Teams

ODO B2 2018-2019

ODO B2 2018-2019

Wouter Goedendorp (trainer), Roos Haring, Stef Haring, Anouk vd Hoeven, Brigit Kroes, Thijs Moekestorm, Britt van Nierop, Karlijn Post, Milou Post, Ivo van Velzen, Willem van Vliet (trainer) en Kevin Wuijster

Veld

Datum Thuis Uit Rijden Verslag Scheidsrechter Vertrek/aanwezig Aanvang Locatie
01/09 Fortuna/Delta Logistiek B4 ODO B2 12:00 Schrijf een verslag 10:45 12:00 Schoemakerstraat 340, 2629 HP Delft
08/09 ODO B2 Avanti/Flexcom B3 14:30 Schrijf een verslag 13:45 14:30 2a1K40
15/09 ONDO (G) B4 ODO B2 2-12 Schrijf een verslag 09:25 10:30 Van Leeuwenhoekstraat 30, 2693 BG s-Gravenzande
22/09 ODO B2 ALO B2 10-7 Schrijf een verslag 14:15 15:00 2a1K40
29/09 ALO B2 ODO B2 3-14 Schrijf een verslag 10:45 12:00 Evert Wytemaweg, 2565 AA s-Gravenhage
06/10 Avanti/Flexcom B3 ODO B2 7-1 Schrijf een verslag 12:00 13:00 Sportpark de Groen Wijdte. Sportlaan 1, 2641 AZ Pijnacker
13/10 ODO B2 ONDO (G) B4 12-4 Schrijf een verslag 12:45 13:30 2a1K40
17/01 ODO B2 KCC/SO natural B3 10-1 Schrijf een verslag 18:45 19:30
13/04 Maassluis B2 ODO B2 7-9 Schrijf een verslag 09:05 10:00 Wipperspark, Wipperspark 1, 3141 RD Maassluis
20/04 Excelsior (D) B1 ODO B2 5-5 Schrijf een verslag 08:35 09:45 Sportpark Biesland, Bieslandsepad 14, Delft
11/05 ODO B2 Phoenix B1 9-6 Schrijf een verslag 11:00 11:45 2a1K40
18/05 Die Haghe B2 ODO B2 8-5 Schrijf een verslag 10:00 11:15 Baambruggestraat 10, 2546SK s-Gravenhage
23/05 ODO B2 Die Haghe B2 19:00 Schrijf een verslag Bram van L 18:30 19:00 1K40
01/06 ODO B2 Excelsior (D) B1 12:00 Thijs R 11:15 12:00 2a1K40
15/06 Phoenix B1 ODO B2 13:45 Britt van N, Karlijn P, Ivo van V 12:25 13:45 Van Doornenplantsoen 20a, Zoetermeer

Zaal

Datum Thuis Uit Rijden Verslag Scheidsrechter Vertrek/aanwezig Aanvang Locatie
10/11 ODO B2 Vriendenschaar (H) B2 afg. Schrijf een verslag 17:15 18:00
17/11 ODO B2 Olympia (S) B2 9-5 Schrijf een verslag 13:30 14:15
01/12 DES (D) B2 ODO B2 7-12 Schrijf een verslag 13:50 15:00 De Hoornbloem
08/12 ODO B2 Avanti/Flexcom B5 13-3 Schrijf een verslag 14:15 15:00 De Hofstede
15/12 KOAG B3 ODO B2 5-8 Schrijf een verslag 08:45 10:00 Krimpenerwaard College
12/01 Valto B3 ODO B2 4-7 Schrijf een verslag 12:15 13:15 Vreeloo
17/01 ODO B2 KCC/SO natural B3 19:30 Schrijf een verslag 18:45 19:30 De Hofstede
19/01 ODO B2 Achilles (Hg) B2 8-1 Schrijf een verslag 14:20 15:05 De Hofstede
26/01 ALO B2 ODO B2 4-10 Schrijf een verslag 13:45 15:00 Ockenburgh
09/02 ODO B2 DES (D) B2 6-7 Schrijf een verslag 13:20 14:05 De Hofstede
16/02 Avanti/Flexcom B5 ODO B2 3-17 Schrijf een verslag 12:30 13:45 De Viergang
02/03 KCC/SO natural B3 ODO B2 3-11 Schrijf een verslag 10:50 12:00 Schenkel
09/03 ODO B2 KOAG B3 4-4 Schrijf een verslag 14:20 15:05 De Hofstede
16/03 ODO B2 Valto B3 10-1 Lees het verslag 14:15 15:00 De Hofstede
23/03 Achilles (Hg) B2 ODO B2 5-6 Schrijf een verslag 12:05 13:20 Sportcampus Zuiderpark
30/03 ODO B2 ALO B2 14-4 Schrijf een verslag 13:20 14:05 De Hofstede