Teams

ODO B1 2017-2018

ODO B1 2017-2018

Lex de Bruijn, Sam van Buuren, Liza van der End, Marit Geerse, Marieke Hoekveen, Frits van Manen (trainer), Twan Regout, Cas Vijverberg, Gysa Vliegenthart en Sam Zeebregts

Veld

Datum Thuis Uit Rijden Verslag Scheidsrechter Vertrek/aanwezig Aanvang Locatie
26/08 Sporting Delta B2 ODO B1 12:00 Schrijf een verslag 10:25 12:00 Sportcomplex Gravensingel, Gravensingel 118, Dordrecht
29/08 ODO B1 Valto B1 9-9 Schrijf een verslag 17:30 18:30
02/09 ODO B1 ONDO (G) B3 9-9 Schrijf een verslag 10:45 11:45 1K40
19/09 Avanti (P) B3 ODO B1 5-11 Schrijf een verslag 18:00 19:00 Sportpark De Groen Wijdte, Sportlaan 1, 2641 AZ Pijnacker
23/09 Weidevogels B2 ODO B1 5-8 Schrijf een verslag 09:20 11:00 G?tzenhainsingel 8, 2665 HP Bleiswijk
30/09 ONDO (G) B3 ODO B1 5-10 Schrijf een verslag 10:10 11:30 Van Leeuwenhoekstraat 30, 2693 BG s-Gravenzande
07/10 ODO B1 Avanti (P) B3 9-7 Schrijf een verslag 12:15 13:15 2a1K40
14/10 ODO B1 Weidevogels B2 11-4 Schrijf een verslag 10:00 11:00 1K40
24/03 Maassluis B2 ODO B1 4-7 Schrijf een verslag 09:50 11:00 Wipperspark, Wipperspark 1, 3141 RD Maassluis
27/03 Twist B1 ODO B1 5-12 Schrijf een verslag 18:20 19:30 Claudius Civilislaan 33B, 3132 JA Vlaardingen
07/04 ODO B1 WION B1 10-7 Schrijf een verslag 09:00 10:00 1K40
14/04 ODO B1 VEO B2 13-8 Schrijf een verslag 15:15 16:15 2a1K40
21/04 Avanti/Flexcom B2 ODO B1 22-10 Schrijf een verslag 15:00 16:00
28/04 DES (D) B1 ODO B1 9-15 Schrijf een verslag 09:45 11:10 Sportpark Biesland, Bieslandsepad 10, 2616 LL Delft
23/05 ODO B1 ONDO (G) B2 9-7 Schrijf een verslag 18:00 19:00 1K40
26/05 Fortuna/Delta Logistiek B2 ODO B1 14-12 Schrijf een verslag 11:55 13:15 Schoemakerstraat 340, 2629 HP Delft

Zaal

Datum Thuis Uit Rijden Verslag Scheidsrechter Vertrek/aanwezig Aanvang Locatie
28/10 HKV/Ons Eibernest B2 ODO B1 5-10 Schrijf een verslag 16:00 17:30
04/11 ODO B1 Maassluis B2 11-12 Schrijf een verslag 12:15 13:15
11/11 Weidevogels B2 ODO B1 5-14 Schrijf een verslag 14:35 16:15 SRC Rottemeren
18/11 ODO B1 ONDO (G) B3 18-2 Schrijf een verslag 14:30 15:30 De Hofstede
02/12 ODO B1 Vitesse (Ba) B3 18-2 Schrijf een verslag 14:05 15:05 De Hofstede
16/12 ODO B1 PKC/SWKGroep B5 19-4 Schrijf een verslag 13:15 14:15 De Hofstede
23/12 Olympia (S) B2 ODO B1 2-12 Schrijf een verslag 16:40 18:00 Olympia
06/01 Excelsior (D) B1 ODO B1 4-10 Schrijf een verslag 11:35 13:00 De Buitenhof
13/01 ODO B1 Weidevogels B2 13-4 Schrijf een verslag 14:05 15:05 De Hofstede
20/01 ONDO (G) B3 ODO B1 5-5 Schrijf een verslag 11:10 12:30 De Hoekstee
27/01 ODO B1 Excelsior (D) B1 15-3 Schrijf een verslag 15:15 16:15 De Hofstede
03/02 Vitesse (Ba) B3 ODO B1 5-20 Schrijf een verslag 13:40 15:10 Bongerdhal
10/02 ODO B1 Olympia (S) B2 14:15 Schrijf een verslag 13:15 14:15 De Hofstede
17/02 PKC/SWKGroep B5 ODO B1 3-17 Schrijf een verslag 14:35 16:10 PKC-hal