10/11 ODO D2 Vriendenschaar (H) D2 0-13 Schrijf een verslag 14:15 14:45
24/11 ONDO (G) D2 ODO D2 16:30 Nienke S, Noor V, Pascale S 15:40 16:30 Westlandhal
01/12 ODO D2 Vitesse (Ba) D3 12:00 Mark Z 11:30 12:00 De Hofstede
08/12 Excelsior (D) D2 ODO D2 12:00 Lynn H, Dominique van B, Ciara I 11:05 12:00 De Buitenhof
05/01 Olympia (S) D2 ODO D2 17:00 Ruth van de P, Eva S, Evi van R 16:10 17:00 Olympia
12/01 KCC/SO natural D1 ODO D2 12:00 Lynn H, Dominique van B, Pascale S 11:05 12:00 Schenkel
19/01 ODO D2 DES (D) D1 12:00 11:30 12:00 De Hofstede
02/02 ODO D2 ONDO (G) D2 12:00 11:30 12:00 De Hofstede
09/02 Vitesse (Ba) D3 ODO D2 10:10 Ruth van de P, Ciara I, Evi van R 09:10 10:10 Bongerdhal
16/02 ODO D2 Excelsior (D) D2 12:00 11:30 12:00 De Hofstede
16/03 ODO D2 KCC/SO natural D1 12:00 11:30 12:00 De Hofstede
23/03 DES (D) D1 ODO D2 13:00 Nienke S, Pascale S, Naomi V 12:05 13:00 De Hoornbloem
30/03 ODO D2 Olympia (S) D2 12:00 11:30 12:00 De Hofstede

Veld

Datum Thuis Uit Rijden Verslag Scheidsrechter Vertrek/aanwezig Aanvang Locatie
08/09 ODO D2 Dijkvogels D2 10:30 Schrijf een verslag 10:00 10:30 1K40
15/09 ONDO (G) D5 ODO D2 3-2 Schrijf een verslag 08:40 09:30 Van Leeuwenhoekstraat 30, 2693 BG s-Gravenzande
22/09 Valto D3 ODO D2 6-2 Lees het verslag 13:00 13:45 Sportpark De Zwet, Veilingweg 18, De Lier
29/09 ODO D2 Valto D3 3-10 Schrijf een verslag 10:00 10:30 1K40
06/10 Dijkvogels D2 ODO D2 5-2 Schrijf een verslag 09:45 10:30 Lange Kruisweg 44F, 2676 BM Maasdijk
13/10 ODO D2 ONDO (G) D5 1-2 Schrijf een verslag 11:00 11:30 2a1K40