Teams

ODO 5 2019-2020

Nog geen foto ontvangen. Stuur hem op!

Hans van Gastel, Barbara Hanemaaijer, Simon Hanemaaijer, Jarno de Man, Pien van der Meer, Marlize van Nierop, Olaf Passchier, Teko Slot en Thom van Waardenburg

Zaal

Datum Thuis Uit Rijden Verslag Scheidsrechter Vertrek/aanwezig Aanvang Locatie
09/11 ODO 5 NIO 3 15-14 Schrijf een verslag 18:00 19:00
16/11 Nikantes 2 ODO 5 18:15 Hans van G, Barbara H, Jarno de M 17:15 18:15 Sportgebouw Campus
23/11 ODO 5 Dijkvogels 4 16:30 Jaap van V 15:30 16:30 De Hofstede
30/11 Madjoe 3 ODO 5 17:00 Hans van G, Jarno de M, Teko S 15:40 17:00 Middelmors
07/12 Tempo 5 ODO 5 19:35 Marlize van N, Barbara H, Simon H 18:15 19:35 Limeshallen
14/12 ODO 5 ALO 4 15:15 Erik P 14:15 15:15 De Hofstede
11/01 Meervogels/Física 5 ODO 5 20:45 Olaf P, Jarno de M, Teko S 20:05 20:45 De Veur
18/01 ODO 5 Excelsior (D) 6 17:45 Erik P 16:45 17:45 De Hofstede
25/01 Pernix 5 ODO 5 20:50 Barbara H, Thom van W, Pien van der M 19:30 20:50 De Zijl
01/02 Dijkvogels 4 ODO 5 15:20 Marlize van N, Hans van G, Simon H 14:25 15:20 Sporthal Maasdijk
08/02 ODO 5 Madjoe 3 16:30 Wim P 15:30 16:30 De Hofstede
15/02 ODO 5 Tempo 5 14:30 Jaap van V 13:30 14:30 De Hofstede
07/03 ALO 4 ODO 5 16:10 Olaf P, Jarno de M, Teko S 15:00 16:10 Ockenburgh
14/03 ODO 5 Meervogels/Física 5 15:15 Jaap van V 14:15 15:15 De Hofstede
21/03 Excelsior (D) 6 ODO 5 14:50 Barbara H, Thom van W, Pien van der M 13:45 14:50 De Buitenhof
28/03 ODO 5 Pernix 5 17:30 Erik P 16:30 17:30 De Hofstede

Veld

Datum Thuis Uit Rijden Verslag Scheidsrechter Vertrek/aanwezig Aanvang Locatie
31/08 ODO 5 Maassluis 5 13-11 Schrijf een verslag 13:15 14:15
07/09 ODO 5 Olympia (S) 3 12-19 Schrijf een verslag 13:30 14:30 1K40
14/09 OZC 3 ODO 5 14-14 Schrijf een verslag 14:40 15:45 Sportcomplex De Enk, Enk 190, Rotterdam
28/09 Sporting Delta 4 ODO 5 10-12 Schrijf een verslag 11:30 12:45 Sportcomplex Gravensingel, Gravensingel 118, Dordrecht
05/10 ODO 5 WION 4 7-23 Schrijf een verslag 13:30 14:30 1K40
09/10 ODO 5 Kinderdijk 3 14-20 Schrijf een verslag 19:45 20:30 1K40
12/10 Albatros 5 ODO 5 16-17 Schrijf een verslag 11:50 13:00 Sportcomplex Develstein, Develsingel 7A, Zwijndrecht
19/10 ODO 5 Nieuwerkerk 4 10-22 Schrijf een verslag 15:00 16:00 2a1K40
26/10 Olympia (S) 3 ODO 5 8-5 Schrijf een verslag 12:00 13:00 Sportpark Oostbroek, Plaatweg 2, Spijkenisse