Teams

ODO 2 2019-2020

ODO 2 2019-2020

Ilse Alsemgeest, Jenny van Barneveldt, Kim van den Berg, Noor Bierkens, Diana Eijgermans, Joyce van Gastel, Iris Geerse, Niels Haring, Jesse v.d. Hout, Lennart van der Lingen (trainer), Twan van der Meijs, Lennart Moerman, Martijn Moerman, Leon Posthumus (trainer), Cynthia Suijker, Rick Vermeer, Martijn van Vliet, Willem van Vliet, Isa Vreugdenhil, Daphne Wierda en Aron van Zielst

Zaal

Datum Thuis Uit Rijden Verslag Scheidsrechter Vertrek/aanwezig Aanvang Locatie
09/11 IJsselvogels 2 ODO 2 22-15 Schrijf een verslag 14:15 16:00 Zuidplas
16/11 ODO 2 ALO 2 18:15 Wouter van L 17:15 18:15
23/11 Paal Centraal 2 ODO 2 18:30 Martijn M, Noor B, Iris G 16:50 18:30 Sporthal TU Delft
30/11 ODO 2 Twist 2 17:45 16:45 17:45 De Hofstede
07/12 ODO 2 Vitesse (Ba) 2 17:45 16:45 17:45 De Hofstede
14/12 Reeuwijk 2 ODO 2 17:35 Martijn van V, Twan van der M, Ilse A 15:50 17:35 De Meerkoet
11/01 ODO 2 Korbis 2 17:45 16:45 17:45 De Hofstede
18/01 Maassluis 2 ODO 2 17:10 Isa V, Niels H, Aron van Z 15:50 17:10 Olympia
25/01 ODO 2 WION 2 17:45 16:45 17:45 De Hofstede
01/02 ODO 2 Paal Centraal 2 17:45 16:45 17:45 De Hofstede
08/02 Twist 2 ODO 2 17:50 Martijn M, Daphne W, Kim van den B 16:30 17:50 Westwijk
15/02 Vitesse (Ba) 2 ODO 2 18:40 Martijn van V, Noor B, Iris G 17:00 18:40 Bongerdhal
07/03 ODO 2 Reeuwijk 2 17:45 16:45 17:45 De Hofstede
14/03 Korbis 2 ODO 2 16:20 Twan van der M, Isa V, Ilse A 14:30 16:20 De Dreef
21/03 ODO 2 Maassluis 2 17:45 16:45 17:45 De Hofstede
28/03 WION 2 ODO 2 15:15 Martijn M, Niels H, Aron van Z 13:40 15:15 WION-hal

Veld

Datum Thuis Uit Rijden Verslag Scheidsrechter Vertrek/aanwezig Aanvang Locatie
17/08 ONDO (G) ODO 2 4e Schrijf een verslag 00:30 00:00 Van Leeuwenhoekstraat 30, 2693 BG s-Gravenzande
22/08 ODO 2 Korbatjo 2 20-11 Schrijf een verslag 18:15 19:15
24/08 ODO 2 Avanti (P) 4 14-12 Schrijf een verslag 14:30 15:30
29/08 Ventura Sport 2 ODO 2 10-11 Schrijf een verslag 18:00 19:30 Sportcomplex Sportlaan, Sportlaan 1, Strijen
07/09 Tilburg 2 ODO 2 19-13 Schrijf een verslag 11:50 14:00 Bladelstraat 1 5043 CZ Tilburg
14/09 ODO 2 Tjoba 2 7-16 Schrijf een verslag 13:30 14:30 1K40
21/09 Weidevogels 2 ODO 2 13-10 Schrijf een verslag 12:10 14:00 Sportpark Merenveld, Gotzenhainsingel 8, 2665 HP Bleiswijk
28/09 ODO 2 Reeuwijk 2 9-10 Schrijf een verslag 13:30 14:30 1K40
05/10 WION 2 ODO 2 6-15 Schrijf een verslag 12:25 14:00 Sportcomplex Max Planckplaats, Max Planckplaats 300, Rotterdam
12/10 Twist 2 ODO 2 15-11 Schrijf een verslag 12:40 14:00 Claudius Civilislaan 33B, 3132 JA Vlaardingen
19/10 ODO 2 IJsselvogels 2 11-20 Schrijf een verslag 13:30 14:30 1K40
26/10 ODO 2 Tilburg 2 10-11 Schrijf een verslag 13:30 14:30 1K40
07/11 Dijkvogels 2 ODO 2 14-19 Schrijf een verslag 18:50 20:15 Lange Kruisweg 44F, 2676 BM Maasdijk