Teams

ODO A2 2018-2019

ODO A2 2018-2019

Lex de Bruijn, Tjerk Dijkshoorn, Femke Kroes, Jacco Moerman (trainer), Laura Poot, Dustin van Roon, Nina Stolk, Isabelle van Kester, Amber Verboon, Nicolette Vermeer, Gijs Vos en Bianca Vreugdenhil (trainer)

Veld

Datum Thuis Uit Rijden Verslag Scheidsrechter Vertrek/aanwezig Aanvang Locatie
01/09 Fortuna/Delta Logistiek a4 ODO A2 12:00 Schrijf een verslag 11:00 12:00 Schoemakerstraat 340, 2629 HP Delft
08/09 ODO A2 Avanti/Flexcom A6 13:45 Schrijf een verslag 12:45 13:45 1K40
15/09 ONDO (G) A3 ODO A2 3-3 Schrijf een verslag 10:40 11:45 Van Leeuwenhoekstraat 30, 2693 BG s-Gravenzande
22/09 VEO A3 ODO A2 2-11 Schrijf een verslag 11:45 13:00 Sportcomplex Westvliet, Groene Zoom 6, Voorburg
29/09 ODO A2 VEO A3 12-9 Schrijf een verslag 11:15 12:15 1K40
06/10 Avanti/Flexcom A6 ODO A2 10-5 Schrijf een verslag 10:55 11:40 Sportpark de Groen Wijdte. Sportlaan 1, 2641 AZ Pijnacker
13/10 ODO A2 ONDO (G) A3 3-4 Schrijf een verslag 13:45 14:45 2a1K40
06/04 ODO A2 VEO A3 10-10 Schrijf een verslag 10:00 11:00
20/04 ODO A2 Excelsior (D) A3 14-8 Schrijf een verslag 14:00 15:00 2a1K40
11/05 ONDO (G) A3 ODO A2 3-7 Schrijf een verslag 11:15 12:20 Van Leeuwenhoekstraat 30, 2693 BG s-Gravenzande
18/05 HKV/Ons Eibernest A3 ODO A2 6-12 Schrijf een verslag 13:00 14:15 Steenwijklaan 16, 2541RL s-Gravenhage
25/05 ODO A2 HKV/Ons Eibernest A3 13:30 Wim P 12:30 13:30 2a1K40
01/06 Excelsior (D) A3 ODO A2 11:30 Femke K, Lex de B, Nicolette V 10:20 11:30 Sportpark Biesland, Bieslandsepad 14, Delft
15/06 ODO A2 ONDO (G) A3 14:30 Kees van P 13:30 14:30 2a1K40

Zaal

Datum Thuis Uit Rijden Verslag Scheidsrechter Vertrek/aanwezig Aanvang Locatie
10/11 Olympia (S) A2 ODO A2 12-0 Schrijf een verslag 13:20 14:25 Olympia
17/11 ODO A2 Twist A3 afg. Schrijf een verslag 12:00 13:00
01/12 ONDO (G) A3 ODO A2 10-2 Schrijf een verslag 17:35 18:40 Westlandhal
08/12 ODO A2 Vitesse (Ba) A3 7-6 Schrijf een verslag 15:10 16:10 De Hofstede
15/12 KCR A3 ODO A2 10-6 Schrijf een verslag 12:00 13:15 De Wissel
12/01 ‘t Capproen A2 ODO A2 8-5 Schrijf een verslag 11:40 13:00 De Eendraght
19/01 ODO A2 Excelsior (D) A2 8-14 Schrijf een verslag 15:10 16:10 De Hofstede
26/01 RWA A2 ODO A2 15-6 Lees het verslag 15:05 16:15 Rhoon
09/02 ODO A2 ONDO (G) A3 9-8 Schrijf een verslag 14:15 15:15 De Hofstede
16/02 Vitesse (Ba) A3 ODO A2 17-5 Schrijf een verslag 12:15 13:30 Bongerdhal
09/03 ODO A2 KCR A3 6-11 Schrijf een verslag 15:10 16:10 De Hofstede
16/03 ODO A2 t Capproen A2 7-7 Schrijf een verslag 15:10 16:10 De Hofstede
23/03 Excelsior (D) A2 ODO A2 17-6 Schrijf een verslag 14:10 15:20 De Buitenhof
30/03 ODO A2 RWA A2 8-10 Schrijf een verslag 14:10 15:10 De Hofstede