Teams

ODO 3 2019-2020

Nog geen foto ontvangen. Stuur hem op!

Marije van Dijk, Tim Plieger, Janny Ramakers, Thijs Ramakers, Annet van der Sar, Jannes van der Vaart, Bram van Vliet, Jaap van Vliet en Mark Zegwaard

Zaal

Datum Thuis Uit Rijden Verslag Scheidsrechter Vertrek/aanwezig Aanvang Locatie
09/11 ODO 3 Wion 4 22-10 Schrijf een verslag 15:30 16:30
16/11 Nikantes ODO 3 10-20 Schrijf een verslag 15:55 17:00 Sportgebouw Campus
23/11 ODO 3 VEO 4 17-14 Schrijf een verslag 16:45 17:45 De Hofstede
30/11 DES (D) 4 ODO 3 9-15 Schrijf een verslag 12:55 14:05 De Hoornbloem
07/12 Twist 3 ODO 3 10-21 Tim P, Janny R, Marije van D Schrijf een verslag 15:45 16:40 Westwijk
14/12 ODO 3 Excelsior (D) 4 17:45 16:45 17:45 De Hofstede
11/01 Dijkvogels 3 ODO 3 19:10 Jannes van der V, Mark Z, Thijs R 18:10 19:10 Sporthal Maasdijk
18/01 Achilles (Hg) 6 ODO 3 18:20 Jaap van V, Bram van V, Annet van der S 17:05 18:20 Transvaal Den Haag
25/01 ODO 3 Valto 4 16:30 Hans van G 15:30 16:30 De Hofstede
01/02 VEO 4 ODO 3 17:20 Tim P, Janny R, Marije van D 16:05 17:20 Essesteyn
08/02 ODO 3 DES (D) 4 17:45 Hans van G 16:45 17:45 De Hofstede
15/02 ODO 3 Twist 3 17:00 Wouter van L 16:00 17:00 De Hofstede
07/03 Excelsior (D) 4 ODO 3 14:00 Jannes van der V, Mark Z, Thijs R 12:50 14:00 De Buitenhof
14/03 ODO 3 Dijkvogels 3 17:45 Erik P 16:45 17:45 De Hofstede
21/03 ODO 3 Achilles (Hg) 6 16:30 Hans van G 15:30 16:30 De Hofstede
28/03 Valto 4 ODO 3 15:25 Jaap van V, Bram van V, Annet van der S 14:25 15:25 Vreeloo

Veld

Datum Thuis Uit Rijden Verslag Scheidsrechter Vertrek/aanwezig Aanvang Locatie
31/08 ODO 3 Maassluis 3 25-9 Schrijf een verslag 12:00 13:00
07/09 ODO 3 Valto 3 7-12 Schrijf een verslag 14:00 15:00 2a1K40
14/09 KZ Danaïden 5 ODO 3 12-14 Schrijf een verslag 10:10 11:30 Montgomery straat 50, 2321 CC Leiden
21/09 ODO 3 KVS/Maritiem 5 12-6 Schrijf een verslag 11:15 12:15 1K40
28/09 Excelsior (D) 6 ODO 3 11-9 Schrijf een verslag 13:55 15:05 Sportpark Biesland, Bieslandsepad 14, Delft
05/10 ODO 3 Meervogels/Física 3 6-20 Schrijf een verslag 13:30 14:30 2a1K40
12/10 ODO 3 ONDO (G) 3 15-15 Schrijf een verslag 13:30 14:30 1K40
17/10 Refleks 4 ODO 3 13-15 Schrijf een verslag 19:20 20:30 Sportpark Prinses Irene, Schaapweg 2d, Rijswijk
26/10 Valto 3 ODO 3 16-8 Schrijf een verslag 10:30 11:30 Sportpark De Zwet, Veilingweg 18, De Lier