Teams

ODO D2 2018-2019

ODO D2 2018-2019

Noor Bierkens (trainer), Dominique van Buuren, Celine Doelman (trainer), Lynn Hanemaaijer, Simon Hanemaaijer (trainer), Ciara Ibrahim, Ruth van de Poel, Evi van Rijswijk, Eva Slot, Nienke Slot, Pascale Strootman, Cynthia Suijker (trainer), Diana Teklu siym, Naomi Verbarendse, Birke Verboon en Noor Voogt

Veld

Datum Thuis Uit Rijden Verslag Scheidsrechter Vertrek/aanwezig Aanvang Locatie
08/09 ODO D2 Dijkvogels D2 10:30 Schrijf een verslag 10:00 10:30 1K40
15/09 ONDO (G) D5 ODO D2 3-2 Schrijf een verslag 08:40 09:30 Van Leeuwenhoekstraat 30, 2693 BG s-Gravenzande
22/09 Valto D3 ODO D2 6-2 Lees het verslag 13:00 13:45 Sportpark De Zwet, Veilingweg 18, De Lier
29/09 ODO D2 Valto D3 3-10 Schrijf een verslag 10:00 10:30 1K40
06/10 Dijkvogels D2 ODO D2 5-2 Schrijf een verslag 09:45 10:30 Lange Kruisweg 44F, 2676 BM Maasdijk
13/10 ODO D2 ONDO (G) D5 1-2 Schrijf een verslag 11:00 11:30 2a1K40
13/04 Maassluis D2 ODO D2 8-8 Schrijf een verslag 09:30 10:15 Wipperspark, Wipperspark 1, 3141 RD Maassluis
20/04 ODO D2 Dijkvogels D2 1-6 Schrijf een verslag 10:30 11:00 2a1K40
11/05 Excelsior (D) D3 ODO D2 1-5 Schrijf een verslag 08:35 09:30 Sportpark Biesland, Bieslandsepad 14, Delft
18/05 Valto D4 ODO D2 6-6 Schrijf een verslag 08:30 09:15 Sportpark De Zwet, Veilingweg 18, De Lier
25/05 ODO D2 Valto D4 12:05 Tim P 11:35 12:05 2a1K40
01/06 Dijkvogels D2 ODO D2 11:30 Noor V, Eva S, Ciara I, Evi van R 10:45 11:30 Lange Kruisweg 44F, 2676 BM Maasdijk
15/06 ODO D2 Excelsior (D) D3 11:00 Joris de B 10:30 11:00 1K40

Zaal

Datum Thuis Uit Rijden Verslag Scheidsrechter Vertrek/aanwezig Aanvang Locatie
03/11 Fortuna/Delta Logistiek D4 ODO D2 12:00 Schrijf een verslag 11:10 12:00 Fortuna-hal
10/11 ODO D2 Vriendenschaar (H) D2 0-13 Schrijf een verslag 14:15 14:45
24/11 ONDO (G) D2 ODO D2 15-3 Schrijf een verslag 15:40 16:30 Westlandhal
01/12 ODO D2 Vitesse (Ba) D3 10-2 Schrijf een verslag 11:30 12:00 De Hofstede
08/12 Excelsior (D) D2 ODO D2 11-2 Lees het verslag 11:05 12:00 De Buitenhof
05/01 Olympia (S) D2 ODO D2 6-4 Lees het verslag 15:45 17:00 Olympia
12/01 KCC/SO natural D1 ODO D2 9-1 Lees het verslag 11:00 12:00 Schenkel
19/01 ODO D2 DES (D) D1 2-12 Lees het verslag 11:30 12:00 De Hofstede
02/02 ODO D2 ONDO (G) D2 1-10 Schrijf een verslag 11:30 12:00 De Hofstede
09/02 Vitesse (Ba) D3 ODO D2 3-7 Lees het verslag 09:10 10:10 Bongerdhal
16/02 ODO D2 Excelsior (D) D2 2-5 Lees het verslag 11:30 12:00 De Hofstede
16/03 ODO D2 KCC/SO natural D1 2-11 Schrijf een verslag 11:30 12:00 De Hofstede
23/03 DES (D) D1 ODO D2 12-5 Schrijf een verslag 12:05 13:00 De Hoornbloem
30/03 ODO D2 Olympia (S) D2 2-11 Schrijf een verslag 11:30 12:00 De Hofstede