Teams

ODO 4 2017-2018

ODO 4 2017-2018

Hans van Gastel, Rob van der Hak, Barbara Hanemaaijer, Simon Hanemaaijer, Jakomijn Hoogendam, Jarno de Man, Pien van der Meer, Marlize van Nierop, Olaf Passchier en Teko Slot

Veld

Datum Thuis Uit Rijden Verslag Scheidsrechter Vertrek/aanwezig Aanvang Locatie
26/08 ODO 4 ONDO (G) 5 12:30 Schrijf een verslag 11:30 12:30
02/09 KVS/Maritiem 6 ODO 4 11-13 Schrijf een verslag 12:45 14:00 Cas van Dijkpark, Cremerweg 2, s-Gravenhage
09/09 ODO 4 Madjoe 4 25-18 Lees het verslag 15:00 16:00 1K40
23/09 ODO 4 De Meervogels 5 14-22 Lees het verslag 13:30 14:30 1K40
30/09 Futura 3 ODO 4 17-!5 Schrijf een verslag 12:20 13:30 Zonnebloemstraat, 2565RP s-Gravenhage
07/10 Valto 4 ODO 4 11-11 Lees het verslag 16:20 17:15 Sportpark De Zwet, Veilingweg 18, De Lier
12/10 ODO 4 DES (D) 5 11-20 Schrijf een verslag 19:00 20:00 1K40
24/03 ODO 4 Valto 5 15-22 Schrijf een verslag 13:30 14:30
31/03 ODO 4 KVS/Maritiem 6 20-10 Schrijf een verslag 14:00 15:00 1K40
21/04 De Meervogels 5 ODO 4 14-13 Schrijf een verslag 13:30 14:40 Vernedesportpark, Dr J.W. Palthelaan, Zoetermeer
28/04 Madjoe 4 ODO 4 8-6 Schrijf een verslag 12:40 14:00 Waardlaan 1, Rijnsburg
12/05 ODO 4 Futura 3 23-18 Schrijf een verslag 16:00 17:00 1K40
26/05 ODO 4 Valto 4 11-12 Schrijf een verslag 13:30 14:30 1K40
02/06 DES (D) 5 ODO 4 16-14 Schrijf een verslag 12:55 14:00 Sportpark Biesland, Bieslandsepad 10, 2616 LL Delft

Zaal

Datum Thuis Uit Rijden Verslag Scheidsrechter Vertrek/aanwezig Aanvang Locatie
04/11 ODO 4 Vitesse (Ba) 4 7-18 Schrijf een verslag 17:45 18:45
11/11 De Meervogels 5 ODO 4 18-16 Schrijf een verslag 12:05 13:15 De Veur
18/11 ODO 4 KVS/Maritiem 6 13-11 Schrijf een verslag 15:40 16:40 De Hofstede
25/11 ODO 4 DES (D) 5 12-14 Schrijf een verslag 14:55 15:55 De Hofstede
09/12 Valto 4 ODO 4 29-14 Lees het verslag 12:05 13:00 Vreeloo
16/12 ODO 4 VEO 5 15-18 Schrijf een verslag 14:20 15:20 De Hofstede
06/01 KZ Danaïden 4 ODO 4 11-12 Schrijf een verslag 11:55 13:10 Drie Oktoberhal
13/01 ODO 4 De Meervogels 5 13-9 Lees het verslag 15:15 16:15 De Hofstede
20/01 KVS/Maritiem 6 ODO 4 21-6 Lees het verslag 18:55 20:10 De Blinkerd
27/01 DES (D) 5 ODO 4 18-12 Schrijf een verslag 15:55 17:00 De Hoornbloem
10/02 ODO 4 Valto 4 15:20 Schrijf een verslag 14:20 15:20 De Hofstede
17/02 VEO 5 ODO 4 19-15 Lees het verslag 19:15 20:25 Essesteyn
10/03 ODO 4 KZ Danaïden 4 15-14 Schrijf een verslag 14:05 15:05 De Hofstede