Teams

ODO B2 2017-2018

ODO B2 2017-2018

Tjerk Dijkshoorn, Stef Haring, Femke Kroes, Jelle van Leeuwen, Ilse van Marrewijk, Britt van der Meijs, Thijs Moekestorm, Laura Poot, Dustin van Roon, Nina Stolk en Ivo van Velzen

Veld

Datum Thuis Uit Rijden Verslag Scheidsrechter Vertrek/aanwezig Aanvang Locatie
26/08 ODO B2 ONDO (G) B4 11:30 Schrijf een verslag 10:45 11:30
02/09 Weidevogels B3 ODO B2 3-11 Schrijf een verslag 13:35 15:00 G?tzenhainsingel 8, 2665 HP Bleiswijk
09/09 ODO B2 ONDO (G) B4 15-3 Schrijf een verslag 12:30 13:15 1K40
16/09 ODO B2 Avanti (P) B5 8-5 Lees het verslag 13:00 13:45 2a1K40
23/09 Avanti (P) B5 ODO B2 6-14 Lees het verslag 12:45 14:00 Sportpark De Groen Wijdte, Sportlaan 1, 2641 AZ Pijnacker
30/09 ODO B2 Weidevogels B3 13-3 Lees het verslag 11:45 12:30 2a1K40
07/10 ONDO (G) B4 ODO B2 9-6 Lees het verslag 10:00 11:05 Van Leeuwenhoekstraat 30, 2693 BG s-Gravenzande
17/03 De Meervogels B3 ODO B2 12-7 Schrijf een verslag 08:45 10:00 Vernedesportpark, Dr J.W. Palthelaan, Zoetermeer
24/03 Excelsior (D) B2 ODO B2 10:00 Schrijf een verslag 08:50 10:00 Sportpark Biesland, Bieslandsepad 14, Delft
31/03 DES (D) B3 ODO B2 8-9 Schrijf een verslag 12:50 14:00 Sportpark Biesland, Bieslandsepad 10, 2616 LL Delft
14/04 ODO B2 Avanti/Flexcom B5 3-6 Schrijf een verslag 14:05 14:50 2a1K40
21/04 ODO B2 ONDO (G) B4 11-5 Lees het verslag 13:45 14:30 2a1K40
12/05 ONDO (G) B4 ODO B2 6-10 Schrijf een verslag 14:25 15:30 Van Leeuwenhoekstraat 30, 2693 BG s-Gravenzande
30/05 ODO B2 DES (D) B3 6-5 Schrijf een verslag 18:45 19:15 1K40
02/06 Avanti/Flexcom B5 ODO B2 1-5 Lees het verslag 13:00 13:45

Zaal

Datum Thuis Uit Rijden Verslag Scheidsrechter Vertrek/aanwezig Aanvang Locatie
04/11 ODO B2 HKV OE B3 8-3 Lees het verslag 13:30 14:15
18/11 ODO B2 Weidevogels B3 20-2 Schrijf een verslag 13:35 14:20 De Hofstede
25/11 Twist B3 ODO B2 2-9 Schrijf een verslag 12:20 13:15 Westwijk
09/12 Olympia (S) B3 ODO B2 2-8 Schrijf een verslag 12:55 14:00 Olympia
16/12 ONDO (G) B4 ODO B2 3-3 Lees het verslag 12:50 13:55 De Hoekstee
06/01 Avanti (P) B6 ODO B2 5-3 Schrijf een verslag 12:00 13:15 Emerald
13/01 ODO B2 Twist B3 12-2 Schrijf een verslag 13:15 14:00 De Hofstede
20/01 Weidevogels B3 ODO B2 3-6 Lees het verslag 15:45 17:10 SRC Rottemeren
27/01 ODO B2 ONDO (G) B4 5-6 Schrijf een verslag 13:20 14:05 De Hofstede
10/02 ODO B2 Olympia (S) B3 12:05 Schrijf een verslag 11:20 12:05 De Hofstede
17/02 ODO B2 De Meervogels B3 4-5 Schrijf een verslag 12:15 13:00 De Hofstede
10/03 ODO B2 Avanti (P) B6 9-8 Schrijf een verslag 13:15 14:00 De Hofstede
17/03 De Meervogels B3 ODO B2 12-7 Schrijf een verslag 08:45 10:00 De Veur