Teams

ODO C1 2018-2019

ODO C1 2018-2019

Kobus Brama, Iris de Bruijn, Aimee Doesborgh, Annemijn Moerman, Iris van de Poel, Madeleine Sigon, Toine Steehouwer, Sem van der Tang, Bente Verboon, Nina Verboon, Martijn van Vliet (trainer), Nathan Voogt (trainer) en Toine de Winter

Zaal

Datum Thuis Uit Rijden Verslag Scheidsrechter Vertrek/aanwezig Aanvang Locatie
10/11 ODO C1 Olympia (S) C1 5-7 Schrijf een verslag 13:00 13:45
17/11 Achilles C1 ODO C1 10:00 Toine de W, Sem van der T, Annemijn M 08:45 10:00
24/11 Fortuna/Delta Logistiek C4 ODO C1 14:00 Iris van de P, Iris de B, Aimee D 13:05 14:00 Fortuna-hal
01/12 ODO C1 Avanti/Flexcom C4 13:00 Mark Z 12:15 13:00 De Hofstede
08/12 ODO C1 Excelsior (D) C1 14:00 Twan van der M 13:15 14:00 De Hofstede
15/12 ONDO (G) C2 ODO C1 16:30 Bente V, Madeleine S, Toine S 15:35 16:30 Westlandhal
12/01 ODO C1 Twist C1 12:00 11:15 12:00 De Hofstede
19/01 GKV (H) C1 ODO C1 14:05 Iris de B, Nina V, Kobus B 13:00 14:05 Overbosch
26/01 ODO C1 HKV/Ons Eibernest C1 12:00 11:15 12:00 De Hofstede
02/02 ODO C1 Fortuna/Delta Logistiek C4 13:00 12:15 13:00 De Hofstede
09/02 Avanti/Flexcom C4 ODO C1 13:15 Annemijn M, Iris van de P, Aimee D 12:10 13:15 Emerald
16/02 Excelsior (D) C1 ODO C1 13:00 Sem van der T, Madeleine S, Toine S 12:00 13:00 De Buitenhof
09/03 ODO C1 ONDO (G) C2 13:00 12:15 13:00 De Hofstede
16/03 Twist C1 ODO C1 11:15 Toine de W, Bente V, Nina V 10:30 11:15 Westwijk
23/03 ODO C1 GKV (H) C1 12:00 11:15 12:00 De Hofstede
30/03 HKV/Ons Eibernest C1 ODO C1 13:00 Iris de B, Kobus B, Aimee D 11:55 13:00 HKV/Ons Eibernesthal

Veld

Datum Thuis Uit Rijden Verslag Scheidsrechter Vertrek/aanwezig Aanvang Locatie
25/08 exceslior toernooi C2 ODO C1 09:15 Schrijf een verslag 08:30 09:15 Sportpark Biesland, Bieslandsepad 14, Delft
08/09 ONDO (G) C2 ODO C1 11:00 Schrijf een verslag 10:05 11:00 Van Leeuwenhoekstraat 30, 2693 BG s-Gravenzande
15/09 ODO C1 HKV/Ons Eibernest C1 8-2 Schrijf een verslag 11:30 12:15 2a1K40
22/09 Excelsior (D) C1 ODO C1 0-9 Schrijf een verslag 12:30 13:30 Sportpark Biesland, Bieslandsepad 14, Delft
29/09 ODO C1 Excelsior (D) C1 5-3 Schrijf een verslag 11:50 12:35 2a1K40
06/10 ODO C1 ONDO (G) C2 5-7 Schrijf een verslag 10:15 11:00 1K40
13/10 HKV/Ons Eibernest C1 ODO C1 7-8 Schrijf een verslag 12:55 14:00 Steenwijklaan 16, 2541RL s-Gravenhage