Teams

ODO 4 2018-2019

ODO 4 2018-2019

Jaline van Hartingsveldt, Pepijn v.d. Hout, Bram van Leeuwen, Wouter van Leeuwen, Koen Makkinga, Bart Moekestorm, Vera Poot, Maud Regout, Emma Scheffers, Eline Scholtes, Suzan Valk, Emy Vijverberg, Bram van Vliet (trainer), Nathan Voogt, Bart de Vos en Jeroen de Vos

Veld

Datum Thuis Uit Rijden Verslag Scheidsrechter Vertrek/aanwezig Aanvang Locatie
01/09 Valto 8 ODO 5 14:00 Lees het verslag 13:05 14:00 Sportpark De Zwet, Veilingweg 18, De Lier
15/09 ODO 5 TOP/SolarCompleet 10 20-20 Schrijf een verslag 15:10 16:00 2a1K40
22/09 Fiks 5 ODO 5 14-8 Schrijf een verslag 12:35 14:00 Sportcomplex Voscuyl, Van Houdringenlaan, Oegstgeest
29/09 Excelsior (D) 7 ODO 5 11-6 Schrijf een verslag 09:55 11:00 Sportpark Biesland, Bieslandsepad 14, Delft
06/10 ODO 5 Tempo 6 12-7 Schrijf een verslag 15:10 16:00 2a1K40
13/10 Velocitas 7 ODO 5 5-9 Schrijf een verslag 11:15 12:35 Bloemerd 7, 2353 BZ Leiderdorp
20/10 ODO 5 Paal Centraal 5 14-8 Schrijf een verslag 13:55 14:45 1K40
10/11 Valto 9 ODO 5 18-4 Lees het verslag 15:20 16:15 Sportpark De Zwet, Veilingweg 18, De Lier
13/04 ODO 5 ONDO (G) 6 7-3 Schrijf een verslag 10:10 10:50
20/04 ODO 5 KVS/Maritiem 8 11-8 Schrijf een verslag 14:10 15:00 1K40
11/05 DES (D) 8 ODO 5 7-9 Schrijf een verslag 13:55 15:00 Sportpark Biesland, Bieslandsepad 10, 2616 LL Delft
22/05 Weidevogels 5 ODO 5 15-15 Schrijf een verslag 18:15 19:30 Sportpark Merenveld, Gotzenhainsingel 8, 2665 HP Bleiswijk
25/05 ODO 5 Weidevogels 5 13-11 Schrijf een verslag 14:20 15:10 1K40
01/06 KVS/Maritiem 8 ODO 5 12-11 Schrijf een verslag 14:45 16:00 Cas van Dijkpark, Cremerweg 2, s-Gravenhage
15/06 ODO 5 DES (D) 8 14-10 Schrijf een verslag 15:10 16:00 2a1K40

Zaal

Datum Thuis Uit Rijden Verslag Scheidsrechter Vertrek/aanwezig Aanvang Locatie
17/11 ODO 5 Wion 7 17-14 Lees het verslag 14:40 15:30
24/11 ODO 5 DES (D) 8 12-13 Schrijf een verslag 15:20 16:10 De Hofstede
08/12 DES (D) 8 ODO 5 9-18 Schrijf een verslag 11:55 13:00 De Hoornbloem
15/12 ODO 5 Paal Centraal 5 18-11 Schrijf een verslag 13:40 14:30 De Hofstede
22/12 ONDO (G) 6 ODO 5 8-9 Schrijf een verslag 15:10 16:10 Westlandhal
12/01 Avanti/Flexcom 9 ODO 5 7-10 Schrijf een verslag 19:40 20:50 De Viergang
19/01 Meervogels/Física 6 ODO 5 17-16 Schrijf een verslag 11:55 13:10 De Veur
26/01 Excelsior (D) 7 ODO 5 14-10 Schrijf een verslag 11:05 12:10 De Buitenhof
09/02 ODO 5 ONDO (G) 6 14-12 Schrijf een verslag 15:40 16:30 De Hofstede
16/02 ODO 5 Meervogels/Física 6 18-15 Schrijf een verslag 13:20 14:10 De Hofstede
23/02 Paal Centraal 5 ODO 5 14-16 Schrijf een verslag 16:50 18:00 Sporthal TU Delft
16/03 ODO 5 Avanti/Flexcom 9 11-10 Schrijf een verslag 16:35 17:25 De Hofstede
30/03 ODO 5 Excelsior (D) 7 9-19 Schrijf een verslag 15:35 16:25 De Hofstede