Teams

ODO C2 2018-2019

Nog geen foto ontvangen. Stuur hem op!

Florine van de Berg, Tess van de Berg, Amberly Coffi, Seher Kozan, Kim van der Marel, Joa Martin, Sanne van Roest, Jayden Schunko, Dana Verboon, Jonathan Vijverberg, Maarten Vos, Isa Vreugdenhil (trainer) en Daphne Wierda (trainer)

Zaal

Datum Thuis Uit Rijden Verslag Scheidsrechter Vertrek/aanwezig Aanvang Locatie
10/11 ODO C2 Fortuna/Delta Logistiek C3 0-5 Schrijf een verslag 15:15 15:45
17/11 Vriendenschaar (H) C3 ODO C2 12:00 Florine van de B, Joa M, Kim van der M 10:30 12:00 De Appelgaard
24/11 ODO C2 Vitesse (Ba) C3 13:00 Jarno de M 12:30 13:00 De Hofstede
01/12 WION C2 ODO C2 13:45 Jayden S, Tess van de B, Amberly C 12:50 13:45 WION-hal
08/12 ODO C2 Nikantes C2 13:00 Bart M 12:30 13:00 De Hofstede
15/12 NIO C1 ODO C2 10:15 Jayden S, Sanne van R, Seher K 09:20 10:15 Wilgenring
22/12 Olympia (S) C2 ODO C2 16:10 Jonathan V, Dana V, Maarten V 15:20 16:10 Olympia
19/01 ODO C2 Eureka C1 14:00 13:30 14:00 De Hofstede
02/02 Vitesse (Ba) C3 ODO C2 11:10 Florine van de B, Tess van de B, Amberly C 10:10 11:10 Bongerdhal
09/02 ODO C2 WION C2 13:00 12:30 13:00 De Hofstede
16/02 Nikantes C2 ODO C2 13:30 Joa M, Sanne van R, Seher K 12:40 13:30 Sportgebouw Campus
09/03 ODO C2 Olympia (S) C2 14:00 13:30 14:00 De Hofstede
16/03 ODO C2 NIO C1 14:00 13:30 14:00 De Hofstede
23/03 Eureka C1 ODO C2 11:00 Jonathan V, Jayden S, Dana V 10:00 11:00 De Fakkel

Veld

Datum Thuis Uit Rijden Verslag Scheidsrechter Vertrek/aanwezig Aanvang Locatie
08/09 VEO C3 ODO C2 11:00 Schrijf een verslag 10:00 11:00 Sportcomplex Westvliet, Groene Zoom 6, Voorburg
15/09 ODO C2 KVS/Maritiem C3 1-1 Schrijf een verslag 10:45 11:15 2a1K40
22/09 Excelsior (D) C2 ODO C2 7-5 Schrijf een verslag 09:15 10:00 Sportpark Biesland, Bieslandsepad 14, Delft
29/09 ODO C2 Excelsior (D) C2 4-4 Schrijf een verslag 11:00 11:30 1K40
06/10 ODO C2 VEO C3 3-6 Schrijf een verslag 11:30 12:00 2a1K40
13/10 KVS/Maritiem C3 ODO C2 4-1 Schrijf een verslag 08:55 10:00 Cas van Dijkpark, Cremerweg 2, s-Gravenhage