Teams

ODO C1 2017-2018

ODO C1 2017-2018

Wouter Goedendorp (trainer), Fenne de Haas, Anouk vd Hoeven, Brigit Kroes, Britt van Nierop, Jordi van Roon, Sem van der Tang, Anouk Verboon, Willem van Vliet (trainer), Toine de Winter en Kevin Wuijster

Veld

Datum Thuis Uit Rijden Verslag Scheidsrechter Vertrek/aanwezig Aanvang Locatie
26/08 ONDO (G) C3 ODO C1 11:00 Schrijf een verslag 10:05 11:00 Van Leeuwenhoekstraat 30, 2693 BG s-Gravenzande
02/09 ODO C1 Excelsior (D) C1 8-2 Schrijf een verslag 12:45 13:30 2a1K40
09/09 Fortuna/Delta Logistiek C4 ODO C1 8-9 Schrijf een verslag 10:05 11:00 Schoemakerstraat 340, 2629 HP Delft
16/09 Valto C3 ODO C1 5-9 Schrijf een verslag 11:55 12:45 Sportpark De Zwet, Veilingweg 18, De Lier
23/09 ODO C1 Valto C3 14-3 Schrijf een verslag 11:15 12:00 2a1K40
30/09 Excelsior (D) C1 ODO C1 9-4 Schrijf een verslag 12:15 13:15 Sportpark Biesland, Bieslandsepad 14, Delft
07/10 ODO C1 Fortuna/Delta Logistiek C4 4-2 Schrijf een verslag 11:15 12:00 1K40
24/03 ODO C1 Excelsior (D) C1 12:00 Schrijf een verslag 11:15 12:00
31/03 Fortuna/Delta Logistiek C3 ODO C1 11-3 Schrijf een verslag 10:05 11:00 Schoemakerstraat 340, 2629 HP Delft
14/04 ODO C1 ONDO (G) C2 7-9 Schrijf een verslag 09:45 10:30 1K40
21/04 ODO C1 Excelsior (D) C1 7-4 Schrijf een verslag 10:50 11:35 2a1K40
12/05 Excelsior (D) C1 ODO C1 7-2 Schrijf een verslag 09:30 10:30 Sportpark Biesland, Bieslandsepad 14, Delft
26/05 ODO C1 Fortuna/Delta Logistiek C3 3-10 Schrijf een verslag 10:45 11:30 1K40
02/06 ONDO (G) C2 ODO C1 4-4 Schrijf een verslag 11:35 12:30 Van Leeuwenhoekstraat 30, 2693 BG s-Gravenzande

Zaal

Datum Thuis Uit Rijden Verslag Scheidsrechter Vertrek/aanwezig Aanvang Locatie
04/11 ODO C1 Achilles C2 14-2 Schrijf een verslag 15:45 16:30
11/11 WION C1 ODO C1 3-17 Schrijf een verslag 13:30 14:30 WION-hal
25/11 Valto C3 ODO C1 6-5 Schrijf een verslag 12:25 13:15 Vreeloo
02/12 ODO C1 Phoenix C1 5-5 Schrijf een verslag 13:15 14:00 De Hofstede
16/12 ODO C1 De Meervogels C2 9-4 Schrijf een verslag 12:25 13:10 De Hofstede
06/01 Avanti (P) C3 ODO C1 5-13 Schrijf een verslag 11:40 12:45 De Viergang
13/01 ODO C1 WION C1 17-2 Schrijf een verslag 12:15 13:00 De Hofstede
27/01 ODO C1 Valto C3 9-3 Schrijf een verslag 14:25 15:10 De Hofstede
03/02 Phoenix C1 ODO C1 6-6 Schrijf een verslag 09:50 11:00 Oosterpoort
10/02 ODO C1 Olympia (S) C2 13:10 Schrijf een verslag 12:25 13:10 De Hofstede
17/02 De Meervogels C2 ODO C1 4-6 Schrijf een verslag 12:10 13:15 De Veur
07/03 Olympia (S) C2 ODO C1 6-9 Schrijf een verslag 17:30 18:45 Olympia
10/03 ODO C1 Avanti (P) C3 11-7 Schrijf een verslag 12:15 13:00 De Hofstede