Teams

ODO C2 2018-2019

Nog geen foto ontvangen. Stuur hem op!

Florine van de Berg, Tess van de Berg, Amberly Coffi, Seher Kozan, Koen Makkinga (trainer), Kim van der Marel, Joa Martin, Jayden Schunko, Eva Slot, Diana Teklu siym, Jonathan Vijverberg, Nathan Voogt (trainer), Maarten Vos en Daphne Wierda (trainer)

Veld

Datum Thuis Uit Rijden Verslag Scheidsrechter Vertrek/aanwezig Aanvang Locatie
08/09 VEO C3 ODO C2 11:00 Schrijf een verslag 10:00 11:00 Sportcomplex Westvliet, Groene Zoom 6, Voorburg
15/09 ODO C2 KVS/Maritiem C3 1-1 Schrijf een verslag 10:45 11:15 2a1K40
22/09 Excelsior (D) C2 ODO C2 7-5 Schrijf een verslag 09:15 10:00 Sportpark Biesland, Bieslandsepad 14, Delft
29/09 ODO C2 Excelsior (D) C2 4-4 Schrijf een verslag 11:00 11:30 1K40
06/10 ODO C2 VEO C3 3-6 Schrijf een verslag 11:30 12:00 2a1K40
13/10 KVS/Maritiem C3 ODO C2 4-1 Schrijf een verslag 08:55 10:00 Cas van Dijkpark, Cremerweg 2, s-Gravenhage
13/04 Maassluis C3 ODO C2 09:00 Schrijf een verslag 08:20 09:00 Wipperspark, Wipperspark 1, 3141 RD Maassluis
20/04 ODO C2 Trekvogels C1 5-8 Schrijf een verslag 09:00 09:30 2a1K40
11/05 Maassluis C3 ODO C2 6-4 Schrijf een verslag 09:50 10:30 Wipperspark, Wipperspark 1, 3141 RD Maassluis
22/05 ODO C2 WION C2 4-6 Schrijf een verslag 18:30 19:00 1K40
25/05 WION C2 ODO C2 9-6 Schrijf een verslag 10:35 11:30 Sportcomplex Max Planckplaats, Max Planckplaats 300, Rotterdam
01/06 Trekvogels C1 ODO C2 6-7 Schrijf een verslag 09:45 10:40 Folkert Elsingastraat 15, Rotterdam
15/06 ODO C2 Maassluis C3 3-4 Schrijf een verslag 11:30 12:00 2a1K40

Zaal

Datum Thuis Uit Rijden Verslag Scheidsrechter Vertrek/aanwezig Aanvang Locatie
10/11 ODO C2 Fortuna/Delta Logistiek C3 0-5 Schrijf een verslag 15:15 15:45
17/11 Vriendenschaar (H) C3 ODO C2 12:00 Schrijf een verslag 10:30 12:00 De Appelgaard
24/11 ODO C2 Vitesse (Ba) C3 13:00 Schrijf een verslag 12:30 13:00 De Hofstede
01/12 WION C2 ODO C2 8-4 Schrijf een verslag 12:50 13:45 WION-hal
08/12 ODO C2 Nikantes C2 4-1 Schrijf een verslag 12:30 13:00 De Hofstede
15/12 NIO C1 ODO C2 13-3 Schrijf een verslag 09:15 10:15 Wilgenring
22/12 Olympia (S) C2 ODO C2 3-4 Schrijf een verslag 15:15 16:10 Olympia
19/01 ODO C2 Eureka C1 1-8 Schrijf een verslag 13:30 14:00 De Hofstede
02/02 Vitesse (Ba) C3 ODO C2 6-1 Schrijf een verslag 10:10 11:10 Bongerdhal
09/02 ODO C2 WION C2 5-6 Schrijf een verslag 12:30 13:00 De Hofstede
16/02 Nikantes C2 ODO C2 2-9 Schrijf een verslag 12:40 13:30 Sportgebouw Campus
09/03 ODO C2 Olympia (S) C2 0-6 Schrijf een verslag 13:30 14:00 De Hofstede
16/03 ODO C2 NIO C1 4-10 Schrijf een verslag 13:30 14:00 De Hofstede
23/03 Eureka C1 ODO C2 4-5 Schrijf een verslag 10:00 11:00 De Fakkel