Teams

ODO B1 2019-2020

Nog geen foto ontvangen. Stuur hem op!

Marit Geerse, Fenne de Haas, Stef Haring, Anouk vd Hoeven, Frits Van Manen (trainer), Britt van Nierop, Iris van de Poel, Sem van der Tang, Cas Vijverberg en Toine de Winter

Zaal

Datum Thuis Uit Rijden Verslag Scheidsrechter Vertrek/aanwezig Aanvang Locatie
09/11 Vriendenschaar (B) B1 ODO B1 10-5 Schrijf een verslag 17:25 19:00 Sporthoeve Bodegraven
16/11 ODO B1 Weidevogels B1 16-5 Schrijf een verslag 12:15 13:15
23/11 ODO B1 Valto B2 14:10 Twan van der M 13:10 14:10 De Hofstede
30/11 Meervogels/Física B2 ODO B1 13:20 Stef H, Iris van de P, Anouk vd H 12:20 13:20 De Veur
07/12 ODO B1 Avanti/Post Makelaardij B2 14:00 Willem van V 13:00 14:00 De Hofstede
14/12 Merwede/Multiplaat B1 ODO B1 16:30 Cas V, Marit G, Fenne de H 15:30 16:30 De Stoep
18/01 ODO B1 ALO B1 14:05 Twan van der M 13:05 14:05 De Hofstede
25/01 Weidevogels B1 ODO B1 14:10 Toine de W, Britt van N, Sem van der T 12:30 14:10 Sporthal Rijneveen
01/02 Valto B2 ODO B1 12:15 Stef H, Iris van de P, Anouk vd H 11:00 12:15 Vreeloo
08/02 ODO B1 Meervogels/Física B2 14:10 Willem van V 13:10 14:10 De Hofstede
15/02 Avanti/Post Makelaardij B2 ODO B1 14:45 Toine de W, Cas V, Fenne de H 13:45 14:45 De Viergang
07/03 ODO B1 Merwede/Multiplaat B1 14:10 Twan van der M 13:10 14:10 De Hofstede
21/03 ALO B1 ODO B1 10:00 Marit G, Britt van N, Sem van der T 08:30 10:00 Ockenburgh
28/03 ODO B1 Weidevogels B1 15:10 Olaf P 14:10 15:10 De Hofstede

Veld

Datum Thuis Uit Rijden Verslag Scheidsrechter Vertrek/aanwezig Aanvang Locatie
31/08 Merwede ODO B1 1e Schrijf een verslag 08:00 09:00 Thorbeckelaan 104, 3362BV Sliedrecht
07/09 Valto B2 ODO B1 6-11 Schrijf een verslag 09:45 11:00 Sportpark De Zwet, Veilingweg 18, De Lier
14/09 ODO B1 Sporting Delta B2 16-9 Schrijf een verslag 10:45 11:45 1K40
21/09 ODO B1 Weidevogels B1 22-5 Schrijf een verslag 10:00 11:00 1K40
28/09 Weidevogels B1 ODO B1 7-18 Schrijf een verslag 10:20 12:00 Sportpark Merenveld, Gotzenhainsingel 8, 2665 HP Bleiswijk
05/10 ODO B1 Valto B2 15-14 Schrijf een verslag 10:45 11:45 1K40
12/10 Sporting Delta B2 ODO B1 9-11 Schrijf een verslag 10:25 12:00 Sportcomplex Gravensingel, Gravensingel 118, Dordrecht
26/10 ODO B1 Maassluis 9-14 Schrijf een verslag 09:00 10:00