Teams

ODO B1 2018-2019

ODO B1 2018-2019

Marit Geerse, Fenne de Haas, Stef Haring, Anouk vd Hoeven, Frits Van Manen (trainer), Britt van Nierop, Iris van de Poel, Sem van der Tang, Cas Vijverberg en Toine de Winter

Veld

Datum Thuis Uit Rijden Verslag Scheidsrechter Vertrek/aanwezig Aanvang Locatie
23/08 ONDO (G) A1 ODO B1 19:00 Schrijf een verslag 17:45 19:00 Van Leeuwenhoekstraat 30, 2693 BG s-Gravenzande
25/08 exceslior toernooi ODO B1 09:15 Schrijf een verslag 08:30 09:15 Sportpark Biesland, Bieslandsepad 14, Delft
01/09 Fortuna/Delta Logistiek B2 ODO B1 12:00 Schrijf een verslag 10:45 12:00 Schoemakerstraat 340, 2629 HP Delft
08/09 Refleks B1 ODO B1 12:30 Schrijf een verslag 11:05 12:30 Sportpark Prinses Irene, Schaapweg 2d, Rijswijk
15/09 ODO B1 Dubbel Zes B1 17-10 Schrijf een verslag 11:00 12:00 1K40
22/09 HKV/Ons Eibernest B2 ODO B1 4-12 Schrijf een verslag 12:30 14:00 Steenwijklaan 16, 2541RL s-Gravenhage
29/09 ODO B1 HKV/Ons Eibernest B2 19-7 Schrijf een verslag 14:15 15:15 1K40
06/10 ODO B1 Refleks B1 9-19 Schrijf een verslag 11:00 12:00 1K40
13/10 Dubbel Zes B1 ODO B1 6-13 Schrijf een verslag 13:00 14:30 Zonnebloemstraat, 2565RT s-Gravenhage
05/01 Kinderdijk B1 ODO B1 17-10 Schrijf een verslag 15:30 17:00 Sportpark Molenzicht, Gr van Prinsterenstraat 107, 2953 BN Alblasserdam
26/03 Dubbel Zes B1 ODO B1 9-14 Schrijf een verslag 18:00 19:30 Zonnebloemstraat, 2565RT s-Gravenhage
06/04 Movado B1 ODO B1 9-7 Schrijf een verslag 14:00 15:00 Sportterrein Patersweg, Weissenbruchstraat 45, 3314 TW Dordrecht
13/04 ODO B1 Velocitas B2 10-1 Schrijf een verslag 10:10 10:45
25/04 Maassluis B1 ODO B1 12-8 Schrijf een verslag 18:20 19:30 Wipperspark, Wipperspark 1, 3141 RD Maassluis
11/05 ODO B1 Fortuna/Delta Logistiek B2 13-12 Schrijf een verslag 13:30 14:30 2a1K40
18/05 ODO B1 Dubbel Zes B1 10-9 Schrijf een verslag 13:30 14:30 2a1K40
25/05 Dubbel Zes B1 ODO B1 5-9 Schrijf een verslag 12:45 14:15 Zonnebloemstraat, 2565RT s-Gravenhage
01/06 ODO B1 HKV/Ons Eibernest B2 14-8 Schrijf een verslag 09:30 10:30 1K40
11/06 HKV/Ons Eibernest B2 ODO B1 14-22 Schrijf een verslag 17:45 19:00 Steenwijklaan 16, 2541RL s-Gravenhage
15/06 Fortuna/Delta Logistiek B2 ODO B1 9-9 Schrijf een verslag 08:40 10:00 Schoemakerstraat 340, 2629 HP Delft

Zaal

Datum Thuis Uit Rijden Verslag Scheidsrechter Vertrek/aanwezig Aanvang Locatie
10/11 ODO B1 Conventus B1 16-9 Schrijf een verslag 15:45 16:45
17/11 ONDO (G) B2 ODO B1 11-20 Schrijf een verslag 17:30 18:45 Westlandhal
24/11 VEO B1 ODO B1 10-14 Lees het verslag 09:30 11:00 Essesteyn
01/12 ODO B1 Dijkvogels B1 11-9 Lees het verslag 13:10 14:10 De Hofstede
08/12 Weidevogels B1 ODO B1 6-14 Lees het verslag 12:30 14:10 SRC Rottemeren
15/12 ODO B1 DES (D) B1 17-8 Lees het verslag 11:10 12:10 De Hofstede
12/01 ODO B1 Dubbel Zes B1 10-4 Lees het verslag 12:10 13:10 De Hofstede
19/01 Avanti/Flexcom B2 ODO B1 10-11 Lees het verslag 10:15 11:45 De Viergang
02/02 ODO B1 VEO B1 11-7 Lees het verslag 13:05 14:05 De Hofstede
09/02 Dijkvogels B1 ODO B1 13-3 Schrijf een verslag 12:50 14:05 Sporthal Maasdijk
14/02 ODO B1 ALO B1 3-5 Schrijf een verslag 18:45 19:45 De Hofstede
16/02 ODO B1 Weidevogels B1 14-12 Schrijf een verslag 12:05 13:05 De Hofstede
09/03 DES (D) B1 ODO B1 7-10 Schrijf een verslag 14:45 16:10 De Hoornbloem
16/03 Dubbel Zes B1 ODO B1 Uitg. Schrijf een verslag 11:30 13:00 Gaslaan
23/03 ODO B1 Avanti/Flexcom B2 14-10 Lees het verslag 12:10 13:10 De Hofstede
30/03 ALO B1 ODO B1 7-12 Schrijf een verslag 11:30 13:00 Ockenburgh