Teams

ODO 2 2018-2019

ODO 2 2018-2019

Ilse Alsemgeest, Jenny van Barneveldt, Kim van den Berg, Rob Berreboom (trainer), Noor Bierkens, Diana Eijgermans, Iris Geerse, Wouter Goedendorp, Nikki van der Hak, Lennart van der Lingen (trainer), Twan van der Meijs, Lennart Moerman, Martijn Moerman, Cynthia Suijker, Rick Vermeer, Martijn van Vliet, Willem van Vliet, Isa Vreugdenhil, Daphne Wierda, Mark Zegwaard en Aron van Zielst

Zaal

Datum Thuis Uit Rijden Verslag Scheidsrechter Vertrek/aanwezig Aanvang Locatie
08/11 ODO 2 DES (D) 2 13-17 Schrijf een verslag 19:30 20:30
10/11 Viking 2 ODO 2 13-11 Schrijf een verslag 16:30 18:30
17/11 ODO 2 ALO 2 23-19 Schrijf een verslag 17:00 18:00
24/11 ONDO (G) 2 ODO 2 11-26 Lees het verslag 17:10 18:40 Westlandhal
01/12 ODO 2 WION 2 17-16 Schrijf een verslag 16:50 17:50 De Hofstede
08/12 Weidevogels 2 ODO 2 18-16 Schrijf een verslag 15:40 17:30 SRC Rottemeren
15/12 ODO 2 Vitesse (Ba) 2 17:05 16:05 17:05 De Hofstede
05/01 ODO 2 Reeuwijk 2 17:30 Erik P 16:45 17:30
12/01 ODO 2 Kinderdijk 2 17:00 16:00 17:00 De Hofstede
19/01 Korbis 2 ODO 2 20:35 Ilse A, Kim van den B, Iris G 18:45 20:35 De Dreef
26/01 ODO 2 DVS 69 2 16:45 15:45 16:45 De Hofstede
02/02 ODO 2 ONDO (G) 2 17:40 16:40 17:40 De Hofstede
09/02 WION 2 ODO 2 15:40 Twan van der M, Noor B, Iris G 14:05 15:40 WION-hal
16/02 ODO 2 Weidevogels 2 16:40 15:40 16:40 De Hofstede
09/03 Vitesse (Ba) 2 ODO 2 17:30 Rick V, Martijn van V, Isa V 15:50 17:30 Bongerdhal
16/03 Kinderdijk 2 ODO 2 15:00 Martijn M, Daphne W, Aron van Z 13:20 15:00 Molenzichthal
23/03 ODO 2 Korbis 2 16:50 15:50 16:50 De Hofstede
30/03 DVS ’69 2 ODO 2 16:35 Ilse A, Kim van den B, Noor B 14:50 16:35 De Ridderhal

Veld

Datum Thuis Uit Rijden Verslag Scheidsrechter Vertrek/aanwezig Aanvang Locatie
23/08 Excelsior (D) 2 ODO 2 19:00 Schrijf een verslag 17:45 19:00 Sportpark Biesland, Bieslandsepad 14, Delft
30/08 Vriendenschaar (H) 2 ODO 2 19:00 Schrijf een verslag 16:55 19:00 Sluisweg 135, 3370 AC, Hardinxveld-Giessendam
01/09 ODO 2 Paal Centraal 2 13:00 Schrijf een verslag 12:00 13:00
08/09 KIOS (N) 2 ODO 2 14:00 Schrijf een verslag 12:05 14:00 Eugenie Previnaireweg 100, 2151BD Nieuw Vennep
15/09 ODO 2 TOP/SolarCompleet 5 18-13 Schrijf een verslag 13:40 14:40 1K40
22/09 Pernix 3 ODO 2 18-12 Schrijf een verslag 13:40 15:30 Joop Vervoornpad 7, Leiden
29/09 Futura 2 ODO 2 14-13 Schrijf een verslag 12:20 14:00 Zonnebloemstraat, 2565RP s-Gravenhage
06/10 ODO 2 Velocitas 2 10-18 Schrijf een verslag 13:40 14:40 1K40
13/10 ODO 2 Fiks 3 11-17 Schrijf een verslag 13:40 14:40 1K40
20/10 Weidevogels 2 ODO 2 19-13 Schrijf een verslag 12:10 14:00 Sportpark Merenveld, Gotzenhainsingel 8, 2665 HP Bleiswijk
27/10 ODO 2 KIOS (N) 2 11-13 Schrijf een verslag 13:40 14:40 1K40