Teams

ODO C1 2018-2019

ODO C1 2018-2019

Kobus Brama, Iris de Bruijn, Aimee Doesborgh, Annemijn Moerman, Iris van de Poel, Madeleine Sigon, Toine Steehouwer, Sem van der Tang, Bente Verboon, Nina Verboon, Martijn van Vliet (trainer), Nathan Voogt (trainer) en Toine de Winter

Veld

Datum Thuis Uit Rijden Verslag Scheidsrechter Vertrek/aanwezig Aanvang Locatie
25/08 exceslior toernooi C2 ODO C1 09:15 Schrijf een verslag 08:30 09:15 Sportpark Biesland, Bieslandsepad 14, Delft
08/09 ONDO (G) C2 ODO C1 11:00 Schrijf een verslag 10:05 11:00 Van Leeuwenhoekstraat 30, 2693 BG s-Gravenzande
15/09 ODO C1 HKV/Ons Eibernest C1 8-2 Schrijf een verslag 11:30 12:15 2a1K40
22/09 Excelsior (D) C1 ODO C1 0-9 Schrijf een verslag 12:30 13:30 Sportpark Biesland, Bieslandsepad 14, Delft
29/09 ODO C1 Excelsior (D) C1 5-3 Schrijf een verslag 11:50 12:35 2a1K40
06/10 ODO C1 ONDO (G) C2 5-7 Schrijf een verslag 10:15 11:00 1K40
13/10 HKV/Ons Eibernest C1 ODO C1 7-8 Schrijf een verslag 12:55 14:00 Steenwijklaan 16, 2541RL s-Gravenhage
06/04 ODO C1 Conventus C1 15-4 Schrijf een verslag 09:30 10:00
13/04 ODO C1 Maassluis C2 5-4 Schrijf een verslag 09:00 09:45
20/04 Meervogels/Física C2 ODO C1 12-6 Schrijf een verslag 11:20 12:30 Vernède Sportpark, Dr. J. W. Paltelaan, 2712 PW, Zoetermeer
11/05 ODO C1 Fortuna/Delta Logistiek C4 6-2 Schrijf een verslag 11:15 12:00 1K40
18/05 ODO C1 Valto C3 6-3 Schrijf een verslag 11:15 12:00 1K40
25/05 Valto C3 ODO C1 12:00 Annemijn M, Iris van de P, Madeleine S 11:10 12:00 Sportpark De Zwet, Veilingweg 18, De Lier
01/06 ODO C1 Meervogels/Física C2 11:00 Jannes van der V 10:15 11:00 2a1K40
15/06 Fortuna/Delta Logistiek C4 ODO C1 12:30 Sem van der T, Kobus B, Toine S 11:35 12:30 Schoemakerstraat 340, 2629 HP Delft

Zaal

Datum Thuis Uit Rijden Verslag Scheidsrechter Vertrek/aanwezig Aanvang Locatie
10/11 ODO C1 Olympia (S) C1 5-7 Schrijf een verslag 13:00 13:45
17/11 Achilles C1 ODO C1 10:00 Schrijf een verslag 08:45 10:00
24/11 Fortuna/Delta Logistiek C4 ODO C1 1-4 Schrijf een verslag 13:05 14:00 Fortuna-hal
01/12 ODO C1 Avanti/Flexcom C4 13-5 Schrijf een verslag 12:15 13:00 De Hofstede
08/12 ODO C1 Excelsior (D) C1 11-4 Schrijf een verslag 13:15 14:00 De Hofstede
15/12 ONDO (G) C2 ODO C1 8-8 Schrijf een verslag 15:35 16:30 Westlandhal
12/01 ODO C1 Twist C1 5-7 Schrijf een verslag 11:15 12:00 De Hofstede
19/01 GKV (H) C1 ODO C1 2-8 Schrijf een verslag 13:00 14:05 Overbosch
26/01 ODO C1 HKV/Ons Eibernest C1 5-8 Schrijf een verslag 11:15 12:00 De Hofstede
02/02 ODO C1 Fortuna/Delta Logistiek C4 8-4 Schrijf een verslag 12:15 13:00 De Hofstede
09/02 Avanti/Flexcom C4 ODO C1 1-4 Schrijf een verslag 12:10 13:15 Emerald
16/02 Excelsior (D) C1 ODO C1 6-6 Schrijf een verslag 12:00 13:00 De Buitenhof
09/03 ODO C1 ONDO (G) C2 9-4 Schrijf een verslag 12:15 13:00 De Hofstede
16/03 Twist C1 ODO C1 3-5 Schrijf een verslag 10:30 11:15 Westwijk
23/03 ODO C1 GKV (H) C1 9-2 Schrijf een verslag 11:15 12:00 De Hofstede
30/03 HKV/Ons Eibernest C1 ODO C1 10-9 Schrijf een verslag 11:55 13:00 HKV/Ons Eibernesthal