Teams

ODO 3 2018-2019

Nog geen foto ontvangen. Stuur hem op!

Xavienne de Groot, Marije van Dijk, Celine Doelman, Joyce van Gastel, Bart Moekestorm, Tim Plieger, Kees van Popering, Janny Ramakers, Thijs Ramakers, Jannes van der Vaart, Bram van Vliet en Jaap van Vliet

Veld

Datum Thuis Uit Rijden Verslag Scheidsrechter Vertrek/aanwezig Aanvang Locatie
25/08 OZC 3 ODO 3 12:00 Schrijf een verslag 10:50 12:00 Sportcomplex De Enk, Enk 190, Rotterdam
01/09 Avanti (P) 4 ODO 3 15:00 Schrijf een verslag 13:45 15:00
12/09 KVS/Maritiem 5 ODO 3 13-10 Schrijf een verslag 18:30 19:45 Cas van Dijkpark, Cremerweg 2, s-Gravenhage
15/09 ODO 3 Excelsior (D) 4 17-12 Schrijf een verslag 13:40 14:40 2a1K40
22/09 Dijkvogels 2 ODO 3 9-15 Schrijf een verslag 13:00 14:00 Lange Kruisweg 44F, 2676 BM Maasdijk
06/10 ODO 3 Achilles (Hg) 5 14-15 Schrijf een verslag 13:40 14:40 2a1K40
13/10 ODO 3 ONDO (G) 3 13-10 Schrijf een verslag 10:45 11:45 1K40
17/10 Valto 4 ODO 3 18-18 Schrijf een verslag 19:00 20:00 Sportpark De Zwet, Veilingweg 18, De Lier
20/10 Weidevogels 4 ODO 3 18-8 Schrijf een verslag 11:15 12:40 Sportpark Merenveld, Gotzenhainsingel 8, 2665 HP Bleiswijk
27/10 ODO 3 KVS/Maritiem 5 8-13 Schrijf een verslag 13:45 14:45 2a1K40
13/04 RWA 5 ODO 3 16-14 Schrijf een verslag 12:10 13:20 Landweg 1, Poortugaal
30/04 Excelsior (D) 4 ODO 3 14-20 Schrijf een verslag 18:30 19:45 Sportpark Biesland, Bieslandsepad 14, Delft
11/05 ODO 3 Dijkvogels 2 18-11 Schrijf een verslag 12:00 13:00 2a1K40
18/05 ODO 3 Valto 4 13-8 Schrijf een verslag 12:00 13:00 2a1K40
25/05 Achilles (Hg) 5 ODO 3 14:10 Tim P, Kees van P, Bart M 12:55 14:10 Pomonaplein 71, 2564 XT s-Gravenhage
01/06 ONDO (G) 3 ODO 3 15:30 Jannes van der V, Janny R, Thijs R 14:25 15:30 Van Leeuwenhoekstraat 30, 2693 BG s-Gravenzande
15/06 ODO 3 Weidevogels 4 13:00 Marc G 12:00 13:00 2a1K40

Zaal

Datum Thuis Uit Rijden Verslag Scheidsrechter Vertrek/aanwezig Aanvang Locatie
10/11 Wion 4 ODO 3 19-17 Schrijf een verslag 16:20 17:30
17/11 ODO 3 Achilles (Hg) 3 11-24 Schrijf een verslag 15:45 16:45
24/11 ONDO (G) 3 ODO 3 18-8 Schrijf een verslag 16:25 17:30 Westlandhal
01/12 ODO 3 Weidevogels 3 12-13 Schrijf een verslag 15:35 16:35 De Hofstede
08/12 DES (D) 4 ODO 3 14-16 Schrijf een verslag 18:20 19:30 De Hoornbloem
15/12 ODO 3 KVS/Maritiem 5 13-10 Schrijf een verslag 14:45 15:45 De Hofstede
12/01 ODO 3 Dijkvogels 3 13-13 Schrijf een verslag 14:40 15:40 De Hofstede
19/01 Excelsior (D) 4 ODO 3 10-21 Lees het verslag 19:40 20:50 De Buitenhof
26/01 ODO 3 Achilles (Hg) 5 20-18 Schrijf een verslag 14:30 15:30 De Hofstede
02/02 ODO 3 ONDO (G) 3 10-20 Schrijf een verslag 15:25 16:25 De Hofstede
09/02 Weidevogels 3 ODO 3 17-11 Schrijf een verslag 16:05 17:30 SRC Rottemeren
16/02 ODO 3 DES (D) 4 18-17 Schrijf een verslag 14:25 15:25 De Hofstede
09/03 KVS/Maritiem 5 ODO 3 15-13 Schrijf een verslag 16:15 17:35 De Blinkerd
16/03 Dijkvogels 3 ODO 3 16-21 Schrijf een verslag 12:10 13:10 Sporthal Maasdijk
23/03 ODO 3 Excelsior (D) 4 25-13 Schrijf een verslag 14:35 15:35 De Hofstede
30/03 Achilles (Hg) 5 ODO 3 16-13 Schrijf een verslag 14:35 15:50 Sportcampus Zuiderpark